De spelers van MVV'29.
Volledig scherm
De spelers van MVV'29. © Reinier van Willigen

Amateurvoetbal: overzicht eerste competitieronde

ENSCHEDE - De KNVB heeft vrijdag de nummering in het amateurvoetbal bekendgemaakt. Daardoor kan het ook het speelschema worden samengesteld voor het district oost. Bekijk hieronder per klasse de eerste speelronde (weekeinde 3/4 september) voor de regionale clubs.

Zaterdagvoetbal
Eerste klasse D
De Esch - DETO Twenterand
DOS'37 - GA Kampen
Vroomshoopse Boys - Berkum
FC Zutphen - SVZW
WHC - Hulzense Boys
Tweede klasse H
Sparta Enschede – ASC
Hellendoorn – Quick’20
ZAC – Den Ham
Be Quick’28 – Enter Vooruit
Derde klasse D
SVVN – Blauw Wit’66
DES – Bergentheim
Drienerlo – Wilhelminaschool
Rijssen Vooruit – Kloosterhaar
Voorwaarts V – ON Almelo
Lemele – Marienberg
Juliana’32 – RKSV
Vierde klasse D
BZSV – Sportlust Glanerbrug
MVV’69 – Zuid Eschmarke
ASV’57 – DRC
SC Rijssen – Achilles Enschede
FC Winterswijk – Daarle
PW – Grolse Boys
Daarlerveen vrij
Vierde klasse D (noord)
SVV’56 – NKVV
Hoogeveen - Bruchterveld

Zondagvoetbal
Eerste klasse E
TVC'28 - Longa'30
Stevo - Orion
De Zweef – Bemmel
Tweede klasse I
RKZVC – Leones
Spero – FC Winterswijk
Tweede klasse J
SDC’12 – Colmschate’33
Robur et Velocitas – PH
ATC’65 – Voorwaarts Twello
MVV’29 – BWO
Luctor et Emergo – WSV
Achilles’12 – KOSC
Derde klasse A
DSVD – AJC’96
Eilermark – SC Enschede
WVV’34 – NEO
Suryoye-Mediterraneo – Reutum
Victoria’28 – De Tukkers
Vogido – Oldenzaal
De Tubanters – Juventa’12
Derde klasse B
Wijhe’92 – Twenthe Goor
Derde klasse C
Bon Boys – DCS
Grol – VVO
FC Trias – VDZ
Vierde klasse A
Enter – UD Weerselo
Hengelo – RSC
Losser – La Premiere
Sp. Overdinkel – Vasse
De Lutte – Berghuizen
Sportlust Vr. – Saasveldia
Borne – Almelo
Vierde klasse B
TVO – Avanti Wilskracht
LSV – GFC
Rietmolen – Rood Zwart
’t Centrum – BSC Unisson
EMOS – Barbaros
Hector – Hoeve Vooruit
Markelo – FC Aramea
Vierde klasse C
KSH – Rekken
VIOS Beltrum – FC Eibergen
Erix – Ruurlo
MEC – AD’69
Wolfersveen – Reunie
Keijenburgse Boys - KSV
Vierde klasse H
Haarle – DAVO
ABS – Holten
Vijfde klasse A
Fleringen – DTC’07
Langeveen – Bornerbroek
Manderveen – Heracles
Enschedese Boys – TVV
Phenix – Vosta
SVV’91 – Zenderen Vooruit
Sportlust Glanerbrug – UDI
Vijfde klasse B
Meddo – EGVV
Vosseveld – Lochuizen
Haarlo – Diepenheim
GSV’38 – DEO
Buurse – Neede
Delden – Haaksbergen
Bentelo vrij

Amateurvoetbal