Archieffoto
Volledig scherm
Archieffoto © Thinkstock

Uitslagen districtsbeker amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - De uitslagen van de wedstrijden die zaterdag in de districtsbeker van het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld, volgen in de loop van de dag hieronder.

Districtsbeker, poulewedstrijden

Groep 2
Kloosterhaar – Daarle 5-2.

Groep 8

Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Daarlerveen – Marienberg 1-1.

Zaterdag 20 augustus (18.00 uur): SVV’56 – Manderveen 4-0.

Groep 14

Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): FC Winterswijk (zat.) – WVV’34 1-2.

Groep 16

Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Excelsior’31 2 – Rijssen Vooruit 4-0.

Groep 26

Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Bergentheim – Hardenberg’85 2-3.

Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): OVC’21 – Bruchterveld 1-4.

Groep 30

Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Voorwaarts V. – Vasse 4-1.

Groep 31

Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Wijthmen – DES 1-2.

Groep 35

Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Lemelerveld – SVVN 6-3.

Groep 44

Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Wilhelminaschool – Hengelo 6-3.

Zaterdag 20 augustus (18.00 uur): Neede – TVO 3-0.

Groep 45

Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Blauw Wit’66 – Witkampers 2-4.

Groep 46

Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Sporlust Gl. (zat.) – Heracles 4-1.

Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): La Premiere – ON 2-4.

Groep 52

Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Lemele – MVV’69 3-0

Groep 58
Saasveldia – BZSV 6-0

Groep 67
Vogido – ASV’57 6-1

Groep 74
Zuid Eschmarke – Haaksbergen 4-0

Groep 77
Losser – AJC’96 1-1

Groep 79
DRC – Eilermark 3-6.

Groep 86
RKSV – SC Rijssen 3-3

Groep 91
Zelos – KSV 2-0.

Groep 94
Grolse Boys – Grol verplaatst naar 30 augustus vanwege sterfgeval.

Groep 96
Zaterdag 20 augustus (18.00 uur): Achilles Enschede – Rood Zwart

Groep 81
Longa’30 - DZSV 0-2 (0-2).
Groep 83
SVZW - Rohda Raalte 1-3 (0-1).
RKZVC - ATC’65 4-0 (0-0).
Groep 85
FC Winterswijk - Sparta E. 3-1 (2-1).
Groep 88
Quick’20 (zaterdag) - De Esch 1-1 (0-0).
Groep 89
Enter Vooruit - DETO 0-3 (0-1).
Groep 90
Hellendoorn - Luctor 0-4
De Zweef - Hulzense Boys 2-0 (1-0).
Groep 91
DOS’37 - Stevo 3-3 (2-2).
PH - Den Ham 2-0 (1-0).
Groep 96
Germanicus - Vroomshoopse Boys 0-3 (0-2).
Achilles Enschede – Rood Zwart 0-2

Amateurvoetbal