Volledig scherm
© Bert Kamp

Uitslagen, doelpuntenmakers en standen amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen in de loop van de avond de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 20 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

Eerste klasse E
AWC – Longa’30 2-3 (2-0). Giesbers 1-0, Van Verseveld 2-0, Bader 2-1, Kerperien 2-2, 2-3 (e.d.).
De Zweef – Tubantia 1-3 (1-1). Ter Horst 0-1, S. Dikkers 1-1, Teuiten 1-2, Lok 1-3.
TVC’28 – Woezik 1-3 (1-0). Leemhuis 1-0, Van Raaij 1-1, Van Zundert 1-2 en 1-3.

Tweede klasse J
BWO-Helios 4-0 (2-0). Derksen 1-0, Bilanovic 2-0 en 3-0, Bouwhuis 4-0.
ATC’65-PH 0-3 (0-2). Nijmeijer 0-1, Wennink 0-2, Perik 0-3.
AZC-Luctor et Emergo 1-1 (0-0). Havenaar 1-0, Ligtenberg 1-1.
Schalkhaar-Achilles’12 2-2 (0-1). Said 0-1, Wiersma 0-2, Jansen 1-2, Wolters 2-2 (eigen doelpunt).
KOSC-Stevo 1-2 (1-2). Ruud Bruns 1-0, Broekhuis 1-1 (pen.), Niels Wigger 1-2.
Wijhe’92-DSVD 2-3 (2-2). Seiger 0-1, Braakhuis 0-2, Ruiter 1-2 en 2-2, Wennink 2-3.

Derde klasse A
Vogido-De Tubanters 1897 1-1 (0-0). Ter Braak 1-0, Lever 1-1.
Reutum-Juventa’12 3-6 (1-3). Knol 0-1, Grobbink 0-2, Bruns 0-3, Stijn Slaghekke 1-3, Hans Brunninkhuis 2-3, Stijn Slaghekke 3-3, Rick Olde Olthof 3-4, Gungor 3-5, Telgenkamp 3-6.
Eilermark-AJC’96 1-2 (1-2). Van der Meer 0-1, Cooper 1-1, Stübener 1-2.
MVV’29-EMMS 1-2 (1-1). Hertsenberg 0-1, Koen Lesker 1-1 (pen.), Nibourg 1-2 (pen.).
De Tukkers-Bon Boys 5-1 (1-0). Wevers 1-0 (eigen doelpunt), Richters 1-1, Haarhuis 2-1 en 3-1, Hulshof 4-1 en 5-1.
SDC’12-Hengelo 1-0 (1-0). Arendsen 1-0.
FC Suryoye Mediterraneo-Victoria’28 2-5 (2-0). Gouriye 1-0, Faruk Saadi 2-0, Germeraad 2-1 en 2-2 (pen.), Nuis 2-3 en 2-4, Dhoenmoen 2-5.

Derde klasse C
Witkampers-FC Trias 4-3 (2-2). Richard Kok 1-0, Pattiruhu 1-1, Richard Kok 2-1, Pattiruhu 2-2, Sander Kok 3-2, Piek 3-3, Sander Kok 4-3.
DVC’26-RKZVC 1-1 (0-1). Storkhorst 0-1, Vissink 1-1.
FC Eibergen-Gendringen 1-3 (1-2). Te Kaat 0-1, Teutelink 1-1 (pen.), Te Kaat 1-2, Hakvoort 1-3.
WVV’34-Varsseveld 3-1 (2-0). Roescher 1-0, Hamoudi Jaafil 2-0, Te Boekhorst 2-1, Horstink 3-1.
AD’69-Sportclub Lochem 1-0 (1-0). Bennink 1-0.

Vierde klasse A
Vasse - RSC 1-4 (0-4). Davina 0-1 en 0-2, Wesselink 0-3, T. Siemerink 0-4, Wiefferink 1-4 (pen.).
Almelo - Borne 3-3 (1-2). Toebes 0-1, J. Dobbe 0-2, Bekke 1-2, Rolefes 2-2 (pen.), Bekke 3-2, Toebes 3-3.
Saasveldia - Oldenzaal 0-0
Fleringen - UD Weerselo 2-2 (2-2). Stopel 1-0, Schepers 2-0, Lubben 2-1, Meckelenkamp 2-2.
Enter - Heracles AVC 3-3 (1-0). Alink 1-0, Gerritsen 1-1, Alink 2-1, Langeveen 3-1, Gerritsen 3-2, Sakru 3-3.
NEO - Berghuizen 3-0 (1-0). Weghorst 1-0, Van Berkum 2-0, Weghorst 3-0.
Overdinkel - De Lutte 2-0 (0-0). Stoffels 1-0 en 2-0.

Vierde klasse B
Markelo - LSV 3-1 (2-1). Bloemen 1-0, Blokhuis 1-1, Klein Braskamp 2-1, Landeweerd 3-1 (pen.).
EMOS - Neede 5-0 (3-0). Van Loon 1-0, Bergers 2-0, Schepers 3-0, Van Loon 4-0 (pen.), Van Stralen 5-0.
Sportclub Enschede - Avanti Wilskracht 1-1 (1-0). Van der Molen 1-0, Weustink 1-1.
Twenthe - Hector 0-1 (0-1). Wolters 0-1.
Enschedese Boys - GFC 2-3 (0-2). Siegers 0-1 en 0-2, Rietman 1-2 en 2-2, Siegers 2-3.
Rood Zwart - 't Centrum 2-7 (0-4). Willemsen 0-1, Nahrwold 0-2, Leferink 0-3, Asmir Pljakic 0-4, Nahrwold 0-5 en 0-6, Adrovic 1-7, Monteiro 2-7.
Barbaros - Buurse 4-2 (1-0). Karadavut 1-0 en 2-0, Onland 2-1, Yikilmas 3-1, Winkelhuis 3-2, Yagci 4-2.

Vierde klasse C
Ruurlo - KSV 1-1 (0-1). Van de Wolfshaar 0-1, Meutstege 1-1.
Reünie - Vios Beltrum 4-2 (3-1). Te Woerd 0-1, Middelhof 1-1, Van Donkelaar 2-1 en 3-1, 3-2, Geerdink 4-2.
VVG'25 - DEO 4-2 (1-0). Wielers 1-0, Monasso 2-0, Pastoors 3-0, Graaskamp 3-1, Helmes 4-1, Tackenkamp 4-2.
MEC - Rekken afgelast wegens sterfgeval bij Rekken
Vosseveld - Terborg 1-2 (1-1).

Vierde klasse H
ABS - Haarle 0-2 (0-2). Zwijnenberg 0-1 en 0-2.
De Gazelle - Holten 3-1 (2-0). Vonk 1-0, Kuipers 2-0, Teeuwen 3-0, Nije Bijvank 3-1.

Vijfde klasse A
FC Ulu Spor - Zenderen Vooruit 3-0 (1-0). Dede 1-0, Achmed 2-0, Enes 3-0.
Bornerbroek - Manderveen 3-0 (3-0). P. Slot 1-0, Bolscher 2-0, Zwijnenberg 3-0.
Sportlust Vroomshoop - Hoonhorst 1-2 (1-2). D. Hankamp 1-0, Bovenmars 1-1, Thomas Spoor 1-2 (e.d.).
Nieuw Heeten - Langeveen 3-1 (1-0). Kruiper 1-0, Ten Have 2-0, Heveling 2-1 (pen.), Heusels 3-1.

Vijfde klasse B
Vosta - La Première 1-2 (0-0). Jonker 0-1 en 0-2, Libbers 1-2 (pen.).
Losser - UDI 3-0 (1-0). J. Gevers 1-0, Naafs 2-0, Smudde 3-0.
Phenix - BSC Unisson 1-3 (1-1). Ratering 0-1, Veldhuis 1-1, Schoonheden 1-2, Westerink 1-3.
DTC'07 - TVV 4-1 (1-1). J. Nijhuis 1-0, Yildirim 1-1, Hof 2-1, Borgerink 3-1 (pen.), Nijhuis 4-1.
SVV'91 - FC Aramea 1-8 (1-5). Sari 0-1, Dogan 0-2 en 0-3, Van Brussel 1-3, David 1-4, Dogan 1-5, David 1-6, Dogan 1-7, Lahdo 1-8.
Sportlust Glanerbrug - Delden 3-1 (1-0). Westerink 1-0 en 2-0, Steenis 3-0.

Vijfde klasse C
Hoeve Vooruit - EGVV 3-0 (1-0). R. Velthuis 1-0, M. Hobbenschot 2-0, Vossebeld 3-0.
GSV'63 - Meddo 1-3 (0-2). Krabben 0-1, Kersten 0-2, Rensink 1-2, Te Koppele 1-3.
TVO - Haaksbergen 11-1 (4-1). Groothuis 1-0, J. van Laar 2-0, B. Ottink 3-0 en 4-0, Gurkan 4-1 (pen.), J. van Laar 5-1, Groothuis 6-1, B. Ottink 7-1, R. Leferink 8-1, N. Ottink 9-1, Groothuis 10-1 en 11-1.
Erix - Lochuizen 5-0 (2-0). H. Spekschoor 1-0, W. ten Have 2-0, Berendsen 3-0, R. ten Have 4-0 en 5-0.
Diepenheim - Bentelo 1-2 (1-2). Roessink 1-0, S. Lubberink 1-1, Smit 1-2.

Amateurvoetbal