Volledig scherm
beeld uit de derby PH - Luctor et Emergo. © Robin Hilberink

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal tweede paasdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op maandag 17 april in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

ZONDAGVOETBAL:

Eerst klasse E

Rohda Raalte – Longa’30 2-3 (1-2). Sahin 1-0, Heinsbroek 1-1, Kemperman 1-2, Wiegerinck 1-3, Gomez 2-3.
Quick 1888 – De Zweef 4-0 (2-0). Vrehe 1-0 en 2-0, Van Haarlem 3-0, 4-0.

Tweede klasse I

FC Winterswijk – Rood Wit (1-0). Nyamsangya 1-0 en 2-0
RKZVC – Spero 2-0 (1-0). H. Bokkers 1-0, Storkhorst 2-0.

Tweede klasse J

PH - Luctor et Emergo 1-4 (0-2). Telgenkamp 0-1, Sten Middelkamp 0-2, Jacobs 0-3 (pen.), Van de Elst 1-3, Sten Middelkamp 1-4.
Achilles’12 - SDC’12 1-4 (1-2). Benerink 0-1, Assink 1-1 (pen.), Haarhuis 1-2 en 1-3, Wenneger 1-4 (pen.).
Colmschate - BWO 1-2 (0-1). Wesley van Houten 0-1, Kamperman Leferink 1-1, Ter Ellen 1-2.
MVV’29 - Schalkhaar 1-2 (0-0). Oude Munnik 1-0, Huisman 1-1, Haulussy 1-2 (pen.).
Robur et Velocitas - ATC’65 3-1 (1-0). Roelofs 1-0, Lemmerman 2-0, Bonenberg 3-0, Bijl 3-1.
KOSC - WSV 0-2 (0-2). De Smalen 0-1, Bouchalab 0-2.
SDC’12 winnaar tweede periode.

Derde klasse A

Vogido - Eilermark 3-3 (0-0). Holtkamp 0-1, Verschoor 1-1, Ter Meer 1-2 (e.d.), Dayiem Hayta 1-3, Eusebio Paol 2-3, Berkel 3-3.
NEO - Juventa’12 1-0 (0-0). Van Berkum 1-0.
FC Suryoye Mediterraneo - De Tubanters 6-2 (2-1). Karakas 1-0, Cicek 2-0, El Assas 2-1, Tunc 3-1, Elia 4-1, Te Wierik 4-2, Hanna 5-2, Cicek 6-2.
Sportclub Enschede - Reutum 0-1 (0-0). Van der Aa 0-1.
Oldenzaal - De Tukkers 1-1 (1-0). Mars 1-0, Egberink 1-1.
AJC’96 - Victoria’28 0-5 (0-3). Germeraad 0-1, Nuis 0-2, Leferink 0-3, Sterken 0-4 en 0-5.
DSVD - WVV’34 2-0 (1-0). Bauke Seiger 1-0, Kemna 2-0.
Eilermark winnaar tweede periode.

Derde klasse B

Twenthe – Eerbeekse Boys 4-2 (3-1). Hevink 1-0, Goossens 1-1, Hevink 2-1 (pen.), Groothuis 3-1, Goossens 3-2, Morsink 4-2.

Derde klasse C

GSV’38 – FC Trias 1-1 (0-1). Honderslo 0-1, 1-1.
Gendringen – Bon Boys 1-0 (0-0). J. Hendrixen 1-0 (pen.).
Groessen – Grol 2-3 (0-2). Zieverink 0-1 en 0-2, Maatman 1-2 en 2-2, Scholten 2-3.

Vierde klasse A

UD Weerselo – De Lutte 2-2 (1-1). Nijhuis 0-1, Lubben 1-1, Grashof 1-2, Assen 2-2.
RSC – Vasse 0-2 (0-1). D. Haarhuis 0-1, S. Weersink 0-2.
Sportlust Vroomshoop – Hengelo 1-2 (1-1). Van Dam 1-0, Peters 1-1, Zengerink 1-2.
Enter – Losser 0-2 (0-1). Naafs 0-1, Smudde 0-2.
Saasveldia – Berghuizen 4-1 (2-1). D. Olde Hendrikman 0-1, S. Pol 1-1, S. Kenkhuis 2-1, B. Kenkhuis 3-1, Rikkert 4-1.
La Première – Almelo 2-5 (1-1). Kuipers 1-0 (pen.), Schorn 1-1, Spin 2-1, Roling 2-2, De Grijs 2-3 (e.d.), Selami Karki 2-4, Rolin 2-5.
Sportclub Overdinkel – Borne 0-1 (0-1). Assink 0-1.

Vierde klasse B

Rood Zwart – FC Aramea 1-2 (1-1). Van het Bolscher 1-0, David 1-1 (pen.), Kara 1-2.
Hector – LSV 0-2 (0-1). Mulder 0-1, Pieper 0-2.
TVO – Rietmolen 5-0 (3-0). Grashof 1-0, Groothuis 2-0 en 3-0, Dijkstra 4-0, Grashof 5-0.
Hoeve Vooruit – Barbaros 0-8 (0-3). Memi 0-1, H. Kocoz 0-2, Akova 0-3, Vossebelt 0-4 (e.d.), H. Kocoz 0-5 en 0-6, 0-7 (e.d.), Akova 0-8.
GFC – Unisson 2-5 (1-3). Schoonheden 0-1, Wassink 1-1 (pen.), E. Roossink 1-2 (pen.), Schoonheden 1-3, Ruumpol 2-3, Ratering 2-4, Schoonheden 2-5.
’t Centrum – Markelo 1-4 (1-1). Schreurs 0-1, Brantenaar 1-1, Wagenaar 1-2 en 1-3, Pinkert 1-4.

Vierde klasse C

FC Eibergen – AD’69 0-1 (0-0). Bauhuis 0-1.
Rekken – Wolfersveen 1-2 (1-1) Groen 0-1 (e.d.), Roos 1-1, Radstaak 1-2.
Ruurlo – KSV 5-0 (3-0). L. Hoijtink 1-0, Klein Wassink 2-0, L. Hoijtink 3-0, K. Hoijtink 4-0, Meutstege 5-0.
MEC – Keijenburgse Boys 0-6 (0-4). T. Goossens 0-1, Berendsen 0-2, T. Goossens 0-3, Berendsen 0-4, Schäperclaus 0-5 (e.d.), C. Goossens 0-6.
KSH – Erix 0-2 (0-1). R. Ten Have 0-1 en 0-2.
Zelhem – Reunie 0-4 (0-2). W. Kistemaker 0-1 en 0-2, Dagdelen 0-3, Geerligs 0-4.

Vierde klasse H

Haarle – Lettele 0-2 (0-1). De Brouwer 0-1 en 0-2.
Holten – DAVO 2-1 (2-1). J. Huisman 1-0, Bosman 1-1, J. Huisman 2-1.

Vijfde klasse A

Zenderen Vooruit - Vosta 5-0 (3-0). Kuipers 1-0, Pol 2-0, Mulder 3-0, Kuipers 4-0, Vlaskamp 5-0.
Enschedese Boys - Sportlust Glanerbrug 0-5 (0-4). Temelkov 0-1, Holtman 0-2, Temelkov 0-3, Strijker 0-4, Schurink 0-5.
AVC Heracles - UDI 2-2 (2-0). Keizers 1-0, Quentemeijer 2-0, Bonzet 2-1, T. Schonewille 2-2.
Bornerbroek - TVV 3-2 (2-0). De Bruijn 1-0, Remie 2-0, D. Scholten 3-0, O. Akman 3-1, El Kashmi 3-2.
SVV'91 - Langeveen 0-0.
DTC'07 - Phenix 4-2 (3-1). Nijhuis 1-0 en 2-0, Tebbe 3-0, M. Bijsterbosch 3-1, Bosgraaf 3-2.

Vijfde klasse B

Neede - Lochuizen 4-1 (1-0). Leferink 1-0 (pen.), Schuurman 1-1, Meeringa 2-1 en 3-1, Hesselink 4-1.
Buurse - Vosseveld 5-0 (2-0). J. Bomkamp 1-0, 2-0 en 3-0, Ter Huurne 4-0, J. Bomkamp 5-0.
Meddo - Haarlo 0-0.
EGVV - GSV'63 4-3 (1-0). Heinemans 1-0, T. Rensink 1-1, Hilhorst 2-1, R. Zieverink 3-1, Besselink 3-2, Ter Maat 3-3, Hilhorst 4-3.
Bentelo - Delden 3-3 (1-2). Vonder 1-0, Wold 1-1, Baake 1-2 en 1-3, Lubberink 2-3 en 3-3 (pen.).

ZATERDAGVOETBAL:

Hoofdklasse B

AZSV - NSC Nijkerk 2-3 (1-2). Spekking 1-0, Van der Lyde 1-1, Rozema 1-2, Van de Groep 1-3, Bartelds 2-3.

Derde klasse D

RKSV - Mariënberg 1-0 (0-0). Borkent 1-0.
Rijssen Vooruit - Wilhelminaschool 1-2 (1-0). M. Kisa 1-0, Ruinemans 1-1, De Leeuw 1-2.  

Amateurvoetbal