Volledig scherm
Duel in de derde klasse tussen Voorwaarts en Bergentheim (3-1) © Bert Kamp

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 26 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

Hoofdklasse B
Genemuiden – Excelsior’31 4-0 (2-0). 4. Riemens 1-0, 26. Jansen 2-0, 56. Jansen 3-0, 88. Van Dalfsen 4-0.

Zaterdag, eerste klasse D
Bennekom – Vroomshoopse Boys 4-0 (1-0). Berends 1-0, Sissing 2-0, Barakzai 3-0, Corba 4-0.
DOS’37 – Berkum 2-4 (1-2). Meier 1-0, Lemmens 1-1, Bacuna 1-2 en 1-3, Meier 2-3, Van der Meulen 2-4.
Nunspeet – DETO Twenterand 4-0 (1-0). Huisman 1-0 en 2-0, De Lange 3-0 en 4-0.
KHC – Hulzense Boys 5-1 (4-0). Olaria 1-0, De Nooijer 2-0, Tuncer 3-0 en 4-0, De Nooijer 5-0, Kamphuis 5-1 (pen.).
De Esch – SVZW 0-4 (0-2). Ter Avest 0-1, Jansen 0-2, 0-3 en 0-4.

Tweede klasse H
ZAC – Enter Vooruit 1-4 (0-3). Peppels 0-1, Smit 0-2 en 0-3, Heimerikx 1-3, Velten 1-4.
Den Ham – ASC’62 2-2 (1-1). Snel 0-1, Nijzink 1-1, Bartels 1-2, Nijzink 2-2.
Hellendoorn – OZC 3-2 (2-2). 0-1, Smijting 1-1, 1-2, Claassen 2-2, M. Verschuur 3-2.
Sparta E. – Quick’20 3-1 (2-0). Te Morsche 1-0, Akkerman 2-0, Te Morsche 3-0, Olde Monnikhof 3-1.

Derde klasse D
DES – Rijssen Vooruit 4-2 (0-2). Alan 0-1, Balavac 0-2, Eshuis 1-2, Poorterman 2-2, Melenboer 3-2, Bangma 4-2.
Drienerlo – Kloosterhaar 3-3 (0-1). Prijs 0-1, M. Boshove 0-2, Van der Kruk 1-2, Lescher 1-3, Van der Meijden 2-3 Ditzel 3-3.
Juliana’32 – Mariënberg 2-4 (1-2). Hofsink 0-1, Plaggenmarsch 0-2, Groot Roessink 1-2, Van der Velde 1-3, Quattrocchi 2-3, Veurink 2-4.
Lemele – Wilhelminaschool 0-4 (0-2). Ruinemans 0-1, De Leeuw, Schepers 0-3 en 0-4.
RKSV – Blauw Wit’66 1-0 (0-0). A. Acis 1-0.
SVVN – ON 0-3 (0-2). Ponsteen 0-1, Voorhuis 0-2, Hondebrink 0-3.
Voorwaarts – Bergentheim 3-1 (1-1). Buitenhuis 0-1, Dogger 1-1, Harms 2-1 en 3-1.

Vierde klasse Oost
MVV'69 - DRC'12 0-2 (0-0). Asil 0-1, Pilic 0-2.
Blauwwitters - Achilles Enschede 0-3 (0-1). T. Beumer 0-1, Dokter 0-2, Oostindie 0-3.
PW - Daarle 2-0 (0-0). Bos 1-0, K. Lippinkhof 2-0.
Grolse Boys - Sportlust Glanerbrug 1-1 (0-1). Stubener 0-1, M. Nuchter 1-1.
Daarlerveen - ASV'57 2-4 (1-2). Schwarte 0-1 (pen.), Koorn 0-2, Ten Duits 1-2, Wesselink 2-2, Schwarte 2-3, Meijer 2-4.
FC Winterswijk - Zuid Eschmarke 3-3 (1-2). Kuis 0-1, De Keyzer 1-1, Kuis 1-2, H. Elferdink 2-2, Kuis 2-3, Van der Worp 3-3.

Vierde klasse D Noord
SVV'56 - SVBO 3-1 (0-1). Klingenberg 0-1, Schuppers 1-1, J. Nijboer 2-1, L. Nijboer 3-1.
Bruchterveld - NKVV 3-1 (3-1). Huisjes 1-0, Odink 2-0, Huisjes 3-0, Biesbrouck 3-1.

Volledig scherm
Duel in de eerste klasse tussen De Esch en SVZW (0-4) © Bert Kamp
Volledig scherm
Duel in de derde klasse tussen DES en Rijssen Vooruit (4-2) © Lenneke Lingmont

Amateurvoetbal