Volledig scherm
© Reinier van Willigen

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 29 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

Eerste klasse D
Berkum – Hulzense Boys 4-1 (2-0). Van Brummen 1-0, Bacuna 2-0, Van der Meulen 3-0, Nieuwenhuis 3-1, Hoolsema 4-1.
Berkum periodekampioen.
DOS’37 – FC Zutphen 4-4 (4-1). Hegeman 1-0, Nijkamp 1-1, Hegeman 2-1, Smit 3-1, Huiskes 4-1, Bloemendaal 4-2 en 4-3 Nijkamp 4-4.
De Esch – Nunspeet 0-1 (0-1). Scholten 0-1.
Bennekom – SVZW 4-2 (2-0). Rutgers 1-0, De Bruin 2-0, Perik 2-1, Jansen 2-2, Sissing 3-2 en 4-2.
Vroomshoopse Boys - DETO Twenterand 1-2 (0-2). Smit 0-1, Schuur 0-2, De Jong 1-2.

Tweede klasse H
IJVV – Hellendoorn 4-1 (1-1). Tuink 0-1, Buikema 1-1 (pen.), De Velde 2-1, Visscher 3-1, Roeland 4-1.
WVF – Enter Vooruit 2-2 (2-1). Van der Vegte 1-0, Smit 1-1, Van der Vegte 2-1, Smit 2-2.
Sparta E. – Den Ham 5-2 (1-0). Te Morsche 1-0, Remmink 1-1, Akkerman 2-1, Dam 2-2, Te Morsche 3-2, Akkerman 4-2, Adriaanse 5-2.
DZC’68 – Quick’20 6-1 (3-1). Faber 1-0, Leijdekkers 1-1, Ebbers 2-1, Zehaye 3-1, Klein Lugtenbeld 4-1, Ebbers 5-1, Klein Lugtenbeld 6-1.

DZC’68 periodekampioen.

Derde klasse D
Bergentheim – Wilhelminaschool (1-0). Buitenhuis 1-0 en 2-0, Nieuwland 2-1 en 2-2.
DES – ON 0-2 (0-2). Hondebrink 0-1, Azhimi 0-2.
Drienerlo – Voorwaarts V. 0-2 (0-1). Harms 0-1, Niks 0-2.
Juliana’32 – Lemele 4-0 (0-0). Demir 1-0, T. Harberink 2-0, F. Kuijt 3-0, Demir 4-0.
Kloosterhaar – Mariënberg 1-1 (1-1). Hofsink 0-1, Ravenhorst 1-1.
Rijssen Vooruit – Blauw Wit'66 0-2 (0-0). K. Schuppert 0-1 en 0-2.
SVVN – RKSV 3-2 (2-2). A. Acis (pen) 0-1, Morsink 1-1, Reijerink 2-1, Nijkamp 2-2, Burnama 3-2.

Eerste periode voor ON

Vierde klasse D Oost
PW - FC Winterswijk na dertig minuten gestaakt bij een 1-0 tussenstand.
ASV'57 - Sportlust Glanerbrug 3-3 (2-3). Stubener 0-1, Uitslag 1-1, Stubener 1-2, Visser 2-2, Hardick 2-3, Visser 3-3.
DRC'12 - Daarle 3-1 (1-1). Van Dalen 1-0, Van Haarst 1-1, Pilic 2-1, Kerver 3-1.
Daarlerveen - Achilles Enschede 3-2 (1-2). F. ter Horst 0-1, Wesselink 1-1 (pen.), Keriakous 1-2, Wesselink 2-2, C. Maneschijn 3-2.
MVV'69 - SC Rijssen 3-0 (2-0). Sasbrink 1-0, Eektimmerman 2-0, Poots 3-0.
Blauwwitters - Grolse Boys 4-1 (2-0). Konink 1-0, Nijkamp 2-0 (pen.), L. Berentsen 2-1, Kamphuis 3-1, Schukkink 4-1. Vierde klasse D Noord
SVV'56 - DKB 2-4 (0-3). Renker 0-1 en 0-2, Jordy van Zandwijk 0-3, Schutte 1-3, Kosse 1-4, Schutte 2-4.
Bruchterveld - SVBO 0-2 (0-0). Boers 0-1, Sulmann 0-2.

Amateurvoetbal