Volledig scherm
De Hulzense Boys speelden vandaag tegen GA Kampen. Na 4 duels zijn ze nog altijd puntloos. © Lenneke Lingmont

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 1 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

Hoofdklasse B
NSC Nijkerk – Excelsior’31 1-2 (1-0). 45. Van de Brom 1-0, 65. Ezafzafi 1-1, 90. Penterman 1-2 (pen.).

Zaterdag, eerste klasse D
WHC – Vroomshoopse Boys 1-0 (1-0). Macedo 1-0.
FC Zutphen – De Esch 4-2 (2-2). Bloemendaal 1-0, Vehof 1-1, Poos 1-2, Bloemendaal 2-2 en 3-2, Opoku 4-2.
Nunspeet – DOS’37 0-2 (0-1). Huiskes 0-1, Baysoy 0-2.
DETO Twenterand – Berkum 0-0.
SVZW – DUNO 1-3 (0-2). Ebergen 0-1, Aamri 0-2, Andrzejak 1-2, Dos Santos 1-3.
Hulzense Boys – Go Ahead Kampen 1-6 (0-3). Timmerman 0-1, Knul 0-2, Doufikar 0-3, Hoekstra 0-4, Doufikar 0-5, Zandbergen 0-6, Malke 1-6.

Tweede klasse H
Den Ham – IJVV 1-1 (0-0). Vijfhuizen 1-0, De Velde 1-1.
Hellendoorn – Sparta E. 0-5 (0-4). Reinders 0-1 en 0-2, Krommendijk 0-3, Te Morsche 0-4 en 0-5.
Quick’20 – OZC 3-4 (0-2). Van Rijn 0-1, Kuiper 0-2 en 0-3, Bartel 1-3 (pen.), Jansen 1-4, Snijders 2-4 en 3-4.
Enter Vooruit – DOS Kampen 8-3 (3-2). Knol 1-0 (pen.), Westendorp 1-1, Diender 1-2, Smit 2-2 en 3-2, Horstman 3-3, Peppels 4-3, 5-3, 6-3 en 7-3, M. Ter Weel 8-3.

Derde klasse D
Blauw Wit’66 - Kloosterhaar 2-2 (1-0). K. Schuppert 1-0, E. Bolink 2-0, M. Boshove 2-1, D. Jurgens 2-2.
Juliana’32 - DES 0-0.
Voorwaarts - SVVN 8-2 (4-1). Niks 1-0, Harms 2-0, L. Bove 3-0, B. Bove 4-0, Zweers 4-1, Morsink (pen) 4-2, Harms 5-2 en 6-2, Lensen 7-2, Slot 8-2.
RKSV - Drienerlo 2-3 (2-0). Brinkman 1-0, A. Acis 2-0, Voortman 2-1, De Wilde (ed) 2-2, Middelaar 2-3.
Lemele - Rijssen Vooruit 0-5 (0-2). Balavac 0-1, M. van Meeteren 0-2, Balavac 0-3, Cengiz 0-4, Heesen 0-5.
Mariënberg - Wilhelminaschool 3-2 (2-0). Plaggenmarsch 1-0, Buitenhuis 2-0, Pat 2-1, Hofsink 3-1, De Leeuw 3-2.
ON - Bergentheim 3-1 (0-1). Plaggenmarsch 0-1, Ponsteen 1-1, Ungerer 2-1, Saircec 3-1.

Vierde klasse D Oost
Daarle - Zuid Eschmarke 3-1 (2-1). J. Fokke 1-0, Egge 1-1, Reimink 2-1, Te Winkel 3-1 (e.d.).
SC Rijssen - Blauwwitters 1-4 (1-1). Nijkamp 0-1, Witten 1-1, Nijkamp 1-2, De Groot 1-3, Kamphuis 1-4.
PW - Daarlerveen 2-4 (0-1). Wesselink 0-1 (pen.), Bos 1-1, Wesselink 1-2, Bos 2-2 (pen.), Wesselink 2-3, Y. Marissen 2-4.
Grolse Boys - MVV'69 1-1 (0-1). Sasbrink 0-1, Groot Kormelink 1-1.
Sportlust Glanerbrug - DRC'12 5-0 (3-0). Hardick 1-0, Brown 2-0, 3-0, 4-0 en 5-0.
FC Winterswijk - ASV'57 1-6 (0-2). Visser 0-1, Koorn 0-2, Uitslag 0-3, Van de Worp 1-3, Schwarte 1-4, 1-5 en 1-6.

Vierde klasse D Noord
Sweel - Bruchterveld 2-2 (1-1). R. Sikken 1-0 (pen.), Op de Haar 1-1, M. Huisjes 1-2, Lanting 2-2 (pen.).
Avereest - SVV'56 3-2 (2-0). Gruppen 1-0, Platvoet 2-0, J. Nijboer 2-1, N. van Dijk 2-2, Wenker 3-2 (pen.).

Amateurvoetbal