Supporters zijn creatief bezig geweest in de aanloop naar de derby Lochuizen - Sp. Neede. Foto: Jan Houwers
Volledig scherm
Supporters zijn creatief bezig geweest in de aanloop naar de derby Lochuizen - Sp. Neede. Foto: Jan Houwers

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Op deze plek komen in de loop van zondag alle uitslagen en doelpuntenmakers van de regionale amateurvoetbalwedstrijden binnen.

De lijst wordt met enige regelmaat geüpdatet. Klik op F5 om de pagina te verversen.

Eerste klasse E
TVC’28 – Orion 0-0.
De Zweef – Stevo 0-2 (0-1). Broekhuis 0-1 Leus 0-2.
Rohda Raalte – Tubantia 1-1 (0-1). Teuiten 0-1, Van Heun 1-1.
Longa’30 – Rigtersbleek 2-1 (1-1). Gersmann 0-1, Klein Goldewijk 1-1, Te Veldhuis 2-1.

Tweede klasse I
AZC – RKZVC 0-1 (0-0). Knippenborg 0-1.
FC Winterswijk – Leones 1-3 (1-1). Te Braake 0-1, D. Te Winkel 1-1, Te Braake 1-2, Diebels 1-3.

Tweede klasse J
SDC’12-Luctor et Emergo 0-5 (0-2). Jacobs 0-1 (pen.), Groothedde 0-2, Bolkesteyn 0-3, Telgenkamp 0-4, Poelakker 0-5.
Robur et Velocitas-Achilles’12 0-3 (0-1). Wiersma 0-1, Ritmeester 0-2, Assink 0-3 (pen.).
BWO-WSV 4-1 (2-0). Voss 1-0, Bilanovic 2-0 (pen.), Schoenmakers 2-1, Geerdink 3-1, Kemerink 4-1.
Colmschate-KOSC 3-1 (2-0). Van ’t Hof 1-0 (pen.), Van de Beld 2-0, Van ’t Hof 3-0, Weierink 3-1.
ATC’65-Schalkhaar 1-3 (1-1). Klosters 0-1, Krake 1-1, Kelder 1-2 en 1-3.
MVV’29-Helios 1-0 (0-0). Koen Lesker 1-0.
Voorwaarts Twello-PH 1-3 (1-0). Timmermans 1-0, Van Straaten 1-1 en 1-2, Spoler 1-3.

Derde klasse A
NEO-AJC’96 2-1 (1-1). Nijmeijer 1-0 (eigen doelpunt), Nijmeijer 1-1, Brunninkhuis 2-1.
Eilermark-Victoria’28 4-0 (1-0). Cooper 1-0, Bako 2-0, Lever 3-0, Ter Heide 4-0.
DSVD-Vogido 1-3 (1-1). Kasper 0-1, Kemna 1-1, Kasper 1-2, Dilling 1-3.
Reutum-De Tukkers 0-2 (0-1). Hulshof 0-1, Borgerink 0-2.
FC Suryoye Mediterraneo-Juventa’12 5-1 (2-1). Ter Avest 0-1, Marco Aydin 1-1, Can 2-1, Jannink 3-1 (eigen doelpunt), Marco Aydin 4-1 en 5-1.
Sportclub Enschede-Oldenzaal 7-2 (3-0). Van der Molen 1-0, Schipholt 2-0, Van der Molen 3-0, Rickhoff 3-1, Schipholt 4-1, Sahin 4-2, Vleugels 5-2 en 6-2, Van der Molen 7-2.
WVV’34-De Tubanters 1897 1-1 (1-0). Hamoudi Jaafil 1-0, Kroeze 1-1.

Derde klasse B
Witkampers – Twenthe 2-2 (1-1). Nijland 0-1, Platenkamp 1-1, Haverkamp 2-1, Nijland 2-2.

Derde klasse C
Bon Boys – DVV 1-0 (1-0). L. Kersten 1-0 (eigen doelpunt).
Grol – FC Trias afgelast

Vierde klasse A Losser - Borne 4-2 (0-1). Pieterson 0-1 (pen.), Ter Pelle 1-1 en 2-1, Ron Naafs 3-1 en 4-1, Pieterson 4-2. Vasse - Berghuizen 0-4 (0-2). D. Olde Hendrikman 0-1, J. Olde Hendrikman 0-2, D. Olde Hendrikman 0-3, Schurink 0-4. Hengelo - De Lutte 3-3 (2-1). S. Kempers 0-1, Peters 1-1 (pen.), Wolters 2-1, Vreijssen 2-2, Beernink 3-2 (e.d.) en 3-3. RSC - Saasveldia na 45 minuten gestaakt bij een 1-0 stand vanwege een hartaanval bij een vrijwilliger van RSC. Het leven van de 80-jarige man kon onderweg naar het ziekenhuis niet meer worden gered.
La Première - UD Weerselo 1-1 (1-1). Krüzen 1-0, K. van Tebberen 1-1 (pen.). Sportclub Overdinkel - Almelo 0-1 (0-1). Schorn 0-1.

Vierde klasse B
LSV - EMOS 3-1 (2-1). Bekkers 1-0, Mulder 2-0, Schepers 2-1, Hofman 3-1.
GFC - Hoeve Vooruit 0-0
TVO - Hector 1-3 (0-0). Biesemaat 0-1, Wielens 1-1, Biesemaat 1-2, Wolters 1-3.
Rietmolen - Markelo 1-0 (1-0). Tenhagen 1-0 (pen.).
Rood Zwart - Avanti Wilskracht 1-1 (1-0). Monteiro 1-0, Huuskes 1-1.
't Centrum - FC Aramea 1-1 (0-1). Amiri 0-1, Semple 1-1.
BSC Unisson - Barbaros is verplaatst naar zondag 23 oktober, vanwege de Military in Boekelo.

Vierde klasse C
AD'69 - Reünie 5-1 (2-1). Dagdelen 0-1, N. Ebbers 1-1, Leber 2-1, M. Ebbers 3-1 en 4-1, Baboe 5-1.
Vios Beltrum - Wolfersveen 4-1 (3-1). Groot Kormelink 1-0, Rik Groot Zevert 2-0 en 3-0, Groot Wassink 3-1, Rik Groot Zevert 4-1.
FC Eibergen - Zelhem 4-0 (2-0). Teuteling 1-0 (pen.), Roerdink 2-0, Oortwijn 3-0 en 4-0.
Ruurlo - Rekken 2-1 (1-0). Buunk 1-0, Van der Luyt 1-1, Jansen 2-1.
Erix - Keijenburgse Boys 2-0 (0-0). Spekschoor 1-0, R. ten Have 2-0.
MEC - KSV 2-2 (1-1). Van de Wolfshaar 0-1, Dibbets 1-1, Van de Wolfshaar 1-2, Woordes 2-2.

Vierde klasse H
Holten - Diepenveen 2-2 (1-0). B. Tuitert 1-0, De Rooij 1-1, Brouwer 1-2, Huisman 2-2. Haarle - Wissel 3-0 (1-0). Reimert 1-0, Westendorp 2-0, Van Breen 3-0.
Vijfde klasse A
Enschedese Boys - UDI 2-1 (1-1). Kolkman 0-1, Kahraman 1-1 (pen), Civan 2-1.
Heracles - DTC'07 1-4 (1-2). Keizers 1-0, Analbers 1-1 (pen.), Hof 1-2, Analbers 1-3, Westerhof 1-4.
Manderveen - Sportlust Glanerbrug 0-8 (0-3). Temelkov 0-1, Holtman 0-2, Strijker 0-3, Holtman 0-4, Temelkov 0-5 en 0-6, Priekhaar 0-7, Temelkov 0-8.
Bornerbroek - Zenderen Vooruit 0-1 (0-1). Besselink 0-1.
Fleringen - SVV'91 0-2 (0-1). Dhoenmoen 0-1, Firmino Bergmann 0-2.
Langeveen - Phenix 1-1 (1-0). Timmers 1-0, S. Hoekstra 1-1.
TVV - Vosta 3-1 (2-0). Akman 1-0, Kashmi 2-0, Bennink 2-1, Koc 3-1.

Vijfde klasse B
Vosseveld - GSV'63 2-1 (1-0). Weber 1-0, Wolters 2-0, Rensink 2-1.
Meddo - Buurse 0-1 (0-0). Groothold 0-1.
Bentelo - Haaksbergen 6-0 (2-0). Heuker of Hoek 1-0, Ter Avest 2-0, Vonder 3-0, Broekkamp 4-0, Vonder 5-0, Ten Brink 6-0.
Diepenheim - EGVV 1-1 (1-0). Wolberink 1-0, J. Klein Braskamp 1-1.
Haarlo - Delden 5-3 (1-0). Verhoeven 1-0, Neuber 1-1, Hendriksen 1-2, Verhoeven 2-2 (pen.), Nijhuis 3-2, Lerink 4-2, Boerboom 4-3, Verhoeven 5-3.
Lochuizen - Neede 1-0 (1-0). Kuiper 1-0.

Amateurvoetbal