Volledig scherm
© Thinkstock

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Op deze plek komen in de loop van de zondag de uitslagen en doelpuntenmakers van alle gespeelde wedstrijden uit het regionale amateurvoetbal binnen. De pagina wordt continu geüpdatet.

Druk op F5 om de pagina te verversen.

Eerste klasse E
Stevo – Tubantia 3-1 (2-0). N. Wigger 1-0, R. Wigger 2-0 en 3-0, Jonkers 3-1.
Quick 1888 – Rigtersbleek 0-2 (0-1). Golbach 0-1, Verschoor 0-2.
De Zweef – Longa’30 1-0 (0-0). Klein Robbenhaar 1-0.
Heino – TVC’28 1-1 (1-1). R. Gerritsen 1-0, Oosterik 1-1.

Tweede klasse I
RKZVC – Babberich 5-0 (2-0).Storkhorst 1-0, Jurjus 2-0, Knippenborg 3-0, Storkhorst 4-0, Schutten 5-0.
Vorden – FC Winterswijk 0-1 (0-0). Sesink 0-1.

Tweede klasse J
Luctor et Emergo-Colmschate 3-0 (3-0). Lars ten Hoeve 1-0, 2-0 en 3-0.
Achilles’12-Voorwaarts Twello 5-3 (1-2). Saïd 1-0, Bijsterbosch 1-1, Schotman 1-2 (pen.), Harberink 2-2, Heideman 3-2 en 4-2, Maglajlic 4-3, Knikhuis 5-3.
SDC’12-MVV’29 3-0 (1-0). Wenneger 1-0, Rick Blokhuis 2-0, Mart Blokhuis 3-0.
ATC’65-BWO 1-1 (0-1). Voss 0-1, Van den Brink 1-1.
Schalkhaar-KOSC 2-0 (0-0). Kelder 1-0, Manenschijn 2-0.
Helios-PH 2-1 (2-1). Oguz 1-0, Waslander 2-0, Nick Wennink 2-1.

Derde klasse A
Vogido-NEO 4-1 (0-0). Moonen 1-0, Busch 2-0, Van Berkum 2-1 (pen.), Verschoor 3-1, Dilling 4-1.
Eilermark-FC Suryoye Mediterraneo 4-0 (1-0). Kerem Hayta 1-0, Dayiem Hayta 2-0, Kerem Hayta 3-0, Ter Heide 4-0.
Victoria’28-Sportclub Enschede 0-1 (0-1). Van der Molen 0-1.
DSVD-De Tukkers 0-0.
WVV’34-Reutum 1-2 (1-0). Gijs Pierik 1-0, Ron Brunninkhuis 1-1, Hans Brunninkhuis 1-2.
Juventa’12-AJC’96 6-1 (3-0). Bruns 1-0, Rick Olde Olthof 2-0, Martijn Olde Olthof 3-0, Ter Avest 4-0, Bruns 5-0, Rick Olde Olthof 6-0, Sari 6-1.
De Tubanters 1897-Oldenzaal 0-2 (0-1). Schiphorst 0-1, Mas 0-2.

Derde klasse B
Albatross – Twenthe 1-0 (0-0). Van Hal 1-0.

Derde klasse C
Bon Boys – MVR 2-0 (1-0). Ter Hogt 1-0 en 2-0.
FC Trias – VVO 2-1 (1-1). Houwers 1-0, 1-1, Kok 2-1.
Grol – Pax 3-1 (2-0). Kamphuis 1-0, Rexwinkel 2-0, 2-1, Kamphuis 3-1.

Vierde klasse A
Enter - Berghuizen 1-0 (0-0). Nijenhuis 1-0 (pen.).
De Lutte - RSC 2-2 (1-1). Bruggink 1-0, Bode 1-1, Mulders 1-2, Punt 2-2.
Losser - Vasse 2-0 (0-0). Stegge 1-0, Ter Pelle 2-0.
Hengelo - SC Overdinkel 0-3 (0-0). Stoffels 0-1, Bakker 0-2 (e.d.), Stoffels 0-3.
Borne - Saasveldia 2-2 (1-1). S. Kenkhuis 0-1, Pieterson 1-1, Hofman 2-1, B. Kenkhuis 2-2.
Almelo - UD Weerselo 3-2 (2-1). Imming 0-1, Roling 1-1, Ugas 2-1, Imming 2-2, Perik 3-2.
Sportlust Vroomshoop - La Première 3-0 (2-0). Tim Spoor 1-0, Van Dam 2-0, Berenst 3-0.

Vierde klasse B
Rietmolen - BSC Unisson 2-8 (2-5). Schoonheden 0-1, Tenhagen 1-1 (pen.), De Vries 1-2, Schoonheden 1-3 en 1-4, Ratering 1-5, S. te Rietmole 2-5, Ratering 2-6 en 2-7 (pen.), Schoonheden 2-8.
FC Aramea - Avanti Wilskracht 0-2 (0-1). Richters 0-1, Huuskes 0-2.
LSV - 't Centrum 4-1 (1-0). Yntema 1-0, Punte 2-0, Noteboom 2-1, Punte 3-1 en 4-1.
EMOS - GFC 4-2 (1-0). Mengerink 1-0, Trap 2-0, Hartman 3-0, Ruumpol 3-1 en 3-2, Hartman 4-2.
Markelo - Hoeve Vooruit 4-2 (0-2). R. Velthuis 0-1, Kroeze 0-2, Schreurs 1-2, Landeweerd 2-2, Zwienenberg 3-2 (e.d.), Groot Roessink 4-2.
Hector - Rood Zwart 1-3 (0-0). Hudepohl 0-1, De Graaf 0-2 en 0-3 (pen.), Wenderman 1-3.
TVO - Barbaros 0-3 (0-2). Memi 0-1, Kocoz 0-2, Bilen 0-3.

Vierde klasse C
Vios Beltrum - MEC 3-0 (2-0). Ian Groot Zevert 1-0, Groot Kormelink 2-0, Damen 3-0.
KSH - Reünie 0-0
Wolfersveen - FC Eibergen 0-2 (0-0). Voortman 0-1, Roerdink 0-2.
KSV - Rekken 3-1 (1-0). Jurjus 1-0, Elshof 2-0, Stokkers 2-1, Barts 3-1 (e.d.).
Erix - AD'69 afgelast wegens sterfgeval

Vierde klasse H
Dalfsen - Holten 3-0 (0-0). Sloot 1-0, Wiltvank 2-0, Van der Vegt 3-0.
ABS - Haarle 3-0 (1-0). Nikkels 1-0, Demmers 2-0, Willemsen 3-0.

Vijfde klasse A
Manderveen - TVV 1-2 (0-2). Atalay 0-1 en 0-2, W. Wesselink 1-2.
SVV'91 - Heracles 3-0 (3-0). Afci 1-0, Youssef 2-0, Berent 3-0.
Fleringen - Vosta 2-2 (0-1). Dougtak 0-1 en 0-2, R. Heithuis 1-2, Tijink 2-2.
Langeveen - Enschedese Boys 0-2 (0-1). Kahraman 0-1, Westenberg 0-2.
Phenix - Bornerbroek 2-1 (0-1). De Bruijn 0-1, Olde Riekerink 1-1 en 2-1.
Sportlust Glanerbrug - Zenderen Vooruit 4-0 (3-0). Temelkov 1-0, Priekhaar 2-0, Temelkov 3-0, Holtman 4-0.

Vijfde klasse B
GSV'63 - Lochuizen 2-1 (1-0). Ter Maat 1-0 en 2-0, Schuurman 2-1.
Buurse - Diepenheim 2-0 (2-0). M. Bomkamp 1-0 (pen.), J. Bomkamp 2-0.
Vosseveld - Bentelo 0-3 (0-2). Vonder 0-1, Heuker of Hoek 0-2, Wilmink 0-3.
Meddo - DEO 4-2 (2-1). J. Kersten 1-0, Tackenkamp 2-0, J. Kersten 2-1, J. te Molder 3-1, Te Koppele 4-1, Tackenkamp 4-2.
Haaksbergen - EGVV 1-3 (0-2). J. Klein Braskamp 0-1, Edens 0-2 (e.d.), S. Meutstege 0-3, Tolhuis 1-3.
Delden - Neede 1-5 (1-2). Wold 1-0, Smit 1-1, Brendel 1-2, Leferink 1-3, 1-4 en 1-5.

Volledig scherm
© Marcel ter Bals

Amateurvoetbal