Volledig scherm
© Robin Hilberink

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op maandag 28 maart in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

Eerste klasse E
De Zweef – Rood Wit 2-1 (1-0). Ten Hove 1-0, Dikkers 2-0, 2-1 (pen.).

Tweede klasse J
KOSC-Achilles’12 1-4 (1-2). Saïd 0-1 (pen.) en 0-2, Busscher 1-2, Tim Engbers 1-3 (eigen doelpunt), Schepers 1-4.
DSVD-Wijhe’92 1-2 (1-1). Roos 0-1, Eshuis 1-1, Heerink 1-2.

Derde klasse A
FC Suryoye Mediterraneo-Reutum 0-2 (0-1). Ron Brunninkhuis 0-1, Stijn Slaghekke 0-2 (pen.).
Eilermark-De Tubanters 1897 1-1 (0-1). Kroeze 0-1, Cooper 1-1.

Derde klasse C
FC Eibergen-WVV’34 1-4 (0-1). Gijs Pierik 0-1, Vrieze 1-1, Hamoudi Jaafil 1-2, Horstink 1-3, Alferink 1-4.

Vierde klasse A
Vasse – Berghuizen 2-0 (1-0). Wenneger 1-0, Veelers 2-0.
RSC – Fleringen 3-2 (2-1). Schepers 0-1, Weusthof 1-1 en 2-1, Stopel 2-2, Kas van Benthem 3-2.
Sportclub Overdinkel - UD Weerselo 1-1 (0-1). Heuvels 0-1, Klein Robbenaar 1-1.

Vierde klasse B
Hector – Twenthe 3-2 (3-1). Nobbe 1-0, Wolters 2-0, Morsink 2-1, Koster 3-1, Lummen 3-2.
GFC - Enschedese Boys 1-0 (1-0). Siegers 1-0.
Avanti Wilskracht - Neede 4-0 (0-0). Stijn Huuskes 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0.
't Centrum - Rood Zwart 0-2 (0-1). Raymond Kenkhuis 0-1, Sotta da Silva 0-2 (pen).

Vierde klasse C
Terborg – Vosseveld 0-0
DEO - VVG'25 0-2 (0-2). Roosendaal 0-1, Pastoors 0-2.
Vios Beltrum - Rekken 5-3 (1-2). Ballast 1-0, Van der Luyt 1-1, Rexwinkel 1-2, Roos 1-3, F. Helmers 2-3, Rik Groot Zevert 3-3 (pen.) en 4-3, F. Helmers 5-3.
KSV - Ruurlo 2-1 (0-0). Arjan van de Wolfshaar 1-0, Engelberts 1-1, Arjan van de Wolfshaar 2-1. Vierde klasse H
USV – Haarle 0-0
Lettele – Holten 3-2 (0-1). Tuitert 0-1, Prikker 1-1, Peters 1-2, Beltman 2-2, Meurer 3-2. * Holten pakt tweede periode Vijfde klasse A
FC Ulu Spor - Manderveen 6-1 (4-0). Yildirim 1-0, Senturk 2-0, H. Kafali 3-0 en 4-0, Webbink 4-1, H. Kafali 5-1, S. Kafali 6-1.
Sportlust Vroomshoop - Mariënheem 2-0 (1-0). Sickman 1-0 (pen.), Klunder 2-0.
Sportlust Vroomshoop pakt de tweede periodetitel.

Vijfde klasse B
La Première - Losser afgelast.

Vijfde klasse C
Erix - Bentelo 0-1 (0-0). Katier 0-1.
Haaksbergen - Bredevoort 1-2 (1-0). Rouwenhorst 1-0, Lorijn 1-1, Visser 1-2.
EGVV - Lochuizen 5-1 (4-0). Rensing 1-0, Voortman 2-0, R. Zieverink 3-0, J. Klein Braskamp 4-0, R. Zieverink 5-0, Jeruzalem 5-1 (pen.). ZATERDAGAMATEURS
Derde klasse D

RKSV - Blauw Wit'66 1-2 (1-1). Schottert 1-0, Nijkamp 1-1 en 1-2.
Drienerlo - Sportlust Glanerbrug 4-0 (3-0). Maduro 1-0, Van der Meijden 2-0, Van der Kruk 3-0, Van der Meijden 4-0.

Amateurvoetbal