De selectie van Losser viert de periodetitel. Foto: Robin Hilberink
Volledig scherm
De selectie van Losser viert de periodetitel. Foto: Robin Hilberink

Uitslagen en doelpuntmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Op deze plek zijn in de loop van zondagmiddag de uitslagen en doelpuntenmakers te zien van de wedstrijden die zondag zijn gespeeld in het regionale amateurvoetbal.

Eerste klasse E
Longa’30 – Tubantia 2-0 (1-0). Klein Goldewijk 1-0, Heinsbroek 2-0 (pen.).
De Zweef – Alcides 1-0 (1-0). Dikkers 1-0.
Heino – Rigtersbleek 2-2 (2-1). Keijzer 1-0, Teunissen 1-1, W. Gerritsen 2-1, Sotto da Silva 2-2.
Stevo – Germania 2-0 (2-0). Broekhuis 1-0 (pen.), R. Wigger 2-0.
TVC’28 – BVC’12 0-2 (0-2). N. Sebens 0-1, R. Sebens 0-2.

Bemmel periodekampioen.

Tweede klasse I
FC Winterswijk – Babberich 1-0 (0-0). Sesink 1-0.
OBW – RKZVC 1-3 (0-1). Schutten 0-1, Cornelissen 1-1, Rhebergen 1-2, Schutten 1-3.

Concordia Wehl periodekampioen.

Tweede klasse J
ATC’65-Luctor et Emergo 1-3 (1-2). Krake 1-0, Kaya 1-1, Lars ten Hoeve 1-2 en 1-3.
Schalkhaar-Achilles’12 1-0 (0-0). Te Riele 1-0.
BWO-KOSC 3-3 (1-0). Bilanovic 1-0, Harm Bossink 1-1 (pen.) en 1-2, Van Gessel 2-2, Bilanovic 3-2 (pen.), Weierink 3-3.
MVV’29-PH 3-1 (1-0). Koen Lesker 1-0 (pen.), Van der Meulen 2-0, Velthof 2-1, Oude Avenhuis 3-1.
SDC’12-WSV werd afgelast vanwege een sterfgeval bij SDC’12 op zondagochtend.

Luctor et Emergo winnaar eerste periode.

Derde klasse A
Sportclub Enschede-NEO 2-0 (1-0). Van der Molen 1-0, Tuin 2-0.
WVV’34-Victoria’28 0-1 (0-0). Germeraad 0-1.
Eilermark-De Tukkers 2-1 (1-0). Cooper 1-0, Bako 2-0, Hulshof 2-1.
De Tubanters 1897-Vogido 0-3 (0-1). Busch 0-1, 0-2 en 0-3 (pen.).
FC Suryoye Mediterraneo-AJC’96 3-1 (0-0). Niemeijer 0-1, Karakas 1-1, Lucas Aydin 2-1, Tunc 3-1.
Reutum-Oldenzaal 2-2 (1-0). Mark Morskieft 1-0, Te Nijenhuis 1-1, Mark Morskieft 2-1, Rickhoff 2-2.
DSVD-Juventa’12 0-0.

Victoria’28 periodekampioen.

Derde klasse B
Columbia – Twenthe 4-1 (1-0). De Jong 1-0, Oonk 2-0, Koutamey 3-0, Nijland 3-1, De Jong 4-1.

Overwetering periodekampioen.

Derde klasse C
Bon Boys – FC Trias 3-0 (3-0). Richters 1-0, Vrieze 2-0, Witbreuk 3-0.
Grol – VDZ 1-0 (0-0). Warnar 1-0.

Bon Boys periodekampioen.

Vierde klasse A
RSC - La Première 1-0 (1-0). J. Siemerink 1-0.
Borne - Sportlust Vroomshoop 2-3 (2-0). Vos 1-0 en 2-0, Sickman 2-1 (pen.), A. Hankamp 2-2, D. Hankamp 2-3.
Losser - De Lutte 2-0 (1-0). Nijhof 1-0, Smudde 2-0.
Vasse - Saasveldia 0-4 (0-1). D. Rikkert 0-1 en 0-2, B. Kenkhuis 0-3, R. Oosterik 0-4.
Hengelo - Berghuizen 1-2 (1-1). Reijmer 0-1, Peters 1-1, Karaduman 1-2.
Enter - Almelo 3-2 (1-2). Protzman 0-1, Wolters 1-1, Roling 1-2, Kerkhof 2-2, Wegdam 3-2.
Sportclub Overdinkel - UD Weerselo 2-0 (1-0). Klein Robbenaar 1-0, Hagels 2-0.

Losser periodekampioen.

Vierde klasse B
LSV - Barbaros 1-5 (1-0). Westerman 1-0, Bilen 1-1, Avsar 1-2, Bilen 1-3, Babuloglu 1-4, Kocoz 1-5.
Markelo - Hector 1-1 (1-1). Wolters 0-1 (pen.), Schreurs 1-1.
TVO - FC Aramea 1-2 (1-1). Faad Saadi 0-1, A. van Laar 1-1, Faad Saadi 1-2.
GFC - Rood Zwart 1-3 (0-2). Hudepol 0-1, De Graaf 0-2, Oude Meijers 0-3 (pen.), Siegers 1-3.
Rietmolen - EMOS 1-7 (0-5). Klein 0-1, Scholten 0-2, D. Bergers 0-3, Trap 0-4, D. Bergers 0-5, Scholte 0-6, Klein 0-7, Ter Braak 1-7 (pen.).
BSC Unisson - Hoeve Vooruit 3-0 (1-0). Wissink 1-0, Brinkman 2-0, Wiggers 3-0.
't Centrum - Avanti Wilskracht 0-5 (0-2). C. Scholtens 0-1, Huuskes 0-2, Richters 0-3, Huuskes 0-4 en 0-5.

Barbaros pakte eerder deze maand al de eerste periode.

Vierde klasse C
FC Eibergen - Ruurlo 0-1 (0-1). Hoijtink 0-1.
Vios Beltrum - Reünie 0-0.
KSH - KSV 3-1 (2-0). Spieker 1-0 en 2-0, Kampshof 3-0, Overkamp 3-1.
MEC - Rekken 2-3 (1-1). Roos 0-1, Maas 1-1, Van Eerden 1-2 (e.d.), Deunk 2-2, Van der Luyt 2-3.
AD'69 - Zelhem 2-2 (1-0). M. Ebbers 1-0, 1-1, M. Ebbers 2-1, 2-2.
Erix - Wolfersveen 4-0 (1-0). R. ten Have 1-0, Van Ittersum 2-0, P. ten Have 3-0 en 4-0.

AD'69 periodekampioen.

Vierde klasse H Holten - Hoonhorst 7-2 (2-1). Broeks 0-1 (pen.), Wissink 1-1, B. Tuitert 2-1 (pen.), J. Huisman 3-1 en 4-1, Jansen 5-1, Broeks 5-2, Wissink 6-2 en 7-2.
Haarle - Broekland 1-3 (0-1). Schiphorst 0-1, 0-2 en 0-3, Ten Have 1-3.
Lettele periodekampioen.

Vijfde klasse A
Enschedese Boys - DTC'07 1-2 (1-1). J. Nijhuis 0-1, Reis 1-1, Analbers 1-2.
Manderveen - Phenix 0-2 (0-1). Arens 0-1, Eilander 0-2.
Bornerbroek - Heracles 1-3 (0-2). Vos 0-1, Nanete Remisio de Carvalho 0-2, Zwijnenberg 1-2, Dollekamp 1-3.
Fleringen - UDI 4-1 (3-0). Tijink 1-0, Wissink 2-0, Heithuis 3-0, Bonzet 3-1, Heithuis 4-1.
Langeveen - Vosta 1-2 (0-0). Wubs 0-1, Timmer 1-1, Hesselink 1-2.
Sportlust Glanerbrug - SVV'91 8-1 (2-1). Gonzalez 0-1, Holtman 1-1, Strijker 2-1, Temelkov 3-1, Holtman 4-1, Temelkov 5-1, 6-1 en 7-1, Van der Veen 8-1.
TVV - Zenderen Vooruit 0-5 (0-1). T. Vetketel 0-1, Oude Breuil 0-2, Slamp 0-3 en 0-4, Pol 0-5.

Sportlust Glanerbrug pakt de periodetitel.

Vijfde klasse B
Bentelo - EGVV 3-1 (1-1). R. Zieverink 0-1 (pen.), Vonder 1-1, Ten Brink 2-1 en 3-1.
Haarlo - GSV'63 1-0 (1-0). Van den Dobbelsteen 1-0.
Vosseveld - DEO 1-4 (0-1). Graaskamp 0-1, Veldkamp 1-1, Tackenkamp 1-2, Kornegoor 1-3, Hendriksen 1-4.
Meddo - Haaksbergen 1-2 (1-1). Te Molder 1-0, Van der Kolk 1-1, Kerkemeijer 1-2.
Lochuizen - Diepenheim 2-2 (2-2). Geerdink 1-0, M. Jansen 1-1, Maurix 2-1, Kleinmeulman 2-2.
Delden - Buurse 0-4 (0-2). Ten Vregelaar 0-1, Bomkamp 0-2, Onstein 0-3, Bomkamp 0-4.

Amateurvoetbal