Rijssen Vooruit versus R.K.S.V
Volledig scherm
Rijssen Vooruit versus R.K.S.V © Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntmakers zaterdagvoetbal

Hier volgen de uitslagen en doelpuntmakers van het zaterdagvoetbal.

Eerste klasse D
Vroomshoopse Boys – Nunspeet 0-3 (0-2). Ten Dolle 0-1, Van den Anker 0-2, Shimeri 0-3.
Berkum – SVZW 2-0 (1-0). Van der Meulen 1-0, Tip 2-0 (e.d.).
Go Ahead Kampen – DETO Twenterand 3-2 (2-1). Knol 1-0, Doufikar 2-0, Smit 2-1, Zandbergen 3-1, Nijhuis 3-2 (pen.).
DOS’37 – KHC 3-0 (2-0). Meijer 1-0, Smit 2-0, Oude Booijink 3-0.
DUNO – Hulzense Boys 5-2 (1-2). Kamphuis 0-1, Ali 1-1, Kamphuis 1-2, Bouwmeester 2-2, Ali 3-2, Timmer 4-2, Kaouass 5-2.
De Esch – WHC 1-2 (1-0). Vehof 1-0, Post 1-1, Schonewille 1-2.

Tweede klasse H
DZC’68 – Hellendoorn 0-1 (0-1). M. Verschuur 0-1.
OZC – Enter Vooruit 3-3 (3-0). Jansen 1-0, Van Rijn 2-0 (pen.), De Groot 3-0, Velten 3-1, Peppels 3-2, Knol 3-3.
DZSV – Den Ham 1-1 (0-1).
WVF – Quick’20 2-0 (1-0). Mellema 1-0 en 2-0.
Sparta E. – Be Quick’28 4-2 (3-0). Te Morsche 1-0, Reinders 2-0, Te Morsche 3-0 en 4-0, Aarten 4-1, Westerbeek 4-2.

Derde klasse D
Bergentheim - Mariënberg 2-0 (1-0). Merjenburgh 1-0, Buitenhuis 2-0.
DES - Voorwaarts 0-1 (0-0). B. Bove 0-1.
Drienerlo - Juliana’32 4-2 (3-1). Van der Kruk 1-0, Haring 2-0, Van der Meijden 3-0, Huiskes (pen) 3-1 en 3-2, Ditzel 4-2.
Kloosterhaar - ON 0-1 (0-0). Souhuwat 0-1.
Rijssen Vooruit - RKSV 0-1 (0-0). A. Acis 0-1.
SVVN - Lemele 2-1 (2-0). Burnama 1-0, Morsink (pen) 2-0, Klein Lugtenbelt 2-1.
Wilhelminaschool - Blauw Wit’66 4-1 (1-0). Nieuwland 1-0, Klein Nagelvoort 1-1, Nieuwland 2-1 en 3-1, De Leeuw 4-1.

Vierde klasse D Oost
MVV'69 - PW 1-1 (0-0). K. Lippinkhof 0-1, Sasbrink 1-1 (pen.).
Blauwwitters - FC Winterswijk 0-4 (0-1). H. Elferdink 0-1, Van de Worp 0-2, De Keyzer 0-3 en 0-4.
Daarlerveen - SC Rijssen 2-0 (2-0). Gast 1-0, Wesselink 2-0 (pen.).
ASV'57 - Grolse Boys 1-2 (0-1). L. Berentsen 0-1, Groot Zevert 0-2, Koorn 1-2.
Zuid Eschmarke - Sportlust Glanerbrug 0-2 (0-2). Stubener 0-1, Akgun 0-2.
DRC'12 - Achilles Enschede 1-3 (1-3). J. ter Horst 0-1 (pen.), F. ter Horst 0-2, Dokter 0-3, Pilic 1-3 (pen.).

Vierde klasse D Noord
SVV'56 - FDS 0-1 (0-0). Greven 0-1.
Bruchterveld - NWVV 4-1 (3-0). Op de Haar 1-0, Otter 2-0, Lubbers 3-0, Strijker 4-0, Jagodic 4-1.

Amateurvoetbal