Volledig scherm
© Robin Hilberink

Update | Uitslagen tweede voorronde districtsbeker amateurvoetbal

ENSCHEDE - De eerste speelronde in de beker zit er op, dinsdagavond kwamen verschillende teams uit de regio in actie. Bekijk hieronder de uitslagen:

Eerste en tweedeklassers

Groep 81
Achilles'12 - Longa'30 1-2 (0-1).

Groep 83
Rohda Raalte - ATC'65 4-0 (1-0)

Groep 85
BWO - Sparta Enschede 2-1 (1-1)
Rigtersbleek - FC Winterswijk 3-1 (1-1)

Groep 88
Tubantia - Quick'20 5-2 (4-1)
De Esch - SDC'12 2-1 (1-1)

Groep 89
MVV'29 - DETO Twenterand 0-1 (0-0).
Enter Vooruit - TVC'28 5-0 (3-0)

Groep 90
De Zweef - Hellendoorn 2-0 (0-0).
Luctor et Emergo - Hulzense Boys 3-0 (2-0)

Groep 91
Den Ham - Stevo 0-0
DOS'37 - PH 3-1 (2-1)


Groepen vanaf derde klasse
Groep 2
Daarle – Juventa’12 0-4.
SDOL – Kloosterhaar 2-3.
Groep 3
GSV’63 – Keijenburgse Boys 1-1.
Groep 8
Marienberg – Manderveen 7-1.
SVV’56 – Daarlerveen 2-1. Groep 14
WVV’34 – FC Trias 1-2.
Rekken – FC Winterswijk (zat.) 3-3. Groep 16
Enter – Excelsior’31 2 0-6.
Rijssen Vooruit – Bornerbroek 12-1. Groep 26
OVC’21 – Bergentheim 3-2. Groep 30
Vasse – Reutum 2-1.
Langeveen – Voorwaarts V. 0-10.

Groep 31
Marienheem – DES 2-4. Groep 35
Haarle – Lemelerveld 0-6.
SVVN – Nieuw Heeten 1-2. Groep 38
Lochuizen – Hector 3-10.
MEC – Bredevoort 4-0. Groep 39
Hoeve Vooruit – FC Eibergen 5-1.
Delden – Bon Boys 1-6. Groep 44
Neede – Wilhelminaschool 1-1.
Hengelo – TVO 4-1. Groep 45
Markelo – Blauw Wit’66 2-0. Groep 46
Heracles – ON 1-6.
La Premiere – Sportlust Gl. (zat.) 4-3. Groep 51
Enschedese Boys – PW 3-3.
’t Centrum – Victoria’28 1-2. Groep 52
Heeten – MVV’69 6-0.
Lemele – Sportlust Vr. 0-7. Groep 54
LSV – DTC’07 2-1.
De Lutte – Oldenzaal 1-2. Groep 55
UDI – BSC Unisson 2-2.
Buurse – Suryoye 1-5. Groep 57 RSC – SVV’91 4-0 Juliana’32 – Barbaros 0-3 Groep 58 Saasveldia – DSVD 5-1 Zenderen Vooruit – BZSV 1-2 Groep 60 Berghuizen – Aramea 1-2 Vosta – De Tukkers 4-3 Groep 61 AD’69 – Ajax B. 4-2 Groep 65 Halle – DEO 1-5 Groep 66 GWVV - Erix 2-1 Groep 67 Vogido – UD Weerselo 2-1 Fleringen – ASV’57 2-2 Groep 70 Haarlo – SVBV 0-3 Vios Beltrum – EMOS 2-3 Groep 74 Haaksbergen – Drienerlo 0-9 De Tubanters – Zuid Eschmarke 3-0 Groep 77 Sportlust Gl. (zon) – AJC’96 2-5 Losser – Avanti 3-2 Groep 79 Phenix – DRC 1-2 Eilermark – Sp. Overdinkel 7-0 Groep 86 RKSV – Holten 2-3 Borne – SC Rijssen 10-0 Groep 90 Rietmolen – Bentelo 1-1 Almelo – NEO 0-2 Groep 91 KSV – Terborg 3-3 Groep 92 Twenthe – GFC 5-3 Diepenheim – Reunie 1-0 Groep 94 Marienveld – Grolse Boys 3-4 Grol – Meddo 6-1 Groep 96 Achilles Enschede – SC Enschede 0-2 TVV – Rood Zwart 1-5

Amateurvoetbal