Volledig scherm
© Lars Smook

Update: volop derby's in districtsbeker (met speelschema)

ENSCHEDE - Volop derby's in de eerste ronde van distictsbeker, bekijk hieronder de indeling.

Groep 2
1. SDOL, 2. Kloosterhaar, 3. Daarle, 4. Juventa’12
Groep 8
1. SVV'56, 2. Daarlerveen, 3. Marienberg, 4. Manderveen
Groep 14
1, Rekken, 2. FC Winterswijk (zaterdagteam), 3. WVV’34, 4. FC Trias
Groep 16
1. Enter, 2. Excelsior’31 2, 3. Rijssen Vooruit, 4. Bornerbroek
Groep 26
1. OVC, 2. Bergentheim, 3. Hardenberg'85, 4. Bruchterveld
Groep 30
1. Langeveen, 2. Voorwaarts V, 3. Vasse, 4. Reutum
Groep 31
1. Wijthmen, 2. Rohda 2, 3. Marienheem, 4. DES
Groep 35
1. Haarle, 2. Lemelerveld, 3. SVVN, 4. Nieuw Heeten
Groep 38
1. Lochuizen, 2. Hector, 3. MEC, 4. Bredevoort
Groep 39
1. Hoeve Vooruit, 2. FC Eibergen, 3. Delden, 4. Bon Boys
Groep 44
1. Neede, 2. Wilhelminaschool, 3. HVV Hengelo, 4. TVO
Groep 45
1. Markelo, 2. Blauw Wit’66, 3. Witkampers, 4. ABS
Groep 46
1. La Premiere, 2. Sporlust Glanerbrug (zaterdagteam), 3. Heracles, 4. ON Almelo
Groep 51
1. Enschedese Boys, 2. PW, 3. ’t Centrum, 4. Victoria’28
Groep 52
1. Lemele, 2. Sportust Vroomshoop, 3. Heeten, 4. MVV'69
Groep 54
1. De Lutte, 2. VV Oldenzaal, 3. LSV, 4. DTC’07
Groep 55
1. Buurse, 2. Suryoye-Mediterraneo, 3. UDI, 4. BSC Unisson
Groep 57
1. RSC, 2. SVV'91, 3. Juliana'32. 4. Barbaros
Groep 58
1. Saasveldia, 2. DSVD, 3. Zenderen Vooruit, 4. BZSV
Groep 60
1. Vosta, 2. De Tukkers, 3. Berghuizen, 4. FC Aramea
Groep 61
1. Gendringen, 2. Ulftse Boys, 3. AD’69, 4. Ajax B
Groep 65
1. Hale, 2. DEO, 3. Wolfersveen, 4. Doetinchem
Groep 66
1. SVGG, 2. Dinxperlo, 3. GWVV, 4. Erix
Groep 67
1. Vogido, 2. UD Weerselo, 3. Fleringen, 4. ASV'57
Groep 70
1. Haarlo, 2. SVBV, 3. VIOS Beltrum, 4. EMOS
Groep 74
1. De Tubanters, 2. Zuid Eschmarke, 3. Haaksbergen, 4. Drienerlo
Groep 77
1. Losser, 2. Avanti, 3. Sportlust Glanerbrug (zondagteam), 4. AJC'96
Groep 79
1. Phenix, 2. DRC 2012, 3. Eilermark, 4. Sportclub Overdinkel
Groep 86
1. RKSV, 2. Holten, 3. Borne, 4. SC Rijssen
Groep 90
1. SV Almelo, 2. NEO, 3. Rietmolen, 4. Bentelo
Groep 91
1. VVG'25, 2. Zelos, 3. KSV, 4. Terborg
Groep 92
1. Twenthe, 2. GFC, 3. Diepenheim, 4. Reunie
Groep 94
1. Marienveld, 2. Grolse Boys, 3. Grol, 4. Meddo
Groep 96
1. Achilles Enschede, 2. SC Enschede, 3. TVV, 4. Rood Zwart

Speeldata (onder voorbehoud)
20/21 augustus: 1 tegen 4, 2 tegen 3
23 augtustus: 3 tegen 4, 1 tegen 2
27/28 augustus: 3 tegen 1, 4 tegen 2

Amateurvoetbal