article
1.3285373
Colofon
http://www.tubantia.nl/colofon-1.3285373
2012-10-29T09:20:36+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4085375.1383819821!image/image-4085375.jpg
Tubantia (web)
Home / Colofon

Colofon

Foto's
1

De Twentsche Courant Tubantia

Hoofdredacteur: Martha Riemsma
Adjunct-hoofdredacteuren: Ger Dijkstra en Paul Berkhout
Commercieel-directeur: Bert Bodde

Krant niet ontvangen?

Onze excuses. Meld het via tubantia.nl/service. U ontvangt restitutie. U kunt de krant van vandaag lezen via tubantia.nl/epaper. Vragen? Bel: 088 01 39970.

Hoofdkantoor De Twentsche Courant Tubantia

Bezoekadres
Hengelosestraat 585, 7521 AG Enschede.
Postadres Postbus 28, 7500 AA Enschede
Telefoon: (053) 484 28 42
Fax: (053) 484 22 00

Centrale redactie
Postbus 183, 7500 AD Enschede 
Telefoon: (053) 484 28 42 Fax: (053) 484 27 06
Email: redactie@tctubantia.nl

Spreekuur Hoofdredactie:
Spreekuur maandag tot en met donderdag van 09.30 tot 10.00 uur
Telefoon: (053) 484 27 47
E-mail: Lezers@tctubantia.nl

Advertentieverkoop:
Hengelosestraat 585, 7521 AG Enschede. Postbus 28, 7500 AA Enschede
Telefoon (053) 484 28 67
Fax (053) 484 23 25
E-mail:verkoop@tctubantia.nl

 

 

 

Redactie Enschede / Haaksbergen / Achterhoek

Roomweg 81
7523 BM Enschede
Telefoon:
Enschede & Haaksbergen ( 053 ) 480 38 20
Achterhoek (0545 ) 29 51 52
E-mail:
enschede@tctubantia.nl
achterhoek@tctubantia.nl
haaksbergen@tctubantia.nl

 

 

 

Redactie Almelo / Reggestreek

Het Baken 3
7607 AA Almelo
Telefoon:
Almelo & Twenterand (0546) 83 20 70
Reggestreek & Wierden (0548) 63 15 10
E-mail:
almelo@tctubantia.nl
reggestreek@tctubantia.nl

 

 

 

Redactie Hengelo / Borne / Hof van Twente

Beursstraat 34
7551 HV Hengelo
Telefoon: (074) 377 33 70
E-mail: Hengelo@tctubantia.nl

 

 

 

Redactie Oldenzaal / Dinkelland / Losser

Deurningerstraat 36
7571 BD Oldenzaal
Telefoon: (0541) 57 32 10
E-mail: oldenzaal@tctubantia.nl