article
1.3285373
Colofon
http://www.tubantia.nl/colofon-1.3285373
2012-10-29T09:20:36+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5097877.1437479596!image/image-5097877.png
Tubantia (web)
Home / Colofon

Colofon

Foto's
1

    De Twentsche Courant Tubantia

    Hoofdredacteur: Martha Riemsma
    Adjunct-hoofdredacteur: Paul Berkhout
    Commercieel-directeur: Bert Bodde

    Bezorgservice

    Vragen over de bezorging van uw krant? tubantia.nl/service. U ontvangt restitutie. U kunt de krant van vandaag lezen via tubantia.nl/epaper. Of bel: 088 05 61570.

    Hoofdkantoor De Twentsche Courant Tubantia

    Bezoekadres
    Hengelosestraat 585, 7521 AG Enschede.
    Postadres Postbus 28, 7500 AA Enschede
    Telefoon: (053) 484 28 42
    Fax: (053) 484 22 00

    Centrale redactie
    Postbus 183, 7500 AD Enschede 
    Telefoon: (053) 484 28 42
    Fax: (053) 484 27 06
    Email: redactie@tctubantia.nl

    Internetredactie
    Postbus 183, 7500 AD Enschede 
    Telefoon: 088 0133968
    Email: internet@tctubantia.nl

    Spreekuur Hoofdredactie:
    E-mail: Lezers@tctubantia.nl

    Advertentieverkoop:
    Hengelosestraat 585, 7521 AG Enschede. Postbus 28, 7500 AA Enschede
    Telefoon (053) 484 28 67
    Fax (053) 484 23 25
    E-mail:verkoop@tctubantia.nl

     

     

     

    Redactie Enschede / Haaksbergen / Achterhoek

    Roomweg 81
    7523 BM Enschede
    Telefoon:
    Enschede & Haaksbergen ( 053 ) 480 38 20
    Achterhoek 0545 474239
    E-mail:
    enschede@tctubantia.nl
    achterhoek@tctubantia.nl
    haaksbergen@tctubantia.nl

     

     

     

    Redactie Almelo & Reggestreek

    Het Baken 3
    7607 AA Almelo
    Telefoon:
    0546-832070 E-mail:
    almelo@tctubantia.nl
    reggestreek@tctubantia.nl

     

     

     

    Redactie Hengelo / Borne / Hof van Twente

    Beursstraat 34
    7551 HV Hengelo
    Telefoon: (074) 377 33 70
    E-mail: Hengelo@tctubantia.nl

     

     

     

    Redactie Oldenzaal / Dinkelland / Losser

    Deurningerstraat 36
    7571 BD Oldenzaal
    Telefoon: (0541) 57 32 10
    E-mail: oldenzaal@tctubantia.nl