Home / Colofon

Colofon

Foto's
1

Hoofdkantoor

Bezoekadres
Getfertsingel 41 7513 GA Enschede
Postadres Postbus 28, 7500 AA Enschede
Telefoon: (053) 484 28 42 
Fax: (053) 484 22 00  

Krant niet ontvangen?
Onze excuses. Meld  het via tubantia.nl/service. U ontvangt restitutie. U kunt de krant van vandaag lezen via  tubantia.nl/epaper. Vragen? Bel: 088 01 39970.


Uitgever: Susan Duinhoven
Hoofdredacteur a.i.: Ger Dijkstra
Commercieel-directeur: Bert Bodde

Centrale redactie
Postbus 183, 7500 AD Enschede 
Telefoon: (053) 484 28 42 Fax: (053) 484 27 06
Email: redactie@tctubantia.nl

Spreekuur Hoofdredactie: 
Spreekuur maandag tot en met donderdag van 09.30 tot 10.00 uur
Telefoon: (053) 484 27 47
E-mail: Lezers@tctubantia.nl
 

Sportredactie:

053-484 27 83 

sportredactie@tctubantia.nl

Enschede:

053-480 38 20

enschede@tctubantia.nl

Hengelo: 

074-377 33 70

hengelo@tctubantia.nl

Almelo:

0546-83 20 70

almelo@tctubantia.nl

Haaksbergen:

053-480 38 30

haaksbergen@tctubantia.nl

Hof van Twente:

074-377 33 70

hengelo@tctubantia.nl

Oldenzaal:

0541-57 32 10

oldenzaal@tctubantia.nl

Rijssen-Holten:

0548-63 15 10

reggestreek@tctubantia.nl

Achterhoek:

0545-29 51 52

achterhoek@tctubantia.nl

Tubbergen:

0546-83 20 70

almelo@tctubantia.nl

Borne:

074-377 33 70

hengelo@tctubantia.nl

Hellendoorn:

0548-63 15 10

reggestreek@tctubantia.nl

Wierden:

0548-63 15 10

reggestreek@tctubantia.nl

Dinkelland:

0541-57 32 10

oldenzaal@tctubantia.nl

Twenterand:

0546-83 20 70

almelo@tctubantia.nl

Onderwijs:

053-484 27 37

redactie@tctubantia.nl

De Ondernemer:

053-484 27 55

economie@tctubantia.nl

Gezondheidszorg:

053-484 27 41

redactie@tctubantia.nl

Economie:

053-484 27 93

economie@tctubantia.nl

Internetredactie:

053-484 27 12

internet@tctubantia.nl

Foto-Beeldredactie:

053-484 27 09

beeldredactie@tctubantia.nl

Justitie en misdaad:

053-484 27 27

redactie@tctubantia.nl

Stad en Land:

053-484 27 80

stadenland@tctubantia.nl

Levensbeschouwing:

053-484 27 58

redactie@tctubantia.nl

Politiek en bestuur:

053-484 27 45

redactie@tctubantia.nl

Cultuur en uitgaan:

053-484 27 52

overuit@tctubantia.nl

Lezersinteractie:

053 - 4842772

lezersinteractie@tctubantia.nl

 

 

 

Advertentieverkoop: 
Getfertsingel 41, 7513 GA Enschede
Postbus 28, 7500 AA Enschede
Telefoon (053) 484 28 67
Fax (053) 484 23 25 
E-mail: verkoop@tctubantia.nl