Volledig scherm
Archieffoto

Bonhoeffer College

Van der Waalslaan

Gymnasium

Stephanie Akdemir; Lars Epping; Ruben Gimenez Garcia; Emma Hilbrink; Claire Huigen; Tijn Koopman; Iris Snellenburg; Sophie Wijnant; Kenrick Ye; Veerle van Zon; Kelly Zwiggelaar.

Cum Laude en Socrates

Danny Huang, Hengelo; Annemarte Visscher.

Socrates

Job Velthuis.

Atheneum

Emma Ariës; Sophie Berkel; Rick Blokhuis; Jochem ter Bogt; Mabel Brands; Paco Bril, Wijhe; Marloes Brinkhuis; Anniek Brunink; Juliette ten Cate; Lucas Damen; Lars Engbers, Glane; Willem van Gelder; Orkino Gourie; Mathijs de Heer; Evert Jan Hekman; Niek Hendriks; Puk Hessling; Noortje de Jong; Ryan Jonker; Dilayla Kömürcü; Tom Kuipers; Julia Kuipers; Maarten Ladrak; Hendrike Luiten; Philip Meijer; Sebastiaan van der Molen; Jet Neervoort; Tijs Nibbelink; Bastiaan van Olst; Sanne Oord; Femke Ottow; Luuk Oude Alink; Tobias Oude Luttighuis; Rob Raijmakers, Overdinkel; Lisse Reef; Jelin Reuvers; Noa Roukens; Marlissa Ruiterkamp; Marel Schelders; Emma Schipper; Marek Scholten; Sophie Schulte; Arian Smid; Dante Tenbergen; Brandon Uiterwijk; Teuntje Veenendaal; Mirjam Venerius; Rosalie Voorhaar; Lars van de Zandschulp; Yun Feng Zheng.

Cum Laude en Socrates

Pepijn Six Dijkstra.

Socrates

Maaike Jetten; Ay-Min Ma; Kaylee Sleeuwits.

Havo

Britta van Aggele; Lucas Alp; Alyssia Arena; Maria Atto; Hidde Barelds; Joep van den Bergh; Thomas Beunders; Carlijn Boes, Glane; Jurjen Bosgraaf; Louis Breteler; Sil Bruinewoud; Daniël Brus; Boutaina Chami; Johan Darrouj; Tom Davenschot; Luigi Dettori; Judith ten Donkelaar; Jesse van Dopperen; Teun van Duist; Esmée Eganovi?; Sten Eijkholt; Rick Evers, Gronau (D); Niki Frieling; Stan Geesing; Nathalie Gerard; Johan Gerritsen; Mitch Greveling, Gronau (D); Romée ten Hagen; Yang Ju Hardens; Daniël Hendriks; Jelle Heuvels; Bram Houdel; Joël Huisman; Cris Janssen; Julia Johannink; Maarten de Jong; Nienke de Jong; Nienke Jonge Poerink; Robin Kelder; Maaike Kok; Susan Koster; Fabian Kroep; Leonie Kuiper; Romeyn Kuipers; Luigi Lemmens; Menno van Lochem; Anne-Claire Maarse; Lisa Mast; Ibrahim Meryamka, Gronau (D); Anne-Marie Meulink; Luc Nibbelink; Romay Nieland; Philip Nijhuis, Gronau (D); Marleen Nijkrake; Bryan Nordkamp, Ambt Delden; Benjamin Onder; Rick van der Plas; Jeroen Pouw; Jochem Pouw; Anja Qu; Daphne Rademaker; Danu Rendra; Pim van het Reve; Delphi den Riet; Salomé Ripassa; Noëlle Rodriguez; Tjebbe Roelofs; Laurie Roerink; Ilona Shamoun; David Sönmezer, Gronau (D); Vincent Spoolder, Gronau (D); Anouk Stiphout; Jesper Timmers; Thomas Tunc; Onur Ünal; Levi van der Veen, Overdinkel; Marloes van der Veer; Anne Verbeek; Max Vorgers; Dominique Vos; Demy de Vries; Erwin de Vries; Charlotte Warners; Iris van der Weerd; Tim van der Weerd; Cindy van Weersel; Limor Youssef; Caroline van der Zee; Mattheus Zeyrek; Harm van Zon.

Cum Laude en Socrates

Thomas Hidding; Anne Smit; Britt Verdouw.

Socrates

Tom Kleine; Bart Krabbe; Ying Ping Ma; Hidde van der Meer; Teun Pompert; Nevzeta Ramit; Jasper Sauerwald; Britt Tiktak; Anniek Valk.  

Mavo

Dieuwertje Amelink; Dylan Bakker; Melle Bakker; Sven ter Beeke; Dylan Berfelo; Kaylee van den Berg; Sophie van den Berg; Rick Bode; Gilian uit het Broek; Jade Brouwer; Fleur Brüggeman; Marel Bult; Kevin Casteleijn; Debora Chamoun; Semedra Charro; Eva Cicek; Jill Diepeveen; Stan Dierselhuis; Ilse Dijk; Jan-Willem Dijkstra; Anissa van den Dolder; Nick Drenth; Natalia van Duinen Tello; Fleur Eggink; Juliëtte van Egmond; Nwar Esak; Emmily Gecer; Sara Genç; Sophie Harmsen; Paula van der Heide; Luuk Heurman; Julia Hiddingh; Amber Hoekstra; Charlotte Hofstee; Virin Jhanjhan; Nick Jumpertz; Niels Kaalverink; Amber Kamp; Sarah Kasd-Alla; Matúš Klein; Daan Knol; Niels Kortink; Koen Kremers; Nigel Laldhari; Joep Landewe; Indy Lebon; Fleur Leijssenaar; Dunya Liu; Manon Luiten; Jia-hao Ma; Carmen Meijerink; Rogier van der Meulen; Tom Muller; Loïs Nijhuis; Sam Olde Benneker; Sem Pakonka; Lorense Pen; Bo Remmerswaal; Fleur Roling; Tom Sannemann; Damien Sari; Janou Schuitemaker; Kris Seinen, Gronau (D); Souad Shamoun; Moesha van der Smissen; Maud Snijders; Mila van Soest; Donna van Son, Losser; Brian van Steen; Age Steenbreker; Jade Stroeve; Nina Tiktak; Alan Wang; Selina Wassen, Vreden (D); Tamirha Welbergen; Dian Wienk; Anne Wijgerink; Luna de Wilde; Okan Yakar; Irem Yilmaz; Frieda Youssef; Nienke Zoetman.

Vmbo

Gemengde leerweg

Lissy Buunk; Kayleigh Jasper, Overdinkel; Jeroen Meijer; Cas Oostendorp; Jolanda Bahini.

Bruggertstraat

Gymnasium

Jonne Bakker; Ellenoor Boers; Wouter Doedens; Yasmine Fikken; Carlien Hageman; Charlotte van Veen.

Cum Laude

Rinze Poelstra; Dirk Wevers.

Socrates

Anoek Terpstra.

Atheneum

Philip Ahmadyar; Alona Ako; Anton Bakker; Tobias van Bemmel, Emmer-Compascuum; Sascha Bergsma; Peter Brouwer; Canber Çallar, Gronau (D); Rianne Coops; Mariska Dijkers; Harald Doek; Emmy Ezendam; Jelle ter Harmsel; Carline Hey; Suzan Hofsink; Mathijs Huiskes; Pien Koenraadt; Mika Kukken; Monique Lamers, Hengelo; Marly Oeloff; Niels Oomens; Larissa Pals; Wieke Ratering; Floryn Schippers; Samantha van Seijen; Niels van Slooten; Luc Spronk; Victor van Vugt; Lonneke Westra; Suzan Wietsma; Bas van Wijngaarden; Lotte Zwiers.

Cum Laude

Max Siers; Annemarie de Vries.

Socrates

Nina ter Huurne; Marjolein Poppe; Matthijs Roelink; Nora Schuring; Jurgen Sijtsma; Mariska Smit; Lisette de Valk.

Havo

Hein Abbring; Ashrafi Abdoelkarim; Laura Achterberg; Sebastiaan Anderson; Tessa van Asperen; Nick Asveld; Anusha Autar; Merle Bakker; Emma Beintema; Madelief Bellers; Elsa Berg; Thymen Bergman; Anne Bersee; Martijn Best; Marloes Bijkerk; Femke Blaak; Lisa Booij; Sieger van Breugel; Evelien Brinkhuis; Daan Broek; Jesper Broek; Timo Bults; Esmee Damen; Olivier Dijk; Jochem Doek; Noah ten Donkelaar; Nick Duivenvoorden; Lynn Duursma; Gideon van Gameren; Shavita Gopal; Bram ten Haken; Noa Huisman; Dani Inan; Guus Janssen; Pim de Jong; Chiel de Jong; Marco Kaalverink; Thijm Knaap; Hidde Krechting; Lyan Laarhuis; Elias Lahdo; Rens Lammers, Haaksbergen; Puck Lammers; Wouter Langeveld; Daan ter Linde; Dylan Matab; Koen Nanninga; Eva Nederhand; Jeroen Olthoff; Lotte ter Pelle; Thiara Pellewever; Ricardo Pierens; Han Posthuma; Joeri Rensink; Twan de Roode; Anouk Rotman; Job Rusius; Kristi Rutgers; Benjamin Sarisin; Eline Schreurs; Joshua Scorea; Mark Slot; Suzanne Snels; Gianluca Spanu; Peter Spoelstra, Haaksbergen; Jasper Steenhuisen; Jelmer van Turennout; Matthijs van Veen; Thomas Verkeste; Jeffrey Voets; Jesse de Vries; Roan de Vries; Hielke Vunderink; Marten Webbink; Nanda de Weerdt; Maaike Wefing; Maud Wiegers; Femke Wilmer; Wei Jing Ye; Bersan Yonca.

Cum Laude

Elbert Bazen.

Socrates

Martijn de Maa; Sander Morsink; Inez Vink.

Mavo

Tara Aikour; Christian Aras; Yorick Assink; Miranca Assink; Gijs ten Barge; Yessi van Beek; Noah Bermúdez Guzmán; Sam Boelens; Tom ter Borg; Dominique Bos; Dylan Bos; Floor Bouwhuis; Philine Busschers; Angela Campisi; Laureen Coops; Rowena Di Betta; Niels Dikkers; Dante Dore; Anne Ebbing; Floris van der Graaf; Alex Guo; Bas Heijink; Steijn Holtkamp; Florian Hubers; Lars de Jong; Sander Kamping; Kanuni Kayan; Lotte Kienhuis; Ewald Koetse; Hugo Kooij; Danny Koorn; Esmee Kroeze; Anouk Kroeze; Jarmo Kuiper; Stijn Lassche; Denise Loos; Pascalle van der Meer; Bas Mekkelholt; Ayman Mellouk; Gitte Moleman; Emiel van der Molen; Wessel Morsink; Stephan Nanninga; Maud Ophof; Jochem Pardijs; Indy Pierik; Loretta Porceddu; Rosanne Pruim; Glenn Raven; Nina Read; Anne ter Riet; Rianne van Rijnsoever; Sanne Schoonderbeek; Iris Slot; Sem Smale; Nick Spoelstra, Haaksbergen; Manon Tiehuis; Lyanne Tonnema; Sadiye Utkanel; Stan Veenstra; Sanne Veldhuis; Romy ten Voorde; Nick de Vos; Merle de Vries; Myrthe Weber; Pieter Weghorst; Ja Hui Wen; Jasper Wennink; Mats Wermer; Fons van de Wiel; Romée Winkel, Goor; Anna Winkler; Robin Winters; Eline Woering; Wessel van der Zwaag; Lynn Zwiers.

Socrates

Judith Petersen.

Wethouder Beversstraat

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Sector economie

Romano Abdo; Ceyhun Acar; Aboud Barsoum; Demi Bennink; Jeroen Bes; Rosa Carlo; Mauricio Flamand; Robin Floor; Julius Haverhoek; Lynn Hobbenschot, Haaksbergen; Dani Hoekstra; Tiamo Holtkamp; Pien Jansen; Naomi Ketzener; Rick Kielstra; Maarten Klinge; Georgina Mourad; Brent Ravers; Tenicia Samnarain; Damian Schonewille; Teun de Vries; Megan Wubbema; Niek Zielman.

Sector techniek

Reda Al Hassouni; Ryon Bijsterbosch; Rick Blouw; Dani Bremer; Raymon Bron; Guus Brugman; Conan Corroyer; Volkan Ensan; Jochem van den Heuvel; Ruben Hueskes; Brandon Hummel; Fhillip Ibrahim; Sander Kieskamp; Lesley Kloppenburg; Ricardo Koopman; Jacob Koreye; Ivo Kornet; Jaden de Leeuw; Leon Narraina; Roman Ooitink; Elroy Oude Voshaar; Gabriël Radovanovic; Aryan Riyahi Dehkordi; Leon Roja y Mesego; Joey Scheer; Brandy Scheggetman; Dannick Scheggetman; Mitch Schotmeijer; Michel de Vos; Nick Vos; Linda Wargerink; Ninib Yousef.

Sector zorg & welzijn

Demi Aagten; Melissa Altemühl; Maria Arsalan; Arin Bakr; ?eymanur Balik; Alycia Bas; Soukaina Bouâli; Indira Cehajic; Neslihan Çeliker; Edanur Çetin; Martha Coga; Elizabeth Dali; Fabiënne Diever; Noa Duijker; Canel Dursun; Daniël Elmas; Alexandra Farhoud; Ruben Gerritsen; Gabriëlla Gouriye; Emanuel Hanna; Tessa Hoekema; Casey Hof; Gabriela Inan; Michelle Jalving; Jady Jasper; Maria Kiso; Max Krischel; Berke Küçükler; Shivanie Mataw; Youri Meulman; Esmee Munsterman; Stef Nieuwman; Georgina Oonk; Amal Ouald Chaib; Jerry Persaud; Alwan Pieerdawood; Hayelom Reefman; Samina Sarkezi; Jessy Selker; Gaetano Semenzato; Giorella Suart; Ilse Teeuwen; Ricardo Tidu; Mickey Vermeulen; Eva Visscher; Rachel Visser; Riley ten Voorde; Larissa de Vos; Dianna Wadi.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Sector economie

Eldar Agajev; Damian Agterhuis; Julian Bel; Younes Benali; Esmee Bergman; Jozef Cildavir; Vivien Doornhein; Britt Duijn; Owen Egberink; Matteo Fadda; Stefan Hanna; Kayleigh Hannink; Kirsten Hardiek; Thom van Hartingsveldt; Jarrel Hoss; Ay?enur Kabaca; Jay Kiepman; Mart Kobus; Geurge Lahdo; Lahod Lahdo; Demi Pakkert; Andjela Paunovic, Gronau (D); Chino van Regteren; Noah Riemersma; Gijs Smit; Gabriël Sönmezer, Gronau (D); Aldo Thanasi; Dylan Wang; Vanity Westerman.

Sector techniek

Lars Assink; Nick Beun; Ruben Bolwerk; Siebe Boorsma; Dyon Chang; Max Diever; Jesper Enschede, Gronau-Epe (D); Jamie Garrelds; Timo ter Heide; Dominic Hofmeijer; ?afak Isik; Jayden de Jonge; Willem Kappert; Xander Knol; Niels Kokkeler; Patrick Kroeze, Overdinkel; Tamimou Lawani; Lars Luby; Mischa Mahadewsing; Victor Mol, Hengelo; Walid Mossaouir, Gronau (D); Larbi Mouhsine; Matthijs Nagel; Pascal Polman; Adrian Sembowski; Killyan Stuivenberg; Nick van der Tuuk; Luc Weterholt; Mika Wevers; Nima Zardost.

Sector zorg & welzijn

Samira Adlani; Lisa Ardjoen; Mirjana Bahadi; Quin Bertomin; Merel Bierman; Jasmijn van Brenk; Dominique Bruijnesteijn; Luca Casula; Celine Collee; Ilona Dayan; Emircan Dinçer; Elanur Dinçer; Annemiek Dirkse; Aura Doldersum; Lucas Donkerwolke; Esmeralda Ekkel; Lydia Elma; Esmé Frieling; Vanity Geerman; Damian Gerritsen; Nefise Gök; Demi Goossens; Anouk Gouma; Tamara Grevelink; Brian Heinhuis; Laura Herkink; Aaliyah van den Heuvel; Sandra Hobbelink; Valery Hofstra; Celine Jreij; Romy Kiel; Noömi Kloppenburg; Mariëlle Knol; Wendy Knol; Kaan Koçöz; Isa Koenders; Orschina Koreye; Meryana Kouroumelian; Marjolijn Kuijer; Demi Kuipers; Céline Leis, Gronau (D); Maushe Lodrigo; Stephanie Meerman; Ezra Moes; Sam Mollink; Sanne Monninkhof; Nura Muli?; Emmy Nijhuis, Haaksbergen; Juliën Noeken, Gronau (D); Tess Peters; Lorenzo van de Pol; Romy Porta; Romy de Ruiter; Jahmai Sanches; Lindsey Schepers; Pim Schipper; Milou Sijgers; Daniëlle Stoter; Max Temmer; Latika Titsing; Berivan Topçil; Tom van der Veen; Meral van der Vegt; Jill Verlinden; Kelly Vlake; Owen Walda, Overdinkel; Myrthe Weenink; Laura Wessels; Demi de Wilde; Valentina Yacoub; Kima Yaman; Rami Zebari; Demy Zwarteveen; Sydney Zwiggelaar.

Geessinkweg

Havo

Anwar Ben Chaib; Wesley Beverdam; Pim Bijmold; Ilse Bloemen; Jessilyn van de Coevering; Gabriella Eskandar; Loes Evers; Jasper Hutten; Nick Koenderink, Haaksbergen; Daniëlle Langkamp; Sanne ter Linde; Iris Meijer; Lars Ogink; Jorieke Polderman; Sana Raiss; Zeynep Reis; Kaleya van Rijssen; Antonia Shahin; Sophie Tip; Lieve van der Valk; Teun Wassink; Milou Wever; Melissa van der Zande; Rick Zoetman.

Cum Laude

Mattheus Kurt.

Mavo

Simon Aslan; Britte Bos; Jorn Bruins; Deniece Bunk; Marco Busschers; Stan Deppenbroek; Iris Ebben; Maaike Ekelhof; Rama Farju; Ayesha Gobind; Femke Haksteen; Dani Heupink; Benjamin Kara; Subhaan Karimi; Ronan Kent; Mick Klein; Quinten Meijer; Lilian Mirza; Annemiek Moraal; Lizette Mulder; Sali Murad; Melony Naberman; Annelon Oost; Jaimy Pijnen; Xander Roelink; Rafaël Ruiz Lopez; Jessy Sanders; Bram Scholten; Lianne Tabak; Lucas Tenfelde; Rutger Verhoeff; Noah van de Voorde; Kirsten Vriesema; Anne-Lynn Westendorp.

Vmbo

Gemengde leerweg

Wikash Ramharakh; Charity Gemin; Maria Hermiz; Romy Lap; Nida Özer; Tuana Sahin; Stefanie Saker.

Expertisecentrum

Mavo

Joey Barelds; Quinten Beekhuizen; Maarten Bolk; Gerrald Boskers, Haaksbergen; Jurmy Bruin; Max Camphorst; Thom Diepeveen; Arjan Jansen; Einze Krinkels; Nigel Manig; Elise Molemans; Eline Nieuwenhuis, Haaksbergen; Noah Tigelaar; Marcel van Veen; Stanly Vinke; Gijs van der Vliet; Anouk Ziengs.

Vlierstraat PrO

Getuigschrift PrO

Celine Aalderink; Oguzhan Akcesme; Kerim Akdemir; Rafaël Arsalan; Wendy Baars; Jesse Bakker; Nadien Belhani; Kimberley Breur; Daniël Bruijnesteijn; Miriam Busschers; Djoi Duinkerk; Gürhan Erkin; Mert Esin; Daniëlla Geuri; Thimo Hofman; Farhad Ismaël; Jeffrey ten Kate; Maaike Klos; Jacqueline Kolkhuis Tanke; Giovanni Kooiker; Kevin Kool; Tim Lansink; Rick Leferink; Anthony van Londen; Felicia Manbodh; Don Menkens; Pierre Nalband; Melike Öztas; Kynessa Plate; Maureen de Roode; Merlijn Rörink; Faisal Rostami; Kaan Sevim; Bryan Siemerink; André Tastekin; Popke Verstappen; Eliza Wegman; Rodney Wijering; Jissela Yacoub; Romée Zwierink, Almelo.

Certificaat: Werken in de keuken

Quirine Boer; Emmy Douwsma; Bernadice Geway; Christian Korkis; Nikita Potman; Dilara Sahin; Lars Scholing; Bryan van Soest.

Certificaat: Schoonmaak in groothuishouding

Raveena Biharie; Thirza Dataram; Chantal Dirksen; Chiara Meyerink; Claudia van der Sluis.

Certificaat: Basisveiligheid VCA

Dion Frowijn; Kevin Kool; Floris Paping; Tim Schaapman; Rémon Schoeman.

Certificaat: Beheren van schoolmagazijn

Calvin van Bilsem; Lesley Holkenbrink; Wout Rekers.

Certificaat: Heftruckchauffeur

Kerim Akdemir; Andy Frederiks; Lesley Holkenborg; Nick Japink; Fernando Kloppenborg; Kevin Kool; Floris Paping; Tim Schaapman; Martijn Steenbergen; Maykel van de Woning; Kevin Zoomer.

Certificaat: Onderhoud plantsoen

Myron van de Broek; Kevin Kool; Sam Nienkemper; Yron Otter; Floris Paping.

Certificaat: Assistent hovenier 

Anthony van Londen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Enschede. 

In samenwerking met indebuurt Enschede

Enschede e.o.