Volledig scherm
Archieffoto

CSG Het Noordik

Locatie Noordikslaan Almelo

Havo

Cultuur en Maatschappij

Renske Abbink, Vriezenveen; Laura Bakker, Daarlerveen; Emma Bonke, Vriezenveen; Niek ten Brinke, Enter; Stan Fink; Manon Harzevoort; Nienke Hegeman, Wierden; Anne Heuver, Vriezenveen; Sebastiaan Hoen; Ana Paula Hondelink; Loeske Hurink, Vriezenveen; Maud de Jong, Vroomshoop; Anne-Fleur Kampherbeek, Vroomshoop; Mitzu Kleeman; Lisa Lohuis, Vriezenveen; Emmée Nijman; Lobke Wolberink; Karlijn Zagers, Vroomshoop; Carlijn Zwier, Vriezenveen.

Economie en Maatschappij

Mirte Ahrens, Vriezenveen; Herm Alberts, Vriezenveen; Melanie Bakhuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Sven Bakker, Enter; Iris Berg, Wierden; Sander Berghuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Marél van Bodegraven, Wierden; Anne de Bont, Vriezenveen; Kristy Bouwhuis, Den Ham; Bob van den Brink, Wierden; Mark Brouwer, Vroomshoop; Carlijn Damhuis, Aadorp; Thom Dekker, Wierden; Laury Donker, Hengelo; Kai Dubbink, Daarle; Jeanine van Egten, Vriezenveen; Niels Elzinga, Vroomshoop; Noah Eshuis, Wierden; Manon Gottemaker, Den Ham; Ashley Grobben, Wierden; Bauke de Haan, Vriezenveen; Ruben Hakvoort, Wierden; Mike Hekman, Vroomshoop; Meike Herkink, Vriezenveen; Nienke Herman; Tom van 't Holt, Vroomshoop; Tamara Holthuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Dirk ter Horst, Vriezenveen; Irene Huijbregts; Thijs Jansen, Vroomshoop; Daphne Jurriens, Wierden; Huub Karsten, Daarlerveen; Simon Kempers, Vroomshoop; Fleur Klerkx; Floris Koers, Wierden; Tamara de Lange, Vriezenveen; Kees Lempsink, Vriezenveen; Nanet Mulder, Vriezenveen; Simone Oost, Wierden; Sven Oude Lenferink; Tim Oude Lenferink; Eva von Piekartz, Vriezenveen; Sajeen Rajmohan, Vroomshoop; Luc Riemens, Wierden; Channah Sanderman, Vroomshoop; Romy Schreurs; Leoni Selles; Leonie Simpelaar, Vriezenveen; Lisanne Slettenhaar, Vroomshoop; Famke Smelt, Vriezenveen; Mitchell Spin; Melle Stuifzand; Fleur Veenhuizen, Vriezenveen; Marit Velding, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Ivar Wapsenkamp, Vriezenveen; Laura Winkel; Jigael Ye, Vriezenveen.

Natuur en Gezondheid

Sander Adam, Daarlerveen; Jet Anspach; Marlies ter Beke, Wierden; Larissa Beld, Vriezenveen; Romy Berkhof, Vroomshoop; Fleur Bokdam; Rutger Bosch, Vriezenveen; Sanne Bosch, Vriezenveen; Nomie Botter, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Joyce Bouwmann, Vroomshoop; Femke Bronkhorst, Nijverdal; Hans Brummer; Sanne Bruntink, Harbrinkhoek; Laura Dekker; Marieke Dijkstra; Ellen Fokke, Vriezenveen; Ilse Fokkert, Den Ham; Dennis Gerrits, Daarlerveen; Christian Heuver, Den Ham; Maurits Hinsenveld, Wierden; Thom Hurink, Vriezenveen; Kelvin Jansen; Ruud Kager, Vriezenveen; Mathijs Kamp; Daisy Desirée Kleine Staarman; Carmen Kobes, Daarle; Meike Koelman, Tubbergen; Esmee Kroese, Hellendoorn; Marloes Krommendijk, Wierden; Lotte Kuipers Beuningen Jesse Letteboer, Vriezenveen; Marije Lolkema; Lisa Lookamp, Vriezenveen; Fabiënne Meijer, Vriezenveen; Anne Meijerink, Vroomshoop; Daniek Meijerink; Maaike van Mispelaar, Vriezenveen; Floris Molenkamp; Linet Reefhuis, Den Ham; Emile van de Riet, Aadorp; Maaike Roelofs, Den Ham; Tjanipa Rumawatine, Wierden; Dylon Saaied, Vriezenveen; Annika Schonewille, Daarlerveen; Lieke Smit; Ruben Stek, Wierden; Demi Stel, Wierden; Karen Tijhoff, Vriezenveen; Bram Vaartjes, Wierden; Berdien Valk, Daarle; Anouk Veenstra; Tjitske Voortman, Daarlerveen; Maarten Webbink, Vriezenveen; Gaia op de Weegh; Susan Weghorst; Anne Wemekamp, Den Ham; Mieke Wessels; Tim Winter, Vriezenveen; Esmée Witteveen, Vriezenveen.

Natuur en Techniek

Dominic Belksma; Mathieu Boers, Hengelo; Lars Brughuis; Lydianne De Comarmond; Jan-Julius Dekker, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jasper Foekens; Niels Grootelaar, Tubbergen; Quinten van den Heetcamp, Aadorp; Noud Hospers, Vriezenveen; Tom Hubers, Hoge Hexel; Anton Kemp, Vriezenveen; Marlin Kolkman, Vroomshoop; Vasca Meevis, Tubbergen; Aad Nijhof, Aadorp; Chiel Nijland, Den Ham; Daan Teunis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Thomas Weening, Wierden.

Atheneum

Cultuur en Maatschappij

Auley Boermann; Jochem van der Deen, Borne; Elianne Kerkdijk, Vriezenveen.

Economie en Maatschappij

Nikki Binnenmars, Den Ham; Jordy Boertje, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jason David-Richard; Sebastiaan Grothues; Gijs Hopman, Wierden; Maarten Hulsbergen; Tobias Kempers, Vroomshoop; Harm Jan Meijer, Wierden; Joyce Meijer, Wierden; Jurgen Post; Steffanie Post, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jeroen Prenger, Den Ham; Arthur Provoost; Aline Rodenburg, Borne; Jasmijn Smedema, Wierden; Sanne Snippe, Daarlerveen; Tjerk Uilhoorn, Wierden; Ruben Wanschers; Danny van der Wardt; Marije Wekamp, Daarle; Britt Wiefferink, Wierden.

Natuur en Gezondheid

Lynley Benneker. Melvin Coolen; Manon van Dijk, Wierden; Irene Ensink; Lise Folbert, Vriezenveen; Art Geerling, Wierden; Nick Geurkink; Sharon van Haarst, Wierden; Lisanne Hamberg; Lotte Horst, Vriezenveen; Suzan Hulter, Vriezenveen; Lisa van Kammen; Jesper Middag, Vroomshoop; Daphne Nijland, Vriezenveen; Jasmijn Stalknecht, Wierden; Demi Steffens; Koen Veneberg, Den Ham; Loth Webbink, Aadorp; Jeanique Wegdam.

Natuur en Techniek

Jos Bartels; Ivan Blekkenhorst, Daarle; Manon Hutten, Vroomshoop; Ruben Klaas, Wierden; Coen Kruik, Wierden; Sem Reuver, Vriezenveen; Bas Spijkerman, Vriezenveen; Arjan Woolderink, Wierden.

Gymnasium

Cultuur en Maatschappij

Leoniek Buis; Roxanne Buis.

Economie en Maatschappij

Iris Bakker, Enter; Bertil Koppelman, Daarle.

Natuur en Gezondheid

Yasmin Abba; Peter-Jort Bakhuis, Daarle; Anne-Marèl Bos, Vriezenveen; Davita Bosveld; Merle Eerhard, Vriezenveen; Sanne Grievink, Vroomshoop; Jarin de Groot, Vroomshoop; Lisa Jansen, Vriezenveen; Collin de Lange, Vroomshoop; Joline Rohof, Vriezenveen; Nienke Snip, Vroomshoop; Suzan Vandongen; Nienke van der Wal.

Natuur en Techniek

Andrew Dziouba, Wierden; Simon Elgersma; Adjorn van Engelenhoven, Wierden; Marleen Krommendijk, Wierden; Jelte Lamberts, Den Ham; Laurens Visser, Vriezenveen.

Locatie C. van Renneslaan

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie

Deklat Eksen, Wierden; Angel Sirob, Wierden.

Handel & Verkoop

Desley Abbink, Vriezenveen; Geworg Garabet; Jan Jameel; Bas Kamp; Howik Mousa.

Sport, Dienstv. en Veiligheid

Leeroy Balfour van Burleigh; Lorenzo Bolhoeve; Guavar Deekman; Bugra Görgülü; Tania van Leeuwen, Vasse; Lorenzo Mathlener, Rijssen; Duncan Munnink, Wierden; Dejan Oude Geerdink, Tubbergen; Jason Oude Wesselink; Donny Platenkamp, Borne; Ruben Steenkamp; Jeronimo Stegehuis; Dudley de Vries.

Techniek - Elektro

Arthur Bosch; Aron van Kammen, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Bram Lindeboom, Bathmen.

Techniek Breed

Patrick Egberts; Sam Lesscher; Tim Vreugdenhil; Salih Yalçin;

Verzorging

Judith Beeke, Borne; Joany Boers; Marissa Bruggink; Joanne Fidder; Jasmina de Graaf; Marije Hees, Vriezenveen; Kimberly Hondelink; Özlem Kahraman; Seda Koç; Lotte Leeferink; Naomi Nijkamp; Maureen Schipper, Wierden; Anna Steggink, Tubbergen; Chemène Teunissen; Ezgi Turgut; Sharon Wagenvoort, Rijssen; Ezgi Zerdalioglu.

Gemengde leerweg

Handel & Administratie

Sarra Ben Youssef; Salomay Ferdinandus, Wierden; Arieke Flietstra.

Techniek breed

Sten Hummelink, Bornerbroek; Tom Schlosser, Bornerbroek.

Verzorging

Alinde Dekker, Den Ham; Carmen Getkate; Demi Langeveld; Mandy Toersche.

Handel & Administratie

Mohamed Barkkich.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie

Emre Cihan; Sven Lucas; Tamara Palatian; Noa Sterken; Wouter Tijink, Rijssen; Brandon Tjon-a-Soi.

Handel & Verkoop

Kane van den Blink, Bornerbroek; Max Kamphuis; Huib Visser; Tijmen Voskamp; Allegra Wassink, Wierden.

Sport, Dienstv. en Veiligheid

Bas Haverdings, Borne; Daniël Knol; Damian Koel; Koen de Ruiter; Anne Schoenmaker, Aadorp; Nils Schrijver; Nick Smits, Vasse; Anthony van der Weide.

Techniek - Elektro

Joey Chitanie; Gijs de Jong, Vriezenveen; Anthony Lucassen.

Techniek breed

Jochem te Biesebeke; Gertjan Brendel, Vriezenveen; Alican Ender; Djemy Evers; Mike Fort; Batuhan Gedik; Mike Hoitink, Bornerbroek; Nejat Isik; Pim Jansen; J'mai Latue; Tim Nijland; Emre Türegün.

Verzorging

Hilal Aksoy; Sanne Buist; Maria Dawood; Chris Holland, Vriezenveen; Maxim Hopman, Fleringen; Naomi Keizer, Vroomshoop; Narin Khudadad; Stefana Klomp; Aileen Middag, Wierden; Daphne Oosterhof, Wierden; Charlotte Oude Avenhuis; Michelle Peters; Ayten Ugurel; Selena Üzüm; Stephanie Velten, Wierden; Michelle Wieldraaijer.

Theoretische leerweg

Economie

Max Abbink; Natalia Ajmaya; Baris Askintas; Ismet Askintas; Jitse van Baaren; Brend Bosma, Aadorp; Tijmen Brinkman; Hakan Cetin; Oumar Cissoko; Tanisha Darsan; Arthur Dodemont; Joshua Eksen, Wierden; Dyon Esink; Mirjam de Fretes; Afak Hagopian; Aaron Horst; Nick Leushuis; Erik Melkonyan, Wierden; Stef Mulder, Wierden; Alexander Nieuwenhuis; Ruben Oldenampsen; Jochem Ooink; Sami Özen; Lola Pani; Jamuel Pattipeilohy; Jeremy Patty; Mart Vredeveld; Luke de Winter; Mehmet Yamaç.

Techniek

Thomas van Achteren; Esther Belinfante, Borne; Sten Besselink, Bornerbroek; Lucas Beuning; Luuk Eusterbrock; Bob van Meerten; Stef Reuvekamp.

Zorg & Welzijn

Dilan Altun; Britney Bosscha; Myrthe Breukers; Isanoëlle Cornelissen; Annebet Dekker; Britt Gil; Daniël de Groot; Aysen Gündüz; Lauri Hoekwater, Bornerbroek; Lotte Jansen; Vera Jansen; Esmée Jolink; Iris de Kam; Maud van Laar; Britt Leus, Geesteren; Lizzy Oogink; Jaimy Polko; Brecht Slagers; Kim Vredeveld; Demi Vrielink, Wierden.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

Locatie Vriezenveen

Basisberoepsgerichte leerweg

Sport, Dienstv. en Veiligheid

Maaike Bakhuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jonathan Remmerts; Jarno Rond; Tycho Tellen, Daarlerveen; Tobias Terlouw.

Technologie & Dienstverlening

Mattis Altena, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Dion Boertje, Sibculo; Nick Drenth, Sibculo; Jasmijn Evers; Tom Hessing; Hidde Kamerhuis; Ruben Pleij, Wierden.

Verzorging

Marielle Dekker; Bente Egberts, Wierden; Lisanne Eshuis; Joan Fikkert; Carmen Hofman, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Noa Niezink, Wierden; Charlotte Olthof, Sibculo; Romy Paters, Wierden; Hylke Smit, Wierden; Romy Sprokkereef; Merlyn Tienstra.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Sport, Dienstv. en Veiligheid

Hidde Boers; Timber Breukelman, Wierden; Jesper Derks, Daarlerveen; Sil Derks, Daarlerveen; Sanne Hendriks, Sibculo; Yentl Kottier; Ronan Paus, Wierden; Jordy Scharphof; Dirk Scherphof.

Technologie & Dienstverlening

Brad Aman; Daphne Bakker, Sibculo; Sanne Bekhuis, Wierden; Mathieu Beuving; Frank Bos; Tim Bos; Noud van Buuren; Karlijn Drenthen, Almelo; Ivar Folbert; Arjan Harmsen, Daarle; Myrthe Huiskes, Wierden; Jasmijn de Jonge; Jamiro Leerling; Wouter Lubbers, Aadorp; Maurits Meijer; Douwe Meulenbeld; Tom Schutte; Diede Schwarte, Wierden; Pascal Smelt; Ismay Twiest; Jelte van der Vegt; Corwin Wagt, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Verzorging

Demi Beljaars, Wierden; Susan Borger, Wierden; Marlinde Brinkman, Wierden; Daan Companjen; Jill Companjen; Naomi Gijsbers; Antoinet van Gils, Vroomshoop; Chantal Hoevink; Manon Hulsegge; Merel IJmker; Marlin Krikken; Lichelle Mollink; Heleen Pijffers, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jade Schepers, Sibculo; Fleur Seinen, Sibculo; Lotte Simons; Mariët Smit, Aadorp; Sanne Snoeren; Rico Stegehuis; Milou Tienstra; Rosalie Velner, Wierden; Anne-Laurie Wuite; Eva Zomer.

Theoretische leerweg

Economie

Jessica Bakhuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Leanne Bartels, Wierden; Esmée Boddeman, Wierden; Thomas Bonke; Tom Braakhuis; Tim Brinkman; Jade Brunsman; Gijs Eshuis; Mette Flietstra; Michiel Geerink; Lars Grevelink; Nick Gritter, Daarlerveen; Lennart van Gunst, Wierden; Demi Hakkers, Sibculo; Dim Hofman; Niels Horstink, Wierden; Michiel Hospers; Anne-Lynn ten Hove; Quinten IJssel; Denise Jansen; Jelle Kalsbeek; Kim Kappert, Wierden; Anneloes KleinJan, Daarle; Puck Knol, Wierden; Anne Krommendijk, Wierden; Olaf Krommendijk; Jordi Lohuis, Hoge Hexel; Anne-Fleur Neep; Stefan Nijenhuis; Luuk Nijsink, Wierden; Anne-Will Plaggenmars, Daarle; Marell van de Pol, Almelo; Jens Posma, Wierden; Joris Radema, Aadorp; Sophie Reekers, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Anna Rijzebol, Wierden; Iris Rouweler, Wierden; Ellen Schoemaker; Lars van Soolen; Rick Spijker, Wierden; Manon Tijhuis, Hoge Hexel; Ruben Timmerman, Daarlerveen; Marloes Uitslag; Ids Vermaning; Toon Webbink; Ralph Weghorst, Wierden; Marilyn Zielhuis, Aadorp.

Techniek

Tygo Kolman; Melissa Kretschmann, Wierden; Niek Lensen; Tom Lensink, Wierden; Leander van Losser, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Maik Makkinga; Zorg & Welzijn Tara Bakker; Chantal Bel, Wierden; Lotte de Bruin; Charanne des Celles, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Esmee Companje; Yaël Eshuis; Britt ten Hoeve, Aadorp; Sanne Keijzer; Niels Nijkamp, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Elrieke Potgieter; Christa Reuvekamp; Nicole Sluijer, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jet Webbink, Aadorp; Anouk Wichers; Marit Wilharms.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Vriezenveen.

Locatie Vroomshoop

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie

Arnaut Brunink; Chimène Ekkel; Kimberly Fokkert; Romee Kuiper, Den Ham; Kristiaan Paalman, Den Ham.

Infra

Nick Wessels, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Techniek - Bouw/timmeren

Robin ter Bekke, Den Ham; Chiel van Egmond, Den Ham; Gerben Remmink, Den Ham.

Techniek - Metaal

Bjorn Büter, Vriezenveen; Collin Geerding, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Kevin Gerrits; Joël Koppelman, Daarle; Bart Paters, Den Ham; Simon de Raaf; Maurice Sanderman, Daarlerveen; Daniël Schuttevaar; Vincent Smelt, Den Ham; Jelle Stoevelaar, Daarle.

Verzorging

Ashley Belvroy; Quincy Ekkel; Merle Faassen, Daarlerveen; Yamille Fokke; Madee Keizer; Melissa Klaren; Dilana van Laar; Demi Mostert, Daarlerveen; Imke Reekers; Annabel Smit, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Michelle Voerman, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie

Anouschka van Dijk; Ramon Gerrits; Annemijn Hoekman; Glenn Kuipers; Desirée Lamberts; Melissa Mulder, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Danique Otter; Rosa-Lynn Westera; Maaike Zwinselman, Den Ham; Infra Jarell Maneschijn, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Twan Veldhuis.

Techniek - Bouw/timmeren

Twan Scholten; Marc Slot, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Simon van der Velde; Techniek - Bouw/timmeren Ramon Wessels, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Techniek - Metaal Justin Biesemaat, Den Ham.

Verzorging

Laura Duine; Lina Egbers; Esther Grobben; Jara Hulscher; Kaylee Klos, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Liane Kok, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Indy Kolkman; Maaike Marsman; Marieke Peters; Levina Smit; Kim Wind, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Leerwerktraject

Handel & Administratie

Inge Fokkert, Den Ham; Techniek - Bouw/metselen Joey Lubbelinkhof, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Infra

Swen Wessels, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Collin Boom, Den Ham.

Techniek - Bouw/timmeren

Jarno ter Braak, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Techniek - Metaal

Michel Hoevink; Milan Schooten, Daarle.

Theoretische leerweg

Economie

Elisa Bakhuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Leon Ballast; Thimo Bouwma; Kaiya Brouwer; Bart Dogger; René Eggink, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Ali Fouroughi; Romy van Goor (VH); Thijs ter Grote; Ronald Jurgens, Den Ham; Mathijs Kikkert, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Wiljan Lubbers; Charlotte Makkinga; Aletta Oldenburger; Tom Pierik; Merijn van der Schee; Rutger van Schouwen; Twan Smelt, Geerdijk; Laura Stobbelaar, Hellendoorn; Landia Strijker; Tom Timmerman, Daarle; Niek Vos.

Techniek

Jeroen Breukelman; Jaimy Hekman; Fabian Hessink, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jelmer Immink, Hellendoorn; Pim Koster; Thomas Olsman, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Thymo Snippe, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Zorg & Welzijn

Kim Ballast; Esther Bloemhof; Manon de Groot; Nova Hudepohl, Geerdijk; Joëlle Kottier, Daarlerveen; Georgina Krikke, Vriezenveen; Ruth Kroezen; Daphne de Lange, Vriezenveen; Julian Lukas; Carmen Meijer; Michael Meijer; Ryona van der Molen; Joëlle Mollen, Den Ham; Marlo Timmerman, Geerdijk; Iris Valk; Marit Zomer.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Vroomshoop.

Almelo e.o.