Volledig scherm
Logo Reggesteyn © Tubantia

CSG Reggesteyn

Willem de Clercqstraat

Vmbo

Theoretische leerweg Plus

Thijs van den Berg, Hellendoorn; Jesper Beuker; Julia Beuze; Rick Boerdam; Beer Bos; Eva Bosch, Hellendoorn; Bas van Boxtel; Lisa van Buren; Ruben Burgers; Giulia Cremonini, Hellendoorn; Marèl ten Dam; Marlyn Damman; Bryan Deurnink; Emma Dubbink, Hellendoorn; Lotte Eeftink; Ruben Eeftink; Ilse van Engbrink; Tara Filart; Evelien van der Heiden; Lindy Hendriks, Hellendoorn; Luuk ten Hoeve; Aaron Hofman; Elianne Hoogenkamp; Tim ter Horst, Hellendoorn; Christina Hovanesian; Ian Huiskes; Mark Jansen; Alex de Jong; Lisa de Jong; Ruben Kamphuis, Hellendoorn; Fleur Klooster; Jade Knoop; Kristy Lensink; Tessa Litjens; Sarice Markslag; Eliza Mars, Hellendoorn; Twan Mensink; Rianne van Meurs; Melanie van Mossel; Rosan Müller, Hoge Hexel; Lisa Nelemans; Megan van Norel; Kim Pfeiffer; Merel Ponsteen; Michelle Pot, Hellendoorn; Sophie Pruik; Thom de Ruiter; Sem Sasbrink, Hellendoorn; Aniek Scholten; Maud Schotman, Hellendoorn; Tijmen Schuiling; Daniëlle Smit; Milynn Spoelstra, Almelo; Nina van der Straten; Lieke Verduin; Yael Visser, Hellendoorn; Roan de Vos; Emma Vos, Lemele; Tom Wilps.

Theoretische leerweg

Gijs Karkdijk.

Gemengde leerweg

Charlotte Spengler.

CGL

Marleen Adwar, Rijssen; Jimmy Bakker, Rijssen; Mathijs Brinkers, Markelo; Nick Dekker, Goor; Max ter Haar; Carlijn Schutte, Holten; Bregje Scherphof, Wierden; Soner Seheroglu, Rijssen; Tess Zandbergen.

Praktijkonderwijs

Emma Manenschijn, Rijssen; Wesley Drenth, Notter; Ruben Garritsen, Laren; Libaan Salah Mohamed; Yvet Schutte, Holten; Michael Nijland, Rijssen; Seda Yaris, Goor; Robin Götte; Jordy Schuiterd, Markelo; Alysha Torny, Rijssen; Marjolein Wind, Hellendoorn; Leonor Haverslag, Goor; Lotte Heerdink; Paulien Roeloffzen, Hoge Hexel; Fadumo Abdi Muhidin; Kayleigh Gerrits, Rijssen; Arjan Eertink, Wierden; Jacob Ak, Rijssen; Miguel Bokkers, Almelo; Hubert Huistede, Goor; Henrieke Kleinjan, Daarle; Willian Langenhof, Enter; Noa Steneker, Rijssen; Elisa Veldkamp, Enter; Megan Vledder; Erhan Gesmiroglu, Rijssen; Priscilla Oosten, Goor; Andy Dikmans; Koen Heetkamp, Holten; Marijn Heuver, Daarle; Luuk Holtkamp, Wierden; Tom Jansen van der Sligte, Wierden; Abdullah Kahraman, Rijssen; Sybren Koel, Wierden; Niels Kruimelaar, Rijssen; Robin Wiggers; Hielke Aaltink, Holten; Melvin Jeurlink; Jasper van der Geest, Goor; Yannick Leeftink, Markelo.

Noetselerbergweg

Havo

Mees Altena; Rosalie Baan, Rijssen; Faith Beltman; Joey Beltman; Bink Bennema Geerlings, Rijssen; Mirte Berends; Thijs Berkenbos, Hellendoorn; Lotte Beunk; Ilse Beverdam, Enter; Luc Biesaart; Nynke Blokhorst; Judith Borghuis, Rijssen; Lisanne Bosch; Hidde Braaksma, Hellendoorn; Dorien ten Brinke; Demy Brouwhuis; Rico de Bruijn; Mirte de Bruin, Rijssen; Eva Çitgez, Rijssen; Lennart ten Dam; Mart Dekker, Hellendoorn; Maud Dekker; Britt Delver; Noa Donker; Robert Douma, Rijssen; Wouter Dubbink, Hellendoorn; Veerle van Eerd; Nazrin Efendijeva, Hellendoorn; Anne Eggink; Wendy Ekkelkamp, Lemele; Teun Elbertsen; Maud Exel; Jan Fraterman; Wessel Gerrits, Rijssen; Danique Glaubitz; Leon Groothaar; René Haitjema; Jette Harmsen, Hellendoorn; Teun Harting; Niels Haveman; Marijn Heetkamp, Hellendoorn; Britt Hegeman; Max Hegeman; Tom van Heun; Rik Heuten, Wierden; Daniëlle Heuver, Hellendoorn; Nick Hilberink; Suzanne Hilgeholt; Douwe Hof, Enter; Lars Hogenkamp; Yasmine Holtman; Nienke Hoonhorst; Peter ten Hove, Rijssen; Emma Huner; Daan Jansen; Emma Jansen, Hellendoorn; Larissa Jansen; Linthe Jansen, Rijssen; Maud Jongejan; Selina Kamp; Avni-Can Kasdan, Rijssen; Danel Kempe, Enter; Harm-Jan Kippers, Rijssen; Bas Kleindouwel; Ramon Kleinjan; Pim Knobbe; Bente Korbeld; Arjen Kruimer, Rijssen; Mike Lammertink; Kevin van Leeuwen; Sam List; Brent Löwik; Anne Lucas; Nozan Maghdid, Rijssen; Rubia Manenschijn; Lotte Mars; Jorick Meenhuis; Jasper Mulder; Sanne Mulder; Bram Mulhof; Lynn van Munster; Bram Nijenkamp; Wouter Nijkamp, Rijssen; Mees Offenberg; Tara Oppedijk; Luke Overweter; Isolde Pieper, Enter; Ramon Pieters; Daniëlle Pijffers, Rijssen; Daan Podt; Elke Pronk, Hellendoorn; Mohammad Rezai, Rijssen; Estelle Rohaan, Enter; Herwilh Rosier, Hellendoorn; Marit Rosman, Rijssen; Wiebe Rothengatter; Frederiek Rouwenhorst; Yorn Rudde; Jasper van der Schaaf; Bo Schippers, Rijssen; Max Schippers; Rosanne Scholman, Rijssen; Nina Scholten; Cynthia Schouten, Rijssen; Martijn Schuitert, Rijssen; Merle Schulenburg, Rijssen; Koen Seijbel, Rijssen; Lotte Seppenwoolde, Rijssen; Niek Slots, Rijssen; Koen Smeijers, Rijssen; Myrthe Spenkelink; Arnoud Spoolder; Eline Spoolder; Sam Stertefeld; Vera Struijk, Rijssen; Yke Stuut; Willem Teesselink, Hellendoorn; Lisanne Timpers; Roanne Valk; Maura Velding; Lotte de Vente; Bart Vloedgraven; Rutger Vokkert, Hellendoorn; Rosa Voortman, Rijssen; Tom Voortman; Xannah Voortman, Rijssen; Marylin Vossebeld, Rijssen; Sterre de Vries; Jochem de Waard; Kayleigh Cheryl Wansink; Lisa ter Weele, Enter; Shenaya Wennemers; Susan Wessels, Rijssen; Maruschka Westenberg; Bjorn Wiggers; Robin Wijnands; Nienke Wolterink, Rijssen; Robert Yacoub; Else Zwoferink, Enter; Lotte Zwoferink, Rijssen.

Cum Laude

Tess van den Berg, Hellendoorn.

Atheneum

Elize Albertsboer, Hellendoorn; Nena Arends, Rijssen; Marien Baan, Rijssen; Sander Bakker, Rijssen; Marrit Beltman, Rijssen; Lotte Berends; Merel van den Berk; Joost Bessembinder; Romée Bessembinder; Margot ten Bok; Esther Borghuis, Rijssen; Esther Brandwacht; Dominique Burggraaff, Goor; Niels Companje, Enter; Jos Doldersum, Hellendoorn; Merel Frederiks; Thijs Gerritsen, Rijssen; Anne-Linde de Gooijer; Lotte Hannink, Hellendoorn; Lizet Harbers; Robin Harterink, Hellendoorn; Amber ten Hove, Hellendoorn; Joes de Jonge; Eva Kerklaan; Eline Koetsier; Tom Kolkman, Rijssen; Elsa Koppelman; Frank Kreijkes, Rijssen; Marijn Krijgsveld; Stèfan Leusink, Rijssen; Anne-Mie Mark, Hellendoorn; Anh Nguyen; Marieke Nijland; Sjoerd van Overbeek de Meijer, Enter; Jaïr Paalman; Carlijn Roosink, Rijssen; Laura Ruijs, Rijssen; Jarno Ruiter; Susan Rutterkamp, Rijssen; Leanne Sanders; Anne-Lotte Souverijn; Marèl Spoelstra, Almelo; Shania Stukker, Rijssen; Carla Tijhuis; Elmar Trejic; Sara Voort; Tessa Warmink; Lotte de Weert; Lynn van der Wel; Rick de Wilde; Thijmen Wind; Alishya Wippert.

Gymnasium

Miranda Bakker, Rijssen; Rogier Bergsma; Roos-anne Bökkerink; Zwenneken Harbers; Jorieke Havinga, Notter; Naomi Hekkert; Claudia Hoek; Ruben van Horssen, Rijssen; Mirjam ter Maat, Rijssen; David Murre, Rijssen; Mabel Nales, Notter; Annika Stokvis; Anna Stukker, Rijssen; Noah Voortman, Rijssen; Silas Vruggink, Rijssen; Vera Wolthuis, Markelo.

Cum Laude

Daniël Mensink, Rijssen; Merel Pennings.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Nijverdal.

Rijssen

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouw, wonen en interieur

Femke Capelle; Max Erupley, Nijverdal; Gidion Fransen; Melanie ter Harmsel; Niels Huizing, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Sven Kaizer, Goor; Arend Jan Marsman, Vriezenveen; Justin Peters, Wierden; Luuk Rasink, Goor; Jarno Stokreef, Markelo.

Consumptief

Arno ter Haar; Leon Nadorp; Iris de Ruiter, Hellendoorn; Sharon Samsen, Nijverdal; Loreen Titsing, Hellendoorn.

Handel en administratie

Zoë Bannink, Nijverdal; Demi Gutierrez Soonius, Nijverdal; Ruben Korte, Wierden; Luuk Mensink, Nijverdal; Najma Mohamed Hassan, Nijverdal; Lotte Schothans, Nijverdal.

Mobiliteit en transport

Jarno Blijleven, Markelo; Sam Ezendam, Enter; Xander ten Hove; Kelton Lohuis; Willian Nijkamp; Marvin van Putten; Bas Samsen, Nijverdal; Jesse Slag, Goor; Rutger Smeijers, Zuna; Stijn Wesselink.

Produceren, installeren en energie

Jordi Alink, Goor; Lars Beemsterboer, Nijverdal; Masaya Berendijk, Nijverdal; Deejay Coert, Nijverdal; Giovanny Egberts, Nijverdal; Thomas Hartgers, Hellendoorn; Nick Hendriks, Nijverdal; Thijn Machielsen, Nijverdal; Derk-Jan Nijenhuis, Markelo; Niels Overmaat, Nijverdal; Emre Ozan; Leandro Picanussa, Nijverdal; Danny Schuurman, Nijverdal; Guus Slot, Enter; Datan Steenhuis; Wessel Voortman.

Cum Laude

Tim Maneschijn, Hoge Hexel; Stijn Nijland, Holten; Daan van Uchelen, Goor.

Sport, dienstverlening & veiligheid

Teun van den Berg, Nijverdal; Iris Bolink, Nijverdal; Daan van Brink, Nijverdal; Piet Gerber, Markelo; Finn Harmsen, Nijverdal; Roy Jansen; Maarten Meester, Nijverdal; Rafael van Merlevoort; Melvin Pennings, Nijverdal; Casper Pijffers, Nijverdal; Craig Post, Nijverdal; Pim Ronhaar, Hellendoorn; Niek Schottert, Hellendoorn; Chantal Vos, Nijverdal; Bjorn Zwoferink.

Zorg en welzijn-breed

Loes Aalderink, Enter; Marèll Boezerooij; Isabella Cremonini, Hellendoorn; Lisanne Drost; Susan Hodes, Enter; Naomi Jansen; Roelke Kamphuis; Indy Kelder, Nijverdal; Emily Krol, Nijverdal; Sharon Leemhuis, Nijverdal; Jeruzah Masela; Rebekka Nijzink; Renske Ooms, Notter; Annemarieke Oude Weernink; Marsha Rouwenhorst; Fabiënne Tijhof, Wierden; Maaike van Uitert, Enter; Karlijn Velten, Enter; Luna Yemane, Nijverdal.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Bouw, wonen en interieur

Sarah Broeze, Enter; Arnoud van den Dijk; Dennis Jansen; Sam Jansen; Didem Klein Kiskamp, Nijverdal; Tessa Krukkert, Wierden; Rutger Nijsink; Luuk van Rhee, Enter; Ruben Steenbergen; Jasper Waanders.

Consumptief

Sanne Bessembinder, Nijverdal; Tess Beumer, Hellendoorn; Wouter Geels, Enter; Marjanne Gottemaker, Nijverdal; Gijs Hegeman, Nijverdal; Stijn Hegeman, Hellendoorn; Teddie van Kessel, Holten; Laura Legtenberg, Wierden; Lars Nijeboer; Wouter Nijenhuis, Nijverdal; Stan Scheer; Bas Scholten, Enter; Lisanne Spenkelink.

Handel en administratie

Nadra Abshir Hassan, Nijverdal; Anastasia Citgez; Alieke Hofman, Wierden; Lisanne Kamphuis, Nijverdal; Bente Kerkhof, Enter; Daan Mondeel, Nijverdal; Ruth Olde Olthof, Enter; Portinho Sihasale, Nijverdal; Sanne Slaghuis, Enter.

Metaaltechniek

Mitchel Leferink, Goor.

Mobiliteit en transport

Laurens Bos; Kevin Drieze, Nijverdal; Ethan van Eijk; Mike Vossebelt.

Produceren, installeren en energie

Emran Aimiran, Nijverdal; Sven Gerritsen Mulkes; Nick Harmeling, Nijverdal; Arne ter Harmsel; Tom Harting, Holten; Daan Heetkamp, Hellendoorn; Jaimy Kappert; Ron Koeijvoets, Nijverdal; Laurent Leunk, Markelo; Ruben Leusink; Tom Leusink; Maikel Manenschijn; Sten Rohaan, Enter; Gerwin Sanderman; Rashel Scharphof, Nijverdal; Jorrick Tijhof; Sam de Vos, Hellendoorn; Twan Wiggers, Nijverdal.

Sport, dienstverlening & veiligheid

Harout Agob Artin, Nijverdal; Tijmen Agteresch; Stan van den Berg; Aaron Fernández Perez, Hellendoorn; Cha're Gorter, Markelo; Niek Harbers; Kelvin Harmeling, Nijverdal; Marinde Klaassen; Eva Kreijkes; Dennis Leeftink, Nijverdal; Thijmen Middag, Nijverdal; Jesse Nederveld, Nijverdal; Coen Nijenhuis, Nijverdal; Wesley Ohms, Hellendoorn; John Pekkeriet, Nijverdal; Anouk Pronk, Nijverdal; Quinten Pultrum, Nijverdal; Delano Risakotta, Nijverdal; Danine Scholten, Nijverdal; Jesse Schoolderman, Enter; Amber Toeter, Nijverdal; Jarmo Twellaar; Carmen ten Velde, Enter; Dior Wilbrink, Nijverdal; Simon Wolfkamp, Nijverdal; Charéna Zandbergen, Nijverdal; Björn Zandvoort.

Zorg en welzijn-breed

Samanta Ahmed; Iris Baan; Lisa Baysoy; Judith Beverdam, Enter; Claudia Bokkers, Enter; Sam Borkent; Else ten Brinke, Enter; Jónathan Brinkman; Malou Broekman, Hellendoorn; Manoah Bruggink; Lisanne Brunnekreef, Enter; Merle Dijkstra, Hellendoorn; Indy ter Elst, Hellendoorn; Bente Filart, Wierden; Esmée Gijsberts; Sharon ten Hoeve, Nijverdal; Robijn de Jager, Enter; Kelly Jaspers Faijer; Liz Krake, Enter; Sabien Legtenberg, Nijverdal; Emma Lescher, Enter; Lisa Middeljans, Enter; Gemma Molenaar, Nijverdal; Jacobine Nijkamp; Judith Overmars, Nijverdal; Maud Overweg, Hellendoorn; Chantal Pennings, Nijverdal; Famke Ruiter, Hellendoorn; Rosie Shepherd, Nijverdal; Melissa Slagers, Enter; Roos Stroeve; Sam Tijhuis, Nijverdal; Elizabeth Visser; Beau van Weezep, Nijverdal; Fleur Wolthuis.

Theoretische leerweg

Mirthe ter Avest; Ruben Baan; Maurice Baan; Ellen Baan; Niels Bakker; Julia Baysoy; Marc Besselink, Bergentheim; Marcellino Biccai; Silvia Blok; Louis Boelsma, Goor; Kim de Boer; Merlin Borghuis; Jo-Anne Brandriet, Enter; Danique Brandriet; Rachel Broeze, Enter; Hidde Brunnekreef, Enter; Kyo Buter; Gabriël Citgez; Niels Damhuis, Enter; Lars Damhuis, Enter; Evalien Dangremond, Enter; Sander Egberts; Daniëlle van Egdom; Sascha Geerling; Claudia Gunnink, Markelo; Anne-loes ter Harmsel, Enter; Nathalie ter Harmsel; Yue-Lin Harmsen; Christopher Hofmeijer, Markelo; Nick Hofstede, Zuna; Mouro Hoogeveen, Markelo; Douwe ten Hove, Enter; Kim Jansen; Lotte de Jong, Wierden; Lotte Kleinjan, Enter; Lisanne Koops; Bart Kreijkes; Thijs Kruimelaar; Rosalie Lammertink, Enter; Lynn Leferink, Enter; Marjolein Lensink, Enter; Noa Letink; Tim Ligtenberg; Anke Lohuis, Nijverdal; Yaël Mollink; Tis Myjer, Enter; Susanne Nijenhuis; Laure Nijenkamp, Wierden; Sharon Nijland, Enter; Mirjam Nijmeijer, Enter; Annemarie Nijsink, Notter; Yorick Nijzink, Notter; Daphne Nijzink; Zoë Onderweegs; Natalja Otten, Enter; Nathalie Paalman; Ashley Peppels, Enter; Antoine Polhoud; Martan Poortman; Bahara Rezai; Jarno Rietberg, Enter; Deborah Rutterkamp; Robin Scholten, Enter; Valerie Schuttenbelt, Enter; Arianne Seppenwoolde, Enter; Rick Slagers, Enter; Emma Slooijer; Jorien van der Sluis; Lars Spijkerman, Nijverdal; Lisa Stam; Merel Troost; Imre van Uitert, Enter; Bas Voortman; Thomas Vugteveen, Enter; Mart Wermink; Talítha de Wilde; Tessa van de Willige; Manu Wolterink; Aron Zwiers.

Cum Laude

Ilse Bultman, Markelo.

Gemengde leerweg

Tygo Pijffers; Jonne Steneker.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen.

Elimschool

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel en administratie

Gelmar Altena, Enter; Yirnick van Dijk, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Robin Egberss, Witharen; Iris Eikenaar, Nijverdal; Thymo van Jaarsveld, Wierden; Jelle Leysma, Ommen; Marije van de Merwe, Nijverdal; Jeffrey Pennings, Nijverdal; Lynn Schipper, Dedemsvaart; Sigrid Scholtens, Hardenberg; Stefan Slinkman, Raalte; Stan Strokap, Wierden.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel en administratie

Ryan Bootsveld, Heeten; Myrthe Doornbos, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Janno Plettenburg, Vroomshoop; Noël Schippers; Annelie Stremmelaar, Nijverdal; Swen Westenenk, Luttenberg; Nanne Winters, Ommen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hellendoorn.

Reggestreek