Volledig scherm
Logo Reggesteyn © Tubantia

CSG Reggesteyn

Willem de Clercqstraat

Vmbo

Theoretische leerweg Plus

Thijs van den Berg, Hellendoorn; Jesper Beuker; Julia Beuze; Rick Boerdam; Beer Bos; Eva Bosch, Hellendoorn; Bas van Boxtel; Lisa van Buren; Ruben Burgers; Giulia Cremonini, Hellendoorn; Marèl ten Dam; Marlyn Damman; Bryan Deurnink; Emma Dubbink, Hellendoorn; Lotte Eeftink; Ruben Eeftink; Ilse van Engbrink; Tara Filart; Evelien van der Heiden; Lindy Hendriks, Hellendoorn; Luuk ten Hoeve; Aaron Hofman; Elianne Hoogenkamp; Tim ter Horst, Hellendoorn; Christina Hovanesian; Ian Huiskes; Mark Jansen; Alex de Jong; Lisa de Jong; Ruben Kamphuis, Hellendoorn; Fleur Klooster; Jade Knoop; Kristy Lensink; Tessa Litjens; Sarice Markslag; Eliza Mars, Hellendoorn; Twan Mensink; Rianne van Meurs; Melanie van Mossel; Rosan Müller, Hoge Hexel; Lisa Nelemans; Megan van Norel; Kim Pfeiffer; Merel Ponsteen; Michelle Pot, Hellendoorn; Sophie Pruik; Thom de Ruiter; Sem Sasbrink, Hellendoorn; Aniek Scholten; Maud Schotman, Hellendoorn; Tijmen Schuiling; Daniëlle Smit; Milynn Spoelstra, Almelo; Nina van der Straten; Lieke Verduin; Yael Visser, Hellendoorn; Roan de Vos; Emma Vos, Lemele; Tom Wilps.

Theoretische leerweg

Gijs Karkdijk.

Gemengde leerweg

Charlotte Spengler.

CGL

Marleen Adwar, Rijssen; Jimmy Bakker, Rijssen; Mathijs Brinkers, Markelo; Nick Dekker, Goor; Max ter Haar; Carlijn Schutte, Holten; Bregje Scherphof, Wierden; Soner Seheroglu, Rijssen; Tess Zandbergen.

Praktijkonderwijs

Emma Manenschijn, Rijssen; Wesley Drenth, Notter; Ruben Garritsen, Laren; Libaan Salah Mohamed; Yvet Schutte, Holten; Michael Nijland, Rijssen; Seda Yaris, Goor; Robin Götte; Jordy Schuiterd, Markelo; Alysha Torny, Rijssen; Marjolein Wind, Hellendoorn; Leonor Haverslag, Goor; Lotte Heerdink; Paulien Roeloffzen, Hoge Hexel; Fadumo Abdi Muhidin; Kayleigh Gerrits, Rijssen; Arjan Eertink, Wierden; Jacob Ak, Rijssen; Miguel Bokkers, Almelo; Hubert Huistede, Goor; Henrieke Kleinjan, Daarle; Willian Langenhof, Enter; Noa Steneker, Rijssen; Elisa Veldkamp, Enter; Megan Vledder; Erhan Gesmiroglu, Rijssen; Priscilla Oosten, Goor; Andy Dikmans; Koen Heetkamp, Holten; Marijn Heuver, Daarle; Luuk Holtkamp, Wierden; Tom Jansen van der Sligte, Wierden; Abdullah Kahraman, Rijssen; Sybren Koel, Wierden; Niels Kruimelaar, Rijssen; Robin Wiggers; Hielke Aaltink, Holten; Melvin Jeurlink; Jasper van der Geest, Goor; Yannick Leeftink, Markelo.

Noetselerbergweg

Havo

Mees Altena; Rosalie Baan, Rijssen; Faith Beltman; Joey Beltman; Bink Bennema Geerlings, Rijssen; Mirte Berends; Thijs Berkenbos, Hellendoorn; Lotte Beunk; Ilse Beverdam, Enter; Luc Biesaart; Nynke Blokhorst; Judith Borghuis, Rijssen; Lisanne Bosch; Hidde Braaksma, Hellendoorn; Dorien ten Brinke; Demy Brouwhuis; Rico de Bruijn; Mirte de Bruin, Rijssen; Eva Çitgez, Rijssen; Lennart ten Dam; Mart Dekker, Hellendoorn; Maud Dekker; Britt Delver; Noa Donker; Robert Douma, Rijssen; Wouter Dubbink, Hellendoorn; Veerle van Eerd; Nazrin Efendijeva, Hellendoorn; Anne Eggink; Wendy Ekkelkamp, Lemele; Teun Elbertsen; Maud Exel; Jan Fraterman; Wessel Gerrits, Rijssen; Danique Glaubitz; Leon Groothaar; René Haitjema; Jette Harmsen, Hellendoorn; Teun Harting; Niels Haveman; Marijn Heetkamp, Hellendoorn; Britt Hegeman; Max Hegeman; Tom van Heun; Rik Heuten, Wierden; Daniëlle Heuver, Hellendoorn; Nick Hilberink; Suzanne Hilgeholt; Douwe Hof, Enter; Lars Hogenkamp; Yasmine Holtman; Nienke Hoonhorst; Peter ten Hove, Rijssen; Emma Huner; Daan Jansen; Emma Jansen, Hellendoorn; Larissa Jansen; Linthe Jansen, Rijssen; Maud Jongejan; Selina Kamp; Avni-Can Kasdan, Rijssen; Danel Kempe, Enter; Harm-Jan Kippers, Rijssen; Bas Kleindouwel; Ramon Kleinjan; Pim Knobbe; Bente Korbeld; Arjen Kruimer, Rijssen; Mike Lammertink; Kevin van Leeuwen; Sam List; Brent Löwik; Anne Lucas; Nozan Maghdid, Rijssen; Rubia Manenschijn; Lotte Mars; Jorick Meenhuis; Jasper Mulder; Sanne Mulder; Bram Mulhof; Lynn van Munster; Bram Nijenkamp; Wouter Nijkamp, Rijssen; Mees Offenberg; Tara Oppedijk; Luke Overweter; Isolde Pieper, Enter; Ramon Pieters; Daniëlle Pijffers, Rijssen; Daan Podt; Elke Pronk, Hellendoorn; Mohammad Rezai, Rijssen; Estelle Rohaan, Enter; Herwilh Rosier, Hellendoorn; Marit Rosman, Rijssen; Wiebe Rothengatter; Frederiek Rouwenhorst; Yorn Rudde; Jasper van der Schaaf; Bo Schippers, Rijssen; Max Schippers; Rosanne Scholman, Rijssen; Nina Scholten; Cynthia Schouten, Rijssen; Martijn Schuitert, Rijssen; Merle Schulenburg, Rijssen; Koen Seijbel, Rijssen; Lotte Seppenwoolde, Rijssen; Niek Slots, Rijssen; Koen Smeijers, Rijssen; Myrthe Spenkelink; Arnoud Spoolder; Eline Spoolder; Sam Stertefeld; Vera Struijk, Rijssen; Yke Stuut; Willem Teesselink, Hellendoorn; Lisanne Timpers; Roanne Valk; Maura Velding; Lotte de Vente; Bart Vloedgraven; Rutger Vokkert, Hellendoorn; Rosa Voortman, Rijssen; Tom Voortman; Xannah Voortman, Rijssen; Marylin Vossebeld, Rijssen; Sterre de Vries; Jochem de Waard; Kayleigh Cheryl Wansink; Lisa ter Weele, Enter; Shenaya Wennemers; Susan Wessels, Rijssen; Maruschka Westenberg; Bjorn Wiggers; Robin Wijnands; Nienke Wolterink, Rijssen; Robert Yacoub; Else Zwoferink, Enter; Lotte Zwoferink, Rijssen.

Cum Laude

Tess van den Berg, Hellendoorn.

Atheneum

Elize Albertsboer, Hellendoorn; Nena Arends, Rijssen; Marien Baan, Rijssen; Sander Bakker, Rijssen; Marrit Beltman, Rijssen; Lotte Berends; Merel van den Berk; Joost Bessembinder; Romée Bessembinder; Margot ten Bok; Esther Borghuis, Rijssen; Esther Brandwacht; Dominique Burggraaff, Goor; Niels Companje, Enter; Jos Doldersum, Hellendoorn; Merel Frederiks; Thijs Gerritsen, Rijssen; Anne-Linde de Gooijer; Lotte Hannink, Hellendoorn; Lizet Harbers; Robin Harterink, Hellendoorn; Amber ten Hove, Hellendoorn; Joes de Jonge; Eva Kerklaan; Eline Koetsier; Tom Kolkman, Rijssen; Elsa Koppelman; Frank Kreijkes, Rijssen; Marijn Krijgsveld; Stèfan Leusink, Rijssen; Anne-Mie Mark, Hellendoorn; Anh Nguyen; Marieke Nijland; Sjoerd van Overbeek de Meijer, Enter; Jaïr Paalman; Carlijn Roosink, Rijssen; Laura Ruijs, Rijssen; Jarno Ruiter; Susan Rutterkamp, Rijssen; Leanne Sanders; Anne-Lotte Souverijn; Marèl Spoelstra, Almelo; Shania Stukker, Rijssen; Carla Tijhuis; Elmar Trejic; Sara Voort; Tessa Warmink; Lotte de Weert; Lynn van der Wel; Rick de Wilde; Thijmen Wind; Alishya Wippert.

Gymnasium

Miranda Bakker, Rijssen; Rogier Bergsma; Roos-anne Bökkerink; Zwenneken Harbers; Jorieke Havinga, Notter; Naomi Hekkert; Claudia Hoek; Ruben van Horssen, Rijssen; Mirjam ter Maat, Rijssen; David Murre, Rijssen; Mabel Nales, Notter; Annika Stokvis; Anna Stukker, Rijssen; Noah Voortman, Rijssen; Silas Vruggink, Rijssen; Vera Wolthuis, Markelo.

Cum Laude

Daniël Mensink, Rijssen; Merel Pennings.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Nijverdal.

Rijssen

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouw, wonen en interieur

Femke Capelle; Max Erupley, Nijverdal; Gidion Fransen; Melanie ter Harmsel; Niels Huizing, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Sven Kaizer, Goor; Arend Jan Marsman, Vriezenveen; Justin Peters, Wierden; Luuk Rasink, Goor; Jarno Stokreef, Markelo.

Consumptief

Arno ter Haar; Leon Nadorp; Iris de Ruiter, Hellendoorn; Sharon Samsen, Nijverdal; Loreen Titsing, Hellendoorn.

Handel en administratie

Zoë Bannink, Nijverdal; Demi Gutierrez Soonius, Nijverdal; Ruben Korte, Wierden; Luuk Mensink, Nijverdal; Najma Mohamed Hassan, Nijverdal; Lotte Schothans, Nijverdal.

Mobiliteit en transport

Jarno Blijleven, Markelo; Sam Ezendam, Enter; Xander ten Hove; Kelton Lohuis; Willian Nijkamp; Marvin van Putten; Bas Samsen, Nijverdal; Jesse Slag, Goor; Rutger Smeijers, Zuna; Stijn Wesselink.

Produceren, installeren en energie

Jordi Alink, Goor; Lars Beemsterboer, Nijverdal; Masaya Berendijk, Nijverdal; Deejay Coert, Nijverdal; Giovanny Egberts, Nijverdal; Thomas Hartgers, Hellendoorn; Nick Hendriks, Nijverdal; Thijn Machielsen, Nijverdal; Derk-Jan Nijenhuis, Markelo; Niels Overmaat, Nijverdal; Emre Ozan; Leandro Picanussa, Nijverdal; Danny Schuurman, Nijverdal; Guus Slot, Enter; Datan Steenhuis; Wessel Voortman.

Cum Laude

Tim Maneschijn, Hoge Hexel; Stijn Nijland, Holten; Daan van Uchelen, Goor.

Sport, dienstverlening & veiligheid

Teun van den Berg, Nijverdal; Iris Bolink, Nijverdal; Daan van Brink, Nijverdal; Piet Gerber, Markelo; Finn Harmsen, Nijverdal; Roy Jansen; Maarten Meester, Nijverdal; Rafael van Merlevoort; Melvin Pennings, Nijverdal; Casper Pijffers, Nijverdal; Craig Post, Nijverdal; Pim Ronhaar, Hellendoorn; Niek Schottert, Hellendoorn; Chantal Vos, Nijverdal; Bjorn Zwoferink.

Zorg en welzijn-breed

Loes Aalderink, Enter; Marèll Boezerooij; Isabella Cremonini, Hellendoorn; Lisanne Drost; Susan Hodes, Enter; Naomi Jansen; Roelke Kamphuis; Indy Kelder, Nijverdal; Emily Krol, Nijverdal; Sharon Leemhuis, Nijverdal; Jeruzah Masela; Rebekka Nijzink; Renske Ooms, Notter; Annemarieke Oude Weernink; Marsha Rouwenhorst; Fabiënne Tijhof, Wierden; Maaike van Uitert, Enter; Karlijn Velten, Enter; Luna Yemane, Nijverdal.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Bouw, wonen en interieur

Sarah Broeze, Enter; Arnoud van den Dijk; Dennis Jansen; Sam Jansen; Didem Klein Kiskamp, Nijverdal; Tessa Krukkert, Wierden; Rutger Nijsink; Luuk van Rhee, Enter; Ruben Steenbergen; Jasper Waanders.

Consumptief

Sanne Bessembinder, Nijverdal; Tess Beumer, Hellendoorn; Wouter Geels, Enter; Marjanne Gottemaker, Nijverdal; Gijs Hegeman, Nijverdal; Stijn Hegeman, Hellendoorn; Teddie van Kessel, Holten; Laura Legtenberg, Wierden; Lars Nijeboer; Wouter Nijenhuis, Nijverdal; Stan Scheer; Bas Scholten, Enter; Lisanne Spenkelink.

Handel en administratie

Nadra Abshir Hassan, Nijverdal; Anastasia Citgez; Alieke Hofman, Wierden; Lisanne Kamphuis, Nijverdal; Bente Kerkhof, Enter; Daan Mondeel, Nijverdal; Ruth Olde Olthof, Enter; Portinho Sihasale, Nijverdal; Sanne Slaghuis, Enter.

Metaaltechniek

Mitchel Leferink, Goor.

Mobiliteit en transport

Laurens Bos; Kevin Drieze, Nijverdal; Ethan van Eijk; Mike Vossebelt.

Produceren, installeren en energie

Emran Aimiran, Nijverdal; Sven Gerritsen Mulkes; Nick Harmeling, Nijverdal; Arne ter Harmsel; Tom Harting, Holten; Daan Heetkamp, Hellendoorn; Jaimy Kappert; Ron Koeijvoets, Nijverdal; Laurent Leunk, Markelo; Ruben Leusink; Tom Leusink; Maikel Manenschijn; Sten Rohaan, Enter; Gerwin Sanderman; Rashel Scharphof, Nijverdal; Jorrick Tijhof; Sam de Vos, Hellendoorn; Twan Wiggers, Nijverdal.

Sport, dienstverlening & veiligheid

Harout Agob Artin, Nijverdal; Tijmen Agteresch; Stan van den Berg; Aaron Fernández Perez, Hellendoorn; Cha're Gorter, Markelo; Niek Harbers; Kelvin Harmeling, Nijverdal; Marinde Klaassen; Eva Kreijkes; Dennis Leeftink, Nijverdal; Thijmen Middag, Nijverdal; Jesse Nederveld, Nijverdal; Coen Nijenhuis, Nijverdal; Wesley Ohms, Hellendoorn; John Pekkeriet, Nijverdal; Anouk Pronk, Nijverdal; Quinten Pultrum, Nijverdal; Delano Risakotta, Nijverdal; Danine Scholten, Nijverdal; Jesse Schoolderman, Enter; Amber Toeter, Nijverdal; Jarmo Twellaar; Carmen ten Velde, Enter; Dior Wilbrink, Nijverdal; Simon Wolfkamp, Nijverdal; Charéna Zandbergen, Nijverdal; Björn Zandvoort.

Zorg en welzijn-breed

Samanta Ahmed; Iris Baan; Lisa Baysoy; Judith Beverdam, Enter; Claudia Bokkers, Enter; Sam Borkent; Else ten Brinke, Enter; Jónathan Brinkman; Malou Broekman, Hellendoorn; Manoah Bruggink; Lisanne Brunnekreef, Enter; Merle Dijkstra, Hellendoorn; Indy ter Elst, Hellendoorn; Bente Filart, Wierden; Esmée Gijsberts; Sharon ten Hoeve, Nijverdal; Robijn de Jager, Enter; Kelly Jaspers Faijer; Liz Krake, Enter; Sabien Legtenberg, Nijverdal; Emma Lescher, Enter; Lisa Middeljans, Enter; Gemma Molenaar, Nijverdal; Jacobine Nijkamp; Judith Overmars, Nijverdal; Maud Overweg, Hellendoorn; Chantal Pennings, Nijverdal; Famke Ruiter, Hellendoorn; Rosie Shepherd, Nijverdal; Melissa Slagers, Enter; Roos Stroeve; Sam Tijhuis, Nijverdal; Elizabeth Visser; Beau van Weezep, Nijverdal; Fleur Wolthuis.

Theoretische leerweg

Mirthe ter Avest; Ruben Baan; Maurice Baan; Ellen Baan; Niels Bakker; Julia Baysoy; Marc Besselink, Bergentheim; Marcellino Biccai; Silvia Blok; Louis Boelsma, Goor; Kim de Boer; Merlin Borghuis; Jo-Anne Brandriet, Enter; Danique Brandriet; Rachel Broeze, Enter; Hidde Brunnekreef, Enter; Kyo Buter; Gabriël Citgez; Niels Damhuis, Enter; Lars Damhuis, Enter; Evalien Dangremond, Enter; Sander Egberts; Daniëlle van Egdom; Sascha Geerling; Claudia Gunnink, Markelo; Anne-loes ter Harmsel, Enter; Nathalie ter Harmsel; Yue-Lin Harmsen; Christopher Hofmeijer, Markelo; Nick Hofstede, Zuna; Mouro Hoogeveen, Markelo; Douwe ten Hove, Enter; Kim Jansen; Lotte de Jong, Wierden; Lotte Kleinjan, Enter; Lisanne Koops; Bart Kreijkes; Thijs Kruimelaar; Rosalie Lammertink, Enter; Lynn Leferink, Enter; Marjolein Lensink, Enter; Noa Letink; Tim Ligtenberg; Anke Lohuis, Nijverdal; Yaël Mollink; Tis Myjer, Enter; Susanne Nijenhuis; Laure Nijenkamp, Wierden; Sharon Nijland, Enter; Mirjam Nijmeijer, Enter; Annemarie Nijsink, Notter; Yorick Nijzink, Notter; Daphne Nijzink; Zoë Onderweegs; Natalja Otten, Enter; Nathalie Paalman; Ashley Peppels, Enter; Antoine Polhoud; Martan Poortman; Bahara Rezai; Jarno Rietberg, Enter; Deborah Rutterkamp; Robin Scholten, Enter; Valerie Schuttenbelt, Enter; Arianne Seppenwoolde, Enter; Rick Slagers, Enter; Emma Slooijer; Jorien van der Sluis; Lars Spijkerman, Nijverdal; Lisa Stam; Merel Troost; Imre van Uitert, Enter; Bas Voortman; Thomas Vugteveen, Enter; Mart Wermink; Talítha de Wilde; Tessa van de Willige; Manu Wolterink; Aron Zwiers.

Cum Laude

Ilse Bultman, Markelo.

Gemengde leerweg

Tygo Pijffers; Jonne Steneker.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen.

Elimschool

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel en administratie

Gelmar Altena, Enter; Yirnick van Dijk, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Robin Egberss, Witharen; Iris Eikenaar, Nijverdal; Thymo van Jaarsveld, Wierden; Jelle Leysma, Ommen; Marije van de Merwe, Nijverdal; Jeffrey Pennings, Nijverdal; Lynn Schipper, Dedemsvaart; Sigrid Scholtens, Hardenberg; Stefan Slinkman, Raalte; Stan Strokap, Wierden.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel en administratie

Ryan Bootsveld, Heeten; Myrthe Doornbos, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Janno Plettenburg, Vroomshoop; Noël Schippers; Annelie Stremmelaar, Nijverdal; Swen Westenenk, Luttenberg; Nanne Winters, Ommen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hellendoorn.

  1. Vleesveekeuring in Enter: oog
van de keurmeester ziet alles

    Vleesveekeuring in Enter: oog van de keurmeester ziet alles

    ENTER - Een grote publiekstrekker op de Enterse paarden- en ponymarkt donderdag was onbetwist de vleesveekeuring. Fokkers uit heel Nederland showen hun mooiste koeien, maar de keurmeesters zijn kritisch. Te zwaar op de benen, keihard in de bespiering, goede ronding in de bil, fijn in de huid. Voor de gemiddelde bezoeker bij de vleesveekeuring van de Vleesvee Commissie Enter in het centrum van het dorp, gaat een wereld open. Hier komen fokkers uit het hele land met hun mooiste koeien. In de hoop aan het eind van de dag weer naar huis te gaan met een kampioen of in ieder geval een goede beoordeling. Zo’n 140 koeien van drie stamboeken doen mee aan de keuring: het Franse ras Blonde ’d Aquitaine, Italiaanse Piemontese en het Hollandse Verbeterd Roodbont. Rondom het plein staan de koeien bil aan bil geduldig te wachten op een bed van dik stro. In het midden van het plein zijn de drie ringen waar de verschillende rassen worden gekeurd.   Na de staprondes is het tijd voor juryberaad. Uiteindelijk blijkt nummer 84 de mooiste van het stel. Fokker Bas Basemans uit Brabant is trots. „Gisteravond hebben we haar gewassen en vanochtend zo uit de wei gehaald. Het is een prachtig ras. Weinig ziek en cholesterolarm vlees. We hebben er in totaal honderd waarvan acht excellente dieren. Liefde en goed eten maakt ze tevreden.” De keuring wordt jaarlijks georganiseerd door de Vleesvee Commissie Enter. Vanwege het 25-jarig bestaan van de commissie was het deze keer een speciale jubileumeditie. Naast de keuringen kon het publiek genieten van diverse shows waarbij onder andere Limousin en Aberdeen Angus koeien in actie kwamen. En uit handen van burgemeester Henk Robben kregen de drie bestuursleden Harry Homan, Harry Boomkamp en Henk Homan een vrijwilligersspeld voor hun bewezen diensten.

Reggestreek