Volledig scherm

De Spindel

Vmbo

Theoretische gemengde leerweg

Luuk Asbroek, Enschede; Hyke ter Avest, Bentelo; Stefan Belshof, Delden; Noa Delil, Delden; Ceyda Dereli; Tarik Douass; Emeli Ferhani; Laura Homan, Delden; Enola Klieverik, Borne; Merel Knaap; Feline van Leeuwen; Suzanne Lub; Thijs Mulder, Borne; Maud Munster, Saasveld; Gijs Olthof; Maria Oran; Dian Oude Heuvel; Jarno Peper, Delden; Lars Raanhuis, Delden; Sebastiaan Ros, Delden; Joris de Ruiter; Pien van der Staaij; Lynn Sueters, Bentelo; Luuk Vaal; Ike Veldhuizen; Elisa ten Vergert; Anique Viscaal, Borne; Justin Vossebeld; Lisa Waanders, Bentelo; Gijs Wernink, Ambt Delden; Anne-Peter Weymann; Burcu Yöndem; Jaap Ziel, Diepenheim.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Verzorging

Antonella Akfidan; Ayla Alberts; Dion van Alphen, Borne; Femke Annink, Borne; Leyla Antenbrink, Borne; Bijoux Aroga Nsoka; Esmee Baake; Boudewijn Barendse; Omar ter Beek; Ruth Beernink; Floor Belshof, Borne; Laura ten Berge, Borne; Carmen Börgeling, Delden; Myrthe Broersma; Raul Bruinenberg, Delden; Savannah Cantekin; Chantal Denekamp; Dylan Drenth; Marli den Elzen; Sylke , Goor; huis, Borne; Amy Gruiters; Nurcan Güldas; Tara ter Heide; Ilse Hendriksen; Sanne Hesselman, Borne; Sanne Hoekstra, Borne; Cynthia Houtman; Dimphy Hozee; Tulay Ihtiyar; Winnie Jansen; Sanne Janssen; Jessica Kuipers; Melissa Lamers; Thomas Lammers; Ymke Lotgerink Bruinenberg, Saasveld; Kim Luttikholt; Lars Meenderink, Borne; Nikki Menzing, Goor; Loes Metternich; Lynn Moleman, Borne; Kayleigh Morpey; Laurie Notkamp, Ambt Delden; Quinto Ortega Exposito; Julian Oskam; Amber Padberg, Delden; Jesse Pauwels; Marissa Praster; Kirsten Reuvekamp; Kim van Ringen; Bram Sanders, Borne; Liana Sardjoe; Rosalie Scheerstra; Esmee Schriemer; Danique Screever; Emily Siemerink; Doreen Spruijtenburg; Loes Veldhuis, Borne; Caby Vos, Delden; Owen de Vries; Ryan van der Wal; Lotte de Wals; Amy van der Wekke; Lotte van Wieren, Borne; Maartje Wilmink; Jonne Withag, Borne; Rowena van de Worp.

Bouwtechniek

Brynan Blaauwehand; Nivar Brilman; Finn Eenkhoorn, Delden; Ümit Karadavut; Thijmen Kuipers, Borne; Ruben Lambers; Koen van der Mark; Chay Marshall, Enschede; Bart Meijer, Diepenheim; Thom Pellewever; Stef Rouwler, Bentelo; Han Scholten, Saasveld.

Metalektro

Mika Althof; Niels Bekkers; Adne ten Bergen; Robert Beverdam, Delden; Arjan Braamhaar; Thijs Doeschot, Bentelo; Mark Eeltink; Brecht Fennema; Jesse Fluttert, Haaksbergen; Joran Garritsen, Delden; Mathias Gharibo; Dennis Haak; Willem ter Haar; Koen Harink; Thijmen Hoek, Zenderen; Enrico Jansen; Dani Latumahina; Lars Maas; Cornee Nieuwenhuis; Juran Oude Egbrink; Xander Roozeboom, Hengevelde; Jelke Sikkenga; Boyd Veelers, Bentelo; Thijmen Visser; Tom Vondeling; Robin Wichems.

Metaaltechniek

Pascal van Bel; Matthijs Brand; Stef Busschers, Borne; Max Damhof, Borne; Damon Hemel, Delden; Yord Pigge; Ruiz Rademacher; Indy Spijkerman; Bram Tellman.

Handel en administratie

Rick Achterberg, Borne; Edgar Arens; Merlijn Bliek; Jesse van het Bolscher, Delden; Raymond Brands, Borne; Damaris Cildavil; Sandra Demir, Borne; Kevin Dume; Chilique Eduards; Milan Ezendam; Sam de Haan; Noah Hefti; Rik Hummel; Luuk de Jong; Turgay Karaagac; Tarik Kasmer; Matthijs Kerssies, Borne; Luc Koetse; Martijn Kruse; Marlein Kuipers; Merel van Marle; Alper Mentese; Ryan Moorrees; Thomas Müller; Rick Nieuwenhuis; Britt Rikkerink; Joey Rocha Oliveira Ramos; Hanneke Sander, Delden; Floor Sueters, Diepenheim; Krijn Terink; Stan Timmerman; Eveline Timmermans; Hidde Velthuis; Adriënne Verburg; Peter Paul Vos, Delden; Niek Vultink, Borne; Lex Wijbenga; Daphne de Wit; Javier Wold; Noah Yelkenci; Milenko Zivkovic.

Basisberoepsgerichte leerweg

Verzorging

Noël Benchaba, Zenderen; Izla Bilgiç; Ruben Bouwmeester; Indy Gerrits, Borne; Aylin Ildiran; Maria Karapetyan; Maryam Khummi; Amber Markink; Lisa Mees; Julian Merjan; Esmay Neeskens, Borne; Michayla Oude Breuil, Zenderen; Emmely Pol; Selina Ros, Borne; Alberto Strijder; Bo Timmerman; Merae Topal Isa; Mila Weijkamp; Demi Wender; Janine Withaar, Goor; Martijn Wolbers, Borne.

Bouwtechniek

Daniël Bril; Mikki Buromkotr, Borne; Daniël Can, Borne; Brian Diesveld, Delden; Martin Geerlof; Damiën Groothuijs, Delden; Maya de Keijzer; Lars Keizer, Hengevelde; Jesse Klijnstra; Mike Leusink, Delden; Benne Poelman, Bentelo; Tim Rijsdijk; Tim Scholten; Scott Wold, Delden; MetalektroDylan Blanken, Markelo; Kevin ten Dam; Dennis Geerdink; Bart Gouderjaan, Borne; Noah Groot Rouwen; Herman Hesselink, Hertme; Diego van Hoof; Tristan van Onck; Jesper Voorhuis; Tufan Yücel.

Metaaltechniek

Steven Veldhuis, Borne.

Handel en administratie

Ferhat Babuloglu, Borne; Jason Boersma, Goor; Jasper Harberink; Douwe Klein Breteler, Bentelo; Annelies Koekenberg; Reinout Nijeboer; Matay Oran; Melis Sakarya, Borne; Ilan Vronik; Kay Wilmink; Maria Yacoub. 

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo. 

In samenwerking met indebuurt Hengelo

Hengelo e.o.