Volledig scherm
© GinoPress B.V.

De Waerdenborch

Vestiging Holten

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel en Administratie

Sanne van Driel, Markelo; Wessel Maatman, Deventer; Carmen Oolbekkink; Anouk Oolbekkink.

Technologie en Commercie

Remon Abbink; Arif Ayaydin, Rijssen; Thomas Barvelink; Stan Damveld, Diepenheim; Thijmen Hargeerds, Markelo; Lars Hulsegge, Bathmen; Jordy Jansen of Lorkeers, Haarle; Huub Klein Twennaar, Markelo; Rein Klein Twennaar, Markelo; Tristan Krijgsman, Markelo; Bas Landeweer; Brett Mulder, Goor; Nerses Muradjan, Goor; Niels Pothoven, Deventer; Luc Schippers, Markelo; Mike van de Vlag, Goor; Danny Vorkink, Markelo.

Verzorging

Joanne Beldman; Merel Fincken, Rijssen; Mark Hartjes, Goor; Laura Koeslag, Laren; Jai-Lana Konijnenberg, Bathmen; Isabella Merkestijn, Nieuw Heeten; Carlijn Plasman, Wierden; Claudia Rensen; Pascalle Rietbergen, Deventer; Diego Roes, Goor; Kenzo Roessink, Rijssen; Anouk Stokreef, Markelo; Marleen Wolthuis, Rijssen.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel en Administratie

Robert van Coeverden, Markelo; Chèmayne Hendriks, Bathmen; Bart Hendriksen, Markelo; Bas Kamphuis, Goor; Indy Klomphaar, Laren; Esmée Koldenhof, Bathmen; Alana Meijerman; Rik van der Munnik, Markelo; Femke Pasman, Harfsen; Sezer Seheroglu, Rijssen; Isabel Spikker; Jonne Stegeman; Pien Stekelenburg, Laren; Daan de Wit, Markelo.

Technologie en Commercie

Gijs Beukers; Stef Broekhuis, Bathmen; Mitchell Brugts, Rijssen; Marnix Dikkers, Rijssen; Bastien Ecker, Goor; Frank Hiddink, Laren; Rick Holterman, Bathmen; Emiel Ilbrink; Bart Jimmink, Harfsen; Ismaïl Kaya, Rijssen; Lars Kissing; Sam Koerhuis, Bathmen; Jense Kruithof; Mats Lensink, Gorssel; Tom Leussink, Rijssen; Celal Macit, Rijssen; Harm Nikkels, Bathmen; Mikail Okumus, Rijssen; Mika Rattink, Laren; Gijs Schrijver, Nieuw Heeten; Rick Stegink, Bathmen; Bob Strookappe, Laren; Tjarko Udema; Kevin ter Welle, Markelo; Guus Wilgenhof, Kring van Dorth; Mike Willemsen, Deventer.

Verzorging

Nynke van Avesaat; Carmen ter Beest; Thirza Bosman; Vera Braam, Deventer; Marit Brakels, Markelo; Ilayda Camli, Goor; Mariano Cominotto, Goor; Mathilde Dijk, Deventer; Pascalle Ecker, Goor; Bo Elbert, Goor; Demi Fokker, Bathmen; Nel Gerber, Markelo; Manon den Heijer; Ilona Hofstra; Emma Leensen, Markelo; Bente Leunk, Goor; Tom van der Munnik, Markelo; Lobke Nijkamp; Myrthe Nol, Goor; Bart Obdeijn, Markelo; Veerle Obdeijn, Markelo; Amy Pierik, Harfsen; Merlin Pol, Nieuw Heeten; Danique Rademaker, Bathmen; Maartje Reukema, Bathmen; Simone van Schooten, Nieuw Heeten; Tim Schulenburg, Rijssen; Whitney Schurink, Deventer; Merle Schutte, Harfsen; Joëlle Stauber, Goor; Amber Ulfman; Rianne Ulfman; Lynn Vossen, Deventer; Sven van der Wal, Goor; Anne Wibbelink, Bathmen; Celil Yalcin, Rijssen.

Gemengde leerweg

Economie

Joost Boogaard, Markelo; Ceren Ceylan, Rijssen; Hilde Eggink, Markelo; Larissa Elkink, Markelo; Majorie Jansen, Laren; Lotte Keijzer; Michelle Liu, Enschede; Pieter Nijhuis; Marieke van der Poel, Laren; Britt Rensen; Bram ten Velde; Sem van der Wal, Bathmen.

Techniek

Sven Benjamins, Deventer; Gijs ten Brummelaar, Markelo; Tycho Jurjens; Jorey Lensink, Laren.

Zorg en Welzijn

Sanne Blankenstijn, Markelo; Jorien Meijerink, Heeten.

Theoretische leerweg

Economie

Jordan Borghuis; Sam van Coeverden; Luc ten Dam, Rijssen; Anniek Exel, Deventer; Lynn Groeneweg, Markelo; Nina Gubic, Deventer; Luca de la Haye, Nieuw Heeten; Caitlin Houwers, Bathmen; Dylan van der Hulst; Ellis IJsebrands, Markelo; Natalja Immink; Leon Kloots, Markelo; Noa Kolkman; Nick Matser; Alexander Priem, Nijverdal; Jolien Schuppert; Vera Smijs, Bathmen; Fabiëne Sonder, Rijssen; Cheyenne Stegeman; Ilse Struik, Markelo; Yousra Taci, Deventer; Daan Teutelink, Markelo; Thijs Teutelink, Markelo; Chimène Tuitert; Luuk Veenstra; Sophie van Voorden, Bathmen; Mart Vruwink; Daan Westerink, Deventer; Tjerk Willemink, Bathmen; Sjoerd van Witzenburg.

Landbouw

Jiska Vasters; Han Wesseldijk, Rijssen.

Techniek

Boris Blaak, Markelo; Stefan Braakman, Laren; Gijs van Bruggen; Dylan Deijk; Dylan Meijerink; Hessel Nijhof, Laren; Matthijs Nijland; Stijn van Vliet, Deventer.

Zorg en Welzijn

Fleur van den Berg, Bathmen; Kim Beumer; Marleen Brands, Okkenbroek; Emma Cameselle, Bathmen; Kristi Evers; Mayke Groteboer; Linde Halfman, Bathmen; Sterre van der Heiden, Deventer; Sterre Holterman, Markelo; Jessie Hutten, Markelo; Rens Jager, Markelo; Ellen Jansen of Lorkeers, Haarle; Isabelle Klein Velderman; Pieter Kloosterboer, Bathmen; Lotte Koopman; Beau Lensink, Nieuw Heeten; Zoë van der Linde; Kelly Mulderij, Markelo; Iris Nijenhuis, Markelo; Renee Onstenk, Deventer; Lynn Rensen; Esmee Scholthof, Kring van Dorth; Luca Veldmaat; Sylvana Versteege, Deventer; Femke Voordes, Rijssen; Loes Wichgers, Bathmen; Jikke Woertman. Markelo; Maud Zonneveld, Schalkaar.

Havo

Cultuur en Maatschappij

Coen van Beek, Goor; Jiska Bouwman, Nieuw Heeten; Mirte Brummelman, Laren; Merel Does; Esther Dolman; Julia Hoff; Eline van den Noort, Markelo; Faye Woesthuis, Goor.

Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij

Ruben Aaftink; Rhona Bieleman, Nieuw Heeten; Anne-Marèll Falkmann, Rijssen; Nikky Schut, Goor; Britt Spijker; Rianne Temmink, Bathmen; Isa de Vries, Bathmen.

Economie en Maatschappij

Siebe Aaltink; Nathalie Bakker, Deventer; Ellemijn Bauhuis, Markelo; Lize Beltman, Okkenbroek; Rory Brand, Goor; Olaf Brands; Sjoerd Brinckate, Markelo; Nathalie Bruil, Bathmen; Iris Buitenhuis, Goor; Sebastiaan van Deursen, Nijverdal; Kirsten Gelmers, Laren; Toine Gersen, Markelo; Quinty Grotenhuis, Goor; Esther Harmelink, Bathmen; Kim Hartgring, Goor; Roy Heilersig, Markelo; Valerie Hevink, Goor; Sharon Hoeks, Goor; Sandra Isik, Rijssen; Janno Klein Horsman, Goor; Benne Knipping, Goor; Lars Knoop, Goor; Leander Koenders, Enter; Lars Kok, Markelo; Gijs Körbl, Rijssen; Teimen Küttschreutter; Wouter Lammers; Bjorn Langeler, Markelo; Madelon Libregts; Stef Meilink; Mirthe Morsink, Markelo; Tosca Notkamp, Goor; Lars van Ophem, Bathmen; Rens van Otten, Goor; Joris Overmeen; Mart Scholman; Sem Schrijver, Nieuw Heeten; Bo Sinnema, Goor; Elles Slaghuis, Goor; Maxime Sonder, Rijssen; Jesse Spenkelink; Corné Stukker, Markelo; Tristan Timte; Thom Treurniet, Bathmen; Annemiek Veenstra, Goor; Sophie Volkerink, Diepenheim; Casper Vossebeld; Teuntje Willemsen, Rijssen.

Natuur en Gezondheid

Daan ten Berge, Goor; Jeroen Boode, Markelo; Martijn Braunius, Rijssen; Emma Dam; Matthijs van Dam; Amber Dunhoft; Diede Harbers, Rijssen; Femke Holleboom; Minke Jansen Manenschijn; Charlotte Jochems, Goor; Jasmijn Kurvers, Markelo; Tess Lubbers, Markelo; Wessel Meijer, Goor; Renate Schottink, Markelo; Elke Sligman, Bathmen; Lisanne Smit, Goor; Lisan Stevens; Anke Wibbelink; Kaya Willighagen; Emiel Wissink, Markelo; Femke Wuestman.

Natuur en Techniek

Twan Altena, Goor; Niels te Bogt, Markelo; Nigel Deijk; Stan Harmsen, Rijssen; Silke Hartholt, Laren; Jordi Hegeman, Nieuw Heeten; Mirko Hegeman, Nieuw Heeten; Justin Hoogstraate, Markelo; Lars Klein Zandvoort, Markelo; Lieke Nijland, Enter; Marit Scholte in 't Hoff, Markelo; Sophie Spenkelink, Goor; Rutger Temmink, Kring van Dorth.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

Bart Bekhuis, Goor; Lars Beuzel, Laren; Tiffany Deng, Rijssen; Mart Eggink, Markelo; Floor van der Heide, Goor; Maaike Jochems, Haarle; Myrthe Kappert, Markelo; Tamara Klein, Goor; Ruben Klein Teeselink; Matthijs Koebrugge, Goor; Rick Luggenhorst; Britt Minken, Bathmen; Lieke Pasman, Diepenheim; Lianne Roescher, Goor; Umut Sayin, Goor; Maureen Schreijer, Okkenbroek; Jessie Stegeman; Anica Strating, Markelo; Robin van Til, Goor; Robin de Vries, Nijverdal.

Vwo Atheneum

Cultuur en Maatschappij

Roxy de Groot, Bathmen.

Economie en Maatschappij

Harmen Bronsvoort; Edo Koopmans, Bathmen; Jesse Leeftink, Markelo; Bente Nijkamp, Markelo; Noanne Pinkert, Markelo; Daniek Regterschot, Diepenheim; Guus Uijen; Kaylee Walda.

Natuur en Gezondheid

Thomas Djurrema, Deventer; Emma Rosing, Markelo; Job Santé, Rijssen; Martin van Surksum; Renee Tuitert; Isis Walhof, Goor.

Natuur en Techniek

Emma Arussi; Stijn van Buul, Goor; Twan Elferink, Diepenheim; Jörn Harbers; Ruben den Hertog, Deventer; Rieks Kaiser, Lochem; Jasmijn Mennink, Goor; Isabelle Schippers; Jelmer Struik, Markelo.

Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek

Rense Jurjens; Floor de Meijer, Nijverdal; Sebastian Beusink, Bathmen; Sven Bouwhuis; Jesper Drenth, Deventer; Alexander Haijkers, Goor; Sandra ter Maat, Rijssen; Boris Otte, Goor; Rick ten Tije, Markelo; Maran Voskes, Goor; Sylvana Wijers, Deventer.

Vwo Gymnasium

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

Frans Aartsen; Rik Groteboer.

Natuur en Gezondheid

Iris Goldewijk, Rijssen; Else Klijn Velderman, Nieuw Heeten; Marianne Nijhuis; Esmee Stam.

Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek

Minke ten Berge, Goor; Manon Elferink, Diepenheim; Rob Sarlemijn; Jelmer Welling, Hellendoorn.

Natuur en Techniek

Kiona Bijker, Goor.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Holten.

Vestiging Goor

Vmbo

Theoretische leerweg

Economie

Sander Boonk, Diepenheim; Jorn Elbert; Melissa Fida; Farida Francis; Jette Haafkes; Anniek Hartgerink; Kevin Heutinck, Diepenheim; Tom Hoek; Dyon Meijer; Job Munnik, Diepenheim; Mark Roescher; Berthil Schabbink; Joy Stempher; Joep Stieber; Mika Zogaj, Haaksbergen.

Techniek

Loes van Egteren, Diepenheim; Damèl Homan; Thijmen Jeurlink; Thomas Koebrugge; Wisse Kuipers; Rico Lansink; Jaron Meijer; Justin Meulman; Jorrit Nab; Mick Schutte; Max de Vries.

Zorg en Welzijn

Myke Diepenbroek; Willemijn Eggenkamp; Suzan Gelen; Elke Groot Hulze, Diepenheim; Maaike Odink, Markelo; Fee Spoelder; Naomi Vorkink; Kim Wijnen; Nathalie Wolters; Merel Zendman, Markelo.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Goor. 

Reggestreek