Volledig scherm
© Wouter Borre

Gerrit Komrij College

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Consumptief bakken

Quinty Ressing; Heidi Besseling.

Consumptief horeca

Dennis te Brake; Naomi Gijsbertsen, Aalten; Wes Hummelink; Sieb Lageschaar; Dave Leppink; Wobbe Smit, Bredevoort; Ruben Stortelers; Lotte Verboven, Aalten; Maurice Wevers; Tycho Beernink, Winterswijk-Miste; Noëlle ter Haar; Glenn van Alst.

Handel en Verkoop

Milena Awakjan; Aleyna Aytürk; Thom Moester; Jesper van Os; Marijn Besseling.

Verzorging

Iza Hogeboom; Annelie Huizing, Winterswijk-Miste; Louisa Janssen; Manar Kalefe, Groenlo; Phoebe Kee; Cassandria Olthuis; Carmen Oonk, Winterswijk-Miste; Ilse Straatmans, Winterswijk-Kotten; Romy Zweerink; Dani Bos, Aalten.

Voertuigentechniek

Max Hijink; Dirk-Jan Oonk; Ray van Dalen, Groenlo.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Consumptief bakken

Rick van den Dobbelsteen, Aalten; Chelsea de Hoop, Eibergen; Glenn Oldenburg, Aalten; Youp Oonk; Hidde Waasdorp.

Consumptief horeca

Hind Choujaï, Aalten; Colin Heinne, Winterswijk-Brinkheurne; Thijs van den Hurk; Lisa Koster, Aalten; Bas Maatkamp, Aalten; Brian Pullens; Esmeé Reijers, Winterswijk-Meddo.

Handel en Verkoop

Miranda Ademi; Boris van Ast, Winterswijk-Woold; Dennis Bakker; Clinton Barleci; Mohamed Cisse; Bjorn ten Damme, Winterswijk-Meddo; Sjoerd Heegt; Sam Hoog Antink; Maylo Nobes; Arbnor Zenuni.

Verzorging

Fleur van der Aa; Linde van Ast; Linde Beijers; Glenn Beking; Carlijn Bekke; Esmee Dreeijers; Lindita Gjini; Darin Hamo; Emma ter Heurne; Hieke Hoenink, Winterswijk-Meddo; Cansu Kirci; Chaël Ligtlee; Lisa van Lochem; Romy van Lochem, Groenlo; Laura Maas; Amber Mentink; Imme Olbach; Jaimy Stemerdink, Winterswijk-Ratum; Kimberley Stronks; Linde Ubbink; Marlou Veringa.

Voertuigentechniek

Colin Gijsbers; Manolo Lilipaly; Koen Oonk; Damian Vering.

Mavo

Economie

Fokke Aalbers; Brian Bollen; Robin te Brake; Teun ten Dam, Vragender; Tessa ten Damme; Jade Derks; Cynthia Ding; Colin Dokter; Rafaël Frolov; Jan Willem Geessink, Winterswijk-Meddo; Kim Gemmink; Samantha Görgen; Jordy Heijnen, Winterswijk-Brinkheurne; Tyrese Heinen; Loes Hietkamp; Steven Hijink; Karen Jentink, Winterswijk-Ratum; Annefleur Johannis; Anouk Kots; Pepijn Ligtenberg; Nik van Marrewijk; Fabiënne van der Meer; Mike Melse, Winterswijk-Miste; Felix van Nijkerken; Danique Onnink; Rens Piek; Sil van Rijswijk; Tijn de Roos; Kay Stemerdink, Winterswijk-Ratum; Jaalini Tgambithurai; Ellis Veerbeek, Winterswijk-Corle; Wiebe Verbruggen; Robin Vreman; Nienke Wamelink; Bastiaan Welling, Winterswijk-Meddo; Bo te Winkel; Marie Fleur Witkam; Jarmo Zweerink.

Techniek

Bram Esendam, Winterswijk-Brinkheurne; Aniek Fonhof; Sem Fukkink; Devon Hoopman; Wierd Huiskamp, Winterswijk-Woold; Emiel Klein Wolterink, Winterswijk-Meddo; Glenn Koldeweij, Winterswijk-Meddo; Brent Lammers, Aalten; Niels Leemkuil, Winterswijk-Woold; Gijs Looman; Bram van der Lubbe; Fabienne Peters; Willemijn Tammel; Maylo Tilleman; Yoëll Verdier; Sjef Verhaegh; Jaron van Wenum.

Zorg en Welzijn

Nanne Aarnink; Anniek Abbink; Charlotte Avis, Aalten; Naomi Bal; Nienke Baten; Carlijn van Benthem; Minke Bollen; Michelle Bruggers; Marit Damkot, Winterswijk-Henxel; Mathijs ten Dolle; Deniël Droste; Chantal ter Horst; Merle van den Hurk; Jill Kirkenir; Raoul Kleinhesselink; Pien König; Luna Kunneman; Eveline Lammers; Nick Meijer; Merle Nijenhuis, Winterswijk-Corle; Sanne Nijenhuis; Britt Nijweide; Tom Oonk; Tiana Piepers; Chayenne Renskers; Soleiman Soltani; Jans Stemerdink; Jenitha Velauthapillai; Nikki Vering; Sven te Winkel.

Cum Laude

Anouk Hietkamp; Lukas Joost, Aalten.

Havo

Cultuur en Maatschappij

Nienke Bissels; Lizzy Bomers; Kiet Bronkhorst; Jessie Dunnewold; Celine Hesselink, Winterswijk-Kotten; Zohra Khaldi; Joyce Linneweever, Winterswijk-Meddo; Dalia Nalovic; Denise Nijhuis; Danique Sonderen, Winterswijk-Kotten; Merel Wieggerinck; Julia Xykominou.

Economie en Maatschappij

Alexander Asghari; Mike Assink; Josey Beckmans, Winterswijk-Meddo; Ralph Berenschot; Thomas Biesbroek; Manouk Boterman; Romy Boterman; Chiem Bras, Winterswijk-Kotten; Ruben Broskij; Timo Codinach; Marica Delger, Winterswijk-Brinkheurne; Joost Derksen, Winterswijk-Miste; Linde Elsinghorst, Winterswijk-Meddo; Naud Gerritzen, Winterswijk-Huppel; Pien Gierveld; Pleun Grevers; Jessica Grigorian; Max de Groot; Myrthe de Groot; Bart Groters, Winterswijk-Corle; Lizzy Hazekamp; Jason ten Holder; Lisanne Kalter; Annadé Knook; Jesper Lankhof; Sanne Maas, Winterswijk-Miste; Mariëlla Marki; Annelot Obbink, Winterswijk-Huppel; Jeffrey Ongena; Victor Peletier; Savan Raben; Tristan Raterink, Winterswijk-Ratum; Kyra Reessink; Eline Reijers, Lichtenvoorde; Damon Roerdinkholder; Noah Romonesco; Timo Scharenborg; Suzan Schonewille; Wessel Schoppers; Anne-Sophie Snuiverink; Lotte Vaartjes; Milan Valenta; Merel Visscher; Carine te Walvaart; Tess Wieggerinck; Gyan Wikkerink; Sven Woordes.

Natuur en Gezondheid

Laureen Aalbers; Merel Bentsink; Sophie Berndes; Len Borghuis; Lindsay Böse; Selafa El- Yadari; Ali Jasser Ahmed; Zoë de Jong; Lotte Keldermans; Marieke Lubbers, Winterswijk-Kotten; David Memelink; Myla Nap; Demi Olijslager; Isa van Ooijen; Loes Oonk; Lieke Oostrik; Robin Pfeiffer; Margot Putto; Niels Roerdink; Kelly van Schaik; Daan Slager; Lisa Sonderen; Isabelle Tiggeloven; Nick Wassink, Aalten; Sanne Wiggers.

Natuur en Techniek

Mehmet Egepehlivan; Bente Huijskes; Ben Jansen, Winterswijk-Woold; Tim te Kronnie; Wesley Oonk, Winterswijk-Kotten; Kay Ruesink; Coen Sluiskes; Dennis Stronks, Winterswijk-Corle; Quirine Vafi.

Atheneum

Cultuur en Maatschappij

Camé den Hartog; Sophie van der Hoek, Winterswijk-Woold; Elise van Schaik.

Economie en Maatschappij

Rens Heinen; Bente Hochrath; Mariëlle ter Horst; Lale Karakoç; Simon Klein Entink, Winterswijk-Kotten; Emma Smit; Merle Swart, Winterswijk-Meddo; Aron Wilterdink, Winterswijk-Kotten.

Natuur en Gezondheid

Bas Gemmink; Tycho de Greve, Winterswijk-Miste; Carlijn van der Hoek, Winterswijk-Woold; Ivar Padberg; Anniek Stortelers; Britt Wiltink, Winterswijk-Meddo; Lousan Zieverink, Winterswijk-Meddo; Floris Zwanenburg.

Natuur en Techniek

Nick te Kronnie; Sven Ros.

Gymnasium

Economie en Maatschappij

Twan Hietkamp; Lynn Slotboom; Kim Stemerdink, Winterswijk-Kotten.

Natuur en Gezondheid

Chantal Wolters, Winterswijk-Huppel; " Mieke Oldeman.

Natuur en Techniek

Brianne Siegerink, Winterswijk-Meddo.

Waar geen plaats is vermeld, komt de geslaagde uit Winterswijk.