Volledig scherm
© Tubantia

Het Assink Lyceum

De Bouwmeester

Havo

Cultuur en Maatschappij

Landuan van Dijk, Neede; Timo van der Kuil; Manon te Raa, Eibergen; Noortje Sanders.

Economie en Maatschappij

Bjorn Bauhuis; Bendix Beckers, Eibergen; Lauri Brinkmans, Neede; Raúl Castilla Pérez; Erdem Çinar; Bjorn Ditzel; Joris Hackmann; Rick Harmsen, Eibergen; Mirte Hoomoedt, Enschede; Bente Hummelink; Bo ter Huurne; Stevy Jansen, Groenlo; Loes Jansen van 't Laar, Neede; Vince Karreman; Anique van der Kuil; Maaike Leferink; Anabel Lonsing, Eibergen; Mayra Nijland; Fleur Oude Nijhuis, Haarlo; Maud Pierik, Eibergen; Niek Plasman, Eibergen; Kjeld Ros; Sanne de Ruiter, Neede; Jochem Schmaloer, Eibergen; Muriel Schouten, Eibergen; Silke Somhorst; Thomas Somsen; Fleur Spikker; Jelle Stam; Jade Tempel, Eibergen; Zora ten Vaarwerk; Wout Velthof; Elke Waning; Daan Weeink, Eibergen; Jim Welsink; Britt Wijlens.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

Jack Beill; Mirthe Gül; Lieke Huijskes; Babet Karnebeck; Juliëtte Kraaijvanger; Naomi Lansink, Eibergen; Elles Maatman; Bas Meddeler; Marissa Onstein, Eibergen; Daniek ter Woerds, Neede.

Natuur en Gezondheid

Juul Ahuis, Neede; Joren Antink; Jur Balk; Marit ter Bogt, Eibergen; Nina Bruns; Timo Buunk, Rekken; Tiemen Dijkstra, Neede; Kirsten Ebeltjes; Tess ten Heggeler, Hengevelde; Mirthe Hofmeijer, Neede; Daan Hummelink, Neede; Lori Marleen Koeslag, Neede; Britney Kok, Neede; Manou Lammersen, Neede; Sophie Loohuis; Daan Rohof, Neede; Amber Rooks; Jeppe Schipper, Eibergen; Louise Sibbel; Floortje Spruit; Roy Staargaard, Eibergen; Rosa Stegink; Lisa Taken, Eibergen; Iwan van Velden, Eibergen; Jelle Veldhuis, Hengelo; Anne Veldink, Eibergen; Ellis Voortman, Eibergen; Kirsten de Vries, Neede; Ruben Wes; Amber Wesseling, Neede; Boyd Winters; Zoë Witbreuk; Paulo Zhang.

Natuur en Techniek

Tim Bielevelt; Stefan Blöte; Yorick Bossewinkel; Dirk ter Braack, Rietmolen; Bart ter Hofte, Rietmolen; Roy Leusink, Rekken; Bob van de Lisdonk, Eibergen; Thijs Olthaar, Haarlo; Kevin Sens; Jarno Snuverink, Haarlo; Sophie Veldhuis, Neede; Job Waning, Eibergen; Stan Wijlens; Tao Zhu, Eibergen.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

Laura Bartelink, Neede; Romy Bergsma; Tessa Bouwmeester, Neede; Ian ter Haar; Etty van Haastert; Julia van der Heijde, Eibergen; Renzo Hobbenschot; Matthijs Jannink; Mohamed Jeilani, Eibergen; Nina Kistemaker, Eibergen; Lianne Klein Gunnewiek, Eibergen; Luc Klerkx; Laura Lefering, Eibergen; Andrea Leussink; Eva Nijland, Eibergen; Niels van Noort, Neede; Britt Slaghekke; Randy Smit, Hengevelde; Ires Wassink, Eibergen.

Atheneum

Economie en Maatschappij

Dennis Bos; Joppe Buurman; Koen Dollekamp, Eibergen; Guus Achterweust; Julia Ganzeboom; Ella Geelink; Ilse Goselink; Mirko Hartgerink; Niels Klein Poelhuis; Elien Kok, Neede; Coen Kuipers; Noortje Lansing; Fleur Lansink Rotgerink, Hengelo; Kai Leferink; Lars Nijhof, Eibergen; Bram de Rouw; Daniek te Boome, Eibergen; Wout Velthuis.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

Gijs Boevink; Marjolein Roeloffzen, Ruurlo; Pien Spanjaard; Iris Tangermann; Sophie ten Voorde.

Natuur en Gezondheid

Lyan Damveld; Julia Eijsink; Emma Goselink; Tess ten Have; Noa Heinemans, Eibergen; Meike Horstink; Stefanie Hulshof, Eibergen; Lisa Lankheet; Tess Leuverink, Neede; Cato Markerink, Eibergen; Benthe Meijer; Koen Middelhuis, Eibergen; Valeska Ordelman, Eibergen; Pascalle Schreurs, Neede; Amber Somhorst; Isa Verdaasdonk, Eibergen; Danique Westendorp; Floor Wielens.

Natuur en Techniek

Remi Hendriks; Bas Jansen; Rutger Kerkhof; Boris Bintanja; Tim Nijboer; Steven Vogt.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

Femke Wientjes; Melissa Wijlens; Nienke Willems; Imane Winkelhorst; Rick Witbreuk; Jolijn Dijksterhuis; Diete Eggink, Neede; Jolijn Esendam; Koen Fentsahm, Eibergen; Nienke van Gemeren, Neede; Tristan Arnoldus; Lysanne van Hillegersberg; Laura Hogenkamp, Rietmolen; Jelmer Hormes, Eibergen; Glenn Huitink, Haarlo; Mick Beusenberg, Eibergen; Tim Lammersen; Tom Lansink; Renée van Londen; Jacqueline Lu, Eibergen; Lize Michorius, Eibergen; Kirsten van Moorsel, Eibergen; Nours Naama; Anna Bloemberg, Eibergen; Anne Roerink; Iris Rupert; Joost Somsen, Eibergen; Jasper Stein, Eibergen; Thijs Tankink, Eibergen.

Gymnasium

Cultuur en Maatschappij

Laureen Broekmaat, Borculo.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

Femke Hogeweg, Neede; Wessel Padberg.

Natuur en Gezondheid

Verena Schuurmans, Eibergen.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

Leonie te Grefte; Noëlla Haarman, Neede; Marly Nales, Rietmolen; Nienke Spil; David Velthuis.

Van Brakelstraat

Vmbo

Gemengde leerweg

Economie

Iris Aarnink; Yunus Bayram; Christian Beverdam; Ben Bijlsma; Charon Braun; Luc van den Broek; Robey Bruins; Bram Brummelhuis; Marjolein Croonen; Maartje Dreierink; Thijs Dwars; Luuk Engels; Dave Gerritsen, Enschede; Jeroen Heinemans; Colin Hidding; Bart ter Huurne; Joya Kamps; Sten Keemers; Maartje Kempenaar; Frederique Kiers; Gijs Lansing; Marjo Leferink; Maud Leferink; Mart Loman, Rekken; Laura Mentink; Cas Menzing; Tessa Mosselman; Fleur Nakken; Maureen Poth; Madelief van Rooijen; Maud Spoolder; Denice Surink; Babett Teijema; Mehmet Tekküpeli; Daniek Vedders; Tom Veurink; Bram Vogt; Jorg Wegereef, Hengevelde; Sam Wender; Michael Westendorp; Jens Willems.

Techniek

Nordin Bauhuis; Bram van Eerden; Luuk Freriksen, Hengevelde; Rob Harleman; Leon Kortier; Matthieu Lejeune; Sander Lentink; Twan Natter; Stijn Scholten; Wouter Smit; Luuk Spoor; Jasper Tip; Twan Tuchter; Sten Vis; Nienke Vogelsang; Mike van Westen.

Zorg en Welzijn

Lisa Bargerink; Kyra Bintanja; Kim Bokdam; Marit Bos; Tristan Damveld; Kimberly Ellenbroek; Lieke Hammink; Anne Haverkate; Romy Heuzels; Fleur Huirne; Tim ter Huurne; Kayleigh Keizers; Timo Klerkx; Marthe Koenderink; Robin Leenheer; Loes Mensink; Noa Mouthaan; Bram Naafs; Ties Olthuis; Esmee Ordelmans; Femke Reuvers; Esmee van Sark; Mariline Scholten; Marlou Siegerink; Bodjèl Slaghekke; Mart Spijkerman; Amy Stuij; Charlotte Tijman; Britney Westendorp, Bentelo; Merel Wiegerinck; Lieke Winters, Hengelo; Fleur Witbreuk.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Haaksbergen.

Locatie Neede, Parallelweg

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek

Melle Groen, Rekken; Lucas Lubbers, Eibergen; Dany Sak, Haaksbergen; Stef ten Thije, Haaksbergen.

Elektrotechniek

Job Baks, Eibergen; Kaan Balci, Haaksbergen; Marijn ten Harkel, Eibergen; Kevin Lagerwaard, Haaksbergen; Abdi Muse Ahmed, Eibergen; Kevin Timmermans, Eibergen; Ruben Vos, Haaksbergen.

Handel en administratie

Joost van Baren, Haaksbergen; Naud Bomers, Haaksbergen; Stan Hanselman, Eibergen; Sachini Hilderink, Haaksbergen; Thijmen Vörös, Haaksbergen.

Landbouw

Lynn Boere, Haaksbergen; Desiree ten Brinke, Eibergen; Kim Dusoleil, Eibergen; Bas ten Hoopen; Joëlla Joossink, Eibergen; Indy Leferink, Hengevelde; Naomi Meijer, Eibergen; Indy Thomson, Eibergen.

Metaaltechniek

Jordy Bemthuis, Haaksbergen; Luc Borgelink, Rietmolen; Stijn ter Braak, Rietmolen; Mathieu Brummelhuis, Haaksbergen; Nick Grefte; Hugo Harbers, Eibergen; Sven Hardeman, Rietmolen; Mathijs Hartgerink, Haaksbergen; Wander Hesselink, Eibergen; Remco Hoesstee, Haaksbergen; Jeroen Jolie, Eibergen; Luuk Kerkemeijer, Haaksbergen; Danny Maughan, Haaksbergen; Bram Ordelmans, Haaksbergen; Bas Oude Tanke, Haaksbergen; Rick Siemerink, Haaksbergen; Thijs Slotman, Haaksbergen; Nick Weernink, Haaksbergen.

Verzorging

Lotte van Asselt; Maureen ter Bals; Emma ter Beke, Eibergen; Romee Belshof, Haaksbergen; Myrthe Besselink, Eibergen; Maud Boerdam; Sverre Boonk, Eibergen; Ruby Brinkmans; Chantal van Cleef; Kaylee Dierckx, Groenlo; Ward Haverkate, Rekken; Lisa Huurneman, Haaksbergen; Charissa Kerkemeijer, Haaksbergen; Twan Kiezebrink; Demi Klein Wentink, Enschede; Frank Kolner, Rekken; Duygu Köse, Haaksbergen; Britney van der Kuil, Haaksbergen; Tess Menning; Sidney Moes, Eibergen; Mika te Nijenhuis, Eibergen; Mandy Nijhof, Haaksbergen; Pien Olde Engberink, Haaksbergen; Diane Pappot, Eibergen; Maxime Rikkerink, Haaksbergen; Romy Terbraak, Eibergen; Ismay Thomson, Eibergen; Mandy Uijting; Chiel Veldhuis, Haaksbergen; Daniëlle Wevers, Haaksbergen.

Basisberoepsgerichte leerweg leerwerktraject

Metaaltechniek

Thijs ter Huurne, Haaksbergen.

Verzorging

Noa Krooshof; Ide Temmink, Haaksbergen.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek

Helena Balder Mendez; Ramon Boink, Enschede; Demi Karnebeek, Haaksbergen; Mathijs Lankheet, Haaksbergen; Lotte Olivier, Haaksbergen; Niels Scharenborg, Haaksbergen.

Elektrotechniek

Daan Essink, Rietmolen; Daan van de Graaf, Eibergen; Bjorn ten Haken, Rekken; Joran Kamperman, Geesteren; Jurgen Maatman, Haaksbergen; Bryan te Nahuis, Eibergen; Tim Stronk, Lichtenvoorde; Nils Ben Wentink, Eibergen; Mart te Wieske.

Handel en administratie

Wesley Bosch; Damian van Hoorn; Dex Kaiser, Eibergen; Sharon Noordink, Haaksbergen; Finn Oltwater, Haaksbergen; Julius Raamsman, Rietmolen; Kaleab Sanderman, Haaksbergen; Simon Unasi, Haaksbergen; Tygo Veldhuis, Rekken; Robbin ten Vregelaar, Haaksbergen; Tim Wansing; Jorrit Willemsen.

Landbouw

Madelief Antink, Eibergen; Tom Breukers, Hengevelde; Maël Eekelder, Eibergen; Mandy Garritsen, Eibergen; Derk Krooshof, Lichtenvoorde; Ellen Krooshoop, Haaksbergen; Anouk Meersma, Eibergen; Jeremy Meijer, Eibergen; Mathijs Mulder, Eibergen; Merel Nijland, Eibergen; Meike te Rietmole, Rietmolen; Rick Rooiman, Eibergen; Anouk Scheggetman, Haaksbergen; Kiki Spanjaard, Haaksbergen; Rasid Tutumlu, Eibergen; Fleur Vogteloo, Haaksbergen; Laura ten Voorde, Haaksbergen; Joey Zwart, Eibergen.

Metaaltechniek

Zoë Altena, Haaksbergen; Dennis Bertram, Haaksbergen; Lars te Braak, Eibergen; Stijn Buschers, Haaksbergen; Berkay Deccaloglu, Haaksbergen; Damon Goering, Haaksbergen; Niek ter Haar; Rens Hannink, Haaksbergen; Tigo Haveman, Haaksbergen; Tom ten Hoopen, Haaksbergen; Thimo Horck, Haaksbergen; Josip Juresic, Haaksbergen; Ramon Kerver, Haaksbergen; Jelle Knoef, Haaksbergen; Youp Maarse, Beltrum; Jur Menkehorst, Haaksbergen; Thijme Morssink, Haaksbergen; Reinout Rupert, Hengevelde; Stijn Vennevertloo, Rekken.

Verzorging

Nienke Abbink, Rekken; Evi Arnoldus, Haaksbergen; Noa Becks; Cindy te Boome; Rosan Bossewinkel, Haaksbergen; Anouk ter Braack, Rietmolen; Eva ter Braak, Haaksbergen; Linde ten Bruggencate, Eibergen; Jens Damman, Groenlo; Kerren Epping, Haaksbergen; Sharon Gooij, Haaksbergen; Daniek Groeneveld, Haaksbergen; Ferdos Hashemi, Haaksbergen; Mike Kistemaker; Tobias Klein Bruinink; Tess Kleinsman, Haaksbergen; Kim Knoef, Haaksbergen; Elze Koier, Eibergen; Danne Leferink, Haaksbergen; Nadia Leussenkamp; Demi Lubbers, Rekken; Lotte Middelhuis, Haaksbergen; Iris ter Mors, Eibergen; Larice Nienhuis, Rietmolen; Stan Nijhuis, Eibergen; Jorinde Nijland, Eibergen; Kim Post, Haaksbergen; Gijs Ribbers; Eline Roelvink, Eibergen; Dominique Slagter, Haaksbergen; Imke Thuinte; Harm Vogt, Rietmolen; Bram Vrieze; Sanne Wullink, Eibergen; Michalina Zarzycka, Eibergen.

Gemengde leerweg

Economie

Lucas Beckers, Eibergen; Manon Berendsen; Gijs Besseling, Eibergen; Tim te Bogt, Groenlo; Joerie te Boome, Eibergen; Loïs Borgelink, Rietmolen; Jeanne Breukers; Sofie Cordewener; Jasper van Ek, Eibergen; Stef Endeman, Eibergen; Iris Grevelink; Demi ter Haar; Bas ten Hagen, Eibergen; Iris ten Hoopen; Rick ten Hoopen, Haaksbergen; Julia Jansen, Eibergen; Eline Knoop, Eibergen; Caner Koçak, Eibergen; Naomi de Leeuw; Jorn Leppink; Bo Lichtenberg, Eibergen; Julia van der Linde; Daphne te Molder, Eibergen; Mats Mos, Rekken; Mex Overmeen; Jeanet te Raa, Eibergen; Frans Reesink, Eibergen; Harm Reesink, Eibergen; Sanne Slotboom; Maurits van Spankeren, Eibergen; Loreena Tetteroo; Myra te Vaanhold, Eibergen; Sam Verdaasdonk, Eibergen; Indy Vrielink; Tim Wilbrink; Sharon Wittebroek.

Techniek

Jens Boer; Dennis te Brake, Eibergen; Robin Camfferman; Bram Elbert, Diepenheim; Twan Floors; Thomas Holtkamp, Eibergen; Rody Huistede, Rietmolen; Thijmen Kammeijer, Eibergen; Kevin Kappert, Eibergen; Max te Lintelo; Marceau Pit, Eibergen; Jeroen Rooiman, Eibergen; Stijn de Ruiter; Stijn Schurink, Rietmolen; Bastiaan Stein, Eibergen; Tygo Strengers; Lars Welmerink; Mart Winkels; Rob te Woerd, Eibergen.

Zorg en Welzijn

Moniek Bemthuis; Pim ter Bogt, Eibergen; Lindsey Bollerman, Eibergen; Colet Bomers, Eibergen; Jesper Brand, Borculo; Bas Essink, Rietmolen; Khalil Farhat; Tammo de Geus, Eibergen; Bjarne Grootherder, Rekken; Dewy Klein Severt, Eibergen; Martijn Korten, Eibergen; Danny Kup; Iris Meijer; Silke Nijhuis; Naomi Overkamp, Eibergen; Julien Reinders, Rekken; Lieke Reinders, Eibergen; Yordi Rupert, Rietmolen; Lisa Scholten, Eibergen; Bo Sleebos, Eibergen; Pelle Smit; Elke Tenhagen, Rietmolen; Joë de Visser, Eibergen; Evy Weenink, Rekken; Rachel Zwierink.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Neede. 

Enschede e.o.