Volledig scherm
© Tubantia

Het Erasmus Almelo

Gymnasium

Tess Bekhuis, Tubbergen; Femke Bijl, Wierden; Dennis Böhm; Julia Droogers; Jelle Geeve, Den Ham; Danise van Hal, Wierden; Cecilia Luttmer; Luca Mink; Jouke Nijholt; Merel Reuvekamp; Noortje Schuttenbeld; Jette Slettenhaar; Kim van Vilsteren; Tess Wensink, Habrinkhoek; Emma Wiggers.

Atheneum

Sjoerd Achterbosch; Iris André, Wierden; Bjorn Blom, Wierden; Maxim Bos, Wierden; Joost ter Braake; Tamara Derksen; Remco Dokter; Sanne Endeman, Vroomshoop; Kim Galindo y d C.; Sterre ter Grote, Albergen; Berkay Güzel, Wierden; Lars Hobert, Wierden; Karlijn Hulshof, Wierden; Alex Hylkema; Pieter IJzer, Aadorp; Lynn Jacobs; Elise Jordaans; Leonie Kamara; Pepijn Keizer; Sam Kleisen; Marlin Leemhuis; Rick Luiken, Wierden; Lisa Meier; Stan ten Napel, Vriezenveen; Chiel Nijboer, Wierden; Jasmijn Oude Grotebevelsborg, Ootmarsum; Gijs Oude Weernink; Marnix Pielage; Giel Pijpe; Stijn Poortier; Glenn Provoost; Nienke Schoemaker; Antonie Smit, Albergen; Laurens Spoelstra; Julia Tip; Annelein Többen; Jorn Verhoeven; Kim de Vos; Anna Wessel, Wierden; Florian Westerhof; Aafke Zeldenrust; Feng van Zutphen, Wierden.

Havo

Nour Al Kaaby; Mieke André, Wierden; Maike Baars; Ozan Bagir; Marijne Bal; Lars van Balderen; Bas ten Berge; Niek Berkelaar, Aadorp; Mandy Beuving, Daarlerveen; Marieke van der Bie; Fleur Boone; Mart Bouwens; Luna Bredewoud; Boyd Bremmer, Wierden; Rick Bronsvoort; Job Buisman, Bornerbroek; Bas Buitenhuis; Yipeng Chen; Bauke Dijkstra; Laura van Domburgh; Rosa Dominguez Lepe; Michiel Duzijn; Sharon Eerdman, Reutum; Olrik Eijffius, Geesteren; Maria Elias; Anne Evers; Guus Fleerkotte, Tubbergen; Wytze Flietstra, Vriezenveen; Tom Fransen, Aadorp; Celine Frederiks, Aadorp; Ilse Grooten; Dilana Groothuis, Mariaparochie; Tim ter Haar, Fleringen; Irene Halfman; Baran Hamsoro; Marieke Hol; Annemarie Hylkema; Vincent Jager; Luka Janné, Vasse; Wouter de Jong, Vriezenveen; Steije de Jong; Onurcan Kalkan; Anne Kamerling; Niene Keizer; Iris Klein Nagelvoort; Sietse Kling, Aadorp; Jesse Kommers; Marco te Kortschot; Femme Kraai, Wierden; Melissa Kroeze; Iris Kuiper; Edwin Lammers, Wierden; Ingmar de Leeuw, Habrinkhoek; Fleur Leferink; Aser de Lobel; Stefan Maat, Wierden; Bedirhan Mavdi; Femke Menger; Leon van der Meulen; Kirsten Molenaar, Hengelo; Serj Moradian; Asja Mržljak; Jip Nieuwland; Jelmer Nuijten; Roshenie Oogink; Floor Oude Sogtoen; Vincent Overmaat; Armén Özcanli; Norah Pattipeilohij; Lieke Paus, Tubbergen; Lieke Pegels; Anne Pezie; Eline Ramaker; Maarten Reinders; Roos Rijnbeek; Chesko van Roekel; Mayke Ros, Wierden; Maarten Rotman, Wierden; Firat Sahil; Bonne Santbergen; Debbie van Schaik; Siska Schorn, Westerhaar Vr. Wijk; Marijn Schut; Martin Sijbrands; Fleur Smelt; Isabel Smit; Anne Stokkingreef; Niquisha Suitela; Salomé Tetteh-Quaye; Britt Textor; Mark van Tiel; Gamze Tintin; Felix Torringa; Matisse Triolo; Amber Tulp; Laura Veenstra; Lieke Velthuis; Daniel Verberg; Bram Verschuren; Maxime Volkerink; Sven Voorvelt; Lynn Wermelink; Sofie Westra, Nijverdal; Sanne Wiggers; Nick Wijma, Wierden; Patrick Zandvoort.

Mavo-plus

Pim Alfing; Kawthar Ali; Noelia Alvarez Soto; Jarno Bakker; Max Bloem; Charlotte Boerekamps, Wierden; Kirten ten Broeke; Nienke van Buuren; Jorick Damveld; Luuk Dijkstra; Maurice Ekkel; Ilayda Erkan; Demet Eskitark; Carlos Galindo van Bentheim; Niels Goossen; Laurens Groenendal; Wessel Haartman; Elise Horst; Anne Hovius; Jurre de Jong; Alieke Jonker, Vriezenveen; Maud Kleisen; Sebastiaan Koopman, Vriezenveen; Thomas Lansink; Niek Leemhuis; Gerard Lenferink, Tubbergen; Nina Mijnders; Bart Mol; Roos Nijland; Femke Olsman; Alen Ramić; Wessel Rijken; Sven Rijssemus; Luuk Slütter, Albergen; Indy Smit; Nikita Sousa Roig; Marit Spin; Vincent van der Straten; Michelle Teunissen; Danique Tijhof; Madelein Tijhof; Denzel van der Veen; Bart Verhulst; Thijs van Vilsteren; Dominique van der Weide; Mark Werkman, Enschede; Ephraïm Wessels, Nijverdal; Eva van Westerop; Jarmo Willering; Wouter Woolderink, Tubbergen; Floris van Wulfften Palthe, Wierden; Emma van Wulfften Palthe, Wierden; Yagmur Yanbas; Toon Zwaga.

VMBO

Theoretische leerweg

Atakan Aydin; Sabine Batenburg, Vriezenveen; Marco Bogaarts; Tim Bosch; Noufel Boukachaba; Tigo Bremmer, Wierden; Remen van Buren; Pascale Csigi, Wierden; Kevin Damhuis; Amber Diele; Collin Doldersum; Anne Eerdman, Tubbergen; Stan Ettema; Thom van Gelden; Nova Hek; Dylan Hulshof; Melle Jeurissen, Wierden; Dominique Jongbloed; Laura de Jonge; Celal Karaca; Rosanne Kuilder, Vriezenveen; Carmina Lacruz; Jordy van de Maat; Lisa Oude Luttikhuis, Aadorp; Jop Oude Nijhuis; Ekremcan Özbek; Juliet Özcanli; Christian Pizzi; Jannick Postma; Naomi Schuurs; Tim Semmekrot; Meliz Sen; Cairo Slaghekke; Cathy Stegehuis, Westerhaar; Açelya Tanyeli; Temuera Uspessij; Demi Wind; Nedim Zijadić.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Zorg en welzijn breed

Jamie-Lee Achterkamp; Fleur Dorgelo, Sibulco; Serena Furstner; Sanne Landman; Laura van Leeuwen; Rachel Lookamp; Demi Stromberg.

Bouwtechniek

Cas Vloedbeld.

Instalerto

Daniël Klink; Michael van Neijenhof; Bas Scheffer, Wierden; Zowie Zijdemans.

Voertuigentechniek

Rico Diaz Niks; Mart Jaarsma.

Handel en administratie

Mert Ç0ban; Gökdeniz Durmuş; Kaan Hokkaömeroğlu; Mashira Mulder; Cem Öztürk; Beau van der Veen; Lara Wartan Kourkis.

Horeca, toerisme en voeding

Bjarne Stel, Wierden; Naomi Tjon-a-Soi, Westerhaar Vr. Wijk; Ruben Toren.

Basisberoepsgerichte leerweg

Zorg en welzijn breed

Dounia Andaloussi; Zoë Appeldoorn; Lara Bosma; Maggy van Dorst; Reyhan Ender; Ashley Finke; Amber van Gelden; Lindy Jonkman; Elza Leushuis; Tycho Marsman; Tanisha Reichart; Thirsa van de Riet; Robin Schoonewelle; Kimberly Schuurs; Demi Vera.

Bouwtechniek

Robbie Evers; Melvin Greveling; Jarno Hams.

Instalerto

Thomas Doldersum; Kamal Hamsouro; Tycho Homan, Vriezenveen; Mathijs Koebrugge; Dogukan Ozdes; Kevin Scholten; Sako Simon; Glenn Steffens.

Voertuigentechniek

Danny de Groot; Jack Mennega, Vriezenveen; Dario Martinovic, Wierden; Ricardo Runhart, Losser.

Handel en administratie

Razimeek Aramian; Esma Kaya; Rachel Lede; Tiffany Lichtenberg; Benyamin Unsurorlu; Britt Wagelaar; Afsana Yoezbashie.

Horeca, toerisme en voeding

Sascha Camphens, Albergen; Wesley Drees, Vriezenveen; Sam Fokkinga; Sude Karabulut, Wierden; Jordy van Nijnatten; Naomi Sapulette; Leon Schepers; Isabeau Steffens; Noël Tanate; Sanne Tijhof.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

Almelo e.o.