Volledig scherm

Het Twickel College

Vwo

Floor Achterweust; Nick van Beek; Rianne ter Bekke; Sem Bertelink, Borne; Mark Bokhove, Borne; Nina Bosch, Borne; Sjoerd van Bree, Borne; Jackie Burema, Goor; Bart van der Cammen; Lindy Correia; Gijs ter Doest; Gilles Douwes, Delden; Jeroen Droste, Borne; Danique Elbertsen; Laura Ensink; Merel Ensink, Borne; Koen Exterkate, Delden; Nelleke Grimberg, Borne; Linde Haverkate, Ambt Delden; Patrick Heijden; Nick de Hek; Marleen Hof; Nicole Höfte, Borne; Marije de Jong; Sanne Krakers; Quinten Lammertink; Lotte Sofie Meijer; Sven Mentink; Rien Morsink; Eline Muller, Borne; Simone Niemeijer, Borne; Elsbeth Nieuwkamp, Borne; Henk-Jan Oude Heuvel, Delden; Sanne Oude Veldhuis, Delden; Nienke Pepers; Sterre van der Pijll; Marije Postma, Borne; Lidewei Reitsma; Thomas Roemeling; Kevin Schonewille, Delden; Mathyn School; Michelle Schwind; Tom Strating; Idune van de Vis, Hengevelde; Stijn Wiederhold, Borne; Femmy Wierstra, Delden.

Cum Laude

Tom Groothuis; Robin IJntema; Carmijn Meulenbroek, Borne.

Vwo en business school

Sander Huls; Jesse Keur, Borne; Charlotte van der Laan, Borne; Sietse Reintsema; Wout Temmink; Jos van Veen, Bentelo; Danny van der Wei; Inez Willekes, Borne.

Cum Laude

Lisanne Bunte; Stan Koobs.

Havo

Emma Baake; Juliette van Balen; Robin Bartels; Abir Bazo; Amber ten Berge, Borne; Thijmen Bertelink, Borne; Julian Bijen; Luc Bokdam, Ambt Delden; Jessy Leon Bons, Ambt Delden; Frances Borkent, Enschede; Merlijn Brassé; Ruben Brusse, Borne; Nadia ten Cate; Inbar Damhuis; Quinty van Dijk; Stan Doornink; Marieke Edinga; Bent Eijsink, Ambt Delden; Femke Essink, Hengevelde; Lotte Evers, Saasveld; Sam Exterkate; Siem Groothuis, Ambt Delden; Max de Haas; Robin ten Hag, Goor; Roos Heck, Zenderen; Bo van Heemstede Obelt; Anouk Hemmink, Ambt Delden; Jessa Hesselink, Borne; Jetske Iedema, Delden; Dylan IJzereef, Borne; Lotte Janssen; Iris de Jong; Nick Jordens; Marten Kamp, Goor; Femke Kamphuis, Ambt Delden; Lois Kippers; Gijs Knaken, Ambt Delden; Romy Kolkhuis Tanke, Borne; Lars Kruijswijk; Silke Lammertink, Borne; Milou Lansink; Roos Lelifeld; Esmée Letteboer; Carlijn Maas, Borne; Maartje Maatman; Faylice van Meggelen, Apeldoorn; Charlotte Meijers, Goor; Dave Mulder; Stein Mulder; Alissa Nieuwenhof; Ilse Nijhof; Sharon Nijhof; Emmy Nijhuis, Borne; Colin Nijland, Ambt Delden; Luuk Oolderink; Maud Oosterik, Saasveld; Jos Ossef; Sharon Ottink, Bentelo; Pim Oude Vrielink; Anouk Rikkerink; Niels Rikkert, Markelo; Frederieke Roelofs, Markelo; Marco Roelofs, Delden; Florian Rutteman; Koen Sanders, Borne; Owen Scholten; Rick Scholten, Delden; Joost Schutte, Ambt Delden; Melanie Schuttenbeld, Saasveld; Luc Sevenich; Rughea Shambo, Delden; Joëlle Smeets, Borne; Moos Timmers; Femke van der Vegt; Lorraine Velthuis; Igor Vetketel, Delden; Koen de Vries, Borne; Romy Weghorst; Kiki Wennink; Amber de Widt; Nathalie Wildenberg; Nona Winterink; Kevin Wohlgemuth; Charlotte van der Woning; Constance Wullink, Borne.

Havo en business school

Anne van Aken; Julia Bolhuis; Amber Bouwhuis; Sander Bouwmeester; Daniek Brugge; Rutger de Bruijn; Dion Bunte, Bentelo; Chanel Elferink; Sophie Evers, Borne; Jordin Fidder; Stef Fisscher; Bas Geerdink, Saasveld; Daan Gröniger, Bentelo; Eline Groothuis; Jinte Op de Haar; Niels van den Ham, Bentelo; Maaike Heijn, Borne; Jelle Hemel, Bentelo; Lennart Hoek, Borne; Anne Hoog Antink; Tim Jongman; Sophie Kamphuis, Ambt Delden; Mathijs ter Keurs, Delden; Sheena Layik; Bo Leferink; Peter Lesscher, Saasveld; Charel Leusink, Bentelo; Annefleur Loman; Jasmijn Lotgerink Bruinenberg, Borne; Joost Lubberink, Bentelo; Erik Marijnen; Nadi Morsink, Ambt Delden; Max ten Oever; Britt Pelupessij; Laura Peters; Ties Pol, Saasveld; Dide Ponten, Borne; Lizzy Reinders; Tim Roescher; Selina Rolink; Douwe Rotink, Hengevelde; Lars Rouhof, Ambt Delden; Sandra Sæmundsdóttir; Annemie Sprokkereef, Ambt Delden; Erwin Sprokkereef, Ambt Delden; Lucas aan de Stegge, Goor; Stijn Swarts, Ambt Delden; Thijmen Tijink, Hertme; Eline Traas, Borne; Hidde Trienen; Roy Troller, Borne; Rick ten Tusscher, Borne; Frans ten Voorde; Geert Wijnen; Ivar Wilmink, Delden; Pim Wilmink, Bentelo; Susan Wouda, Goor;

Cum Laude

Femke Ponten, Borne.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.

In samenwerking met indebuurt Hengelo

Hengelo e.o.