Volledig scherm
© Tubantia

Marianum

Locatie Groenlo

Atheneum

Siemen van der A, Harreveld; Rens Ampting; Daisy Beusink, Lichtenvoorde; Mart Bluiminck, Lichtenvoorde; Teun Bruins; Emma Derksen, Lichtenvoorde; Colin Dibbets; Corné Donderwinkel, Zieuwent; Dirk Harmelink, Lichtenvoorde; Frank ten Have, Harreveld; Robbin ten Have, Lievelde; Margot Hoffman; Dana Hoitink, Lichtenvoorde; Eva Huitink, Zieuwent; Iris Huitink, Zieuwent; Manon Hulshof, Harreveld; Max Hummelink, Lichtenvoorde; Nienke Hummelink, Harreveld; Marn Klein Holkenborg, Zieuwent; Wesly Koenders, Lichtenvoorde; Sander Kolkman, Harreveld; Jette Krabbenborg, Zieuwent; Sass Kruip, Heelweg; Maaike Lieftink, Vragender; Bridy Maarse; Lianne Mateman, Eibergen; Yoram Nieuwenhuis, Zieuwent; Cas Nijenhuis, Beltrum; Lotte Nijhuis, Lichtenvoorde; Jesper Pillen, Lichtenvoorde; Hielke Post, Lichtenvoorde; Michelle Raben, Harreveld; Fabienne Rietman, Eibergen; Eline Rots, Zieuwent; Daan Schuurmans; Bram Stapelbroek, Beltrum; Jelle Steentjes, Lichtenvoorde; Jorien Stemerdink, Zieuwent; Lizan Stinissen, Lievelde; Daan Stokkers; Shannen Ubbink, Lichtenvoorde; Loretta Vos, Vragender; Jaromir Weenink, Lievelde; Jorg Wellink; Emma ter Woord; Patrick Zieverink, Ruurlo.

Gymnasium

Matijs Arink; Connor Bleumink; Hidde de Boer; Noa van Dijk; Suzan Everink; Stef Gebbink, Lichtenvoorde; Hymke ten Have, Lichtenvoorde; Florence Labrie, Eibergen; Thijs Luttikholt, Borculo; Rogier Platter; Timo Roeterdink; Juul Schuurmans; Suzanne Weijland, Rietmolen; Wouter te Woerd, Beltrum; Jip Wolterinck, Lichtenvoorde.

Havo

Niki Baks, Beltrum; Jelle Beerten, Lichtenvoorde; Jesse Beerten, Lichtenvoorde; Rutger Bemers, Winterswijk Meddo; Luc Berendsen, Lichtenvoorde; Diede Berentsen; Jikke Beusink, Beltrum; Auke Bomers; Joren Bongers, Lichtenvoorde; Niels te Boome, Borculo; Karin Boschker, Lichtenvoorde; Sietske te Braake, Borculo; Jelle te Brake, Lievelde; Luuk te Brake, Aalten; Timo te Brake, Lievelde; Nisrin Chakir; Renske Colenbrander, Heelweg; Sem Daniel, Lichtenvoorde; Sophie Derksen, Lichtenvoorde; Tim Derkzen, Lichtenvoorde; Naomi Dibbets; Annemiek Dijk, Lichtenvoorde; Dirk Doppen, Lichtenvoorde; Timo Dusseldorp, Lichtenvoorde; Milou Everink; Fieke te Focht; Coen Goossens, Lichtenvoorde; Colin Groot Kormelink; Jetske Groot Roessink, Ruurlo; Kristel Gunnewick, Vragender; Marlyn ten Hagen, Borculo; Maud Hanselman, Lichtenvoorde; Carmen ten Have, Zieuwent; Thije ten Have; Sascha Haverland, Lichtenvoorde; Joost Hettinga, Eibergen; Eefje Heutinck, Lichtenvoorde; Lynn Heutinck, Beltrum; Luc Hieltjes, Winterswijk Meddo; Stan Hillen, Vragender; Iris Hoffman; Bertine Horstman, Eibergen; Joris Huinink, Lichtenvoorde; Mees Huinink, Harreveld; Anne Hulshof; Rinus IJzereef, Harreveld; Kiki Immink, Lichtenvoorde; Eva Jansen, Lichtenvoorde; Michiel Kalter, Winterswijk; Jonna Kampshof, Lichtenvoorde; Niek Klein Avinck; Loran Klein Gunnewiek, Beltrum; Sara Klein Gunnewiek, Beltrum; Laurie Kolkman, Lichtenvoorde; Daan Konings, Lievelde; Twan Koopmans; Lars Kroeze, Beltrum; Coen Kruip, Lichtenvoorde; Megan Kuska; Romee Lageschaar; Tijmen Lageschaar; Ramon Lammers, Lichtenvoorde; Nino Lankveld, Lichtenvoorde; Hessel de Lepper, Lichtenvoorde; Jelmer Ligtlee, Lichtenvoorde; Dione te Lindert, Lichtenvoorde; Benthe Lurvink, Lichtenvoorde; Tess Maarse; Vera Maarse, Beltrum; Sven Meekes; Gijs Mentink, Beltrum; Patrick Mokkink; Laura te Molder, Lievelde; Silke te Molder, Mariënvelde; Sabine Nijenhuis, Lichtenvoorde; Yara Nijhof; Marlon Nijkamp; David Nijman; Simon Olbach, Vragender; Lars Onstenk, Lievelde; Jan-Willem van Ooijen, Lichtenvoorde; Sil van Ooijen, Lichtenvoorde; Ramon Oolthuis, Lichtenvoorde; Wout Oonk, Vragender; Isabel Ossekoppele, Zieuwent; Bram van Ostaijen, Zieuwent; Lisa Otten, Lichtenvoorde; Wessel Pierik, Winterswijk Meddo; Pieter Reusen; Jorn Ribbers, Borculo; Daniëlle Roëling, Lichtenvoorde; Sjaak Schenk, Lichtenvoorde; Noelle Scholte, Lichtenvoorde; Nick Sessink, Lievelde; Karlijn Spijkers, Vragender; Jill Spilman; Lisa Stapelbroek, Beltrum; Lynn Stapelbroek, Beltrum; Twan Staring, Lichtenvoorde; Fleur Steentjes, Lichtenvoorde; Jelme Stevens, Lievelde; Teun Stevens, Lievelde; Thijmen Stortelder, Beltrum; Sara Tankink, Harreveld; Lisanne Tuinte, Vragender; Marit van Vuuren, Lievelde; Tom Walterbos, Beltrum; Vera Weelink, Zieuwent; Willem Weenink, Lichtenvoorde; Kirsten Wellink, Beltrum; Olaf Wicherink; Yob Wieggers, Lichtenvoorde; Pien Wielens, Eibergen; Ebbe Wienholts, Lichtenvoorde; Rosa Winters; Kees Wissink, Lichtenvoorde; Silke Wopereis, Zieuwent; Teun Wopereis, Lichtenvoorde.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Groenlo.

Locatie Lichtenvoorde

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Choukriya Abdul Mohammad; Tjesca Berentsen, Beltrum; Nina ter Bogt, Groenlo; Özlem Bulut; Ijen Cuppers, Lievelde; Remco Demkes; Maurice Derks; Rowan Dunne; Lars Gierkink, Vragender; Tijs Holkenborg, Zieuwent; Lynn Ikink, Beltrum; Glenn Jansen; Lynn Jansen, Zieuwent; Fardau de Keijzer, Groenlo; Bastiaan Klein Goldewijk, Mariënvelde; Nikki Knippenborg; Kyra Lammers; Wout Leemreize; Jill Maarse, Groenlo; Rachel Nijbroek, Beltrum; Glenn Nijhof; Gijs Olijslager, Groenlo; Marije Poelhuis, Groenlo; Tom Reinders, Lievelde; Lindsey Rijntjes, Groenlo; Robin Roerdink, Groenlo; Daniël Sasse, Ruurlo; Loek van Schaik, Aalten; Femke Schel, Varsseveld; Wout Spekschoor, Zieuwent; Dorien Tanck, Vragender; Diego Telman, Groenlo; Anne Ten Have, Beltrum; Jord Waalderbos, Zieuwent; Timon Wassink; Stan Wiebe; Vera Wolters, Groenlo.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Max Arink, Groenlo; Wout Asschert, Beltrum; Anne Banning, Groenlo; Femke Berendsen, Mariënvelde; Boris Blanken, Lievelde; Jouk Bleumink, Beltrum; Anniek Bomers, Eibergen; Nirmali Bos, Groenlo; Britt Bremer; Fanny Bruins, Groenlo; Nadja van Druten; Lieke Eekelder; Mayke Elschot, Groenlo; Pim Elshof, Vragender; Niek Eulink, Groenlo; Ties Frank, Groenlo; Kelsey Goossens, Zieuwent; Sanne Goossens; Thijs Goossens; Rik Grevink; Tamas ten Haaff, Mariënvelde; Femke Hanselman; Anouk Harbers, Zieuwent; Kai Hartman, Groenlo; Aurora ten Have, Zieuwent; Niek ten Have, Harreveld; Jaap Hegeman, Vragender; Pim Heutinck; Job Hilderink, Groenlo; Max Hoenderboom, Harreveld; Silke Hoenderboom, Zieuwent; Jill Hogenkamp, Groenlo; Jessie Holkenborg, Lievelde; Noud Huijskes, Groenlo; Sanne Huitink, Groenlo; Boet Hummelink, Zieuwent; Scott Kearsley, Zieuwent; Genice Koenders, Groenlo; Wessel Kolkman, Zieuwent; Yasmin Krabbenborg, Zieuwent; Sem Kuiper, Harreveld; Lino Kuipers, Groenlo; Joël Lans, Groenlo; Joris van Leeuwen; Jesse Lubbers, Aalten; Chunli Manschot; Thijs Mensink, Groenlo; Bo Mentink, Groenlo; Timo Migchielsen, Groenlo; Maaike te Molder, Zieuwent; Sander Mombarg, Mariënvelde; Keagan Mulder; Gijs Niënhuis; Teun Nijhuis, Eibergen; Pim Nijkamp, Groenlo; Nick Oude Luttikhuis, Groenlo; Friso Overbekking, Groenlo; Lotte Ozinga; Seybren Pierik, Vragender; Twan Raben; Bram Roelvink, Beltrum; Boet Roemaat, Groenlo; Nynke Rondeel, Groenlo; Sem Sasbrink Harkema; Wessel van Schijndel, Groenlo; Orlando Secic; René Stegeman, Groenlo; Boet Storteler, Zieuwent; Nancy Tang; Stijn Terbraak, Groenlo; Pascal Teselink, Groenlo; Yannick Waenink, Harreveld; Celine Waijerdink, Groenlo; Lorin Walterbos, Groenlo; Linde Westerman; Twan Wieggers, Groenlo; Tessa Wiggers, Groenlo; Jorg Wopereis, Eibergen; Sam Wopereis; Teun Wüpping.

Theoretische leerweg

Tobias Adema, Groenlo; Fatima Al-Dahwi, Groenlo; Laura Ampting, Groenlo; Jan Arink, Groenlo; Chaima Barahmoun, Groenlo; Nergiz Bennink, Groenlo; Youri Berentsen, Beltrum; Nikita Bluiminck; Lotte Bokkers, Zieuwent; Bouwe Boschker; Renée Boschker, Zieuwent; Rianne Boschker, Mariënvelde; Marin te Brake; Chantal Broekhuis, Groenlo; Jurre ten Bulte, Groenlo; Herman Domhof, Harreveld; Lot Domhof, Zieuwent; Danique Doppen, Vragender; Luuk Doppen; Sam Doppen; René Eikelkamp; Max Elferink; Tim Eppingbroek, Mariënvelde; Jesper Frank, Groenlo; Bente Geuting, Lievelde; Timon de Groot; Zoë Groot Kormelink, Groenlo; Harm Groot Zevert, Vragender; Daan Harbers, Groenlo; Stijn Harbers; Bart Harmelink, Vragender; Tim Harmelink; Anne ten Have, Zieuwent; Maurits Heetkamp, Groenlo; Mikal Hoenderboom; Marit Hoitink, Groenlo; Tjark Hooch Antink, Groenlo; Krijn van 't Hooft, Zieuwent; Thijmen Huinink, Beltrum; Jeanne IJzereef, Harreveld; Emma Immink, Zieuwent; Max Jonker, Lievelde; Daniël Karnebeek, Harreveld; Rowen Kersten; Matteo Kestens; Kevin Koenders; Moïsa van Koot; Isa Krabbenborg, Harreveld; Jelle Krabbenborg, Zieuwent; Sterre Krabbenborg, Zieuwent; Maud Kruip; Dylan Kuska, Groenlo; Kim de Lange; Evie Legro, Groenlo; Sanne Lemelder, Mariënvelde; Norin Leusink, Beltrum; Britt Ligtlee, Heelweg; Ela Lurvink; Koen Lurvink, Groenlo; Mark Luttikholt, Beltrum; Romy Meekes, Aalten; Gea Meulenveld, Zieuwent; Luuk Mokkink, Eibergen; Daan Mölders; Marjolein Nijhuis, Beltrum; Twan Nijkamp, Groenlo; Jamill Oonk; Merel Oude Elferink, Lievelde; Kevin Pan; Thimo Peters; Ilse Pierik, Zieuwent; Caya Pilon; Anouk Ponds, Vragender; Esmeralda Pongers; Lieke Prins, Groenlo; Martijn Prins, Groenlo; Jop Reijerink, Groenlo; Aïsha Reiring; Stan Rendering; Lisanne Rewinkel; Koen Ribbers, Vragender; Thirsa Rijks, Groenlo; Luuk Roelofsen, Zieuwent; Delano de Rooij, Groenlo; Jet Sanders; Ramon Schepers, Lievelde; Ruben Schokkin; Jesse Scholts; Finn Siebelder; Bas Slootweg; Elise Stemerdink, Zieuwent; Sharon Stoverink; Stijn Straathof, Zieuwent; Jelle Straub, Groenlo; Tom Tankink, Harreveld; Julia Temminghoff, Groenlo; Rick Ubbink, Winterswijk Meddo; Marloes Vellinga, Aalten; Anna Wekking; Jet Wellink, Groenlo; Anne Wesselink, Heelweg; Jorni Wessels; Demi Westerlaan; Bastiaan Wibier; Ruben te Woerd, Groenlo; Viggo te Woerd, Lievelde; Kjelt Wolberink, Groenlo.

Gemengde leerweg

Kees Bekken, Groenlo; Sem Leuven; Jarno Stoverinck, Zieuwent; Lotte Willekes, Groenlo.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Lichtenvoorde.