Volledig scherm
Archieffoto

OSG Hengelo

Bataafs Lyceum

Havo

Dilara Akca; Gabriël Akcay; Sijmen Alberts; Yanick Annema; Sanne Bellers; Allard Bezoen; Luuk Boersma; Simon Borninkhof; Jessica Bos; Kaan Çolakhasanoglu; Nils Daniels; Betül Derin; Ruben Eijkelkamp; Jim van Erven; Menno van Faassen; Yoni Fahrendorf; Ömür Fucular; Stijn Gelink; Isa Groenewoud; Frank van der Ham; Zoëy Haverkamp; Daniël van Herwijnen; Tobias Hesselink; Thijs Hof; Emma Holtman; Thijmen Hubertse; Thijmen Huisman; Joris Huizinga; Timber van den Hul; Tobias Janssen; Merel Kerssenberg; Nina Klifman; Jeanique Koedijk; Job Korvemaker; Emiel Krijnsen; Femke Kruise; Natasja Maathuis; Annika van Marle; Gerben Morskieft; Olaf Muskee; Justin Nieland; Mart Nijhuis; Nils Oude Lenferink; Nick Oude Nijhuis; Tom Roescher; Lina Rojas Botero; Lieke Rotman; DennisvanSanten; Tobias School; Olav Schoorlemmer; Arno Seinstra; Sander Simons; Eline Smit; Noah Snoeijer; Rick van de Straat; Maarten Temmink; Jordy Valkenaar; Amber Vasbinder; Jorisvan de Velde; Maury Veneman; Jesse Vermeer; Yente ten Vregelaar; Emma de Vrieze; Daan Waanders; Lotte Wesselius; Mart Wevers; Madée Wiggers; Bas Zantinge; Jorn Zwarteveen.

Cum Laude

Jelle Buijze.

Atheneum

Cas Bolwerk; Mick Bomers; Chris Bor; Thijs Botman; Esther Broersma; Fieke Bron; Adem Çekiç; Jelle van Doren; Ramzy Elawady; Demi Esman; Lisa Faber; Esther Falkmann; Joost Falkmann; Jorg Gortemaker; Tom van der Heijden; Sophie Huiskes; Laudi Janse; Lou Kanger; Nienke Kloosterman; Annick Kooij; Romy Leferink; Wouter Maathuis; Fabian Nieuwkamp; Jurre Oosterveen; Simon Oraha; Pavel Palyanov; Nikki Poelman; Milou Ros; Wessel Smits; Özgür Türkmen; Bart Verver; Joram Voordijk; Jurre ten Vregelaar; Thijs Waterman; Philip Wiggers; Joost Wildenbeest; Lüke van den Wittenboer.

Cum Laude

Joris Bonnema; Hilbert de Groot; Martijn Kanger; Tamo Meijer; Pjotr Mollink; Romeo Veldhuis; Tim Heuker of Hoek.

Gymnasium

Hansje Analbers; Heleen Douwes Dekker; Luuk Eeftink; Matthijs van Faassen; Dina Grigorjan; Eline Luyten; Storm Rooijers; Jochem Schuitemaker; Derk Stroeve; Aïcha van Veen; Juliette Velderman; Meike Vos.

Cum Laude

Nicky Bergmans; Quint Dijkstra; Merel Fekkes; Esther Greutink; Arja Mentink; Wouter Schuitemaker; Verena van der Werf.

Gilde College

Basisberoepsgerichte leerweg

Electrotechniek

Enes Babacan; Kayra Harmansa; Marc de Jong; Quincy de Jong; Harm-Jan de Lange; Mark Prins.

Handel en Adminstratie

Babylonia Gorgis; Ali-Hamza Sariaslan.

Zorg en Welzijn-breed

Jasmijn Beumer; Linde Denekamp; Dilara Dogan; Roemer Ferenschild; Robyn Fluit; Lisanne Haasjes; Maaike Hofstee; Malou Kist; Thea Maatman; Juliet Nijboer; Asja Omosh; Pippa Popma; Naomi Roels; Quinty Stokkentre; Pinar Yesilkaya.

Bouw-breed

Kevin Boxman; Leroy Krikke.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Bouw-breed

Nathalie Boersma; Lydia Kocabas.

Electrotechniek

Emir Ibrajimovic; Stan Koning; Wesley Wansink.

Handel en Administratie

Stan Bartelink; Lean Courant; Julian van Dokkumburg; Kas Eshuis; Tom Grünenberg; Daan de Jongh; Tom Klein Wolterink; Danny Kuipers; Damy Latumahina; Ilayda Topsakal; Kim ten Vaanholt; Julia Witten; Eddy Zhou.

Zorg en Welzijn-breed

Kim Borninkhof; Alight Bosma; Richelle Brouwer; Karlijn Buijse; Minousch van Engelen; Denice de Jong; Romée Kloek; Manon Knol; Bo Korte; Tessa Kuilman; Britney van Laar; Mandy Leenheer; Tess Leppen; Eva Leuverink; Marlene de Olde; Anouk Pannen; Isis Pereira; Sam Wilmink; Sibel Yesilkaya.

Theoretische Leerweg

Economie

Ken Driezes; Tygo Haan; Roëlle op deHaar; Myrthe ter Horst; Maya Shek Baker.

Techniek

Danjel Eerhard; Lars Ezendam; Douwe Gruiters; Carst Meinen; Wesley Mulder; Max Snel; Eray Solmaz; Jarno Wold.

Zorg en Welzijn

Irem Baglar; Gökce Dogan; Cheyenne Groothuis; Bo Meyerink; Niek Prins; Julia Reese; Aron Schellevis; Dylan Schmid; Naomi Warris.

Montessori College Twente

Theoretische Leerweg / MAVO

Sisela Ahmadi; Emilio Amato; Kaylee Baan; Jenal Badjalala; Sarah Bakker; Laura Balatoni; Dide Beltman; Mees Bertelink; Jolein Beute; Koen Beuting; Mauri Bonhof; Ellemijn Boriglione; Tristan van den Bosch; Merlin ter Brake; Ayda Brinkmann; Lloyd Brugge; Quinn ter Brugge; Loes Bruggink; Luuk Bruggink; Douwe Bruns; Jochem de Ceuninck van Capelle; Niels Colenbrander; Jill Coopman; Dennie van Dam; Nienke Damhuis; Romy van Dellen; Fleur Dilling; Sam Eijssink; Jesse Emsbroek; Wesley Engels; Sharona Euren; Jiska Evers; Nick Evers; Amber Gommer; Sam Groot Ulen; Michelle Groothuis; Anne ter Haar; Ilse ter Haar; Jorieke de Haas; Marlene Hakkenbroek; Stefano Ham; Britt van Heck; Marit Heinen; Jane Hemmelder; Marlou Hemmer; Niels Hoendervangers; Damon Hofhuis; Marlo Hogenkamp; Maud Hoogenbosch; Evie ter Horst; Thomas Horst; Lotte Horsthuis; Simon Huls; Floor Hulzebos; Britt Jansema; Isabel de Jong; Mika Jurcka; Eren Kalas; Kevin Kalkhaar; Koen Kermans; Annemijn ter Keurs; Michael Khosho; Marc Klaassen; Mayra Knoef; Noa Koll; Janne Krijnsen; Jochem Kroeze; Celeste van der Laan; Aron Laarman; Maud Lansink Rotgerink; Evelien de Leeuw; Ylva Leuftink; Lisa Leussink; Jarno Leuverman; Jennifer Louwerse; Ruben Lubbelinkhof; Nusrat Manik; Esmeé Marshall; Juliëtte Mateboer; Jill Mentink; Daphne Mistrate Haarhuis; Sam Molenkamp; Dani de Mönnink; Sacha Morshuis; Brechtje Muijzer; Merle Munster; Hidde Nijhof; Lotte Nijland; Amy Nijmeijer; Ties van Norel; Vildan Nurkovic; Stevie Van Onna; Daan Oude Reimer; Angelina Petrosian; Reneta Petrova; Selene Ramerman; Noah te Riele; Nathalie Ringenaldus; Sebastiaan Roemeling; Chantal Rombeek; Lynn Roorda; Milton Roseval; Job Rouhof; Nada Saghir; Manon van de Sande; Emely Schildkamp; Matthijs Scholte; Ruben Schoonbeek; Anouk Schuur; Shaien Sediqi; Tikush Sedrakyan; Rosalie Siccama; Puck Siderius; Marijn Slaghekke; Daniël Slamp; Femke Sluik; David Stassen; Lucas Swarts; Gijs Temmink; Merel Thelen; Sjoerd Tijink; Silver Timte; Burak Tüle; Julia Vaanholt; Coen van der Veen; Jetta Velding; Lisa Velthuis; Merle Visscher; Jan Willem Visser; Tessa Vloon; Mart Vollenbroek; Thijmen Voorhuis; Noa Vriesema; Merle Waanders; Leon Weber; Thom Weber; Quinten Weegerink; Stan Weegink; Jochem Welberg; Eline Wesseling; Juliette Wiggers; Aimee Willems; Sem Wolthers; Amber Zuidema.

Havo

Sanne Aalders; Yousif Abdelkhalik; Ravza Açikel; Thijs Alberts; Yasmin Badr; Janneke ter Beek; Britt Been; Bente Beltman; Kiki van Benthem; Yaro Berendsen; Daan Boekee; Leonie de Boer; Nynke Bos; Sophie Bouwmeesters; Olivier Bredero; Pien Breukers; Marije de Ceuninck van Capelle; Silke ten Dam; Lauren Eckelboom; Aurélie Ellenbroek; Silke Engelsman; Niek Evers; Annemiek Geerdink; Tya de Goei; Sam Groot Roessink; Aylin Harink; Kim Heilig; Nikki Heilig; Jaras van der Horst; Sanne Horst; Rik de Jong; Eliz Karakus; Merel Kieft; Ana Kirmali; Merle Koldemeule; Ties Kuipers; Sjoerd Lammers; Brechtje de Lange; Iris Leeuwerink; Luuk Lelifeld; Vince Lucassen; Maud Mac Kenzie; Jhamel Mailopuw; Sophie Maring; Isabel Masselink; Inge Mekkering; Niels Nijhuis; Peter Noordman; Iris Olde Wolsink; Annemijn Otten; Floor van Otten; Lies Otten; Gijs Overbeek; Annika Pots; Noortje Ramaker; Kiet Reef; Jan Roest; Iris de Roos; Sterre van Schravendijk; Lotte Sieljes; Anne-lynn Slaghekke; Stijn van der Sluijs; Julian Snijders; Nienke Snippers; Youri Temmink; Charlotte Toering; Jelmer van de Ven; Lian Verbruggen; Britt Vree Egberts; Ruben Weegerink; Sander Weiden; Bente Westerhof; Jeanine Westerhof; Roos Wilmink; Anne Winter; Angi Woudsma; Anouk van Zon.

Cum Laude

Barry Holtkamp; Noor Kuster; Mirte Radstaak.

Atheneum

Koen van den Assem; Jan Douwe van den Berg; Eefje Beumer; Bas Beuting; Laurine Bogchelman; Jasmijn Bos; Lisah-Esmee Brink; Sander Geersen; Marèl Gerrits; Maartje Gierveld; Lasse Hannessen; Bernice van der Kolk; Stijn Kouwenberg; Sophie Kroezen; Lisanne Lageweg; Loes Nijland; Ernst Oude Nijhuis; Brandt Peters; Enrico Pisano; Meike Pol; Sophie Sempel; Ruben Sieljes; Ewout van der Wal; Mayrin Wolters.

Cum Laude

Dylan de Wit.

In samenwerking met indebuurt Hengelo

Hengelo e.o.