Volledig scherm
© GinoPress B.V.

Praktijkonderwijs ’t Genseler (OSG Hengelo)

Getuigschrift praktijkonderwijs

Kacem Amsaad; Ruby Assink, Borne; Johan Can; Sanzed Chowdhury; Benjamin Danho; Niels Doornbos, Borne; Sullieman El Azzouti; Hüda Ersen; Fatma Esendemir; Azzi Fontaine; Marloes Grobben; Lars Hakkenbroek; Abdi Fatah Hersi Mirre Mohammud; Aaron Hoekman; Erdal Kandemir; Nazife Keskin; Damie Kiel, Borne; Vivian Kobussen, Borne; Lisanne Korte; Paula Kosterink; Valesca Kosters; Koen Krabbe; Lucas Kuiper, Borne; Sanela Kurti, Delden; Laura Lansink, Borne; Marit Nijhuis; Jessy Oplaat; Kimberley Perik; Açelya Pozan; Tamara Radulovic; Demi Reimerink, Haaksbergen; Chantal Ronkes; Robin Scholten; Manouschka Sleebos; Bianca Smit; Santana Smit, Borne; Raoula Solaga; Jasmijn Sordam; Mandy Vizee; Jordy Weenk, Goor; Nadia van der Wei; Tim Willemsen, Borne; Rolf Winter, Saasveld.

Certificaten Praktijkonderwijs ’t Genseler

Schoonmaak in de groothuishouding

Joyce Duin; Naomie Heijink; Lisanne Jongsma; Vivian Kobussen; Raula Solaqa; Danique Walgemoet; Myrthe Weegink.

Werken in de grootkeuken

Femke Brokers; Sanzed Chowdhury; Nick de Jonge; Tim Willemsen.

Winkelmedewerker

Niels Doornbos.

Assistent logistiek

Brian Groothuis.

Beheren van het schoolmagazijn

Bradley van Bree; Elif Büyükdipi; Johan Can; Naomi van Ekeren; Sullieman El Azzouti; Emine Erdem; Hüda Ersen; Dilara Goedhart; Aaron Hoekman; Raviqa Jans; Erdal Kandemir; Eray Kasmer; Kevin Niehuis; Marit Nijhuis; Pim Nijhuis; Djernay Pelupessy; Ronella Petrovic; Acelya Pozan; Angela Prigge; Naomi Rotman; Robin Scholten; Roula Solaqa; Jasmijn Sordam; Carissa Taken.

Lassen MiG/MAG 1

Kacem Amsaad; Sven ten Brinke; Abdi Fatah Hersi Mirre Mohammud; Jordy Tiemes.

Onderhoud plantsoen

Wouter Korte; Rolf Winter.

Vorkheftruck-chauffeur

Jeremy Altena; Yassine Amsaad; Mathijs Borgelink; Marco Boswinkel; Bradley van Bree; Brian van den Broek; Ramon Diender; Brian Groothuis; Abdi Fatah Hersi Mirre Mohammud; Riso Horvath; Nick de Jonge; Sven Rolleman; Joey Schoemaker; Mike Slagboom; Jordy Tiemes; Rolf Winter.

Veiligheidscertificaat: VCA-B

Jeremy Altena; Kacem Amsaad; Nick Bergevoet; Mathijs Borgelink; Marco Boswinkel; Wesley van den Broek; Brian van den Broek; Ramon Diender; Dean Doeschot; Brian Groothuis; Abdi Fatah Hersi Mirre Mohammud; Nick de Jonge; Mike Klasen; Sven Rolleman; Jordy Tiemes; Rolf Winter.

Veiligheidscertificaat Start, Werk en Blijf veilig

Albert Alkan; Shafir Antar; Mathijs Barkel; Emiel Boers; Ilayda Deniz; Levi van Drumpt; Femke Hänschen; Nisha van Ingen; Renzo Kacak; Riza Karaca; Thom Korte; Davey Kregting; Jason Kregting; Mitchel Lubberink; Ivan Mahmoud; Miranda Marcus; Monica Marcus; Veronique Naafs; Annique Nijboer; André Poles; Jaimey Rotman; Damian Ruijter; Anouk Schepers; Charlotte van der Sluis; Pelaity Texeira Lopes; Mike Tijhuis; Nick Tijhuis; Naomi Trap; Dylan Warris; Bas van de Wetering; Niek Wienk; Ilona Yacoub.

Certificaat Leerlingbemiddeling

Elif Erdem; Mitchel Hartgers; Bas Jansen; Renzo Kacak; Jaimey Rotman; Pelaity Texeira Lopes; Mike Tijhuis; Mert Yanik.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.

In samenwerking met indebuurt Hengelo

Hengelo e.o.