Volledig scherm

Staring College

Locatie Borculo Herenlaan

Vmbo-basisberoepsgerichte leerweg

Horeca, toerisme, recreatie en voeding

Anne Kurk, Lochem; Davy Smeenge, Beltrum.

Voertuigentechniek

Jordi Heinen, Neede; Berni Roenhorst, Barchem; Jochem Rossel, Barchem; zorg en welzijn Nadia Bouganon, Lochem; Fleur Eggink; Amber van de Kolk, Lochem; Kaylee Meijer; Eline Oltvoort, Gelselaar; Jelke Rinders; Bente Schilderinck, Beltrum; Lisa Schilderinck, Beltrum; Sharon Udink, Lochem; Bahar Üzümcü, Lochem; Dagmara Zuryn.

Vmbo-kaderberoepsgerichte leerweg.

Handel en administratie

Lique Elschot; Rick Gunsing, Ruurlo; Kirsten Hissink, Barchem; Bram Klein Beekman, Lochem; Jurre Kuiper, Geesteren; Jonas Liebrand; Rob Luesink, Barchem; Wiebe Lusink, Ruurlo; Daan Visser; Robbin Vroom, Lochem; Marijn Welmerink, Neede; Mats Wiegerinck, Ruurlo.

Horeca,toerisme,recreatie en voeding

Teddy Bijleveld; Mart ten Elshof; Siebren Hilhorst; Tieme van Wessel, Ruurlo; Ties Witteveen, Ruurlo.

Voertuigentechniek

Niek Bikkel, Ruurlo; Tim Boers, Ruurlo; Jarno Bouwman; Jordi Greutink, Barchem; Sven Haarman, Lochem; Rik Harkink, Laren; Jesper Hengstman, Haarlo; Stef Klein Kranenbarg, Ruurlo; Max Olde Olthof, Ruurlo; Sander Pasman, Lochem; Thom Peters, Ruurlo; Maarten Rutjes, Ruurlo; Damey Segveld, Lochem; Jasper Selles, Lochem; Teije van Tuil, Ruurlo.

Zorg en welzijn

Tess Arts; Britney Berentsen, Beltrum; Beaudi Blanksma, Barchem; Manon Dieperink, Lochem; Maud Dimmendaal, Ruurlo; Lee-Ann ten Pas, Gelselaar; Trijntje Pietersen, Lochem; Victoria Roodhart, Lochem; Lisa Schouten, Lochem; Trude Spaanderman, Haarlo; Amber Veldhuis; Merel van der Wal, Lochem; Mirthe Wopereis, Ruurlo.

Locatie Borculo Beukenlaan

Vmbo-gemengde leerweg

Handel en administratie

Floor ten Elzen;Joris te Lintelo, Ruurlo.

Horeca,toerisme,recreatie en voeding

Victoria Hu, Ruurlo; Kayleigh Margaroli;Luuk van Rooden, Ruurlo; Sem Vermaase, Geesteren; voertuigentechniek;Sven Beerten;Damian Daalwijk;Jorrit ten Dam, Beltrum; Rick Kappert, Geesteren; Mart Kappert;Boas Meutstege, Gelselaar; Cas Oonk, Ruurlo; Jarno Stapelbroek, Beltrum; Bart Walvoort;Niek te Winkel, Ruurlo.

Zorg en welzijn

Chloë Bartelds;Dian Bergsma;Sanne Bleumink, Beltrum; Pien Floors, Ruurlo; Isa Groot Zevert, Beltrum; Lina Groot Zevert, Beltrum; Esmee Gunnewijk, Beltrum; Mies Kok, Beltrum; Anne Lankveld, Beltrum; Marlou Leusink, Haarlo; Nieké Ribbers, Beltrum; Lynn Ribbers, Ruurlo; Lieke Roelofsen, Geesteren; Sharon Schuilenborg, Neede; Fleur Schutte, Ruurlo; Inge Stapelbroek, Ruurlo; Janne Tammel, Beltrum; Margo Wildenborg, Beltrum.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Borculo.

Locatie Lochem

Mavo

Economie

Brontë van der Beek, Geesteren; Jeroen Beldman, Ruurlo; Annemare Beltman; Youri Blankenberg, Laren; Koen Bongaarts, Borculo; Siep Dovermann, Ruurlo; Stan Eertink; Amar El Masri; Tieme Ernst, Ruurlo; Thijs Fentsahm, Barchem; Dylan Grieving, Borculo; Sander de Haan; Guusje ter Haar, Ruurlo; Anne May van Heemstra, Laren; Annick van Houten; Eva Israël, Harfsen; Wieke Kerperien, Borculo; Roy Klein Polsvoort; Kyara Kleine, Borculo; Rens van der Knoop, Ruurlo; Olle van de Kolk, Barchem; Eva Küpers, Haarlo; Wail Laamimache; Sem Luesink; Noa Nijland, Borculo; Isabel Oskam, Ruurlo; Dennis Pardijs; Lars Peters, Borculo; Oumaima Rafai; Kelly Rekers, Laren; Matt Stegeman, Laren; Tijmen Stegers, Ruurlo; Luuk Timmermans; Gijs Tromp, Diepenheim; Sten Udo, Borculo; Özlem Üstündag; Robin van Velzen; Alieke van de Visger, Ruurlo; Robin Visschers; Jelke Vrielink, Harfsen; Wout Wehning, Ruurlo; Daniël Willekes, Ruurlo; Christel Wissink; Stan ter Woerds, Geesteren.

Techniek

Linde Dibbelink, Geesteren; Thymen Faas, Borculo; Sem Heurneman, Borculo; Thomas Jager, Geesteren; Diede Jelier, Ruurlo; Sylven Teunissen; Marc Zomer, Laren; Joppe Zweverink, Laren.

Zorg en welzijn

Willem Aalderink; Emma Beltman; Dina Berkani; Jette Böning, Gelselaar; Rick Bouwhuis, Laren; Ilse Diepenbroek, Ruurlo; Kyra Elschot, Borculo; Lizzy Griemelink, Geesteren; Ruth Harmens, Ruurlo; Minoe Heijenk, Harfsen; Nienke Hietland, Geesteren; Joëlle Hilhorst, Gelselaar; Roos-Marijn Hoytink, Ruurlo; Benthe Janssen; Kevin Jonker, Diepenheim; Faye Jonkman; Thomas Kaemingk; Fleur Kettelarij; Maureen Klein Kranenbarg, Ruurlo; Mike Koeslag; Lisa Kranenberg, Haarlo; Tara Kuiper; Niek Nijland, Laren; Lisanne Roes; Maaike Straver, Ruurlo; Abi Tharmalingam; Pien Verkerk, Barchem; Emma Voortman, Borculo; Ilse van der Weg; Sam Wentink, Borculo; Pien Wesseldijk; Romy van der Worp; Lisa van Zwieten, Borculo.

Havo

Cultuur en maatschappij

Janneke van den Bersselaar; Marinka Beumer; Annabel Boers, Ruurlo; Eline Groot Wesseldijk; Jet Hollander; Janine Krans; Nina Luitse, Diepenheim; Soraya Nijman; Jennifer Oosterholt, Ruurlo; Zoë Pompe; Jesse Tragter, Barchem.

Economie en maatschappij

Thijs Bolink, Geesteren; Lars Boonk; Amin Boulhrir; Colin Bouwhuis, Borculo; Sanne ter Braak, Borculo; Bryan Brummelman, Laren; Tjerk Carelse; Niels Daalwijk, Geesteren; Wouter Fortuin; Marit Garritsen, Borculo; Lotte Gilbers; Maaike Gilbers; Ivo Harmens, Ruurlo; Vera van Helden, Barchem; Birgitt Jansen; Annemart Janssen; Jelle Klein Hulse; Fleur Kleine Schaars, Laren; Lotte Kogelman, Ruurlo; Jan Lai, Enschede; Julia Leever; Mirte Leunk, Harfsen; Ian Lourens, Geesteren; Fay Nijenhuis, Ruurlo; Amal Nounouh, Borculo; Ruben Ordelman, Neede; Lieke Roekevisch, Ruurlo; Rens Roekevisch, Ruurlo; Sharanjan Satkunarajah, Borculo; Roy Scheggetman, Laren; Daan Schellekens; Luuk Schepers, Borculo; Steven Schuurmans, Ruurlo; Nicky Span, Ruurlo; Koen Sterenborg, Borculo; Tamara Stern, Barchem; Anne Stroo; Stan Toorneman; Thomas Tragter, Ruurlo; Felix Venderbosch, Ruurlo; Lotte van Wessel, Barchem; Robin van Westerhuis; Jelle Wilgenhof.

Natuur en gezondheid

Tessa van Beek; Ruben Besten; Kai Brookhuis; Yorick van Bruggen, Borculo; Michelle Bruinshorst; Nadine Damen; Ilias Dkhissi; Chiel Egers, Borculo; Leon Eggink; Thomas Enzerink, Barchem; Nina Ernst, Borculo; Marit Florijn, Geesteren; Fady Ibrahim, Borculo; Laura Jager, Geesteren; Lotte Jansen, Ruurlo; Tim Kerkemeijer; Anouk Klein Kranenbarg, Ruurlo; Daphne Klinkhamer, Ruurlo; Jesse Klomp, Borculo; Guus Krabbenborg, Geesteren; Koen Kreunen, Borculo; Nicole Krijger; Emma Mager, Borculo; Berend Morsink, Diepenheim; Martje Nieuwenhuis, Ruurlo; Lieke Nijenhuis, Barchem; Eva Nummerdor, Gelselaar; Bjorn Oonk, Ruurlo; Niels Oudenampsen, Laren; Steffie Peters; Rico Rappard, Borculo; Loek Römer, Ruurlo; Nikita Seesink, Borculo; Vincent Stokkink, Barchem; Britt Textor, Borculo; Femke Venema; Wouter Versteeg; Daan Voltman; Ilse Wegdam; Evanne Welling, Borculo; Amber Wopereis, Ruurlo.

Natuur en techniek

Teun te Bulte, Laren; Dennis Driessen; Robin de Graaf, Ruurlo; Manon Kapers, Ruurlo; Nienke Lievestro, Ruurlo; Willem van Rossum; Simon Tenhagen, Geesteren.

Atheneum

Cultuur en maatschappij

Esmé Hannan; Imre Korpadi, Barchem; Victor Prakke; Lobke Schutte, Laren; Britt Wezinkhof, Ruurlo.

Economie en maatschappij

Wouter-Bas ten Berge; Emma Braakhekke, Borculo; Karima Chamlal, Ruurlo; Tom van Duren, Borculo; Xander Gelink; Max Hommes; Jarno Hoogebeen, Ruurlo; Jorien Kempers; Anneloes klein Nulent, Borculo; Youri Markink, Diepenheim; Jet Mensinga, Ruurlo; Tom Meutstege, Ruurlo; Tessa Vredeveld, Laren; Feike de Vries; Anne Westerink; Fleur Zomer.

Natuur en gezondheid

Nick Bongers; Britt Brouwers, Borculo; Femke Brummelhuis; Rutger Carelse, Laren; Karlien Eijsker; Marjolein Essink, Ruurlo; Lars Essink, Ruurlo; Iris de Graaf, Ruurlo; Lisa de Graaf, Haarlo; Ilse van Kessel; Max Klein Beekman; Torben Lammerdink, Ruurlo; Lowie Leferink, Laren; Jelse Lenselink, Ruurlo; Lotte Ottens; Luuk Philipsen; Friso Pladet; Gideon Prakke, Geesteren; Ashley Rhebergen, Borculo; Ilse van der Scheer; Sangavi Sivananthan, Ruurlo; Tara Stadens, Gelselaar; Wiege Statius Muller, Ruurlo; Carly Stegeman, Laren; Geanne Welbergen, Vorden.

Natuur en techniek

Joris van den Biggelaar, Vorden; Tom Busink; Frank Kok, Geesteren; Nienke Rook.

Gymnasium

Cultuur en maatschappij

Linde Echternach, Diepenheim; Nadieh Ligtenberg, Ruurlo; Judith van Lookeren Campagne, Barchem; Corine Rouwenhorst, Diepenheim; Tama Schreurs, Barchem; Roseanne Trijsburg; Meike van der Zee.

Economie en maatschappij

Sabine van Engbrink, Ruurlo; Paul van Gijssel, Ruurlo; Niek van der Kuijl, Ruurlo; Stijn Lijnsvelt; Mert Özdemir, Diepenheim; Kim Roelofsen; Anne Semmelink; Loes Somhorst, Exel; Esmee Vrielink.

Natuur en gezondheid

Benjamin Bisperink; Marissa Burggraaff; Wout Dijkstra, Ruurlo; Femke de Greef; Edwin Jager, Ruurlo; Saskia Koeleman; Thomas Luchies; Mieke Mogezomp; Pavalya Sivananthan, Barchem; Duncan Stern, Ruurlo; Emma Treijtel, Ruurlo; Daniek Wesselink, Barchem; Floor Wijnen.

Natuur en techniek

Gina Boting, Borculo; Esther Voortman, Ruurlo; Bas Wensink.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Lochem.