Volledig scherm
© Carlo ter Ellen DTCT

Twents Carmel College

Locatie Lyceumstraat

Havo

Daan Achterweust, Rossum; Evelien Ankoné; Furkan Aslandogan; Gabriël Asmar, Losser; Thomas Aveskamp, Losser; Milou Beissel; Marloes Bekhuis; Ellemijn ter Bekke; Youri Beld, Losser; Jef van Bentem, Losser; Maurits van Benthem; Marleen Bezuijen; Thijmen Bos, Losser; Diede Bosch; Marc Bösing, Losser; Nick Bossink, De Lutte; Lars de Bot, Losser; Martijn ter Brake, De Lutte; Lieke Brandenburg, Overdinkel; Aron Brok; Emma Brons, Losser; Bente Brookhuis, De Lutte; Jessie Chen, Rossum; Guus Damhuis; Leonie Davina; Tess van Duin, Losser; Eline van den Eijkel, Losser; Merle Elferink, Overdinkel; Romy Elferink, Overdinkel; Mick Elfrink, Losser; Gina Emslie; Sanne Engelbertink; Matteo Farris; Pim Forte; Alyssa Frasa, Enschede; Leon Gelhever; Iris Gerrits, Rossum; Lucas Ghareb, Enschede; Freek Groenewold; Eva Hartman, Rossum; Veronique Hobbelink, De Lutte; Leroy Hollander, Overdinkel; Gitte Hommels; Lisa ter Huerne, Losser; Stan van Huizen, Losser; Robbin Huurneman, Losser; Bart Huyts; Lana Issa; Koen Jannink, Enschede; Anne Jansink, De Lutte; Fabian Jansink; Charley Jutten; Niels Kamphuis; Janneke Kemna, De Lutte; Ritchell Konter, Overdinkel; Pepijn Kreuwel, Deurningen; Quinten Kropmans; Tom Leferink; Merel Massink; Nikki van Mook, De Lutte; Umut Mumcu; Anne Munster, Deurningen; Daphne Nagel, Losser; Confiance Ndeze, Losser; Daan Nijmeijer; Audrey Paul; Lars Perik; Naomi Posthumus, Losser; Daan Punt, De Lutte; Wies Rensen, Deurningen; Stijn Richters; Kyrsa Rigtering, Losser; Anouk Roelofs; Maud Roethof; Mannes Rorink, Rossum; Laura Scheffer, Losser; Renze Scholten, Rossum; Dirk Schröder, Rossum; Hanne Schuurman, Rossum; Marissa Seijger, De Lutte; Bo Slaghekke; Tess Steenwelle, Enschede; Anouc Stehr, Losser; Cas Steunebrink, Beuningen; Marleen Strootman, Rossum; Mitch Tijhuis, De Lutte; Koen Vastert; Marijn Verhoeven, Losser; Chiel Vlutters; Madelon Vos, Overdinkel; Wouter de Vries, Losser; Wouter Weghorst; Heleen Welhuis, De Lutte; Justin Westenbroek, Overdinkel; Vera Weusthof; Mitchel Wildenborg, Losser; Bart Ziemerink.

Cum Laude

Bente Schasfoort, De Lutte.

Atheneum

Sjoerd Beene; Sil van Benthem, Rossum; Mike Bollaan, Losser; Marijke Bos; Lieke Bouwhuis, Overdinkel; Iris ter Brake, De Lutte; Emma Bramer; Martijn Bruins, Losser; Tim Bult, Enschede; Susan Elferink, Losser; Niels Engberink; Iris Engbers, Losser; Rutger de Graaf; Wies Haarman, De Lutte; Laura Haarsma; Ruben Hampsink; Roos Harmelink; Jet Hartman, Rossum; Tim Haverkort, Losser; Suzan Hesselink, Losser; Wouter Huisman, Losser; Anne Jaspers; Ralph Kasteel; Stef Koertshuis, De Lutte; Manon Korfage, Losser; Matthijs Lansink; Floor Leeferink, Losser; Bart Leferink, De Lutte; Bob Liet; Esmee Maaskant, Losser; Pelle Massink; Emma Meijerink, Losser; Claudia Morsink, De Lutte; Jari Morsink, De Lutte; Renske Mulder, Enschede; Tom Mulder; Maurice Naeye, Losser; Emma Nordkamp, Losser; Céleste Oddo, Losser; Marcus Oran, Losser; Bjorn Oude Roelink, Losser; Marlie Overbeek, Losser; Cheyenne Parijs; Anneke Poorthuis; Anne Pronk; Harmen Punte, Enschede; Noud Rietman; Eline Rikmanspoel; Anouk Rolink, Losser; Bente Rouing, Losser; Pola Salieb, Overdinkel; Jesse Savonije, Enschede; Koen Schopman, Losser; Marieke Schuitemaker, Losser; Eline Semmekrot; Jurgen Siers; Juliët Stam; Jelle Veer; Brent in 't Veld; Thijs Vluttert, Enschede; Ruud Weda, De Lutte; Jeroen Welles, Gildehaus (D); Steven Zhao; Robin van Zutphen; Jop Zwienenberg, Rossum.

Cum Laude

Tim Siemerink, Rossum.

Gymnasium

Denise Chen; Sebastian Engbers; Jorn Heutink; Nick in het Veld; Beppie Vlutters; Kelsey Weustink.

Cum Laude

Thomas van Nus.

Locatie De Thij

Havo

Esmée Aalders; Tom Aalders, Ootmarsum; Britt Agterbos; Senna Anssems; Iona Antonie; Ties Arens, Denekamp; Nina Bartelink, Denekamp; Mathijs Beld, Denekamp; Romy Beld, Nordhorn (D); Tim Bels, Denekamp; Iris van Benthem, Weerselo; Amber Bergman ,Lattrop-Breklenkamp; Fleur Bethlehem; Maarten Beunk, Denekamp; Maud Blokhuis, Weerselo; Amke Bos, Reutum; Thierry van den Bos; Annedy Bouwhuis; Chiel ter Braak; Meine Brueker; Willem Brunninkhuis, Denekamp; Jordi Bruns, Denekamp; Soraya Buls; Merel Bulter, Denekamp; Cas Busscher, Ootmarsum; Lynn Busscher ,Lattrop-Breklenkamp; Niek Busscher, Ootmarsum; Demi Christenhusz; Joyce Christenhusz; Merle Conti, Denekamp; Carolien Cramer; Jessica Damhuis, Denekamp; Loes Damhuis, Ootmarsum; Nina Droste, Ootmarsum; Eline Duikersloot; Lauren Evers; Sophie Geeraths; Maaike Geerdink, Ootmarsum; Pien Gerbert; Noël Geypens; Loes van Giessen, Denekamp; Kim Groeneveld ,Lattrop-Breklenkamp; Jessie Hampsink, Beuningen; Lizzy Hampsink; Sophie Heesink, Denekamp; Ties Heesink, Denekamp; Jonne Hofstee, Denekamp; Loes Holsink, Ootmarsum; Teun Holtkamp, Ootmarsum; Juliët Huisman, Weerselo; Myrthe Kamphuis, Ootmarsum; Peter Kando; Stan Keizer, Beuningen; Noortje Klein Willink, Denekamp; Kees Knippers ,Lattrop-Breklenkamp; Tom Knippers, Beuningen; Loran Koehorst; Maartje Kokkeler, Beuningen; Wout Loohuis; Myrthe Lotgerink Bruinenberg, Weerselo; Céline le Loux; Omar Mahmutovic; Maaike Masselink, Beuningen; Carmen Meinders, Tilligte; Quinty Meulenkamp; Eline Moes, Denekamp; Meike Morsink, Denekamp; Susan Morsink, Denekamp; Isabel Nibourg, Denekamp; Nina Niehoff; Sanne Nijhuis, Ootmarsum; Kjell Nijmeijer, Agelo; Wieke olde Hanter, Ootmarsum; Babs van Ommen, Denekamp; Senne Oogink, Ootmarsum; Jesse Oortman ,Lattrop-Breklenkamp; Marijn Oude Brunink, Ootmarsum; Robin Oude Griep, Denekamp; Bente Oude Luttikhuis, Ootmarsum; Esmée Oude Luttikhuis, Denekamp; Jonne Oude Luttikhuis, Denekamp; Femke Oude Wesselink, Denekamp; Lyan Paus, Weerselo; Germaine Peels, Ootmarsum; Bart Polhuis; Maartje Pollemans, Denekamp; Jouke Postel, Tilligte; Roel Potijk ,Lattrop-Breklenkamp; Maud Pünt, Ootmarsum; Joost Rake; Tess Rikkink, Denekamp; Jaap Rikmanspoel, Ootmarsum; Daan Roeleveld, Denekamp; Jorien Roetenberg, Ootmarsum; Bram Ros; Jill Rouwers, Ootmarsum; Joost Schröder; Derk Schunselaar, Denekamp; Noëll Segerink; Tolunay Sevginba?; Ruben Sleiderink, Ootmarsum; Bo Soeteman; Mart Steenbeeke; Evy Stege; Renske Stege; Britt Steinmeijer; Marlou Stevelink, Denekamp; Tess Stevelink, Agelo; Lars Teggeler, Denekamp; Wenke Tijdhof, Denekamp; Yusuf Tirsi; Reniet Vastert; Abbe Veldscholten, Denekamp; Daniek Veldscholten, Denekamp; Niek Veldscholten, Nordhorn (D); Eva Velers, Ootmarsum; Suzanne Veltmaat, Denekamp; Sebastian Verwoert; Naud Westerhof, Beuningen; Zoë Westerhof, Denekamp; Fleur Weustink, Denekamp; Emma van Wieren; Iris Willemsen, Denekamp; Lynn Willemsen, Denekamp; Juliët de Witte, Oud Ootmarsum; Astrid Zoontjes.

Atheneum

Luuk Aveskamp ,Lattrop-Breklenkamp; Jet Baalhuis, Denekamp; Esmee Beugelaar; Britt Blokhuis, Beuningen; Demi Bodde, Denekamp; Jules Borggreve, Weerselo; Erik Brands; Diede Brookhuis, Denekamp; Jan Brunninkhuis, Denekamp; Abrohom Demir; Carmen den Drijver; Rick Dubbeldam, Weerselo; Lynn Engbers, Ootmarsum; Liz Greven, Denekamp; Derk Groeneveld, Weerselo; Aafke Gruintjes; Carmen Harmelink; Ferran Harperink, Denekamp; Joris Harperink, Weerselo; Cheyenne Heinink, Denekamp; Bas Hemeltjen, Denekamp; William Hobbelink, Beuningen; Freek Hobbenschot; Oscar Hoogeslag, Ootmarsum; Lars Hulsbeek, Denekamp; Jim Kienhuis; Megan Kienhuis; Robin Klamer, Beuningen; Steven Kleijsen, Reutum; Marnix Klein; Stan Koershuis, Denekamp; Tijmen Krijnen, Denekamp; Marijn Lenderink; Lauren Leusenkamp; Britt Leussink, Ootmarsum; Isabelle Leussink, Ootmarsum; Henrieke Lohuis, Ootmarsum; Sterre Lutterop; Tim Meijer, Ootmarsum; Femke Mulder; Nikki Mureau; Hilde Nijland, Weerselo; Celine Oude Egberink, Weerselo; Gijs Oude Vrielink; Jelle Platvoet, Denekamp; Lars Poort; Julia Poorthuis; Sjane Reinink, Tilligte; Dominique Reuvekamp; Laura Rolink, Beuningen; Tippy Rolink, Beuningen; Emma Ruiter; Twan Schulte, Ootmarsum; Wietse Schuurman, Denekamp; Yorick Smelt; Bart Snoeijink, Denekamp; Mart Stappenbelt; Michiel Steenbeeke, Denekamp; Lars Telgenhof Oude Koehorst, Ootmarsum; Wiebke Tenniglo, Ootmarsum; Jochem Tijburg; Justen Timmerman, Denekamp; Maarten Timmers, Ootmarsum; Michael Visschedijk, Tilligte; Maarten Westerhof, Denekamp; Christian Wilbers, Denekamp; Jaap Wolbert; Lot Wolters, Ootmarsum; Laurette van der Woning, Denekamp; Mevlid Yildirim; Bas Zanderink, Beuningen; Mirthe Zwanenburg, Denekamp; Melle Zwiep, Denekamp.

Cum Laude

Myrthe Luttikhuis, Beuningen; Machiel Overmars, Tilligte; Steven Ribberink, Denekamp.

Gymnasium

Darcy ter Elst, Denekamp; Shamim Ferdos, Denekamp; Stef Kuiper, Denekamp; Liselotte Oplaat, Ootmarsum; Evie Potijk, Weerselo; Michelle Timmerman, Denekamp.

Cum Laude

Timo Groeneveld, Tilligte; Nathalie Leussink, Ootmarsum; Tessa Mulder. 

Locatie Potskampstraat

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouwen, wonen en interieur

Lars Ankone; Chiel Bekhuis, Agelo; Siebe van Bentem, Denekamp; Mark Blokhuis; Wout Breukers, De Lutte; Roy Casteel, Enschede; Jorg Engberink, Saasveld; Marvin van Essen, Losser; Bart van Goethem; Fabio Haarsma; Job Hemme; Dyllan de Hilster; Sten Huigen, Enschede; Sharon Jager; Tim Kleissen, Rossum; Max Lucassen; Noah Noppert, Ootmarsum; Bram Nordkamp, Losser; Anouk Schiermeier, Ootmarsum; Sam Schurink; Bart Steggink, Denekamp; Richard van der Vegte; Jelle Vollenbroek, Deurningen; Joep Wassenburg; Pien Weierink, Ootmarsum.

Economie en ondernemen

Eva van den Berg, Enschede; Femke Brouwer; Philip Chamaon; Ramon Hankel, Overdinkel; Luuk Hartgerink, Losser; Delano Hogenkamp, Losser; Suraphi Kao, Denekamp; Kenley Kraak; Jordy Kuipers, Nordhorn; Ruben Kuipers; Mert Masseling, Denekamp; Siebe Moes; Carst van Mook, Losser; Jordis Ntamagiro, Denekamp; Niels Oosting; Esmee Reehuis, Losser; Jeffrey Rietberg, Enschede; Joris Sanderink; Jasper Schröder; Naomi Spée, Ootmarsum; Bram Steghuis, Ootmarsum; Xavier van Straaten; Julia Unval, Losser; Lars Veger, Ootmarsum; Jesse Visscher; Daan Vrielink, Rossum; Mustafa Waziry, Denekamp; Maud Zwaferink; Lisanne Zwiers, Losser.

Horeca, bakkerij en recreatie

Bastijn Alberink; Job Beukert; Nick Bosch, Ootmarsum; Jonne Boukema, De Lutte; Nick Burke; Dominique Dam; Sep Damhuis, Rossum; Noëlle Dreierink; Noah Gerberink, Enschede; Tim Gervink, Losser; Fleur Grun, Overdinkel; Tes Hartman, Rossum; Stefany Holweg; Elmar van der Hooft; Niels Huuskes, Enschede; Jordi Kamphuis, Rossum; Dennis Kamps; Brian Klein Leugemors; Morris Kluitenberg; Kjeld Koller, Almelo; Tom Lucassen; Luçia Lustig, Losser; Sam Niehuis; Bas Nijhuis, Nutter; Jarno Olde Keizer; Joyce Oude Lashof, Rossum; Bart Poorthuis, Overdinkel; Bo Rouwen; Mike Schipper, Losser; Brent Steenbergen; Maxime Stekelenburg; Nick van Straaten, Overdinkel; Jarno Striezenau, Losser; Max Terlage, Losser; Romy Udink; Luca Weernink, Rossum; Nikay van der Woning, Losser.GroenTom Blokhuis, Losser; Bjorn Brinker, Enschede; Matthijs Efftink, Losser; Anne Gosemeijer, Ootmarsum; Kas Groenewoudt, Losser; Jurre Groothuis, Reutum; Maud Haarman, Weerselo; Jochem Hering, Rossum; Verona Hoffmann; Sanne ten Hove, Denekamp; Leonie Loves; Anne Moleman, Rossum; Sjoerd Nijhuis; Kim Nolten, Denekamp; Luc Oude Nijeweme, Beuningen; Marèll Peters, Denekamp; Robin Rillmann; Shania Roode; Gijs Steghuis, Rossum; Paulina Verdriet, Zetten; Bo Vloothuis, Rossum; Joost van Zutphen, Losser.

Mobiliteit en transport

Nick Freriksen, Gronau; Cheryl Luth; Dennis Oude Oosterik, Weerselo; Thom Rikkink, Denekamp; Mark Vos, Lattrop-Breklenkamp; Stef Vrielink, Denekamp; Wesley Weenk, Denekamp.

Produceren, installeren en energie

Michiel Ankone; Dries Arens, Ootmarsum; Erel Çetin, Enschede; Rik Eidhof, Rossum; Gijs Groener, Lattrop-Breklenkamp; Calvin groote Beverborg, Saasveld; Ruben Helthuis, Denekamp; Tom Hulskotte, Denekamp; Julian Ierna, Losser; Jasper Keizers, Losser; Denny Kloostra; Daan Kreeft, Denekamp; Niels Kuipers, Nutter; Arnel Mehovic; Bas Meijerink, Weerselo; Jordy Menger; Tim Moekotte; Deejay de Paauw, Denekamp; Kevin Prinsen, Enschede; Niek Snijders, Denekamp; Joost Tiehuis; Rick Wams, Denekamp; Niels Wessels, Ootmarsum; Jarmo Zwiep, Deurningen.Cum LaudeTim Meijer, Enschede.

Zorg en welzijn

Danique Bekhuis, Denekamp; Chayenne Boswinkel, Losser; Sam Brahim, Denekamp; Jolijn Brons; Marlinde Brookhuis, Denekamp; Annelon Degger, Ootmarsum; Nora Deghoughi, Gronau; Romina Eggert, Losser; Tara Engelbertink, De Lutte; Verona Enxing, Hengelo; Adna Fazli; Jasmijn Grimberg, Ootmarsum; Wietske Heetebrij, Enschede; Luna van der Heide, Enschede; Quinten Heinemann; Rianne Hinderiks; Isabel Jansen; Jonne Lohuis, Tilligte; Mirjam Mahmoud, Denekamp; Norshin Mirza; Gerben Mookhoek, Denekamp; Marèl Niehoff, Ootmarsum; Judith Nijdam; Larissa Oude Holtkamp; Tess Oude Nijhuis; Nadia Oude Spraakste; Aleyna Özgünes; Burçu Özgünes; Lauke Pikkemaat, Denekamp; Lise Poorthuis, Losser; Emma Scholten Linde, Rossum; Vera Spit, De Lutte; Jolien Steinmeijer, Rossum; Iris Zwaferink, Rossum; Milou Zwiep, Deurningen; Nina Zwiep, Weerselo.

Kaderberoepsgerichte leerweg

COMTC

Chiel Arkink, Rossum; Niels Bakker; Kris Bergsma, Denekamp; Luuk Beune, Hengelo; Job Brons; Stefan Budding; Bas Bulthuis, Enschede; Twan de Graas; Rutger Huisken, Lattrop-Breklenkamp; Bas Kelder, Hengelo; Jarik Kortman; Daan Kuipers, Beuningen; Jorn Olde Rikkert, Weerselo; Mike Steghuis, Losser.

Bouwen, wonen en interieur

Marnick Duivelshof; Thomas Fox, Lattrop-Breklenkamp; Ruben Groeneveld, Denekamp; Dick Ribberink, Denekamp; Chris Telgenhof Oude Koehorst, Reutum; Rens Tijscholte, Lattrop-Breklenkamp.

Economie en ondernemen

Emil Ajkunic, Losser; Josien Blokhuis, Deurningen; Luca Blokhuis, Denekamp; Tom Blokhuis, Denekamp; Bas Brinkhuis, Losser; Fleur Bronswijk, Ootmarsum; Okan Çekin; Luca Drost; Mike Franke; Bodhi Gerard; Lars Getkate, Losser; Pascal Gojani, De Lutte; Madike Grijpma, Losser; Carmen grote Beverborg, De Lutte; Lászlo Hanterink; Max Hesselink; Jaap Hommels; Ornamo Ilyo; Mart Koldemeule, Ootmarsum; Jurjen Kortink; Zohair L'Bouhdidi, Almelo; Boyd Letteboer; Marlon Maartens, De Lutte; Fleur van Mook; Thierry Murega; Thomas te Nijenhuis; Iris Roord; Sep Smellink, Denekamp.

Groen

Julia Beijerink; Susan van Benthem; Rukiye Çöpoglu; Matthijs Frielinck, Beuningen; Merle Hampsink, Beuningen; Charon Hoeben, Weerselo; Mark Mulder; Thijs Oude Nijhuis, Tilligte.

Horeca, bakkerij en recreatie

Sara Demir; Joran van Erven; Jordy Heidemann; Inge Heijdens, Beuningen; Sophia van Houtert; Aleks Krawczynski; Floris Lageweg, Hengelo; Sharon Loves; Jamie Olde Scheper; Stijn Oude Mulders, Weerselo; Teun Pijnappel; Anne Rouwers, Agelo.

Mobiliteit en transport

Léon Bösing, Losser; Robin Broenink, Geesteren; Tygo Elshoff, Overdinkel; Daan Groeneveld, Tilligte; Clemens Hartman, Weerselo; Dennis Kamphuis op Heghuis, Hengelo; Fabio Meijerink, Weerselo; Lars Niemeijer, Ootmarsum; Tom Peters, Hengelo; Mark Schopman; Jouke Stroot, Albergen.

Produceren, installeren en energie

Hijn Arens, Agelo; Gijs Arkink, Rossum; Rick Becker; Bjorn Boerkamp; Tom ter Braak; Maikel Gerbert, Enschede; Bram Haring ook genaamd Brugger, Hengelo; Dwight Heinink, Denekamp; Lesley Hödl, Losser; Nick Hofkamp; Jeffrey van Koelen, Hengelo; Roy Lohuis, Denekamp; Wouter Olde Monnikhof, De Lutte; Dylan Oonk; Daan Rolink, Denekamp; Ben Schilderman, Borne; Sjoerd Smedinga, Hengelo; Thomas Tijman, Losser; Kai Zwiers, Rossum.

Zorg en welzijn

Berika Akdis; Jordy Bakker; Wies van Bentem, Denekamp; Fabiënne van Benthem; Sofie Bosch, Losser; Renske ter Braak, De Lutte; Aniek Brand; Esmee Bulthuis, Enschede; Kim Franke, Weerselo; Jasmijn Gosemeijer, Denekamp; Vera Haarman, De Lutte; Rowèl Hagg; Mathée Hamady, Denekamp; Lisanne Hampsink, Rossum; Marleen Hampsink, Beuningen; Danique Hoffmann; Tessa hoge Bavel; Naomi Hommels, De Lutte; Manon Ikink; Lauren Jansink; Nina Kaptein, Agelo; Amber Kattenpoel Oude Heerink, Deurningen; Janneke Kempers, De Lutte; Madée Mulder; Ilse Musters; Liz Olde Scholtenhuis; Lauren Oosterbroek, Rossum; Si Chao Oude Luttighuis, Enschede; Charlotte Oude Nijhuis; Femke Pahlplatz, Lattrop-Breklenkamp; Fabiënne Perik, Losser; Lotte Peters, Denekamp; Brechje Pikkemaat, Lattrop-Breklenkamp; Babette Reinink, De Lutte; Mirthe Roesink, Losser; Fleur Sanders, Ootmarsum; Naomi Scheggetman, Denekamp; Marissa Spit; Amber Talsma; Sophia Timmerije; Chantal Vaanhold, Enschede; Laurie de Vos; Gijs Westenbroek, Losser; Marjolein Wolbert.

Theoretisch-/Gemengde leerweg

Lisa Aalbers; Anne Albers; Abraham Al Jeji, Denekamp; Fleur Anbergen; Jurriën Arends, Tilligte; Sidney Bake; Madelon Belderink, Ootmarsum; Jurre Benerink, Denekamp; Kai Benneker; Jelle van Benthem, Denekamp; Karenina Bernhard, Enschede; Jet Beuvink; Jet Bijen, Weerselo; Lotte Blaauwbroek; Pien Blokhuis, Weerselo; Stefanie Bodde, Denekamp; Philip ten Bokum; Bas Bonte; Sam Bonte; Stephanie Boomsma, Denekamp; Yvanka Borghuis; Enzo Boscu; Biek Bossink, Rossum; Myoki Bossink, Weerselo; Tom Bossink, Denekamp; Stan Boxum, Denekamp; Marije ter Braak, Albergen; Ted Brilhuis; Lisa Brinkhuis, Enschede; Maud Brookhuis; Maaike Brügging, Ootmarsum; Lynn Bruins; Bart ten Buuren, Ootmarsum; Bram Cageling; Antoni Chen; Jaap Davina; Willem Davina; Milan van Dieren; Rosalie Dijkhuis; Romy van Dusschoten, Denekamp; Romée van Duuren, Denekamp; Indy Emmerink; Anouk Engelbertink, Rossum; Evelien Exterkate, Deurningen; Maaike Franke; Jeroen de Gelder; Beau Gerfen; Joost Greven, Denekamp; Isa Groener; Tes Groote Punt, De Lutte; Lonneke Groothuis; Niek ter Haar, Ootmarsum; Kesley Hammink, Neuenhaus (Grasdorf); Demi Hanste, Deurningen; Fabian Hanter; Marije Haverkort; Luc Heesink, Denekamp; Jolene Heinink; Maud Hekman; Femke Hesselink, Rossum; Maaike Hesselink, Rossum; Jorieke ter Horst, Ootmarsum; Tygo Huisman, Rossum; Dirk Huusken, Ootmarsum; Nino Italiaander; Wes Italiaander; Jipp Janné, Weerselo; Jet Jansen; Pim Jansen; Jort Johannink, Denekamp; Elroy de Jong; Fleur de Jong, Hengelo; Stan Jonker; Nick Joosten, Enschede; Dirk Kamphuis, Oud Ootmarsum; Tim Kamphuis; Sterre Kaptein, Denekamp; Jesse Kemna; Guus Kienhuis, Denekamp; Susan Klein Hofmeijer, Denekamp; Jenthe Kolk; Charissa Koop, De Lutte; Kees Koopman, Rossum; Koen Kosters; Noor Krooshoop, De Lutte; Daphne Kuipers, Denekamp; Joep ter Laak; Kayleigh ter Laak; Nina Leben; Nout Lentfert; Laura Lesscher, Saasveld; Ellis Letteboer; Martijn Leus; Femke Leussink; Yoni Leuverink; Jeffrey van Lies; Lisa van der Logt, Rossum; Dennis Lohuis; Hidde Lohuis, Denekamp; Ties Lohuis; Koen Lokotte; Timon Loohuis; Tim Lotgerink Bruinenberg, Rossum; Tyrinn Lublink Weddik; Menno Lukens, Denekamp; Thomas Luttikhuis, Denekamp; Marit van Marle; Jimmy Mei; Don Meinders, Denekamp; Dick Mensink, Agelo; Sanne Moerdijk; Robin Mol; Merle Molendijk, Lattrop-Breklenkamp; Sanne Molendijk, Lattrop-Breklenkamp; Matthew Moran; Ralph Morselt; Lotte Morsink, Denekamp; Zoë Morsink; Sander Mounier, Deurningen; Lisa Mulder; Salih Mumcu; Bente Muntel, Enschede; Luuk Nevels; Julia Nibourg, Denekamp; Jurre Nieuwhuis, Denekamp; Demi Nijhuis, Denekamp; Isabel Nijhuis; Max Nijhuis, Weerselo; Mirte Nijhuis, Denekamp; Anouk Nijland, Saasveld; Gijs Nordkamp, Losser; Sanne Nordkamp; Eldin Novalic; Marc Olde Dubbelink; Robbin Olde Keizer; Jet olde Riekerink, De Lutte; Jorden olde Scholtenhuis; Hugo Otten; Pim Oude Elferink; Imke Oude Griep, Denekamp; Sepp Oude Koehorst, Deurningen; Daan Oude Luttikhuis, Weerselo; Maud Oude Luttikhuis, Denekamp; Bob Oude Nijhuis; Ramon Oude Nijhuis, Ootmarsum; Jeroen Oude Rengerink, Ootmarsum; Jasmijn Ouwens; Bart Pelster, Deurningen; Vitor Pereira De Paiva; Jane Perik, Denekamp; Jill Perik, Denekamp; Lisa Perik; Jessica Peters, Denekamp; Jill Pikkemaat, Denekamp; Puk Plekenpol; Mick Poelman, Denekamp; Irla Pot; Joost Pünt, Ootmarsum; Fleur Reimer, Denekamp; Sam Reith, Enschede; Chris Rekers, Denekamp; Famke Ribberink, Denekamp; Sem Ribberink, Denekamp; Charmain Rikkink; Jordi Roeloffzen; Mitchell Roord, Denekamp; Isabelle Rouwers, Ootmarsum; Mette Sanderman; Lieke Schepers; Jaimy Schilder, De Lutte; Job Scholten, Hertme; Joyce Scholten; Eddu Scholten Alfaro; Renske Scholten Linde, Rossum; Lynn Segerink, Rossum; Sem Seijger; Pien Senger, Weerselo; Merel Smellink; Sten Snellink, Beuningen; Kyra Sonder, Deurningen; Charno van Sonsbeek, Denekamp; Carlin Spanjer; Guus Spiele; Jan Steenbeeke; Jord Stegeman; Jens Stevelink, Rossum; Lynn Stevelink, Agelo; Jurre Stroot, Ootmarsum; Hidde Swennenhuis, De Lutte; Sam Tebbe, Tilligte; Noa Teesink; Sven Tempelman, Denekamp; Sann Thijert, Denekamp; Tessa Tigcheler; Wietse Tijans, Denekamp; Steyn van der Veen; Jarmo Veenhuis, Ootmarsum; Guus van der Vegt, Denekamp; Demi Veldhuis, De Lutte; Renske Veldscholten, Denekamp; Arton Velthuis; Mart Vennegoor, Ootmarsum; Kevin Visser, Hengelo; Pelle van Vliet, Lattrop-Breklenkamp; Deborah Vlok, Ootmarsum; Bohdi Vos; Lisa Vos; Bernd Vrielink, Rossum; Hugo Vrielink; Max Vruggink; Tycho Wagenvoort; Elisa Warnaar; Bente Weber; Jim Wekking; Lauren van der Wel, Ootmarsum; Hidde Westerhof, Lattrop-Breklenkamp; Sanne Weusthof, Reutum; Thijs Weusthof, Denekamp; Nel Wiefferink, De Lutte; Daan Wigger, Hengelo; Job Willemsen, Denekamp; Max Willemsen, Agelo; Lars Wolbers; Job Wolkotte, Denekamp; Anna Wortelboer, Ootmarsum; Laury van der Zande; Jort Zeevat, De Lutte; Ted Zuurwelle.Cum LaudeJesse Haverkotte, Deurningen; Lucas Hobbelink, Beuningen; Rick Seijger, De Lutte; Maury Vriesema.

Afdeling Praktijkonderwijs:

Getuigschrift praktijkonderwijs

Indy van den Burg; Robbin Eidhof, Rossum; Emily van Midden; Shania Brugman, Losser; Arno Knol, Losser; Kay Meulenbroek, Deurningen; Daan Möller, Hengelo; Romy Punt, Denekamp; Dany Settu, Denekamp; Thomas Spoolder, Losser; Shaira Bernsen; Nikki Eertman, Ootmarsum; Kaylee Groener, Losser; Stefan de Groof; Tiffany Hinderiks; Sven Huisman, Losser; Wendy Jansen; Silke Jansen; Celine Knol, Denekamp; Leroy Oude Holtkamp; Alicia Pereboom, Overdinkel; Luuk Sanderink, Rossum; Timon Striezenau, Losser; Richie Toeppner, Denekamp; Maurice Welpelo, Overdinkel.

Assistent hovenier AOC/VHG (niveau 1)

Jordi Olde Holtkamp, Rossum; Lorenzo Brinkman, Deurningen; Daniël Willemsen, Enschede; Maurice Welpelo, Overdinkel; Luuk Sanderink, Rossum; Stefan de Groof.

B-VCA

Luuk Engelbertink, Denekamp; Tom van Hal, Hengelo; Mathijs Beene, Lattrop-Breklenkamp; Baris Capar; Niek Nijhuis, De Lutte; Dirk Lansink; Nick Wevers, Losser; Raven Kers, Haarle; Lars Engelbertink, Denekamp; Jeffrey Maas, Overdinkel; Djafar Mobin, Overdinkel; Victor Vreijsen, De Lutte; Stef Wloka, Overdinkel; Marit ten Wolde, Overdinkel; Joël Ziemerink.

Basisvaardigheden groen

Justin Geerdink, Ootmarsum; Tom van Hal, Hengelo; Mathijs Beene, Lattrop-Breklenkamp; Lars Engelbertink, Denekamp; Thijs Koop, De Lutte; Jeffrey Maas, Overdinkel; Sven ter Halle; Nick Wevers, Losser; Luuk Engelbertink, Denekamp; Britt Kuipers, De Lutte.

Basisvaardigheden metaal

Baris Capar; Thijs Koop, De Lutte; Stef Wloka, Overdinkel.

Beheren van het schoolmagazijn

Youri Ketzner; Joël Ziemerink; Arjan Beernink, De Lutte; Kay Meulenbroek, Deurningen; Dirk Lansink; Ricardo van Zanten.

Bouw

Sven Huisman, Losser; Thomas Spoolder, Losser.

Facilitair

Aramayis Irmayis; Shania Brugman, Losser; Mirjam Kemerink, Beuningen; Britt Oosterbroek, Rossum; Eliëtte Adolfsen, Enschede; Ivana Postma; Marije Velthuis, De Lutte; Noa Groote Punt; Yasmeen Hinderiks; Djamy Duivelshof; Indy Meijerink; Saskia Bernds, Weerselo; Femke Lagendijk, Borne; Daniëlle Stomps, Hengelo; Sophie Nijenhuis, Denekamp.

Geldrekenen/kassatraining

Lieke van de Kolk; Sijmen van Nieuwkuijk, Losser; Emirhan Sasmaz.

Mig Mag

Stan de Groot, Losser; Robbin Eidhof, Rossum.

Plantenkennis

Niek Nijhuis, De Lutte; Britt Kuipers, De Lutte; Emily van Midden; Femke Spijk, Bad Bentheim; Arjan Beernink, De Lutte; Stefan de Groof.

Stappenplan houtbewerken

Michel van Huizen, Losser; Dries Kotte, Weerselo; Timon Striezenau, Losser.

Trekkerrijbewijs

Thomas Spoolder, Losser; Niek Nijhuis, De Lutte; Arjan Beernink, De Lutte; Britt Kuipers, De Lutte; Dirk Deterink, Reutum.

Veilig werken met de bosmaaier

Jordi Oude Holtkamp, Rossum; Stefan de Groof; Daniël Willemsen, Enschede; Luuk Sanderink, Rossum; Maurice Welpelo, Overdinkel; Britt Kuipers, De Lutte; Arjan Beernink, De Lutte; Niek Nijhuis, De Lutte; Lorenzo Brinkman, Deurningen.

Veilig werken met de motorkettingzaag

Lorenzo Brinkman, Deurningen; Jordi Oude Holtkamp, Rossum; Daniël Willemsen, Enschede; Luuk Sanderink, Rossum.

Motorkettingzaag, snoeien en afkorten

Stefan de Groof.

Veilig werken met de vorkheftruck

Kay Meulenbroek, Deurningen; Arno Knol, Losser; Arjan Beernink, De Lutte; Dirk Lansink; Youri Ketzener; Aron Linderhof, Denekamp.

Werken in de keuken

Aramayis Irmayis; Saskia Bernds, Weerselo; Sanne Steffens; Sophie Nijenhuis, Denekamp; Marije Velthuis, De Lutte; Kaylee Groener; Yasmeen Hinderiks.

Werken in de kinderopvang

Joyce Haarman, Saasveld; Esmée Zwerink, Losser; Esmee Kleine, Overdinkel; Indy van den Burg; Natasja Wolters; Tanja Tönis.

Winkelmedewerker

Eliëtte Adolfsen, Overdinkel; Shania Brugman, Losser; Lieke van de Kolk; Nikita Limburg, Overdinkel; Alicia Pereboom, Overdinkel.

Woonhulp

Romy Punt, Denekamp; Indy van den Burg; Natasja Wolters; Joyce Haarman, Saasveld; Tanja Tönis, Denekamp; Esmée Zwerink, Losser.

Werken in de zorg

Noa Groote Punt; Daniëlle Stomps, Hengelo; Djamy Duivelshof; Britt Oosterbroek, Rossum.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal. 

Locatie Losser

Theoretisch-/Gemengde leerweg

Elin Arends, Enschede; Anniek Baalhuis; Dagmar Barelds, Enschede; Fleur van den Berg; Koen Blokhuis; Melle Bosch, Overdinkel; Sophie Busscher; Esmee de la Combé; Destiny Degenhart, Gronau; Steven Elferink; Sigrid Evering; Mandy Friedrich; Ties Game; Aernoud van Gemert, Enschede; Renzo Gerritzen; Mark Gervink; Dani Ghiani, Overdinkel; Nadine van Gils, Overdinkel; Remo Grado, Overdinkel; Twan Grunder, Enschede; Bjorn Hassink; Tigo Haverkate; Irene Heller; Tyra Hellwig; Gino de Heul, Gronau; Levy Hoeijmans, Overdinkel; Gijs Houwert; Marel Huisman; Lars Hulsbergen, Overdinkel; Kim Jonker; Lieke Keizers; Mats Keur; Abas Khanlarov; Romée Kip, Overdinkel; Kelsey Knobben, Enschede; Sam Koenders; Nina Kraaijenzank; Bram Krabbe, Glane; Lynn Kroep; Wout Kuiper; Jorren van der Leest; Verona Leferink; Zoë Lobbes, Overdinkel; Andy Lubbers; Renee Luijerink, Overdinkel; Nelleke Manders; Yoeki Martina; Julian Masselink, Overdinkel; Carlijn Meijerink; Jaimy Mink; Cas Nijenhuis; Sem Nijenhuis; Lars Nijhuis; Tessa Nordkamp; Naomi Oostenbrink, Enschede; Steff Oude Roelink; Roxy van Pappelendam, Enschede; Jurgen Poell; Dylan Roetenberg; Larissa Rosink; Famke Rozema; Marnix Scheffer; Romy Scheffer; Ruben Scheffer; Tanja Schilderinck; Max Schipper, Overdinkel; Elise Schuur, Gronau; Wahid Soltani, Overdinkel; Daan Steghuis; Nienke Steghuis; Rita Tigranyan; Anouk Timmerman; Narine te Vaarwerk, Glane; Britt Venterink; Veerle Verhoofstad; Derren Voerman; Coen Volker; Jelmer de Vries, Gronau; Liz van der Weide; Jennifer Westenbroek, Overdinkel.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Losser.

Oldenzaal e.o.