Volledig scherm
© Frank Uijlenbroek

Vechtdal College

Locatie Hardenberg

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Simone Altena, Den Velde; Fernando Aman, Rheezerveen; Mark Bakker, Dedemsvaart; Rik Benjamins, Bergentheim; Arno Blankemeijer; Cezz Blommendaal; Kim Bolks, Rheeze; Nick Bos, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Thiemen Bosscher; Jorn van Bree, Dedemsvaart; Rychelle Doornbos; Bart Dorman; Sander Eggengoor; Bas van Eijk, Kloosterhaar; Daimen Ekkel, Mariënberg; Justin Finkers, Slagharen; Quinten Flick, Dedemsvaart; Bart Freke, Mariënberg; Mick Groen, Dedemsvaart; Lubien Hagedoorn, Gramsbergen; Joey Hagemeijer, Slagharen; Bram Helmich, Slagharen; Rik Heyman, Itterbeck; Tom Hudepohl, Slagharen; Ann-Christin Jahn, Itterbeck; Giel Kamphuis; Demian Keuken; Danicha Klaver; Syl Klein, De Krim; Frederique Klement, Gramsbergen; Ruben Klink; Theo Kosse, Schuinesloot; Senne Lambers; Arjan Leemgraven, Slagharen; Sem Makkinga; Hilco Mast, Radewijk; Ramon Mecklenfeld, De Krim; Melanie Meijer, Bruchterveld; Bastijn Muis, Gramsbergen; Jort Odink, Lutten; Ramon Olsman, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jos Olsman; Arjo Pouwels, Gramsbergen; Boaz Ramaker, Hoogenweg; Joyce Ranter, Hoogenweg; Dion Ringeling, Drogteropslagen; Sem Roessink, Kloosterhaar; Rutger Salomons, Bergentheim; Sanne Schuuring, Slagharen; Réno Strijker, Lutten; Jonick Vasse; Lisanne Vedelaar; Jordy Veenaas, Sibculo; Justin Veldman, De Krim; Thijs Veltink, Dedemsvaart; Jordy Vergoessen; Yoran Vetker, De Krim; Romy Vos, D-49847 Itterbeck; Brend van Weert; Luc Westenberg, Bergentheim; Kaylee te Wierik, Kloosterhaar; Mandy Winkels, Bergentheim; Felicia Bakhuis, De Krim; Jasper Bartels, Beerze; Menno Bosch, Gramsbergen; Wesley Gritter; Lars Hekman, Gramsbergen; Stijn Kuper; Jared van Leeuwen; Jennifer Tempelman, Schuinesloot.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Sanne Altena, Slagharen; Annelie Appel; Danny Beikes; Erik van den Bliek, Lutten; Maud Bosch; Chiel Bouwman, Gramsbergen; Sanne Breukelman, Kloosterhaar; Rick ten Brinke, Kloosterhaar; Emma Cramer; Lucca Dekker; Gijs Dollenkamp, De Krim; Hieke Dollenkamp, De Krim; Marieke Ekkelenkamp, Gramsbergen; Koen Elferink, Schuinesloot; Wesley Engelmoer; Julian Engels; Paula Eshuis; Ruben Everts, Bruchterveld; Susanne Gasman, Slagharen; Björn Geerts; Joey de Graaf, Kloosterhaar; Silvan de Haan; Sven Hagemeijer, Slagharen; Leonie Hamberg; Esmee Hankamp, Slagharen; Floris Hegteler, Slagharen; Daniek Herbers; Marissa van 't Holt, Gramsbergen; Collin Horstman; Jurre Hulzebosch; Joey Jansen of Lorkeers, Lutten; Dong-Soo Kampjes, Lutten; Julia Kieft; Anouk Kievits, Gramsbergen; Mart Klapwijk; Rinse Klink; Aniek Klokkers; Esther Kloosterman, Radewijk; Guus Kuipers, Gramsbergen; Steven Kunst; Chayenne Lamberink, Leeuwarden; Daniël Langenberg; Dominique Lenters; Gerwin Lenters, Rheeze; Nick Liefers, Neuenhaus; Joriza Luisman, Kloosterhaar; Stefan Markhorst, Brucht; Sanne Meesters, Lutten; Timo Meier, Gramsbergen; Nick Meijer; Thies Mensink; Michelle Menzo, Loozen; Kim Merjenburgh; Riad Mezouar, Slagharen; Sharon van der Most, Slagharen; Max Mosterman, Dedemsvaart; Anoek Mulder; Juan Nasta; Julian Nijman, Lutten; Miko Noordman, Geerdijk; Juan Oldehinkel; Esmée Oldenbeuving, Gramsbergen; Nikita van Olst, Gramsbergen; Sanne Prijs, Bergentheim; Étwan Reinders; Wesley Remmelts; Julia Santing, Nieuwleusen; Remco Schipper; Milan Schuurhuis, Bergentheim; Esmee Schwieters, Lutten; Matthijs Slager; Eclesias Sloot, Hoogenweg; Niek Slump; Niek Snoeijer, Schuinesloot; Jay Somsen, Hoogenweg; Stan Spalink; Sven Spijkers; Eline Spijkers, Radewijk; Max Stroeve; Steven Supèr, Sibculo; Maartje Supheert, Gramsbergen; Ilse Tiggelman, Sibculo; Ramon Timmer, Bergentheim; Daphne Veneman, Bergentheim; Gerjan Veneman, Bruchterveld; Alex Visscher, Gramsbergen; Lars Visser, Mariënberg; Mart Volkers; Jan-Willem de Vries, Rheezerveen; Manon Waterink, Beerzerveld; Elwin van der Weide, Gramsbergen; Leon Welleweerd; Danique Willems; Jonne Wolf; Kim Zandbergen.

Theoretische leerweg

Romee Altena, Holtheme; Matthijs Altena, Rheezerveen; Luc Bakker; Sandra Bekker, Bruchterveld; Thomas Bekman, Gramsbergen; Lars Bembom, Collendoorn; Jens van der Blij; Robyn Borgman, Slagharen; Anouk Borgman, Slagharen; Patrick Bosch, Slagharen; Nienke Bouma, Brucht; Iwan van den Bout; Melanie van Braak; Daan Breukelman, Kloosterhaar; Stef ten Brinke; Anne-Benthe de Bruin, Slagharen; Lynn Ekkel, Kloosterhaar; Maaike Evers; Alisha van der Felz, Schuinesloot; Stefan Fokkert; Ilse Gast, Sibculo; Bas Gerholt; Jesse Godeke; Kaylee de Haard, Hoogenweg; Stan Hamberg, Gramsbergen; Judith Hamhuis, Bruchterveld; Jordy Haverkort, Schuinesloot; Marinthe Hazelhorst, Diffelen; Mirthe Hierink, Beerze; Marijn van den Hoek; Tom Horstman, Slagharen; Niels Jansen, Gramsbergen; Jastin Kelder; Rachnar Kikkert; Liene Klapwijk; Bernice Koorn; Wieke Kosse, Slagharen; Nina Kroeze, Bruchterveld; Michelle Kroezen, Schuinesloot; Noah Kuilder, Loozen; Ilse Kuiper, Lutten; Bob van der Laan; Michaël Lahdo; Marise Luisman, Gramsbergen; Patrick Matel, Gramsbergen; Lars Mecklenfeld, Slagharen; Daniek Meijerink, Venebrugge; Jisse Mensink; Lisa Mepschen, Schuinesloot; Daan van der Meulen, Slagharen; Enya van der Molen, Rheezerveen; Csaba Nijboer, Sibculo; Noah Nijeboer, Sibculo; Ilona Nijeboer; Kevin Nijkamp, Slagharen; Joep Nonkes; Tim Olde, Coevorden; Piet ten Pas, Beerzerveld; Laura Pieper, Slagharen; Lianne Plas; Tom Platje, Bruchterveld; Myrthe Post; Jorinde Pullen, Diffelen; Gerben Reinders, Den Velde; Stef Reinders, Holtheme; Fleur Ridderman; Jill Schutte, Sibculo; Rosanne Schuurhuis, Beerzerveld; Thijmen Slomp, Gramsbergen; Julia Sloot, Sibculo; Arieke Slot, Gramsbergen; Julian Smit, Bruchterveld; Mariëlle Soer, Lutten; Ellen Steunenberg; Rylana Stoeten, Bergentheim; Jorrit Stroeve; Rachialle Timmermans, Ane; Marten Treep, Vroomshoop; Pelle Vasse, Ane; Jeroen Waterink, Radewijk; Gerina Welleweerd; Pepijn Welleweerd; Arjan Werink, Slagharen; Tim Westerveld; Ryan ter Wielen; Jarno Willems; Wiljo Willems, Mariënberg; Maarten Wolbink, Sibculo; Gerjan Zagers; Tom Zagers.

Havo

Zayd Al-Khayat; Dagmar Bakhuis, Beerzerveld; Mirthe Ballast, Dedemsvaart; Rita Bedawid; Kirsten van de Belt, Collendoorn; Chiara Beltau; Ilse Benjamins, Bergentheim; Chris-Jan Bolks; Esmée Bosma; Manon Bouwhuis; Rik Bouwmeester; Joris Brink; Kylian Buimer, Hoogenweg; Jelle Buimer, Hoogenweg; Thijs van Dijk, Schuinesloot; Laura van Doorn, Sibculo; Jelle Dorman; Melissa Ekkel, Vroomshoop; Adam Elsayed; Thimo Elzinga, Vroomshoop; Dian Ester, Gramsbergen; Merle van Faassen; Faby Forster Chávez, Bergentheim; Melissa Geertjes; Erik Glas; Eagan Grygier; Heather de Haan, Radewijk; Bibi Halbesma, Emlichheim; Inge Hemmink, Bruchterveld; Marnix Hoeve, Slagharen; Mees Hoogland; Jeffrey Hutten; Willem Hutten, Beerzerveld; Daniël Jansen; Boyan de Jong, Bruchterveld; Robin Jürries, Coevorden; Jorick Kamphuis, Gramsbergen; Marlijn Kampjes; Ilse Karsies, Dedemsvaart; Miriam Khoshaba; Mark Kiewiet, Gramsbergen; Leandro Kikkert, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Larissa Kremer, Bergentheim; Celine Lambers; Jasper van der Lichte, Gramsbergen; Sven Lotterman, Sibculo; Iris Lubbers, Beerzerveld; Rob Luttmer; Ines Maas, Slagharen; Stefan Middag, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Rutger Mol, Schuinesloot; Aron ten Napel; Romy van Oers; Selena Oort, Vroomshoop; Jochem Oostra; Robin Otten; Niels Overweg; Martijn Plattje, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Tamara Potgieter; Louise Prins; Kyra de Putter, Bergentheim; Janice Rieks, Dedemsvaart; Raisa Schlepers, Slagharen; Laura Schuldink, Mariënberg; Leon Soer, Lutten; Ruben Sportel, Radewijk; Koen Temmink, Slagharen; Christine van Uffelen; Ilse Veltink, Bruchterveld; Arkana Veltink, Hoogenweg; Marissa Veurink; Dion Veurink, Bruchterveld; Manon Visser, Mariënberg; Noa Warrink; Mirte Waterink; Karin Welleweerd, Lutten; Wout Werkman; Melissa Wessel, Vroomshoop; Pevi Wijngaarden; Silke Wind, Radewijk; Elroy Wolbink.

Vwo

Mart Altena; Eline Bekker, Kloosterhaar; Julian Bekker; Niels van den Belt; Annaï Binnenmars, Sibculo; Anne Boshove, Kloosterhaar; Marleen ten Brinke; Ivana van Dasselaar, Beerzerveld; Ilse van Dijk, Linde dr; Mike Doldersum, Lutten; Ruben van Ee; Sanne Engberts, Anerveen; Daan Feldkamp; Willemien ter Haar, Dedemsvaart; Emily Hakkers, Collendoorn; Romy Hakkers, Collendoorn; Gerrit Hamhuis; Tom van Hensbergen; Raoul Jutstra; Melissa Kikkert, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Eline Koes, Balkbrug; Tristan Kollen, Heemserveen; Tonnie Kwant, Gramsbergen; Emma Middag, Beerzerveld; Frederiek Mulder; Hidde Mulder; Maxim Muusse; Judith Odink, Lutten; Tom Oude Veldhuis, Rheezerveen; Ivano Pietersen, Dedemsvaart; Bernike Pranger, Dedemsvaart; Douwe Roest; Denise Ruiterkamp, Den Ham; Jeannet Schroten; Jesse Slot; Denice Slump; Nadine Snoeijink, Lutten; Amber Steenbergen; Verena Veldhuis; Kirsten Veldman; Mariëlle Veldsink, Gramsbergen; Mariska Vreken, Rheezerveen; Bram Weekamp, Schuinesloot; Milan Wind, Bergentheim; Annet Winters, Heemserveen; Marije van Beveren; Anna Breukelman, Rheezerveen; Jeroen Brunnekreef, Vroomshoop; Serine Karapetian; Glenn Koole; Lisan Koopmans; Guido Moltman, Kloosterhaar; Frank Nijeboer; Laura Polman, Ommen; Floris Siekerman, Gramsbergen; Soria van Uffelen; Manon Wilpshaar, Gramsbergen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hardenberg.

Locatie Dedemsvaart

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Esmee Bouman, Balkbrug; Daan Geerling, Zuidwolde; Robin Gerth, Balkbrug; Ellen Hoekstra; Stefan Kunstman; Brian Lier; Rosanna Martha; Leon Neerhof; Sjors Poppema, Nieuwleusen; Lisanne Reurink, Lutten; Lola Stegeman; Natasja Vos, Punthorst; Sanne de Vries.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Daphne de Boer; Naomi Boessenkool; Lieke de Bruin, Balkbrug; Sabine Eggink; Ruben Hommes; Mariska Huzen, Balkbrug; Lotte Kamps; Ilse Kerkdijk; Myra Knevelbaard; Ceciel Kroezen, Schuinesloot; Lisa Mijnheer, Nieuwleusen; Anouk Nijland; Vedra Runherd; Charon Schottert; Ilse Schreur; Loïs Slager, Nieuwleusen; Anoek Snippe; Britney op de Weegh; Kina Zantinge.

Theoretische leerweg

Dianne Bakker; Jonathan Belling, Balkbrug; Ruben van de Belt; Melvin Benjamins, Drogteropslagen; Aniek van Berkum, Vinkenbuurt; Ilse Beukeveld; Carlijn Borger, Nieuwleusen; Leena van den Bos; Kristel Bos, Rheezerveen; Veerle Brouwer; Amy Compagner, Balkbrug; Anouk Dekker; Tom van Dijk; Robin Dikkerboom; Simone van Elburg; Amyna Elhalawany; Kadicha Geerking, Balkbrug; Maikel Grim, Zuidwolde dr; Jasper Haan, Nieuwleusen; Stefanie Haasjes; Maureen Hamberg; Phyllis Hilberink, Nieuwleusen; Tessa Holtvoort; Indra Hommes; Christie de Jong; Sven Katoele; Rick Kerkdijk; Danique Kist; Anne Kobes; Chanel Koeling; Tristan van Kolck; Naomi Kooiker, Balkbrug; Jorrit Kornelis; Aniek Krale; Lonneke Leffers; Roos Logtenberg; Lise Melenhorst; Gore Melikyan; John Mensink; Rozelyn Nanning; Berbel Pennekamp; Michael Roelofsen; Duncan Runhart; Elizabeth Schepers; Mike Schipper; Marije Schipper; Mathilde Schumacher; Rick Seine; Mariëlla Slagman; Lieke Snippe; Noah Snoek, Balkbrug; Beau Sollie; Daphne Spaan, Balkbrug; Romy Spijker; Sébastien van Tolij, Nieuwleusen; Marco Vedders; Ilse te Velde; Demi Verhaar, Balkbrug; Marnix Visscher; Olaf Wassens; Michelle de Weerd, Nieuwleusen; Kaila Wencker, Slagharen; Thom Wesselink; Rob Wesselink; Eva Wessels, Zuidwolde; Patrick Westerman; Silke Wildschut; Aron Winters; Julian Zoer, Vinkenbuurt.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Dedemsvaart.

Locatie Ommen

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Dyon Bakker, Dedemsvaart; Stan Bouwhuis, Dalfsen; Menora ten Broeke, Den Ham; Djarlo Canocchi, Lemelerveld; Kim Deuzeman, Arrien; Bryan van Dijk, Dedemsvaart; Danique van Echten, Nieuwleusen; Sam Elst, Dalfsen; Wout Giesen, Vilsteren; Mirne Goos, Dalfsen; Job de Groot, Dalfsen; Björn Heun, Dalfsen; Sander Hoeve, Balkbrug; Lars Hoeve, Witharen; Shakira van Hoorn, Dalfsen; Monique ter Horst; Kevin Huiskamp; Joey Huzen, Dedemsvaart; Herjan Huzen, Balkbrug; Jelmer Kleinjan, Lemele; Arne Kleinlugtenbeld, Dalfsen; Nina Kleinlugtenbeld, Dalfsen; Melwin Lorkeers, Dalmsholte; Rens Luikens, Dedemsvaart; Bart Luiten, Dedemsvaart; Tobias Meijerman; Naomi Meijerman; Amel Neppelenbroek; Jarno Pekkeriet; Esmée Peters, Dalfsen; Israily de la Rosa Alejandro; Nina Ruiterkamp, Lemele; Wybe Scholten, Lemele; Melvin Schoonhoven, Dalfsen; Mariëlle Schuurhuis, Dalfsen; Cody van der Sligte, Dedemsvaart; Niek Timmerman, Balkbrug; Daena Toonen, Dalfsen; Tristan van der Veen; Melanie Vos; Marnick Voshol, Dalfsen; Dimitri Wesselink, Dalfsen; Mathijs Zandbergen, Den Ham.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Sybren Bangma, Nieuwleusen; Wilton van den Berg, Dalfsen; Amy van den Berg; Jurian Binnenmars, Beerzerveld; Kristy Bloo, Vilsteren; Thijmen Bloo, Vilsteren; Thomas Bos; Kim Bosch, Dalfsen; Emiel Bosch, Lemele; Jesse Bouwhuis; Daan Brandwacht, Dalfsen; Mike Brinkman, Dalfsen; Sharon Buursema, Balkbrug; Kevin van Dam, Dalfsen; Robert van Dijk, Nieuwleusen; Maud Eijkelkamp, Dalfsen; Sem Ekkel; Thomas Exel, Lemelerveld; Ryan Frijlink; Marèll Hekhuis, Den Ham; Lydia Horstink, Den Ham; Floor van der Hulst, Balkbrug; Micha Idzerda, Dalfsen; Syntyche Jacobi; Vincent Kappert, Dedemsvaart; Thom Kasper, Dalfsen; Susanne Klein, Dalfsen; Roan Koggel; Jelle Kok, Daarle; Eva Kok, Lemele; Bram Kremer, Balkbrug; Robin Kroes, Balkbrug; Nienke Krul, Lemelerveld; Dagmar Lambers, Den Ham; Thijs de Lange, Den Ham; Lisa van der Linde; Swen Lindeboom, Dalfsen; Maaike Lok; Iwan Lubbers, Dalfsen; Arno Mars; Mariska Mars, Dalfsen; Mattijs Meijer, Den Ham; Noë Melenboer, Den Ham; Flynn Minkjan; Jonatan Nijkamp, Den Ham; Yarno Noppers, Den Ham; Carien Pekkeriet, Dalfsen; Jarno van Pijkeren, Lemele; Lotte Pouw, Lemele; Jaron Roeberts; Annemijn Schepers; Robin Schoonhoven, Dalfsen; Tom Simons; Tim Slagter, Nieuwleusen; Patrick Slotman; Susan Stappenbelt; Lotte Sterken, Dalfsen; Ilse Stokvis, Den Ham; Mart-Jan Tempelman; Christian van der Veen; Iris van der Veen; Joran van der Vegt, Dalfsen; Nick Vos; Aniek Welink; Thijs Wermink, Den Ham; Kelly Wind, Vinkenbuurt; Bas Wissink; Niels Wissink; Tim van de Wolfshaar, Witharen; Julian Wunnink, Dalmsholte.

Theoretische leerweg

Farah Albers; Damian Babois; Paula Bekedam, Dalfsen; Elise Bergsma, Den Ham; Loes Berkhof, Lemele; Anne Bijl, Dedemsvaart; Esmay Bosch, Dalfsen; Stijn Braakman, Den Ham; Benthe Brandwacht, Dalfsen; Marno Breunis, Dalfsen; Imara Dijk, Dalfsen; Damiën Dijk, Lemele; Jesse Dubbink, Den Ham; Sanne Dunnewind; Jesse Ekkel, Hellendoorn; Ibrahim Ezzerhouni; Duncan Geertman, Stegeren; Jesse Gerrits, Den Ham; Otto de Groot, Dalfsen; Wout Grootemarsink; Iris Haasjes, Balkbrug; Britt Heusinkveld, Balkbrug; Maud Hoes, Arriën; Stijn Hogendorf, Dedemsvaart; Rowi Hollegien, Dalmsholte; Olav Hoogstraten; Claudia Huizing; Martijn Jansen, Dalfsen; Maarten Jansen; Charlotte Jolink; Luna de Jong; Lisa Kamphuis, Dalfsen; Dessalin Kampman; Demi Knobben, Lemele; Tessa Knobben, Lemele; Noah Knol; Jorn Kodden; Sven Koggel, Dalfsen; Karlijn de Lange; Xandrijn Leliveld, Dalfsen; Mark van Leussen, Dalfsen; Myrthe Ligtenberg, Den Ham; Lotte Marsman, Lemele; Jorn Martens; Nienke van Marum; Julian Meijer, Den Ham; Rachel Merjenburgh; Tom Morsink; Bart Morsink; Stijn Niens, Vilsteren; Judith Nijzink, Giethmen; Brend Pen, Lemele; Manuela Quiviengele; Lilian Rens; Danique Reuvers, Balkbrug; Dionne Schoemaker; Anne Scholman, Balkbrug; Thijs Schottert, Giethmen; Nathalie Schreurs; Loes Schwieters; Max Siero; Susan Snel; Alwina Tempelman; Ezra Tuin; Nova Turkstra; Niels van der Veen; Yoëll van der Veen; Kim van der Weide, Vroomshoop; Ilse van Westing, Dalfsen.

Havo

Indra Aalders; Lars Albers; Ruben Altena; Amber Bakhuis, Lemele; Karin Beniers; Ayla Bloten, Lemele; Ymke Bosch, Den Ham; Justin Bosch, Dedemsvaart; Mycha Bosch, Vilsteren; Kim Bosch; Shenay Bosch, Lemele; Dominique Bouman, Balkbrug; Ilse Braakman, Hellendoorn; Anke Breunis, Dalfsen; Annemiek Brinkman, Nieuwleusen; Loïs Bron; Joppe Busstra, Dedemsvaart; Alyssa Corté; Rachel Courtz, Dedemsvaart; Zamina Dadasova; Bram Dekker, Dedemsvaart; Arjen Dekker, Dalfsen; Iisa Derks; Imke Dunnewind, Dedemsvaart; Chiel Dunnewind, Dedemsvaart; Mirthe Evers, Den Ham; Dominique Flims; Lars Goosselink; Daniëlle Groen, Arrien; Pieter Hart; Sanne Hoekjan, Dedemsvaart; Jarne Holsappel; Adrianne Hopman, Witharen; Hanne Horsman, Dalmsholte; Thijs Janse; Sietse Jansen, Dalfsen; Bodi Jutte, Lemele; Moniek Jutten, Dalfsen; Vincent Kat, Dedemsvaart; Sil van Keulen, Arrien; Jordi Kleinjan, Den Ham; Douwe Kleinjan; Bernd Kolkman, Den Ham; Joshua Koot; Rick Kortstee, Dalfsen; Sophie Kosters, Den Ham; Lisa Kottier; Benthe Kraaijvanger, Giethmen; Alex Kragt, Dedemsvaart; Thijs Kremer, Stegeren; Ferron Kroezen, Dedemsvaart; Thomas Legebeke; Esther van der Linde; Evelien Lindeboom, Dalfsen; Tessa Louwdijk, Balkbrug; Ivo Lub; Sarah Marsman; Vincent Martens; Annemijn Meijer, Den Ham; Justin Meijerink; Verna Mensen, Dedemsvaart; David Moerman; Marten Muis, Den Ham; Ivor Niens, Dalfsen; Lars Noordman, Dalfsen; Rens Noordman, Lemelerveld; Suzanne van Oeffel, Balkbrug; Roos Podde, Den Ham; Mark-Jan Poortman, Dedemsvaart; Dianne van Raalte, Linde dr; Lisa Rijkeboer, Witharen; Maarten Ruiter; Quinn Runhart, Drogteropslagen; Esmée Russcher, Dalfsen; Jolien Schaaphok; Rik Schipper, Dedemsvaart; Ramon Schuldink; Naomi Schutte, Balkbrug; Merleau Schwieters, Dedemsvaart; Jolet Snoeijer, Dedemsvaart; Eline Steen Redeker, Dedemsvaart; Rohan van Stegeren; Anouk Stoffers, Dedemsvaart; Anke van der Stouwe, Dalfsen; Yenli Tang; Rick van de Vaart; Romke van der Veen; Ramon van der Vegt, Dalfsen; Simeon van 't Veld; Ellen Visscher, Den Ham; Jarico Vliek, Den Ham; Gerben de Vries, Den Ham; Remco van Vugt, Dedemsvaart; Linda Webbink; Isa Wellenberg, Dedemsvaart; Nynke Wesselink, Dedemsvaart; Aniek Westerhof, Dalfsen; Joanne Wilbrink, Dedemsvaart.

Vwo

Herjan Barkman, Dedemsvaart; Monique van Beem, Dedemsvaart; Sylvia van Beem, Dedemsvaart; Lotte Blekkenhorst, Den Ham; Emiel van der Boon; Sunanda Bouwhuis; Hannah Burger; Marèll Dubbink, Den Ham; Jesse van Eck; Eva Eker, Balkbrug; Hanneke van Harten; Amber Hekman; Ryan Hemstede; Bram Horsman, Dalmsholte; Merijn Huiskes; Cato Huuskes; Lisa Jaspers, Den Ham; Rosanne Jonkers; Ellen Kok, Balkbrug; Mike van der Kolk, Dalfsen; Nick Kremer, Stegeren; Jeroen Makkinga; Quentin Marsman; Lotte Mensink; Jildau van Os, Dedemsvaart; Chloë Pol, Stegeren; Rutger Remmers; Denise Sessink, Dedemsvaart; Danique Vrieling, Balkbrug.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Ommen.

Almelo e.o.