article
1.3861845
Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden. Deze lijst wordt telkens geactualiseerd wanneer de onderwijsinstelling nieuwe gegevens aanlevert
De Waerdenborch
Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden. Deze lijst wordt telkens geactualiseerd wanneer de onderwijsinstelling nieuwe gegevens aanlevert
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2013/de-waerdenborch-1.3861845
2013-06-11T13:44:42+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.3861850.1370949660!httpImage/image-3861850.jpg
Examens 2013
Home / Extra / Examens 2013 / De Waerdenborch

De Waerdenborch

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden. Deze lijst wordt telkens geactualiseerd wanneer de onderwijsinstelling nieuwe gegevens aanlevert

    TWEEDE TIJDVAK

    De Waerdenborch, locatie Holten

     

    Vmbo

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Handel en Administratie

    Gijs Hooijer, Laren (Gld.); Anienke Pleijsier, Markelo.

     

    Technologie en Commercie

    Jasper Brinckate; Stephan Cornelissen, Deventer; Rick Jimmink, Harfsen; Wouter Nijkamp, Goor.

     

    Verzorging

    Anouk van den Brink, Diepenheim; Lieke Kleinen Traast, Bathmen; Mike Koning; Renate Korten, Lochem; Chelsea Lourens, Holten; Jolien van Oostrum, Lochem; Sanne Schoneveld, Laren (Gld.); Myrthe Schutte; Romy Stam; Elsemiek Wassen, Goor.

     

    Theoretische leerweg

    Zorg en Welzijn

    Eline Hubers, Bathmen.

     

    Havo

    Daniël Wegstapel, Rijssen; Remco Jansen; Tessa Vriesema, Rijssen; Selwyn Vrielink, Goor; Thom Arents, Nieuw, Heeten; Jorrit Wenum, Heeten.

     

    Atheneum

    Vivian Wonink, Nieuw, Heeten; Sven Brummelaar, Goor; Sharon Jonker, Holten; Valentina Nizar Gorgis, Markelo; Lieke Ebrecht.

     

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Holten.

     

    Locatie Goor

    Vmbo

    Theoretische leerweg

    Economie

    Elmar Gierveld; Melissa de Lat; Stefanie Woertman; Romee Ziel, Diepenheim

     

    Landbouw

    Lizzy Gierveld.

     

    Zorg en Welzijn

    Larissa van Coesant.

     

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Goor.

     

    EERSTE TIJDVAK

    Locatie Holten

    Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

    Technologie en Commercie

    Patrick Beldman, Rijssen; Joeri Bouman, Laren (Gld); Frank Eskes, Lochem; Mark Gossink, Markelo; Rick Haijtink, Laren (Gld); Roel de Jonge, Bathmen; Thijmen Kelderman, Goor; Jeffrey Koeslag, Laren (Gld); Ramon Krikhaar, Goor; Quincy Lieftink, Rijssen; Pim Poorthuis, Goor; Rik Steegink.

    Verzorging

    Lotte Boersma; Melanie Dreteler, Diepenheim; Nicolle van Huizen, Deventer; Carlijn Jansen, Nijverdal; Lisette Kettelarij, Lochem; Caithlin Ligtenberg, Deventer; Soraya Lubberding, Bathmen; Samansa Moga, Deventer; Priscilla Norder, Deventer; Gianina Pani, Rijssen; Jocelyn Sieders, Deventer; Imke Steegink; O'neill Tieman, Goor; Dennis Wijlens, Goor; Kim Willemsen, Bathmen; Claudia Wittenberg, Lochem.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Handel en Administratie

    Tessa van Akker, Goor; Rabia Arslan, Goor; Jorijn Assink, Markelo; Tijl ter Beek, Lochem; Sanne Blaauw; Nicol de Boer, Goor; Jordi de Bruijn; Ramon Dijks, Laren (Gld); Robysanne van der Donk; Nur Dükel, Rijssen; Selin Durmusoglu, Rijssen; Luuk Elkink, Markelo; Niek Franz, Lettele; Manon Harenberg; Stef Harmens, Lochem; Jordy Hegeman, Markelo; Justin Heipon, Lochem; Jorian van Hoevelaak; Daan Jalving; Michel Jansen, Goor; Imme Jonker, Bathmen; Stef Klein Wassink, Markelo; Jurjen Lammertink, Markelo; Danny Megelink; Djowin Meijerink; Inge Mellema, Goor; Jasmin Pasman, Lochem; Demi Postma, Bathmen; Lianne Rotgerink, Markelo; Romy Rumpf, Okkenbroek; Max Schotman, Hellendoorn; Léon Spikker; Twan van Voorst, Bathmen; Mark Vriezekolk, Lochem; Maaike Ziel, Markelo.

    Technologie en Commercie

    Jesse Beusekamp, Bathmen; Stefan Boode; Tom Bosma, Goor; Jeroen Gelmers, Laren (Gld); Maarten Groteboer; Tijmen Hekkelman, Laren (Gld); Roy Kaspers, Markelo; Luke van der Kolk, Nieuw Heeten; Ties Kram, Bathmen; Rick Krooshoop, Goor; Bart van der Meij, Bathmen; Maurice Oolbekkink; Robert Pape, Markelo; Dylan Rouwenhorst, Rijssen; Roy Scheperboer; David Stoks, Bathmen; Marvyn in 't Veld, Nieuw Heeten; Rowin Veneman, Markelo; Jacko Verdriet, Goor; Ramon Wesseling, Bathmen.

    Verzorging

    Jonna Berendsen; Rodney Boosveld, Deventer; Roy Bos, Bathmen; Beyza Camli, Goor; Jordy van Coesant, Goor; Ruby Diks, Deventer; Laura Dommerholt; Jesse Eggink, Laren (Gld); Suzanne Ensing, Bathmen; Jayde Fokker, Bathmen; Suzanne Geerling; Demi Gerritsen; Naomi Gerritsen, Diepenheim; Loes Geverink, Laren (Gld); Marieke Haverslag; Thessa Heinhuis, Goor; Ayleen Heuzels, Nieuw Heeten; Jette Holleboom; Carmen Hulsman; Wendy Jimmink, Markelo; Leonie Keppels, Laren (Gld); Elke Klein Twennaar, Markelo; Bethany Lee, Goor; Vera Marissink, Nieuw Heeten; Karin Nijman, Markelo; Yvonne Onijs, Diepenheim; Kim Overbeek, Goor; Marlon Peters, Goor; Lotte Stegeman, Laren (Gld); Sandra Stokreef, Markelo; Lotte Strijtveen, Nieuw Heeten; Levy Visser, Markelo; Romy Vossebeld, Goor; Roos Vreekamp, Markelo; Hilde van Woudenberg, Markelo.

    Gemengde leerweg

    Economie

    Dawit Agoub, Rijssen; Annelotte Gravendijk, Deventer; Anne Marleen Klunder, Bathmen; Laura Lammers, Bathmen; Sem Muller; Michelle Toonstra, Rijssen; Stefanie Wichgers, Rijssen.

    Techniek

    Wouter Scholte in 't Hoff, Markelo; Patrick van het Spijker.

    Zorg en Welzijn

    Nicky Brands; Sjanne Disselhorst, Nieuw Heeten; Rachèl Kok; Merel Rensen, Haarle; Bas van Veenendaal, Deventer; Romy Vosman, Nieuw Heeten.

    Theoretische leerweg

    Economie

    Denise Bannink, Hellendoorn; Marissa Beldman, Enschede; Margriet van den Berg; Louise de Bie; Birgit Brinks; Joran de Bruijn; Djesley Bruinenberg, Nijverdal; Marten Daniels, Hellendoorn; Stefan Dijkink; Rowie Haarman, Haarle; Davin van der Heijden, Laren (Gld); Jesper Hondeveld, Markelo; Floris ten Hove, Bathmen; Yannick Hovingh; Michiel Hullegie, Schalkhaar; Hannes Jansen; Inez Kattenbeld, Hellendoorn; Wouter Keuper, Markelo; Anne Klaassen, Bathmen; Demi Klein Hazebroek, Bathmen; Daniël Klunder; Kelly Kok, Markelo; Mees Leeuwen, Twello; Eloy Linde; Jordy Meij, Bathmen; Peter Mekking, Deventer; Romee Mustert, Nijverdal; Dylan Nijhof, Markelo; Sanne Nijland; Meike Oosterwegel, Bathmen; Iris Paalman; Lisette Rou, Goor;, Goor; Eva Schuppert; Maxim Teunisse, Rijssen; Noëlle Thalen; Luuck Venema, Deventer; Silke Vincent; Robin Voogsgeerd, Bathmen; Rosanne Vossebeld; Jesse de Vries, Deventer; Robin Wagenaar, Markelo; Stef Westervoorde, Laren (Gld).

    Landbouw

    Nynke Veenhof.

    Techniek

    Hessel Bouwhuis, Markelo; Mandy ter Brake; Casper Eissens, Deventer; Nick Hargeerds, Markelo; Niels Harmelink, Rijssen; Casper Hulsdouw, Harfsen; Roald Hunneman, Nieuw Heeten; Giel Koerkamp; Sasha Kuiper, Markelo; Stef Lichtenberg, Rijssen; Bas Lievestro, Laren (Gld); Niels Ligtenberg, Rijssen; Dirk Müller; Gerjan Oplaat, Markelo; Kay Pettinga; Dennis Rodijk, Nieuw Heeten; Rik Schoneveld; Jordi Vasters; Menno Veldmaat, Laren (Gld); Mart Wagenvoort, Laren (Gld); Vincent van Wijk, Harfsen; Stefan Zwiers, Markelo.

    Zorg en Welzijn

    Eveline Amman; Elke Beverdam, Markelo; Eva ten Dam, Rijssen; Nienke Deten; Liza Gerritsen, Markelo; Maureen Groothuis, Markelo; Minke Klein Lankhorst, Markelo; Rens Kolkman, Bathmen; Rosalie Langkamp, Rijssen; Suzan Leunk, Markelo; Jorieke Meijerink; Merlin Nijland, Markelo; Monique Nijmeijer; Vera Paalman; Karin Potman, Markelo; Tess Scheperman; Ashley Slijkhuis, Deventer; Roy Tempelman; Kelly Veltkamp, Markelo; Anaïs Villois, Bathmen; Sandra Wilgenhof, Kring van Dorth; Kim Zweers.

    Havo

    Emine Akdemir, Rijssen; Danique Arends, Rijssen; Robin Beekman, Deventer; Karlijn Bekkernens; Annemarie Beldman; Bas Bijma, Rijssen; Miek Borger, Bathmen; Bodine Brand, Bathmen; Annejet Brandsma, Bathmen; Jasmijn Brinckate; Madelon Brinkers, Markelo; Elke Brinkman, Goor; Sherick Burggraaff, Nijverdal; Meike Cent, Goor; Bart van Dam; Julius Dijkhuis, Goor; Lauri Dreijerink, Goor; Peter op den Dries, Goor; Arjan Faber; Floor Fincken, Rijssen; Martin Flores Urbina; Gerrit Jan Groenewoudt; Rune de Groot, Rijssen; Karine Gruijters; Rob Harmelink, Rijssen; Luuk ten Have, Nieuw Heeten; Denise Haverkate, Ambt Delden; Laurens Jan van Heek, Goor; Sanne Heetkamp; Emmy Heilersig, Markelo; Yentl Hodenpijl, Nijverdal; Sofie Hofstee, Goor; Roy Hulsebos, Goor; Bram Jansen, NijverdalAnouk Jansen, Bathmen; Celien Jansen van der Sligte; Loulou van de Kasteele, Nijverdal; Branco ter Keurs, Bathmen; Merel Kirch, Nijverdal; Stef Klein Nagelvoort, Markelo; Floor Klein Oonk, Goor; Bart Kleinen Traast, Bathmen; Jo-Anne Koopman; Kim Krijgsman, Markelo; Jason de Krosse, Goor; Lotte Kuiper, Markelo; Maren Kuipers, Goor; Rosalie Kwast, Rijssen; Rogier de Lat, Goor; Cindy Lenting, Goor; Catherine Libregts; Laurent Lorenzo, Nijverdal; Gerjen ter Maat, Rijssen; Mart Makkink, Bathmen; Maurice Markvoort, Bathmen; Frederieke Meijer, Goor; Quin Meijer, Goor; Ron Meijer, Enter; Thijs Moormann, Goor; Michelle Morsink, Markelo; Sarah Nab; Jorine van Nifterik, Nijverdal; Danique Nijhof; Sander Nijhof, Goor; Michelle Nijkamp, Rijssen; Wessel Nikkels, Lettele; Daniëlle Oostervelt; Jordy Oplaat, Goor; Vera Oppewal, Markelo; Joey Otte, Goor; Linda Paalman; Jelmer Peters, Goor; Marynthe Peters, Goor; Taran Poorterman, NijverdalMelissa Prins; Maud Prinsen, Bathmen; Merle Rödel, Markelo; Annamarie Roosink, Rijssen; Hanne van Rossum, Nieuw Heeten; Nadine Salimans, Bathmen; Lisanne Schulenburg; Willem Slaghekke, Rijssen; Peter Snijders; Sem Spoelder, Goor; Annika Steen, Markelo; Rinse Stege, Markelo; Linda Steutel, Lettele; Michelle Theissen, Enter; Bram Tibbe, Goor; Robin Traanman; Jesper van der Veen, Goor; Merlisse Vehof, Ambt Delden; Dirk Veldwachter, Bathmen; Geert Veneklaas Slots; Lisan Visser, Goor; Rob Vree Egberts, Nieuw Heeten; Anouk Vreeman, Markelo; Merle Weeink, Goor; Denise Willems, Deventer; Charlotte de Wit, Goor; Merlin Woestenenk, Laren (Gld); Wouter van der Woude, Goor.

    Atheneum

    Floor Aanstoot; Arnold Averink, Rijssen; Claudia Baltes, Bathmen; Tjitske Bannink, Nijverdal; Mark Beltman, Bathmen; Joran van den Berg, Nijverdal;Jacquelien Beusink, Bathmen; Jori Brinkmans, Markelo; Guido Cornelis; Monique Damveld, Diepenheim; Lex Ditzel, Goor; Geert Groot; Carien Hedeman, Enter; Koen Kaffener; Max Kamphuis, Goor; Huib Kemper; Cliff Kloots, Goor; Lotte Knol; Jettie Kolkman; Danique Kottelenberg, Markelo; Lauren Landeweerd; Casper Liu; Simone Loeff; Luuc Luiten; Jessie Muller; Iris Nijemeisland, Goor; Robin Nijhuis; Ilse Nijland, Markelo; Wouter Oltheten, Diepenheim; Jessica Overmeen; Tom Pleiter, Goor; Leanne Roerade, Goor; Leonie Roeterdink, Bathmen; Sanne Schoneveld; Tanya Sportel, Goor; Ruben Stam, Rijssen; Marloes Taken; Stijn Uijen; Thijs Veneklaas; Michel Wegereef, Goor.

    Gymnasium

    Tom Arfman; Hélène Baak, Goor; Fenne Dijkema, Hellendoorn; Tessa Jonker, Bathmen; Karlijn Kouwer, Deventer; Jesse Limaheluw, Goor; Yannick Mijsters; Tom van Mullekom, Bathmen; Anne-Lotte Nijhof, Rijssen; Esmee Nijland, Markelo; Priscilla Otte, Goor; Rick Schulenburg; Sarah Spijkers, Goor; Willemijn van Waas, Rijssen; Marit Zuurveld.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Holten.

    Locatie Goor

    Vmbo Theoretische Leerweg

    Economie

    Martijn Buschers; Lotte van Buul; Martijn Dekker; Esmée Gerritsen, Rijssen; Sem Gierveld, Ambt Delden; Joey Groothuis, Ambt Delden; Aniek Haafkes; Lisette Horstman, Diepenheim; Andy Hu, Hilversum; Anne Jansen; Xanae Ketting, Diepenheim; Gidayu Kleinmeulman, Diepenheim; Michel Kok; Jordi Leferink; Berry Maaswinkel; Maureen van Munster, Diepenheim; Véronie Nijhof; Yente Nijland, Enter; Rob Pierik; Suzanne van Piggelen; Kiki Siepel, Enter; Melissa Spekking, Almelo; Wessel Verhey, Enter; Merle Wegereef; Rutger te Wierik, Markelo.

    Landbouw

    Gijs Haan, Diepenheim; Dirk Jansen, Diepenheim.

    Techniek

    Emiel Kelderman; Kadir Kütük; Tommy Lee; Anne Maat; Harm Schooltink, Ambt Delden; Luca Schut; Wouter Smidt.

    Zorg en Welzijn

    Louise Braam; Dominique Drost; Laura van Enst; Lieke Huuskes; Wendy Menzing; Anouk Nijmeijer, Enter; Manouk Oosterveld; Kelly van Til; Bart Verdriet; Myrthe Westenbrink.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Goor.