article
1.4991225
Hier vindt u de geslaagden van De Passie in Wierden.
De Passie (inclusief 2e tijdvak)
Hier vindt u de geslaagden van De Passie in Wierden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/de-passie-inclusief-2e-tijdvak-1.4991225
2016-06-20T13:07:11+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991226.1433965306!httpImage/image-4991226.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / De Passie (inclusief 2e tijdvak)

De Passie (inclusief 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier vindt u de geslaagden van De Passie in Wierden.

    De Passie, Vestiging Wierden

    VMBO

    Arnaud de Boer; Daniëlle Beltman, Rijssen; Lehel Enyedi, Rijssen; Daniël Gezinus Fidom, Vriezenveen; Antje Laura Ezendam, Rijssen; Benjamin Gerrit Hardeman, Rijssen; Wander Heuvelman, Rijssen; Hendrik Willem Heuver, Rijssen; Lucas Evert Johannes Neurink, Bruinehaar; Simon David ter Horst, Nijverdal; Niek Adriaan Prakken, Nijverdal; Hendrikje Iris ten Hove, Rijssen; Axel Edze Vermeij, Hengelo O; Merle Ghislain Verona Kegler, Rijssen; Levi Mattanja Zandbergen, Ommen; Albertha Christina Kippers, Notter; Leoni Selles, Almelo; Myrthe Frederika Siemerink, Rijssen; Hilbert Ruben van Tebberen, Vriezenveen; Aert-Willem Philip Stigter, Almelo; Renske Hendrika Teekens, Almelo; Lotte Jantina Maria Alijda Fox; Zoë Deborah Valk, Deventer; Carlijn van Zwol, Almelo; Peter van Burken, Hoge Hexel; Zoë Everts, Almelo; Jenneken Hendrina Mensink, Rijssen; Martina Adaja Olden, Vriezenveen; Anne Willemien Gerda Voortman, Enter; Lise de Wilde, Enter; Sarah Joy Hazenberg, Hengelo O; Anne Marretje Maria Hoogendijk; Maria Nadia Zoë Wolff, Nijverdal; Julia Louise ter Keurst, Rijssen; Benjamin van der Heide; Janine Hendrika Leusink, Notter.

    HAVO

    Gepke Nathanja Bloem, Almelo; Stephanie Fidom, Vriezenveen; Joëlle Johanna Wijntje van Harten; Rien Leonard Smelt, Vriezenveen; Baruch Bramer, Vriezenveen; Johanna Gerritdina Otten, Westerhaar; Willemijn Jansen, Rijssen; Matthijs Zwier, Nijverdal; Anna Dirkje Visser, Ommen; Timotheüs Cornelis Spoon, Enter; Hanneke Elisabeth van Druten, Hengelo O; Matthijs van Beek, Rijssen; Merlin Berkhoff, Vriezenveen; Frederike Alide Eshuis, Hoge Hexel; Eleonore Eshuis, Hoge Hexel; Anna Jannetje van de Langemeen, Vriezenveen; Johanna Geertruida Reefhuis, Daarle; Daniël Peter Swets, Ommen; Nanouk Gerlinde Tijhuis, Enter; Greetje Alida Bangma , Hellendoorn; Laura Jeltje Marit Hulshof; Bastiaan Johannes Zandvliet, Rijssen; Elisa Gerrieke Berdine van Harten, Hoge Hexel; Hendrike Joanne van der Kolk; Johanna Regina Slagman, Rijssen; Jan Jonathan Wolterink, Hoge Hexel; Hendrik Jan Vossebeld, Hoge Hexel; Leon Hertgers.

    VWO

    Lukas Herman Samsen, Nijverdal; Wouter Julian Waanders, Rijssen; Noah Bramer, Vriezenveen; Jurriaan Jan Seppenwoolde, Rijssen; David Mathanja den Bakker, Almelo; Johannes Jacob Korpershoek, Rijssen; Matthias Johannes Hendrik Mulder, Vriezenveen; Christian Hendrik Top, Nijverdal.

    HAVO - Tweede Tijdvak

    Nathanja Samsen, Nijverdal; Nadja Sanderman, Vriezenveen; Marina van Gelder, Rijssen; Matthias Valk, Daarle.