article
1.4991182
Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden.
De Waerdenborch (inclusief 2e tijdvak)
Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/de-waerdenborch-inclusief-2e-tijdvak-1.4991182
2016-06-20T13:43:28+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991183.1433964333!httpImage/image-4991183.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / De Waerdenborch (inclusief 2e tijdvak)

De Waerdenborch (inclusief 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden.

    Locatie Holten

    Vmbo ,
    Basisberoepsgerichte leerweg

    Handel en Administratie

    Mark Hoppen; Nadir Kekik, Goor; Max van der Munnik, Markelo; Tatum Schepers; Damiën van Werven, Goor; Patrick Zanting.

    Technologie en Commercie

    Tunahan Aslan, Goor; Nick Bakker, Bathmen; Richard Bieleman, Bathmen; Sander Bosman; Pim Braamhaar, Goor; Rick Braamhaar, Goor; Ramon Damveld, Diepenheim; Joep Gerritsen, Lettele; Mart klein Wassink, Markelo; Auke Kluin, Bathmen; Bart Manrho, Goor; Samuel Masela; Thomas Meijerink; Leon Nijman, Goor; Rob Schoenmaker; Jasper de Winter, Bathmen.

    Verzorging

    Romy Beltman; Carmen van den Berg, Rijssen; Ruth Besselink, Goor; Demi Eikelboom, Goor; Joyce Evenboer, Markelo; Daan Gerritsen, Diepenheim; Riko Groot Hulze, Diepenheim; Noa Haensel, Markelo; Daphne Hupkes, Deventer; Amke Ligtenberg, Rijssen; Aimée Oolbekkink; Janine Pasman, Lochem; Giene Pinkert, Markelo; Elise Rensen; Daan Ridha, Markelo; Susan Stokreef, Markelo; Naomi Thalen.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Handel en Administratie

    Emiel Bauhuis, Markelo; Juliette de Bie; Lena Bielderman, Bathmen; Kim Blaauw; Casper Bolink, Bathmen; Nathan de Bruijn; Romy de Bruijn; Nick Denneboom, Bathmen; Rutger Elsinga, Diepenheim; Brigitte Geerdink, Markelo; Kars Gerritsen, Rijssen; Rico den Heijer; Luca Hendriks, Deventer; Dieuwke Knape; Silke Lammers, Bathmen; Danny Meijerink; Lynn Mentink, Goor; Elmar Romeijn, Markelo; Marloes van Schooten, Nieuw Heeten; Anouk Sligman, Bathmen; Enzo Spirkoski, Bathmen; Floris Stegink; Wessel te Velde, Lettele; Sjors van Velsen, Bathmen; Stefan Visser, Deventer; Maud Vruwink, Markelo; Marc Wittenberg, Bathmen; Bjorn Zwiers, Markelo.

    Technologie en Commercie

    Bas Achtereekte, Deventer; Tom Averdijk, Goor; Stan van den Berg; Roel Bloemenkamp, Lettele; Glenn Braakhekke, Bathmen; Tom Bruggeman; Davey Bus, Deventer; Frank Haijtink, Laren (Gld.); Jorn Klein Lankhorst, Markelo; Harm Kleinen Traast, Bathmen; Roy Landeweer, Laren (Gld.); Dylan Lasonder, Goor; Jorik Mombarg, Laren (Gld.); Björn Natrop, Goor; Robert Neutenberg, Markelo; Joost Rensen, Markelo; Pieter Schippers; Janiek Sturris, Laren (Gld.); Nikolai Wibbelink, Goor; Sam de Wilde, Goor; Thomas Zamba; Joost Zwienenberg, Markelo.

    Verzorging

    Tugce Aslan, Goor; Kyra Barink, Lochem; Tom van den Berg, Bathmen; Charlotte van Coeverden, Goor; Jorien van Dartel, Markelo; Sanne Derksen; Daniëlle Drost, Goor; Kjell Duteweert, Bathmen; Ebru Fidan, Rijssen; Lynn Haijtink, Laren (Gld.); Janier Heuvelink, Lochem; Anne Hoek, Goor; Eline Hulsebos; Nicky Hutten, Markelo; Lisa Jimmink, Bathmen; Daniëlle Lupsen, Goor; Emmy Meester, Rijssen; Anouk Meilink, Markelo; Tamara Oostervelt; Celine Peters, Goor; Femke Reukema; Lotte Scheperboer; Dion Teela, Markelo; Linsey Tijhof; Esmee Vaarhorst, Goor; Bas Zweers, Goor.

    Gemengde leerweg

    Economie

    Tim Greven, Markelo; Cliff Hunneman, Nieuw Heeten; Anouk Landeweer, Laren (Gld.); Wouter Sc;, Rijssen.

    Techniek

    Jeroen Vreeman, Markelo.

    Zorg en Welzijn

    Wick Heijenk; Frederieke Jansen; Jetske Seep, Markelo.

    Theoretische leerweg

    Economie

    Ruben Aaftink; Maurits Beldman; Angela Beltman, Bathmen; Rick van den Berg, Deventer; Ilse Boers, Markelo; Jordy Boode, Markelo; Dennis ter Brake; Daniëlle van Coeverden, Markelo; Matthijs van Dam; Amber Deuzeman, Bathmen; Megan Diks, Deventer; Antal van Dongen, Haarle; Denise Ensing, Bathmen; Jurgen Esmeijer, Bathmen; Lotte Fincken, Rijssen; Esther Harmelink, Bathmen; Dorien ter Harmsel; Mariël Haverslag; Eline Hoeven, Deventer; Thijs Hofman; Anne Hubers, Bathmen; Daan Huiskes, Deventer; Esmée Koops, Bathmen; Xander Kortenoever, Markelo; Leandra Leeflang, Markelo; Rik Leussink, Rijssen; Jesse Ligterink, Rijssen; Daniël Logchies; Donja Markvoort; Niels Meijer; Kim Meijerhof, Bathmen; Ferris Osseiran, Deventer; Nico Platerink, Laren (Gld.); Jaap Prinsen, Bathmen; Teun Rietman, Bathmen; Wiebe Romeijn, Markelo; Miranda Schreurs, Markelo; Elke Sligman, Bathmen; Tim Stegink, Bathmen; Jesse Veldmaat; Sander Veneman, Markelo; Peter van Vliet, Deventer; Isa de Vries, Bathmen; Teun Woertman, Markelo.

    Landbouw

    Laura Köhler, Markelo.

    Techniek

    Rob Bolink, Markelo; Sophie Boogaard, Markelo; Niels Bos, Bathmen; Sanne Brakels, Markelo; Luuk Ebenau, Bathmen; Indy Grolleman, Nieuw Heeten; Dennis Klein Teeselink; Jesse Koerhuis, Bathmen; Lars Pasop, Markelo; Sanne Pijnappel; Jorik Schoneveld, Laren (Gld.); Jan Ulfman; Pieter Veldwachter, Bathmen; Luuk Veltkamp; Koen Veneklaas.

    Zorg en Welzijn

    Zohal Ahmadi; Loes Bakker, Bathmen; Julian Beldman; Anke Beverdam, Markelo; Jessica Blankena; Annelieke Bolink, Okkenbroek; Iris Bolink; Marèll ten Bolscher, Rijssen; Hilde Boode; Suzan Brinkers, Markelo; Norwien Bruinsma, Nijverdal; Lindsey Deng, Rijssen; Naomi Dijkhof, Deventer; Else Ebrecht; Manon Groeneweg, Markelo; Lenny Grolleman, Nieuw Heeten; Rosa Harenberg; Heleen Holmer, Laren (Gld.); Vera Jansen; Linda Jansen of Lorkeers, Haarle; Tom Jonkman, Bathmen; Melanie Kelder, Markelo; Iva Klein Baltink, Kring van Dorth; Rosaly Kleis, Bathmen; Loes Kreijkes, Rijssen; Maud Landeweer; Bibi Langenkamp, Laren (Gld.); Jony Meijerman; Rianne Oplaat, Markelo; Maureen van Rossum, Nieuw Heeten; Mart Scholman; Emma Veldkamp; Jenneke Voordes, Rijssen; Melissa Vosman, Nieuw Heeten; Bente Wagenvoort, Laren (Gld.); Sanne Zanting.

    Havo

    Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij

    Den Mayke ten, Haarle.

    Cultuur en Maatschappij

    Gitta Bekkernens; Dian Beltman, Bathmen; Nelleke van der Duin; Salomé van der Giessen, Deventer; Sabine Grevink, Goor; Gabriëlle Harleman, Lettele; Kelly Hazelhekke, Nieuw Heeten; Charlotte Hoff; Femke Hunneman, Nieuw Heeten; Simone Jorritsma, Rijssen; Emma Meilink; Ton Müller; Kathy Nijenhuis, Haarle; Meike Oosterwegel, Bathmen; Famke Oppewal, Markelo; Anne Rietman, Bathmen; Tobias Snijders, Rijssen; Sharon Stauber, Goor; Anaïs Villois, Bathmen; Jianno Voets, Markelo; Laura Zijp, Deventer.

    Economie en Maatschapij/Cultuur en Maatschappij

    Daphne Cnossen, Deventer; Danique van Heuveln, Diepenheim; Mariska Hoek, Goor; Lieke Kleverwal, Lettele; Chantal Trotsenburg; Naomi Zonnebelt, Rijssen.

    Economie en Maatschapij

    Riekus Beldman; Cheyenne van den Berg, Goor; Pien Bijl, Goor; Pascalle Busschers, Goor; Marten Daniels, Hellendoorn; Eline Edel, Goor; Babett van der Heijden, Markelo; Hannes Jansen; Marlin Kampman; Sem Leander, Goor; Ymke Lensink, Laren (Gld.); Harald Mengerink, Goor; Dylan Nijhof, Markelo; Jarl Oudenampsen, Goor; Jeroen Pasman, Hengevelde; Amber Pasop, Markelo; Pim Prinsen, Bathmen; Stijn Regterschot, Diepenheim; Casper Roerade, Goor; Lisette Rou, Goor;, Goor; Gerben Schellevis, Rijssen; Ewout Smit, Rijssen; David Stam, Rijssen; Rik Stokreef, Markelo; Daan Tibbe, Goor; Lynn van der Wal, Bathmen; Daan Willemsen, Rijssen.

    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek

    Else Augustijn, Goor; Roos Dijkema, Hellendoorn; Casper Eissens, Deventer; Shaydie Gorter RAALTE

    Felicia Klaver, Goor; Yvette Legtenberg, Goor; Rik Tempelman, Goor.

    Natuur en Gezondheid

    Nicole Barten, Deventer; Thijs Beltman, Okkenbroek; Danique ten Bolscher, Rijssen; Melissa Boonk, Diepenheim; Jasper Brands; Dani Francis, Goor; Lisa van Ginkel; Vera Groothedde, Deventer; Betül Gül, Rijssen; Esmée Heitink, Goor; Emelie Hofmeijer, Markelo; Merel Hunneman, Nieuw Heeten; Caya Jonker, Bathmen; Stijn Klarenbeek, Goor; Lara Koenis; Christelle Kreijkes, Rijssen; Noa Meijer, Goor; Lindey Nijhof, Nijverdal; Niek van den Nobelen, Markelo; Emma Oostewechel, Bathmen; Cynthia Oplaat, Markelo; Jirad Ossewaldt, Lochem; Roos Peterman, Goor; Tim Pijfers, Goor; Tigo Verhagen, Markelo; Inez Verhoogt; Amber Wolters, Goor.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

    Rank de Bruin, Laren (Gld.); Alper Gesmiroglu, Rijssen; Inge Haverslag, Goor; Rens Haverslag, Goor; Tessa Trooster, Markelo.

    Natuur en Techniek

    Bart Cloosterman, Bathmen; Mika Dijkstra; Yke ten Donkelaar, Markelo; Yorick Jurjens; Sybren Kappert, Markelo; Thye Kelderman, Goor; Jelle Küttschreutter; Auke Onland, Markelo; Erik Paalman; Femke Pekkeriet; Paul Revenberg, Deventer; Jurgen Rodijk, Nieuw Heeten; Job Roetert, Bathmen; Tom Stevens.

    Vwo

    Atheneum

    Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij

    Renske Zandjans, Markelo.

    Cultuur en Maatschappij

    Louis van Brink; Gerrit Jan Groenewoudt; Luuk Kaffener; Elles van Mullekom, Bathmen.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

    Bianca Jansen, Laren (Gld.); Ruben Meijerink, Heeten; Otmar Schoonderwoerd, Goor; Martijn Stuiver, Rijssen.

    Economie en Maatschappij

    Noreen Boersma; Rogier Broekhuis; Bas Bronsvoort, Markelo; Hilbert-Jan Jansen; Jan van Leeuwen, Markelo; Mart Makkink, Bathmen; Job Vaarhorst, Goor; Jesper Vrielink, Goor.

    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek

    Dieuwertje Alblas, Goor; Nena Brinkmans, Markelo; Famke Eggink, Laren (Gld.); Esmee Houbiers; Jorien Nijboer; Madelief Uijen.

    Natuur en Gezondheid

    Brenda Baak, Goor; Kirsten Bronsvoort; Julia Hanevelt; Wouter Hellinga, Goor; Inge Nijenhuis, Markelo; Anton Stel, Nijverdal; Annemarie Steutel, Lettele; Gerdy Ulfman; Renske Wold, Markelo.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

    Ieke de Boer; Iwan Boksebeld, Bathmen; Jelle Boode; Martine Knol; Vivian Meijers, Goor; Laura van der Neut; Lieneke Rem, Goor; Ming Long Shi, Goor; Idwer de Vries.

    Natuur en Techniek

    Irma Coster; Silla Koops, Bathmen; Lieke Lammertink, Goor; Silas Wittrock, Goor; Michaël Zwezerijn, Bathmen.

    Gymnasium

    Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij

    Joey Leuverink, Deventer.

    Cultuur en Maatschappij

    Gerben Hartgerink, Markelo; Sarah de Jonge, Markelo; Thomas Sjoerts, Markelo.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

    Sara Bakker, Markelo; Cera Vehof.

    Economie en Maatschappij

    Marit Prins, Goor.

    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek

    Jacqueline Jonk, Diepenheim; Renske Karsenberg, Diepenheim; Tomas Veltkamp, Markelo; Martijn Wissink, Markelo.

    Natuur en Gezondheid

    Emmy Deterd Oude Weme; Anne-Fleur Dijkhuis, Goor; Ilse Kolkman; Nerissa Teeuwen, Rijssen; Dillian Tijink, Nieuw Heeten.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

    Joris van den Berg, Rijssen; Ruben ter Harmsel.

    Natuur en Techniek

    Thijs Luggenhorst; Anton Simion, Goor; Kjell Spijker.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Holten.

    Locatie Goor

    Vmbo

    Theoretische leerweg

    Economie

    Iris Buitenhuis; Richard Dekker; Tom van Enst; Odette Haafkes; Xena Klaver; Roxan Ligtenberg, Diepenheim; Ian de Mönnink; Demi Nijmeijer; Chiem Regterschot, Diepenheim; Irene van de Riet; Niek Vaarhorst, Markelo; Bart Veldhuis, Ambt Delden; Ramon Voortman; Remco Waanders; Ricardo Wassink.

    Landbouw

    Sophie van Heiningen, Diepenheim.

    Techniek

    Kars Cent; Dyon Doornkamp; Tygo de Groot; Lex van den Hooven; Niels Korenblik, Diepenheim; Ramon Meulman; Maarten Pinkert, Ambt Delden; Gerrit Schooltink, Ambt Delden; Mark ten Thije, Hengevelde; Mike Vruwink, Diepenheim.

    Zorg en Welzijn

    Irma Damveld; Manon Gelen; Miray Gögen; Jesper Grievink; Thirza Hoitink; Susan Keuper, Markelo; Yinke ter Morsche; Demi Odink, Markelo; Marieke Runneboom, Diepenheim; Rico Schepers; Jaimy Sluijk, Markelo; Esmeé Vorkink.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Goor.

     

    Locatie Holten - Tweede tijdvak

    Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg
    Handel en Administratie

    Anjani Khemai, Goor.

    Technologie en Commercie
    Stanley van den Assem, Goor; Ruben Hofman, Goor.

    Verzorging
    Demi Tempelman, Diepenheim; Tessa Wassen, Diepenheim.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Handel en Administratie
    Dirk Hameka, Markelo.

    Technologie en Commercie
    Leon Pöttker, Bathmen; Dennis van der Velde, Goor.

    Verzorging
    Sanne Gerritsen, Markelo; Madelin Hoentjen, Laren( Gld.); Jari Meijer, Goor; Esther Springer, Bathmen.

    Gemengde leerweg
    Economie

    Fleur Bekendam, Markelo; Charlotte Robers, Deventer.

    Theoretische leerweg
    Economie

    Leon van der Loos, Bathmen; Daan Rechterschot; Michelle Tijdink, Markelo; Lars Ulfman, Markelo.

    Zorg en Welzijn
    Kiki Brusse; Shannon Vossen, Deventer.

    Havo
    Cultuur en Maatschappij

    Daniek Pinkert, Markelo.

    Economie en Maatschapij
    Frederiek Leijdekkers, Goor.

    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek
    Lisanne Gelen, Goor; Coen Meijer, Markelo.

    Natuur en Gezondheid
    Maaike Bremmer, Rijssen; Naomi Essink, Markelo; Raoul Jordens, Goor; Gero Kottelenberg, Markelo; Lisa Logchies; Lars Zijlstra, Rijssen.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Sandra ter Maat, Rijssen.

    Natuur en Techniek
    Robin Beverdam, Diepenheim.

    Vwo Atheneum
    Cultuur en Maatschappij

    Kik Voortman, Rijssen.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Sanne Beldman, Bathmen; Lisa Bolink, Goor; Jeike van Velsen, Bathmen.

    Economie en Maatschappij
    Jasper Morsink, Markelo.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Nick Beumer;

    Gymnasium
    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek
    Manon Teunissen, Rijssen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Holten.

    Locatie Goor - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Theoretische leerweg
    Economie
    Ramon Bijl; Dionne Eijsink, Diepenheim; Jeroen Heuten; Ray van Wijck Jurriaanse; Mirna Wijnen.

    Techniek
    Jochem Klumpers, Ambt Delden.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Goor.