article
1.4991239
Hier kunt u alle geslaagden van het Marianum vinden.
Marianum (inclusief 2e tijdvak)
Hier kunt u alle geslaagden van het Marianum vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/marianum-inclusief-2e-tijdvak-1.4991239
2016-06-20T11:26:17+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991241.1433965466!httpImage/image-4991241.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / Marianum (inclusief 2e tijdvak)

Marianum (inclusief 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Marianum vinden.

    Groenlo - RK Scholengemeenschap Marianum

    Deken Hooijmansingel

    Atheum

    Cultuur en Maatschappij

    Bram Mali; Laura Kimman, Winterswijk.

    Economie en Maatschappij

    Cas Wieggers; Elien Tuinte, Vragender; Frans Huntink, Lievelde; Jeantine Dusseldorp, Lichtenvoorde; Joshua Geelink, Winterswijk Meddo; Marlyssa Sonderen; Sander Spijkers, Lichtenvoorde.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

    Anne Baks, Marienvelde; Bram Ribbers, Vragender; Eeke Bouwens; Iris Weelink, Zieuwent; Jacco Ressing, Lievelde; Jill Reukers; Jip Sterenborg, Lichtenvoorde; Kato Klein Gunnewiek, Lichtenvoorde; Lars de Vries; Lena Wesselink, Lichtenvoorde; Lisse Kruip, Lichtenvoorde; Merle te Molder, Eibergen; Nick Jansen; Nienke Wolters; Pim Westervoorde.

    Natuur en Gezondheid

    Anouk Hummelink, Zieuwent; Daphne Gierkink, Vragender; Dennie te Molder; Stijn Bluiminck, Lichtenvoorde.

    Natuur en Techniek

    Rick Weenink, Lievelde; Tom Tiggeloven.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

    Carlijn Berendsen, Beltrum; Marieke Geessinck; Sander Rots, Zieuwent; Stefan Zwerver.

     

    Gymnasium

    Cultuur en Maatschappij

    Inge Pasman; Inky te Brake, Lichtenvoorde; Jochem Dorrestein.

    Economie en Maatschappij

    Janna van Egmond, Lichtenvoorde; Lars Hoffman, Beltrum; Martijn Pattie; Stan Bokkers, Lichtenvoorde; Tim Lageschaar, Vragender; Twan Kolkman, Lichtenvoorde.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

    Jonell Pierik, Winterswijk Meddo.

    Natuur en Gezondheid

    Elmer Rutjes, Lichtenvoorde; Job van Rijn, Winterswijk; Marlous Nijman.

    Natuur en Techniek

    Olaf Legtenberg, Winterswijk.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

    Alicja Nijhof; Antony Porskamp, Vragender; Daphne Molenwijk, Winterswijk; Emie Klein Holkenborg, Zieuwent; Kiedo Wienholts, Lichtenvoorde; Lisa Rijnders, Lichtenvoorde; Sander van den Belt; Willem te Kronnie, Vragender.

     

    Havo

    Cultuur en Maatschappij

    Iris Rouwhorst, Ruurlo; Isa Mateman, Eibergen; Jitske de Vries Reilingh, Eibergen; Kelly Storkhorst, Harreveld; Liz Nijhuis, Eibergen; Manon van den Bos, Eibergen; Nina Grotenhuis; Renske Wiegerinck, Marienvelde; Tjerk Bluemink, Lichtenvoorde.

    Economie en Maatschappij

    Anne Klein Gunnewiek, Lichtenvoorde; Bram Jansen, Winterswijk; Carolien Nijenhuis, Lichtenvoorde; Corné Donderwinkel, Zieuwent; Dion Everink; Ellis ten Have, Lievelde; Femke Raben, Winterswijk Meddo; Ian Groot Zevert, Beltrum; Jelte Bomers; Jeroen Jansen, Zieuwent; Jesper Pillen, Lichtenvoorde; Joanne Schutten, Harreveld; Jolien Hulshof, Harreveld; Josien Klein Gebbinck, Vragender; Jurgen Legtenberg, Winterswijk; Kevin te Brake, Lichtenvoorde; Koen Meijer; Kyra Boschker; Lynn Huijskes; Margot Hoenderboom, Marienvelde; Maurice Paul, Zieuwent; Mechteld Eskes, Beltrum; Michelle Wessels, Lichtenvoorde; Michelle Wopereis; Mosje Kempe, Winterswijk; Nicole Klein Gebbink, Eibergen; Niek Stapelbroek, Beltrum; Noa Lexmond; Nordin Stevens, Lievelde; Robin Krabbenborg, Zieuwent; Saar Weelink, Lichtenvoorde; Sem Lageschaar; Sibren Bemers, Winterswijk Meddo; Teun Kolkman; Tim Leusink; Timme Hummelink, Marienvelde; Tom Ikink, Lichtenvoorde; Vera Langemaire, Lichtenvoorde.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij

    Eline te Braake; Hilde Klumperink, Harreveld; Laura Nijland, Beltrum.

    Natuur en Gezondheid

    Annelotte Kalshoven, Beltrum; Babette Klein Goldewijk, Zieuwent; Bart Bokkers, Marienvelde; Bo Nijhuis, Lichtenvoorde; Carlijn Goossens, Lichtenvoorde; Carlijn Jansen; Chenine Bleumink, Beltrum; Duncan Bleumink; Durk van Os, Lievelde; Glenn Lansink, Lichtenvoorde; Hugo Garstenveld, Vragender; Jenny IJzereef; Jilke Baxendell; Joy Meekes; Karin Steenbergen, Eibergen; Karlijn Ribbers, Vragender; Kelly Bulsink, Marienvelde; Kim Wolters, Lichtenvoorde; Lieke Papen, Beltrum; Loraine Heutinck, Zieuwent; Louisa Rötter, Lichtenvoorde; Lynn Nijman, Lichtenvoorde; Maartje Stottelaar, Lichtenvoorde; Maura Arends, Borculo; Pam Wieggers, Lichtenvoorde; Stef Sonderen, Harreveld; Sverre Vreeman, Zieuwent; Ties Blok; Willemijn Sonderen, Lichtenvoorde; Youri Rooijakkers, Lievelde.

    Natuur en Techniek

    Casper Goossens, Lichtenvoorde; Mathijs Mombarg, Marienvelde; Yorben Klein Gunnewiek, Beltrum.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

    Arthur Wolters; Coen Hieltjes, Winterswijk Meddo; Daphne Roorda; Douwe Boschker, Lichtenvoorde; Freek Roemaat, Lichtenvoorde; Jelle Steentjes, Lichtenvoorde; Jody Taken, Lichtenvoorde; Kim Stoverink, Beltrum; Loretta Zieverink; Mart Pasman; Pien Weelink, Lichtenvoorde; Sten Heming; Thomas Gerrits; Tjerk Beerten, Lichtenvoorde.

     

     

    de Rode van Heeckerenstr

    Vmbo BBL

    Economie

    Luc ten Broeke; Sietse Ressing, Lievelde; Stefan Hartman.

    Economie en Techniek

    Glenn Penterman; Jordy Holkenborg, Aalten; Joris Ten Have, Beltrum; Remon Krabben; Tom Eekelder; Tristan Brink.

    Zorg en Welzijn

    Annelou Bouwmeester, Eibergen; Demi Knufing, Lichtenvoorde; Diede Weijers, Lichtenvoorde; Esmée Dijkman; Fleur Cuppers; Jordy Grave; Kelly Berendsen; Kelly Bokstart; Kevin Nüchter; Klaske Teselink; Lieke Geurkink; Lynn Harbers, Lichtenvoorde; Sanne Klein Goldewijk, Marienvelde; Sophie Rutjes, Lichtenvoorde; Suzan Zuidinga, Lichtenvoorde; Tessa Domhof, Lichtenvoorde.

    Vmbo GL

    Economie en Techniek

    Bas Ribbers, Vragender; Berend Hulshof, Zieuwent; Hessel te Kronnie, Lichtenvoorde; Jelte Hoog Antink, Aalten; Jurek Domhof, Zieuwent; Kees Baks, Marienvelde; Luuk Wassink, Lievelde; Martijn Betting, Vragender; Mout Storteler, Zieuwent; Niek Meekes, Lievelde; Pieter Hegeman, Vragender; Siebe Wopereis, Harreveld; Skye Bulsink, Marienvelde; Sven Huinink, Zieuwent; Thijmen Boonk, Lichtenvoorde; Wout Siebelder, Aalten.

    Economie en Zorg en Welzijn

    Annick Dijk; Anouk Holkenborg, Aalten; Danique Rietberg, Harreveld; Esmee Ebbers, Zieuwent; Fleur Nijhuis, Eibergen; Geertje Maalderink, Lichtenvoorde; Iris Eulink; Kirsten Groot Zevert; Kristy de Roo; Linda Rooks, Zieuwent; Lonneke ten Have, Beltrum; Max Arendsen, Lichtenvoorde; Mayke Stoverinck, Zieuwent; Minoesch Beerten, Lievelde; Myron Baten, Eibergen; Nordin Azogagh, Lichtenvoorde; Renate Ormel, Lichtenvoorde; Rick Wolters, Harreveld; Robin te Molder, Marienvelde; Roel Domhof, Zieuwent; Sanne Bomers, Eibergen; Sarah Rosendahl, Lievelde; Steffie Havenaar, Lichtenvoorde; Thom van Keulen, Lichtenvoorde; Tristan Kant, Lichtenvoorde; Willem Tankink, Harreveld; Wout Walterbos.

    Vmbo KBL

    Economie

    Björn Doppen, Zieuwent; Rolf Sonderen, Lievelde; Tim Wopereis, Ruurlo; Vera van Keulen, Lichtenvoorde.

    Economie en Techniek

    Brad Boschker, Lichtenvoorde; Jelle Rijks; Jochem te Brake, Lievelde; Rik Lurvink; Roar Storteler; Thijs Reijrink; Tim Overbeek, Winterswijk.

    Zorg en Welzijn

    Amber Domhof, Marienvelde; Amber Maarse; Anne Krabben, Lievelde; Bella Eggink, Lievelde; Dieke Goossens, Lichtenvoorde; Dion Hummelink, Lichtenvoorde; Eline Rotink, Eibergen; Femke Meenink, Eibergen; Florie Schutten, Lichtenvoorde; Isa Krabben, Aalten; Jai Lensink, Harreveld; Jill Arendsen, Lichtenvoorde; Kim Harbers, Lichtenvoorde; Lisa van der Linden, Lichtenvoorde; Loïs Konings; Lucas van der Donk, Lichtenvoorde; Mara Hulshof, Marienvelde; Marijn Wekking, Lichtenvoorde; Maud Klein Avinck; Mees Beentjes, Zieuwent; Melissa Schuurman, Halle; Merle ter Bogt; Naomi Oolthuis, Lichtenvoorde; Pien Mombarg; Rosanne Brockötter; Rosanne Sonderen; Sanne Wekking; Sterre Giesen; Thamara Beerten, Lievelde; Verena Overkamp; Willemijn Hinkamp, Lichtenvoorde.

    Vmbo TL

    Economie

    Abdul Abdulshakuur Abdul Mohammad, Lichtenvoorde; Aram Gharibyan, Lichtenvoorde; Arthur Gharibyan, Lichtenvoorde; Coen Goossens, Lichtenvoorde; Ebbe Wienholts, Lichtenvoorde; Karlijn Riggelink, Lichtenvoorde; Maarten Tenten, Lichtenvoorde; Marilene Houwer; Merel Oostendorp; Mike Beskers, Lichtenvoorde; Nabodin Osman, Lichtenvoorde; Nino Lankveld, Lichtenvoorde; Sil van Ooijen, Lichtenvoorde.

    Economie, Landbouw en Techniek

    Idde Heutinck, Lichtenvoorde; Jim Tuinte, Beltrum; Jochem de Lange; Joël Rietberg, Harreveld; Maksim Michajlov, Lichtenvoorde; Rik te Plate, Beltrum; Tjaard Hooch Antink; Tjerk Koldeweij, Harreveld.

    Economie, Landbouw en Zorg en Welzijn

    Elsa Gemmink; Mark van Uem; Nina Wissink; Pien Smeulders, Harreveld; Sophie Derksen, Lichtenvoorde; Stijn Krabben, Harreveld; Yoran Wopereis, Lichtenvoorde.

    Economie, Techniek en Landbouw

    An-Mei Manschot, Lichtenvoorde.

    Economie, Techniek, Landbouw en Zorg en Welzijn

    Gijs Geelink, Lichtenvoorde.

    Economie, Zorg en Welzijn en Landbouw

    Anne Mellendijk; Carlijn van Lent; Esty Willemsen; Jonna Marschalk, Zieuwent; Marlon Nijkamp; Menno Waenink, Harreveld; Remon Domhof, Lichtenvoorde; Rens Wildenborg; Romy de Groot, Lichtenvoorde; Thomas Hofman.

    Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw en Techniek

    Bob Rijnders, Lichtenvoorde; Demi ter Bogt, Vragender; Els Reukers, Lichtenvoorde; Jasper Baks, Marienvelde; Jasper Haerkens, Lichtenvoorde; Jelle Beerten, Lichtenvoorde; Jesse Stronk, Lichtenvoorde; Jolien Garstenveld, Vragender; Lisa Otten, Lichtenvoorde; Nicae Baks, Lichtenvoorde; Ritse Huiskes; Timo Hummelink, Lichtenvoorde.

    Landbouw en Techniek

    Timo Wolters, Lichtenvoorde.

    Zorg en Welzijn

    Elien Stoverink, Marienvelde; Eva Jansen, Lichtenvoorde.

    Zorg en Welzijn en Economie

    Kiki Immink, Lichtenvoorde; Luuk Molenveld, Vragender; Sanne Keizer, Lichtenvoorde; Sem Daniel, Lichtenvoorde.

    Zorg en Welzijn en Landbouw

    Denise van der Staak, Lichtenvoorde; Esther Boschker; Fabiënne Olijslager, Lichtenvoorde; Jasper van der Maden, Heelweg; Loïs Klavers, Lievelde; Tess Tuinte, Lichtenvoorde.

    Zorg en Welzijn, Landbouw en Economie

    Kim te Molder, Zieuwent.

    Zorg en Welzijn, Landbouw en Techniek

    Isabel Ossekoppele, Lichtenvoorde; Janneke Elschot, Vragender; Nick Sessink, Lievelde; Rozan te Brake, Lievelde; Thijs Schutten, Harreveld; Tim ten Have, Lichtenvoorde.

    Deken Hooijmansingel Groenlo

    Atheneum (2e tijdvak)

    Economie en Maatschappij
    Pierette Kristen; Thomas Reusen.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Florin Kristen.

    Natuur en Gezondheid
    Tamara Hartman; Willeke Harbers, Lichtenvoorde.

    Gymnasium (2e tijdvak)
    Economie en Maatschappij
    Dana te Paske.

    Havo (2e tijdvak)

    Cultuur en Maatschappij
    Deniz Topal, Lichtenvoorde.

    Economie en Maatschappij
    Inge Hulshof; Nino Hieltjes; Zainab Ahmadi El Zainab.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Indrah Heuzinkveld, Lichtenvoorde; Kathrin Vuli?.

    Natuur en Gezondheid
    Myrthe Dijkman.

    Dr. Ariënsstraat Aalten

    Vmbo (2e tijdvak)

    Gemengde leerweg, economie en Zorg en Welzijn
    Jim Eijting .

    Vmbo (2e tijdvak)

    Kaderberoepsgerichte leerweg, economie
    Janice Eijting.

    Economie en Techniek
    Roel Ottink, Groenlo.

    Vmbo (2e tijdvak)

    Theoretische leerweg, economie
    Didiet Milius, Groenlo.

    Economie, Landbouw en Zorg en Welzijn
    Pleun Oesterholt.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Groenlo.