article
1.4991227
Hier staan de geslaagden van het OSG Hengelo.
OSG Hengelo (inclusief 2e tijdvak)
Hier staan de geslaagden van het OSG Hengelo.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/osg-hengelo-inclusief-2e-tijdvak-1.4991227
2016-06-20T13:03:12+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991229.1433965360!httpImage/image-4991229.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / OSG Hengelo (inclusief 2e tijdvak)

OSG Hengelo (inclusief 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier staan de geslaagden van het OSG Hengelo.

    Bataafs Lyceum

    Havo
    Cynthia Annema; Johnny Ay; Joshua Boensma, Delden; Leon Brands, Borne; Lonneke Cantineau; Rowan Dobbe, Borne; Kjeld Grob; Tim Heuker of Hoek; Ingo van Hezel, Bentelo; Bram Holtman; Else Jorink, Borne; Kylie Koers; Koen Kremer, Borne; Tom Laarhuis, Delden; Aaliyah Meenink; Justin Morssink; Samet Murat; Jeroen Nijboer; Bram Onrust; Wendel Oude Egberink, Borne; Pavel Palyanov; Dim Scheurink; Cindy Schröer, Borne; Romy Schröer, Borne; Karien Smit, Borne; Gaby Sterken; Merel Tanriverdi; Romee Tielkes; Bas ten Tusscher, Delden; Emincan Ulu; Nienke Vermeulen; Pim Versteeg; Sander Wennink; Flip Wennink.

    Atheneum
    Michelle Bak, Borne; Lilian Berenpas; Maarten Besten; Eray Bilgili; Melanie Blume; Jesse de Boer; Peter Bosch, Oldenzaal; Anne Breur; Tobias Bruel; Duco van Buuren; Gerlinde Buurlage; Furkân Dengiz; Jolien Deterink; Joris Eeftink; Coen Ensink; Melanie Heuver; Ruurd Jaarsma, Goor; Maarten de Jager; Sophie Kolk; Niels Kroese, Delden; Erkan Mercimek, Borne; Jan Willem Mijnheer; Reinoud Pino; Jorn Quattrocchi; Anouk Scholten, Borne; Agaath Schuurmans; Joppe Wesseling, Enschede; Hans-Jan Westerhof; Rick Westland; Michiel Wiggers, Borne.

    Gymnasium
    Veerle Dijkstra; Dion Hoek; Anne Koning; Tim Luyten; Pepijn Streng; Rozemiek Wessels, Borne.
     

    Montessori College Twente


    Theoretische leerweg
    Yousif Abdelkhalik; Nadeche Altena; Yannick Ardesch, Borne; Amir Badr; Lois Barendse; Carmen van den Berg; Joy Beune, Borne; Cyrine Beune, Enschede; Desiré Boddeman; Daan Boekee; Casper Boon, Enschede; Simon Borninkhof, Borne; Sophie Bouwmeesters; Emma Brouwer; Lars Colenbrander; Margy Courant, Borne; Rogier van Dokkumburg, Enschede; Daimy Donk; Robin Donkers; Lauren Eckelboom; Mart Einhaus; Eloy Evers; Imeni Ferhani; Sophie Geerdink; Britt Griepink; Robin Groothuis; Hidde Gruben; Thomas Hietbrink, Borne; Robbert Hoogeveen; Margo Kemerink op Schiphorst; Lauren Kerkhoven; Ana Kirmali; Lorenzo Klein Breteler; Daan Knippers; Romy Koopman, Borne; Jade Krake; Marlin Krake; Noor Kuster; Juliët Langelaar, Delden; Nikki Lebbink; Sophie Maring; Victor Meijer, Borne; Joël Mulder, Enschede; Robbie Nederkoorn; Denzel Olde Kalter, Deurningen; Iris Olde Wolsink; Anke Oosterhof; Annemijn Otten, Delden; Jochem Oude Lashof, Borne; Tess Oude Wesselink; Sanne Oude Wesselink, Delden; Anouk Peters; Thomas Reitzema, Enschede; Daniëlle van de Riet; Paulyne Rollman; Aziza Roos; Dominique de Ruijter; Daniëlle Schoonveld; Sophie Schwering, Borne; Bart Siemerink; Anne-lynn Slaghekke, Borne; Imar Smits; Kyra Sonder; Floris-Jan Sordam; Bas Spenkelink, Borne; Quinty Spijkerman; Libby Spit; Naomi van Tiel; Alexander Tok; Danieck van der Weide; Fabiënne Wessels, Borne; Bente Wielens; Noa Willems; Bodine Wolters.

    Havo
    Berry Araya; Megan Arkink, Delden; Nina de Bakker; Jonathan Bergsma, Enschede; Romy Beugeling; Lars Binnendijk; Sanne van den Bosch; Bo Bouwhuis; Stacey Braggaar; Tessa Brander; Bram ten Brücke; Susanne Buchholz; Benthe Canter Visscher, Delden; Ilja ten Dam; Simon Daoud, Borne; Daphne Dijkhuis; Ninon Dijkhuis; Lars van Dorenvanck, Deurningen; Dean Droste; Lara Einhaus; Tim Evers, Borne; Melissa Foss; Lars Frielink, Deurningen; Sem Geerdink; Jesse Gemser; Martijn Gervedink Nijhuis; Sebastiaan Ghanadian; Merle de Groot; Bram van der Ham; Evi van Heijningen; Carlien Heins; Lauren Hofstee; Tim Hofte; Janske ter Horst; Loïs Hozee; Sophie de Jong; Tessa Kamerich; Sanne Kassenberg; Naomi Kemerink; Sarah Kortenhoeven; Lotte Kosterink; Esmee Kramer; Valerie Kruidenier; Cas van der Kuil, Haaksbergen; Marijn Kuipers, Enschede; Justin van der Laan; Mahir Likic; Nicky Meenderink, Borne; Dewanti Meijer; Mirle Mondria, Delden; Wendy Niessen, Delden; Maaike van den Nieuwboer, Borne; Stefan Oosterom; Annelin Pelle; Jody Peters; Ties Peters; Sam von Piekartz; Mattanja Piet; Odille Pots; Madelon Puntman; Frederiek Ramaker; Jasmijn van Rangelrooij; Dirk Renting, Borne; Sharon Rolleman; Stan Scheurink; Stijn Schipper; Amber Scholte op Reimer; Demi Siemerink, Delden; Daan Sinkeldam; Nienke Smit; Yonne Stroot, Borne; Indy Tinsel; Ties Traanman, Delden; Marli van der Vegt; Sam Veldhuis, Borne; Sophie Vlecken; Daan Vollenbroek; Timo Walhof; Casey Wegdam; Fyline Weijermars; Laureen Wes; Nina Wesselink; Lieke Van Wezel; Tristan Wiegmann; Eileen te Wierike; Leonie Wijnen; Marte Wilbrink, Borne; Leroy Winters, Borne; Maud van Zanten.

    Atheneum
    Eline van der Aa; Stijn Analbers; Jet Bebseler; Pien ter Beek, Borne; Rutger Bijl; Mick Bosman; Nienke Both; Janneke Brantjes; Marloes de Ceuninck van Capelle; Danique ter Doest; Anke Dumont, Borne; Luuk Eilers; Nout Franke; Eva Groenendijk; Stan Groenhuis, Borne; Dorine grote Punt, Borne; Stijn Harms, Borne; Ernesto Harmsen, Zenderen; Lotte Hendriks, Borne; Max Hendriks; Bram Huiskes; Meryem Kökçü; Harm Lameris; Thomas de Lange; Emilia Lantink, Borne; Bram Massmann, Borne; Eva Mengerink, Borne; Lars Mulder, Borne; Emmalie Muller, Borne;Suzanne Nijhuis, Bentelo; Maaike Odijk; Daniël Proost; Youri Ran; Maud Romme; Anne Smit; Maudi Sonder; Dylan Vorgers, Borne; Caily Waaijer; Rianne Weide.

    Gilde College

    Basis beroepsgerichte leerweg

    Bouw breed
    Niels Averdijk; Jordy Eckhart; Ruben Reichart; Mika Waage.

    Electrotechniek
    Ebu Acikel.

    Handel en administratie
    Alparslan Akyilmaz; Damy Altena; Floris Dassen, Haaksbergen; Asan Eskili; Marleen Essink, Delden; Max Evers; Melvin Gouma, Enschede; Soleil Kiyanda; Terrence Lopez; Charissa Nicolaas; Djamilla Sapulette, Almelo; Wout Schuurman, Nutter.

    Zorg en Welzijn breed
    Daphne Dijks; Dewi van Gelden; Dilara Gögen; Roy Groothengel; Jip ten Hove; Ramy Isijk; Romy Klasen; Lisan Lankheet, Haaksbergen; Pim Leusink; Danusia Nijhuis; Sibel Oral; Romy Reuvers, Haaksbergen; Shannon Spiele, Enschede; Carmen Tuintjer, Borne; Mart ten Tusscher, Delden; Emmarye Wieffer.

    Kader beroepsgerichte leerweg

    Bouw breed
    Guido Asbroek .

    Electrotechniek
    Furkan Akbaba; Dylan Bosch; Koen Gruiters; Melvin Hietbrink; Lars Klister; Luc Nijmeijer; Jaap Tenten; Cas Weerkamp; Stan Winkeler.

    Handel en administratie
    Britney Arends, Borne; Miriam Budak; Naniek Egberink; Brandon Hopman; Aleyna Keskin; Gevorg Khazaryan; Demi Leusenkamp, Haaksbergen; Neal Mantiri; Mathias Matti; Mariska Meijs; Nadiën Mercelina; Guyon Nijhof; Jelle Peeters, Borne; Sem te Riele, Hengevelde; Sharon Schlosser; Tara Sibum, Enschede; Latisha ten Vaarwerk, Haaksbergen; Taylor Vrolijk, Enschede; Fleur Wensink, Borne.

    Zorg en Welzijn breed
    Daniëlle Boevink, Enschede; Sandra Buitenhuis; Aileen Cakir; Linsey Cornelissens, Borne; Kübra Dogan; Dunya Grote Ganseij, Goor; Cynthia Hein; Nicole Jansen; Muk Klein Oonk; Fatbardh Krasniqi; Marelle Nijhuis; Lindi van Ooijen, Delden; Amy Oude Groeniger; Kaylee Pahlplatz, Enschede; Rob Schaftenaar; Daniëlle Spaan; Bernice Termijtelen, Enschede; Rinske in ‘t Veld, Haaksbergen; Lisa de Vries, Enschede; Jip van Zutphen, Enschede.

    Theoretische leerweg
    Sanne Aalders; Gerben , Borne;broek, Haaksbergen; Brent Coenraad; Melda Çölkusu; Liam Haan; Jinte op de Haar; Max Klootwijk; Boyd Koster; Rowan Küthe, Enschede; Anique Peters, Denekamp; Wieke Rozema; Bruna Simão Moreira; Yazgulu Solmaz; Cathy Spiele, Enschede; Daan Terpstra; Fenny te Vaarwerk; Jasper Wolberink; Emma Wolters Ambt-Delden; Sverre Yelkenci.

    Praktijkonderwijs ’t Genseler

    Getuigschrift praktijkonderwijs
    Mahi Altun; Patricia André; Elizabeth Aydin; Hatice Ayvaci; Shivani Bachoe; Kay Bakker; Linsey Beld; Bas Bokhorst; Stefan Blokhuis; Étienne Bruins; Katalin Bruins, Delden; Dominique Brummer; Dilara Bulut; Duran Cansiz; Rebecca Dogan; Sidney van Duist, Borne; Ornina Elyo; Shannon Geçer; Manuela Grimijser; Afrim Hajolli; Nicky Harperink, Goor; Imke Jansen; Kevin Jansen; Sanne Jansen, Borne; Sietse Kingma; Kikki Krabbe; Ibrahim Kurti, Delden; Braien Lambers; Tony Lucas, Borne; Mousa Islew; Nick Praster; Ricardo Roode; Mihriban Sancakdar, Borne; Johnatan da Silva; Mehmet Tekir; Danny Verdriet; Joey Verlinden; Lars Volmer, Delden; Tim Wemekamp, Delden; Eline de Wit, Delden; Kabi Zarko .

    Certificaten Praktijkonderwijs ‘t Genseler

    Schoonmaak in de Groothuishouding

    Ruby Assink; Elizabeth Aydin; Christa Bootsma; Shivani Bachoe; Caroline Brummer; Ornina Elyo; Marloes Grobben; Susanne Groenewegen; Sanne Jansen; Sanela Kurti; Veronique Loohuis; Kimberley Perik; Tamara Radulovic; Mihriban Sancakdar.

    Werken in de Kinderopvang

    Dilara Bulut; Kimberly ter Bruggen; Natassja Klos.

    Werken in de ouderenzorg

    Lotte Temmink .

    Woonhulp

    Jocey Hoek; Rebecca Dogan.

    Werken in de keuken

    Shivani Bachoe; Kay Bakker; Esmee van het Bolscher; George Bulut; Leroy Jansen; Sanne Jansen; Hira Sassen; Mitchel Schuurman; Mehmet Tekir; Lotte Temmink.

    Winkelmedewerker

    Patricia André; Shannon Geçer; Anne Hietbrink; Marina Schulte.

    Orderverzamelaar (logistiek)

    Manuel Aydin; Kevin Jansen; Martijn Knippenborg; Philippe Rauhé; Danny Verdriet .

    Beheren van het schoolmagazijn

    Elizabeth Aydin; Micha ter Beek; Stefan Boelen; Hugo Braam; Benjamin Danho; Niels Doornbos; Ornina Elyo; Frederique Hasperhoven; Soner Karademir; Caroline Koelen; Kikki Krabbe; Veronique Loohuis; Dominique Mentink; Tamara Radulovic; Philippe Rauhé; Demi Reimerink; Mihriban Sancakdar; Daphne Spijker; Askin Yilmaz; Kabi Zarko; Stan van Zetten.

    Stappenplan Hout SHM

    Bas Bokhorst; Steven Otto; Mitchel Schuurman; Marc Weghorst;

    Vorkheftruck-chauffeur

    Tim van Ballegooij; Dominique Brummer; Duran Cansiz; Bas Damhof; Kevin Groot Hemmink; Nicky Harperink; Leroy Jansen; Tim Mensink; Steven Otto; Pascal Raanhuis; Marc Weghorst; Tim Wemekamp; Stan van Zetten;

    Veiligheidscertificaat: VCA-B

    Manuel Aydin; Tim van Ballegooi; George Bulut; Nicky Harperink; Martijn Knippenborg; Peter Kolner; Tim Mensink; Mitchel Schuurman; Marc Weghorst; Tim Wemekamp .

    Veiligheidscertificaat Start, Werk en Blijf veilig

    Jeremy Altena; Kacem Amsaad; Celine Beltman; Quirine Boer; Marco Boswinkel; Brian van den Broek; Wesley van den Broek; Femke Brokers; Esther Can; Sanzed Chowdhury; Ramon Diender; Dean Doeschot; Fatma Esendemir; Hamed Islami; Nick de Jonge; Redwan Kerkdijk; Chantal Konkes; Valesca Kosters; Abdi Hersi Mirre Mohammed; Femke Rouwen; Joey Schoemaker; Manouchka Sleebos; Bianca Smit; Santana Smit; Keanu Sterrenburg; Jordy Tiemes; Ilayda Yanik.

    AOC Entreeopleiding in samenwerking met PrO

    Stefan Blokhuis.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Hengelo

     

    Bataafs Lyceum - Tweede tijdvak

    Havo
    Zlatko Davidovic; Iris van ’t Hul.

    Atheneum
    Niels Cornelissen de Beer; Viktor Oude Egberink; Kars Veldkamp.

     

    Montessori College Twente - Tweede tijdvak

    Theoretische leerweg
    Romy van Santen; Remco van der Wijk.

    Havo
    Birthe Boes; Jesse Duin; Bert Geusendam; Bart Keuler; Willemijn Klein Winkel, Borne; Maud Kollenaar; Tijmen Kuipers; Maud de Mönnink; Esmée Munster; Laurien Polman; Elise Pool; Kas Rensen, Deurningen; Jesse Derk van Schravendijk; Valerie Swerms Suwijn.

    Atheneum
    Tim Bruggeman, Borne; Nikos Geerdink; Floor Prigge, Borne.

     

    Gilde College - Tweede tijdvak

    Basis beroepsgerichte leerweg
    Bouw breed

    Calvin Bos; Fabian Bruins; Sahal Samatar; Arjan Sewdin.

    Handel en administratie
    Mitchel van Lissum.

    Zorg en Welzijn breed
    Seher Kayardan.

    Kader beroepsgerichte leerweg
    Bouw breed
    Romain Mulder.

    Electrotechniek
    Roberto Cimen; Dasdemir Demircan, Borne.

    Handel en administratie
    Steven Beldman.

    Zorg en Welzijn breed
    Marloes Dekker, Enschede.

    Theoretische leerweg
    Samantha Boomsma; Elio Fissore, Haaksbergen; Devi Gokoel; Marit Kloek, Enschede; Nick Rutgers, Borne.

     

    Certificaten Praktijkonderwijs 't Genseler - Tweede tijdvak

    Schoonmaak in de Groothuishouding
    Caroline Koelen; Lisanne Korte; Kikki Krabbe; Mihriban Sancakdar; Daphne Spijker; Askin Yilmaz; Kabi Zarko.

    Basisvaardigheden metaal
    Glenn Hagenouw; Nicky Harperink; Tim Mensink; Tim Wemekamp.

    Werken met bloemen
    Marloes Grobben.

    Werken in het groen
    Bas Damhof; Lucas Kuiper; Marc Weghorst; Bram Zeelte.

    Bosmaaiercertificaat
    Dominique Brummer; Duran Cansiz; Bas Damhof; Kevin Groot Hemmink.

    ROC Entreeopleiding in samenwerking met PrO
    Imke Jansen; Joey Verlinden.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.