article
1.4991223
Hier kunt u alle geslaagden van het Pius X College vinden.
Pius X College (inclusief 2e tijdvak)
Hier kunt u alle geslaagden van het Pius X College vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/pius-x-college-inclusief-2e-tijdvak-1.4991223
2016-06-20T13:13:49+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991224.1433965249!httpImage/image-4991224.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / Pius X College (inclusief 2e tijdvak)

Pius X College (inclusief 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Pius X College vinden.

    Pius X College Almelo
    Locatie Aalderinkshoek

    Atheneum
    Lisa Asbroek, Enter; Bente Bekhuis, Wierden; Emma van den Berg; Thomas ten Berge, Enter; Stefan Boomkamp; Sander Ekelenkamp; Laura Hagen; Marquerita van der Helm, Wierden; Tessa Hermans; Mike Hulshof, Wierden; Koen Jansman, Nijverdal; Elles Kamphuis, Enter; Danique Koopman; Hidde Lammertink, Enter; Wouter Marsman, Wierden; Joost Middelkamp; Patrick Nijkamp; Corbèn Poot, Vriezenveen; Chayenne Richter; Rozemarijn Rijsman, Wierden; Manon Rikkert, Enter; Sasun Sepoyan; Job Stekelenburg, Wierden; Roy Theussing; Jonna Tromm, Wierden; Kevin Vonk; Marcus Wasser, Vriezenveen; Ivo Wolters, Enter; Amid Zia.

    Gymnasium
    Koen ter Beke, Wierden; Mark Bruggink, Wierden; Tessa Knobben, Wierden; Sebastiaan van Kooten, Wierden; Max Mollink, Hellendoorn; Mart Schoondermark; Loïs Veldscholten, Wierden.

    Havo
    Neghineh Ajoebi; Marit Arkink, Bornerbroek; Hayasdan Awanesian; Sten Bellers, Wierden; Eefje Boellen; Aniek Bokdam, Bornerbroek; Iris Bokhove; Rick Braamhaar, Wierden; Stijn Braamhaar, Enter; Maegan de Bruijn; Miguel Buis, Enter; Rik Busser, Wierden; Dunja Butkovic; Dennis Dalhoeven, Wierden; Anne Dorgelo; Tolunay Dural; Jeroen Egberts, Wierden; Nick Elzinga; Lieke Embsen, Wierden; Roos Everts; Emma Fokke, Vriezenveen; Marleen Fokke, Vriezenveen; Michelle Geerdink, Wierden; Thessa Grolleman, Enter; Jeremy de Groot; Gaudi van Hal; Nathalie Heithuis; Senna van Hemert; Kelly Hissink, Wierden; Sefanja de Hoon; Van-Min Hu; Noëlle Jaarsma, Enter; Eva Keizer, Wierden; Diego Kemps, Enter; Thijs Kerkhof, Enter; Bas Klein Schaarsberg, Wierden; Julia Krisman; Lars Kroezen, , Borne; rbroek; Naro Lazarian; Joris Lesscher, Wierden; Eline Lubbers, Hoge Hexel; Danny Lucassen, Wierden; Frank Matti; Maxime Nigon, Vriezenveen; Hessel Olde Nordkamp; Jesse Olthof, Wierden; Dave den Ouden, Nijverdal; Esmee Peeters, Wierden; David Pijnenburg; Jeanine Platenkamp, Bornerbroek; Demi Plettenburg, Wierden; Aniek Poppe, Wierden; Julia Raben, Wierden; Hedwig Rouhof, Bornerbroek; Siras Sarkis; Sanne Schepers, Vriezenveen; Anniek Schoppink; Merel Schrooten, Wierden; Tom Slaghekke, Wierden; Joris Slot, Bornerbroek; Annemijn Sluijs, Wierden; Ismail Soulaimani; Marèll Staman, Wierden; Brian Stuiver; Sandra Uwikunda; Jeffrey Veldkamp, Enter; Jasper Wegdam, Enter; Danique Weghorst, Westerhaar-Vriezenveensche Wijk; Geneva Wenno; Iris te Wierik, Wierden; Dion Zuidema.

    Locatie van Renneslaan

    Vmbo
    Basisberoepsgerichte leerweg
    Economie Handel & Administratie

    Dilara Ince; Bahadirhan Köktas.

    Technologie en Commercie
    Nout de Groot, Vriezenveen; Mustafa Köksu; Martijn Super, Wierden.

    Technologie en Dienstverlening
    Juan Alfons; Rilana Kruzen; Iris van Oudheusden.

    Bouwtechniek Fijnhoutbewerking
    Björn Tieman.

    Bouwtechniek Timmeren
    Lars Haarhuis, Albergen; Xander Stokkingreef, Wierden; Tim Woldendorp.

    Electrotechniek
    Ömer Yürümüş.

    Metaaltechniek
    Jimmy van Braam; Emiel Exel; Aron Letteboer; Brandon Pater; Bart Paus, Langeveen.

    Zorg- en welzijn
    Ceyda Bayraktar; Hamza Boubeker; Christina Dokur; Fatos Kilinç; Romy Lankamp; Denis Lappas; Tania Mardirosian; Naomi Meijer; Demi van den Poll; Mirna Rashoe; Inga Safarian; Semih Sen; Robin Smit; Maaike van Straaten; Melanie Sürüp; Melanie Timpers; Stef Vredeveld; Lars de Vries; Chantal Wachtmeester.

    Gemengde leerweg
    Levon Dawood Musa; Stan Dijkhuis; Steff Hoekstra; Elise Verheij; Carlito Keizer; Tom Niemeijer; Dion Walmink; Noël Cramer, Aadorp; Anita Klein Bruinink, Bornerbroek.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Economie Handel & Administratie
    Thom Fritsma; Armand Henkelman; Özge Karayilan.

    Technologie en Dienstverlening
    Thirza Boessenkool; Bo van der Heiden; Iris Hofman, Enter; Shoghik Taveetyan.

    Bouwtechniek Fijnhoutbewerking
    Nienke Dijkman, Bornerbroek; Perry Haarhuis; Mart Reinerink, Mariaparochie; Tara Westerik.

    Bouwtechniek Timmeren
    Jelle Meijer, Tubbergen.

    Electrotechniek
    Marc ten Cate; Sahin Kizildag; Mike Melkon; Etienne Palamara; Hosep Sakhoyan; Devin Wemmenhove.

    Technologie en Commercie
    Davida Cervenka, Delden; Dion Dijkstra; Stan Veldkamp; Aaron Walkot, Goor.

    Metaaltechniek
    Lars van Benthem.

    Zorg- en Welzijn
    Melissa Bandringa; Asia Cherkaoui; Nathalie Ghazarian; Cheralie Hofte; Iris Hunting; Nieke Korte; Marina Petrosian; Kirsten Rijsman, Wierden; Isabel Rutering; Perla Siroub; Cyrelle Soekhai; Martje Verheij.

    Theoretische leerweg
    Amin Aarab; Fethi Aydin; Akin Çakiner; Kubilay Çoban; Jasper Engelbertink; Brinn Goosen, Wierden; Naomi Gosal; Kirsten Goudbeek; Miron Hanna; Brendan Hase; Janica Herrema; Joep van Heteren; Mikkael Huber; Sabrina Hudepol, Wierden; Ali Kaplan; Feray Konucu; Dilara Köse; Kayla Lipman, Wierden; Carmen Lokhorst; Quinten Marsman, Wierden; Jelle Meijer; Rumairy Melaan; Maria Misakyan; Thuy Nhi Nguyen; Alex Peters, Aadorp; Samir Raji Senhaji; Bo Reink; Tessa de Rijter; Selma Unsurorlu; Leonie Vreman; Hüseyin Yayla; Deniz Yildiz; Zawen Zarkisijan.

    Locatie OPDC 't Nijrees

    Havo
    Daan de Gooijer, Bornerbroek.

    Vmbo
    Basisberoepsgerichte leerweg
    Economie Handel & Administratie
    Thijmen Slettenhaar, Wierden.

    Technologie en Commercie
    Frank van Tiel.

    Bouwtechniek Timmeren
    Roy Apeldoorn.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Technologie en Commercie

    Matthijs Kok ,Fleringen; Niek Mensink; Christiaan Prenger, Wierden.

    Electrotechniek
    Thomas Haas.

    Metaaltechniek
    Randy Maathuis, Tubbergen.

    Theoretische leerweg
    Dex Keizers; Stijn Mulder, Borne; Jacob Nolten, Hengelo (O); Lars de Reu; Simon van Leusen, Nijverdal; Alberto Blok, Rijssen.

    Locatie, Rijssen

    Vmbo
    Theoretische leerweg

    Marnix Schoenmakers, Nijverdal; Thirza Aal, Nijverdal; Furkan Akmese, Nijverdal; Romée Alink, Nijverdal; Julia Alstein; Stijn Asbroek, Enter; Justin Borkent; Pien van Boxtel, Nijverdal; Fabiënne Broeze, Nijverdal; Leah Brouwer, Nijverdal; Denzel Brugts; Thomas op den Dries, Nijverdal; Jason Engbers, Nijverdal; Melvin Flamand, Nijverdal; Jasper Geels, Enter; Mart Geels, Enter; Lillyana Gosseling, Rijssen; Rik Gottemaker, Nijverdal; Marissa ten Hag; Mick Heuten, Enter; Lieke Heuver, Nijverdal; Romee Klein Schaarsberg, Enter; Maarten Klumper, Wierden; Rick Klumperman, Nijverdal; Milan Kok, Nijverdal; Bart Kruiper, Nijverdal; Nahrin Lahdo; Sarah Lankamp; Rosanne Lesscher, Geesteren (O); Quintin Maulany, Nijverdal; Bram Meulman; Kevin Michels, Nijverdal; Marie-Elle Mondeel, Nijverdal; Willemijn Muggen, Wierden; Koen Paalman, Nijverdal; Lieke Rauwerda, Nijverdal; Daan Rossing, Wierden; Merel Rudde, Nijverdal; Jorn Schoolderman, Enter; Thom Schraa, Nijverdal; Chazia Slinkman; Tijn Stroop, Wierden; Thomas Tijhuis, Wierden; Bram Toonen, Enter; Jasper Veltkamp, Wierden; Gijs de Visser, Wierden; Mike van Vossen, Wierden; Marit Wessels, Rijssen; Djaël Westerink, Wierden; Judith Westra, Notter.

     

    Locatie Aalderinkshoek - Tweede tijdvak

    Havo
    Esther Awanesian; Nâgehan Aydin; Agnes Bakker; Serena Heerbaart, Enter; Demi Helle, Enter; Rico Morssink, Enter; Julia Olthof, Enter; Niek Rikkert, Enter.

    Locatie Van Renneslaan - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Zorg en Welzijn
    Emine Soylu.

    Technologie en dienstverlening
    Lisanne Annink.

    Locatie OPDC 't Nijrees - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Basisberoepsgerichte leerweg
    Metaaltechniek
    Glenn de Vries.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

    Locatie Rijssen - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Theoretische leerweg
    Jolie Bos, Wierden; Sam Eeftink , Nijverdal; Job Olde Olthof, Enter; Ninon Slettenhaar, Nijverdal.