article
1.4991219
Hier kunt u alle geslaagden van scholengemeenschap Reggesteyn vinden.
Reggesteyn (inclusief 2e tijdvak)
Hier kunt u alle geslaagden van scholengemeenschap Reggesteyn vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/reggesteyn-inclusief-2e-tijdvak-1.4991219
2016-06-20T13:18:33+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991220.1433965164!httpImage/image-4991220.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / Reggesteyn (inclusief 2e tijdvak)

Reggesteyn (inclusief 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van scholengemeenschap Reggesteyn vinden.

    Vestiging Noetselerbergweg, Nijverdal

    Gymnasium
    Sara Altena; Sanne Bal, Rijssen; Eline van den Berk; Maria Bestman, Rijssen; Remco Brandwacht; Rick Burggraaf; Anouk ten Dam, Wierden; Chantal van Egdom, Rijssen; Loïs Hiltjesdam, Rijssen; Eline Kroeze; Christiaan Mensink, Rijssen; Yvanka Nijenhuis, Hellendoorn; Jurgen Nijmeijer, Enter; Ezra Pekkeriet; Joris van de Riet, Enter; Margriet van Riggelen, Rijssen; Jeske Seijbel, Rijssen; Colette Strokap, Rijssen; Talitha Vruggink, Rijssen.

    Atheneum
    Ashraf Abdirizak; Laurens Antuma; Pauline ter Avest; Richard Berkhof, Wierden; Matthijs Blaazer, Rijssen; Dana Bruinsma; Stijn Dekker, Hellendoorn; Lisanne van Egmond, Zuna; Stijn Eikenaar, Lemele; Robin van der Gaag; Marjel Greevink; Romy Hallink; Youri ten Hoeve; Jordy Holland, Rijssen; Davy Holsappel, Lemele; Carolien Hurenkamp, Hellendoorn; Sven Jagersma, Rijssen; Jenneke de Jong; Wartan Joulfayan; Mathay Kahraman, Rijssen; Charmaine Kemper; Boy Kolman; Thijmen Kroeze; Annouk van der Lelij; Martijn van de Maat, Rijssen; Romy Mondeel; Gelmer van den Noort, Enter; Bram Poortman; Joost Postma, Rijssen; Mirjam Prakken; Geert-Jan van Putten, Rijssen; Anne-Lotte Rouwenhorst; Valentijn Schnater; Maaike Schouten, Rijssen; Tom Schulte; Matthijs Seppenwoolde, Rijssen; Esther Tijhof, Rijssen; Bram Veneberg; Marèl Verschoor; Joanna Voortman, Rijssen; Aron Vossebeld, Rijssen; Jasper de Vries; Elise Vrugteveen, Rijssen; Vincent Webbink, Hellendoorn; Lars Westerik; Carolien Zieleman; Sander Zwoferink, Rijssen.

    Havo
    Eva van Almen; Faruk Aslan, Rijssen; Sjoerd ter Avest; Edwin Baan, Wierden; Jennifer Baan, Rijssen; Maureen Baan, Rijssen; Mirthe Baan, Rijssen; Sander Baan, Rijssen; Teun Bakhuis; Leonie van den Belt, Rijssen; Lisanne Beltman, Rijssen; Naomi Beltman, Rijssen; Patrick van Benthem, Hellendoorn; Lotte Berends; Esmee van den Berg, Zuna; Maudy Bergboer; Maurice Bergboer; Thomas ten Berge; Rutger Beunk, Rijssen; Véronique Boerboom; Elske Bouma, Goor; Joanne ten Brinke, Enter; Kristine ten Brinke, Enter; Elisa de Bruin, Rijssen; Nino Buiting, Hellendoorn; Sara Çitgez; Riët Dangremond, Rijssen; Sharon Diender; Demiën Drost, Hellendoorn; Marjolijn Ebels; Luuk ter Elst; Thomas Freie; Amke Gerrits, Rijssen; Nikki Gerritsen, Rijssen; Ceren Gezer; Melina Goosen; Jochem Goossen; Annemarie Gottemaker; Lynn Groote Schaarsberg, Hellendoorn; Mandy Grooters, Rijssen; Pieter Harkema, Hellendoorn; Britt Harmsen; Mark Hasselo; Mariël Heetkamp, Hellendoorn; Lars Hegeman; Lotte Hegeman, Hellendoorn; Tom Hekkert; Kasper Hendriks; Maike Hofman, Hellendoorn; Max Hoogesteger; Patrick ten Hove, Rijssen; Kayleigh Huiskes; Anne Jansen, Rijssen; Luuk Jansen; Marije Jansen, Rijssen; Chiel Karkdijk; Lars Kelder; Tim Kelder; Kristy Kerkhof; Judith Kisteman; Ruth Klein Horsman, Enter; Michelle Kleinheerenbrink, Hellendoorn; Tim Kramer; Danique Krol; Guus Lammertink, Hellendoorn; Emma Lemmers, Rijssen; Annika Lette; Ruben Ligtenberg, Rijssen; Sharon Ligtenberg, Enter; Cynthia Löhnen; Jelmer Lohuis, Rijssen; Jorn Lohuis, Rijssen; Christin Malakeh, Rijssen; Ingrid Meijer, Rijssen; Jort Mensink; Liset van de Merwe; Jelmer Middag; Gerald Middelesch, Rijssen; Sven van Mossel; Marlinde van Munster, Rijssen; Michelle Nijhof; Léon Nijkamp, Rijssen; Niels Nijland, Wierden; Sanne Nijmeijer, Rijssen; Karlijn Nijveld, Rijssen; Bart van Otten, Enter; Jorinda Paalman, Rijssen; Eduard van Pagée, Rijssen; Liesanne Pape, Rijssen; Devin Poorterman; Teun Poppe, Hellendoorn; Beheshte Rezai, Rijssen; Nino van Rhijn; Rick Rohaan, Enter; Stef Rohaan, Enter; Joris Roosink, Enter; Esmee Rudde; Daan Schellevis, Rijssen; Joery van Schoot; Daan Schoten; Liset Schuitert; Myrthe Schuttevaar Hoge Hexel
    Iris Simon; Nick Snellink; Ruben Spoolder; Rick ter Stal, Zuna; Willard ter Stal, Rijssen; Ichelle Stegink; Daphne Tempelman; Patrick Tempelman; Domique Tijhof; Daisy Tijhuis, Hellendoorn; Anouk Veenstra; Paulien van der Vegt, Hellendoorn; Esmee Veltmaat; Bo Veneberg, Lemele; Mariska Visser, Rijssen; Danique Voortman; Esther van de Weg; Joost Wessels; Riëtte de Wilde, Rijssen; Daan Zwoferink, Enter.

    ‘t Nijrees, Almelo

    Havo
    Esmee de Vries, Nijverdal.

    Vestiging Willem de Clercqstraat, Nijverdal
    Vmbo
    Basisberoepsgerichte leerweg
    Elektrotechniek

    Julian Jansen van der Sligte; Kenny Kooyman; Thomas van Leeuwen; Maarten Ruiter, Hellendoorn; Ralph Scheppink.

    Handel & administratie
    Merjem Citgez, Rijssen; Youri Gerritsen Mulkes, Rijssen; Thomas Poortman, Rijssen; Laurens Tijink; Rik Vroom.

    Sport, dienst & veiligheid
    Demi Gollenbeek; Tim Heerdink; Nieke Hofman; Anne de Kleine; Ramon Machielsen; Tanja Reimink; Shania Risakotta; Gaby Ruhulessin; Jimmy Scharphof; Kimberley Sjabbens; Ilja Velten, Enter; Laurens Waanders, Rijssen.

    Voertuigentechniek
    Frank Hammink, Daarle; Stefan Juurlink, Rijssen; Dylan Poffers, Hellendoorn; Lars Seinen; Daan Wolfkamp.

    Zorg & welzijn breed
    Manon Broekmate; Marlies Eeftink; Melissa Geurtse; Laura Grevink; Loes Heerdink; Iris de Jonge; Daphne Kogelman; Sophie Pattiasina; Danique de Zwart; Anouk Zwier.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Elektrotechniek

    Lars Bekke; Lesley Jaspers, Rijssen; Daan Smit, Enter.

    Handel & administratie
    Julian van Heek, Rijssen; Areen Khachadoorian; Silas Klein Nagelvoort, Enter; Niels Kreijkes, Rijssen; Timon Nijhof; Jelle Prangsma; Eli Tani, Rijssen; Daniek Tibbe; Romée Veldman.

    Sport, dienst & veiligheid
    Boaz Aalvink, Wierden; Dimphy Brinks, Rijssen; Rik van der Burgt; Matthijs van Dijk, Rijssen; Ruben Ligtenberg; Ruben Mars; Eline van Ommeren; Mark van Pijkeren, Rijssen; Denise van Steijn; Jamar Tuncer; Tim van Uitert, Enter.

    Voertuigentechniek
    Diederick Dokters, Rijssen; David Hiltjesdam, Rijssen; Ferhan Karli, Rijssen; Jordi Ravenshorst, Hellendoorn.

    Zorg & welzijn breed
    Lyan Berendijk; Larissa Bosch; Adriana Bossink; Susan Elbert; Esther Leeftink; Judy Poelakker; Demi de Ruiter, Hellendoorn; Vera Stellingsma; Merel Westra; Laura Wevers, Zuna; Susanne Wind.

    Theoretische leerweg
    Demi Aal; Marc Benus; Lisa Boerdam; Hidde Braaksma, Hellendoorn; Guus ten Cate; Raffaele Cremonini; Marijn Dengerink; Guido Derksen, Hellendoorn; Nynke Dijkstra, Hellendoorn; Alexander Dollen, Hellendoorn; Ellen Gottemaker; Luuk Hallink; Jesse Heerschap; Thomas Hendriks Boers, Hellendoorn; El Che Holsappel; Rick de Jong; Iris Kamphuis, Hellendoorn; Michelle Kapteijn; Renske Kelder; Sjahrzad Khodadadeh; Rianne Kisteman; Esley Kleinherenbrink; Elina de Knegt; Tim Knobben; Dylona Kroeze, Hellendoorn; Daniël Lammers; Amber Leferink; Jordan Mak; Daniëlle Mollink, Hellendoorn; Lutein Mulder, Hellendoorn; Amber Nahuis; Luc Nieuwenhuis; Rens Nijland; Roan Olthof, Hellendoorn; Coen Oogink; Tim Oogink; Roy van Os; Saïra Patiwael; Jeroen van Petersen; Britt Ponsteen; Marlou Prinsen; Bas Rauwerda; Myrthe Rodijk; Jeffrey Schipper; Maarten Schuiling; Koen Slooijer; Myrthe Spenkelink; Muhammed Tamer, Hellendoorn; Natasja Tijhuis; Alexander Titsing; Sanne Velthuis; Rick Weijermars; Jeroen Wiggers; Tess Willems; Garin Wilson, Hellendoorn; Bram Wolfkamp.

    Gemengde leerweg
    Simon Kroese, Hellendoorn; Sanny Verkooijen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Nijverdal

    Elimschool - Hellendoorn
    VMBO
    Basisberoepsgerichte leerweg
    Handel & administratie
    Luuk Gerritsen, Rijssen; Marjolein ter Haar, Hardenberg; Rafaël Volders ,Nijverdal.

    Handel & administratie
    Danny Ligtenberg, Rijssen; Ivo Marsman, Haarle; Nathalie Niks, Wierden; Raoul Schotman, Haarle; Kevin van Schravendijk, Bergentheim; Ward Wassink, Nijverdal.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Hellendoorn.

    Locatie Rijssen
    VMBO Basisberoepsgerichte leerweg
    Bouwtechniek-infra

    Marnick Bruins.

    Bouwtechniek-metselen
    Robbin Filart, Wierden; Sven Tijhof.

    Bouwtechniek-schilderen
    Davy van Engelen; Maurice Fransen; Daphne Gulink; Jozef Isik; Harmen Nijkamp; Melanie Nijkamp; Naomi Preuter; Niels Ronhaar, Hellendoorn; Marlou Samsen, Nijverdal; Maureen de Wilde, Enter.

    Bouwtechniek-timmeren
    Michiel van den Heuvel; Frank Tijhof, Wierden; Marc de Wilde; Dennis Wissink.

    Consumptief-bakken
    Priscilla Hofman, Goor; Peerke Krouwel, Goor; Miranda Nijkamp; Daniël Nooteboom, Notter; Tim Zwiers, Nijverdal.

    Consumptief-horeca
    Matthijs Altink; Stéphanie Croijmans; Gerrit Jan van Dam, Holten; Julia Lammertink, Enter.

    Bouwtechniek-timmeren fijnhout
    Benjamin Harmsen; Mickey Roeloffzen, Goor.

    Metaaltechniek
    Gerben Aaltink, Holten; Niek Engberts, Vriezenveen; Sven Freriksen, Enter; Hidde Hoek, Nijverdal; Bram Jannink, Enter; Jorgen Kamphuis, Nijverdal; Bjorn Keuzink, Goor; Jaron Nijmeijer, Enter; Jack Poortman; Sebastiaan Ros, Nijverdal; Arjan Stout, Daarle.

    Zorg & welzijn
    Daphne Bax, Bornerbroek; Lieke ten Brinke, Enter; Renske Dommerholt; Marèl Geels, Enter; Tessa Heilen, Enter; Aafke Hofsté; Nienke Hofstede; Renske ten Hove, Enter; Amy Huigen, Enter; Charlotte Koster, Wierden; Elise Pas; Sophine Rozema, Nijverdal; Kracia Saado; Maaike Tempert; Joëlle van der Vlist; Mylène Wagenaar; Maaike Wolthuis.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Bouwtechniek-metselen

    Jurre Nijkamp, Enter.

    Bouwtechniek-schilderen
    Marvin Baan; Bart Kamphuis; Robin Romney, Enter; Tim Swabedissen.

    Bouwtechniek-timmeren
    Luuk Beldman; Stan Hoekjen, Nijverdal; Jesse Wijnen, Nijverdal.

    Consumptief-bakken
    Eline Hofstede.

    Consumptief-horeca
    Leah Gillich, Goor; Stan Hakkert, Nijverdal.

    Zorg & welzijn
    Fleur Agterberg; Sharon Baan; Lea Baysoy; Nicole ten Brinke, Enter; Rosalie Companje; Tessa Grobben, Enter; Whaleya Groot Landeweer, Enter; Anne Klein Leetink, Markelo; Caithley Labobar, Wierden; Hilde Lichtenberg; Chantelle van Losser; Noëlle Nijhuis, Nijverdal; Jolein van den Noort; Lysanne Pijffers; Michelle Poortman; Anouk Rikkert, Enter; Ilse Schapink, Enter; Laura Schreijer, Enter; Britt Snijders, Markelo; Carmen Teunis, Wierden; Mannessa van Uitert, Enter; Hilde Voortman; Liane Wesselink; Merjam Yousef; Renzo Klein Nagelvoort, Enter; Anne Manenschijn; Gerlinde Pluimers; Mariska Sanderman; Shanice Voortman, Wierden; Maureen Wellenberg, Notter; Geralda Woolderink, Wierden.

    Metaaltechniek
    Niels Abbink, Holten; Robin Baan; Timo Bak; Jim Bolink, Nijverdal; Niels Dekker, Hoge Hexel; Bowy Hoek, Enter; Remco Krukkert, Wierden; Lars Luberti, Enter; Daniël van Voorthuizen.

    Leerwerktraject
    Bouwtechniek-schilderen
    Mathieu Zandbergen.

    Bouwtechniek-timmeren
    Kevin Bosman.

    Consumptief-bakken
    Ruben Nijenhuis, Nijverdal.

    Metaaltechniek
    Herman Drost; Jeremy Meijer, Nijverdal.

    Zorg & welzijn
    Demi Kleinlugtenbeld; Romy Lohuis, Notter; Dilara Tasdelen.

    Theoretische leerweg
    Noël Aalderink, Enter; Thijmen Avesaat, Enter; Victor ter Avest; Kim Baan; Marta Baysoy; Jorrit Beltman, Notter; Menno Beuving, Enter; Judith Borghuis; Niels Bouwhuis; Anne Breukink; Sabiene Brinks; Mayke Dangremond; Richard Dangremond; Rogier Dannenberg; Dennis ter Denge, Enter; Matthijs van den Dijk; Annemieke Feteris, Nijverdal; Robin Geerling; Sander Gerritsen; Sanaz Ghanavatizada; Floris Goossen; Laura Hegeman; Bo Jorissen; Maarten Kamphuis, Enter; Avni-Can Kasdan; Betsy Kiela; Stef Klein Nagelvoort, Enter; Wouter Knol, Enter; Tamer Kuzucu; Sharon Langenhof, Enter; Ruben Leusink; Christel Leusman; Iris Ligtenberg; Cedric te Lintelo; Storm van Losser, Markelo; Elora Lucero, Nijverdal; Nick van Mölken; Kelly van Munster; Christie Nawijn; Bente Nieuwenhuis; Rhodé Nijen Twilhaar; Anouk Nijenhuis; Bram Nijmeijer, Enter; Denise Nijzink; Matthijs Noltus, Markelo; Thomas Noltus, Markelo; Gert-Jan Nooteboom, Notter; Jennine Otten; Yorick Otto; Wiktoria Paterewicz; Kevin Peppels, Enter; Mark Pongers; Margon Poortman; Luc Posma, Wierden; Yorick Postema; Jille Pultrum, Enter; Luc Riemens, Wierden; Emma Roosink; Natasja Rosman; Teun Rupert, Wierden; Talitha Schaap; Ruben Smelt; Pascal Spijker, Nijverdal; Marlinde Stegeman; Daan Temme; Jop Tilmans, Wierden; Sietse Velten, Enter; Arton Voortman; Lars Voortman; Matthijs Wessels; Gian de Wilde; Jarnick van Woudenberg; Ayla Zwiers.

    Theoretische leerweg ‘t Nijrees
    Eva-Lisa Bekke, Nijverdal; Gijs Companje, Wierden; Luuk Hogenkamp, Nijverdal; Jarno Kloosterman, Hoge Hexel; Joey Langeveld, Nijverdal; Marnik van de Riet.

    MAG-lassen praktijk niveau 1
    Niels Abbink, Holten; Robin Baan; Timo Bak; Jim Bolink, Nijverdal; Niels Dekker, Hoge Hexel; Niek Engberts, Vriezenveen; Sven Freriksen, Enter; Bowy Hoek, Enter; Hidde Hoek, Nijverdal; Bram Jannink, Enter; Stan Jansen; Jorgen Kamphuis, Nijverdal; Lars Luberti, Enter; Jeremy Meijer, Nijverdal; Jaron Nijmeijer, Enter; Bodhi van Riel, Goor; Arjan Stout, Daarle; Daniël van Voorthuizen; Jorin Zandbergen, Nijverdal.

    BMBE-lassen praktijk niveau 1
    Niels Dekker, Hoge Hexel; Niek Engberts, Vriezenveen; Bram Jannink, Enter; Tim Vruwink, Markelo.

    Praktijkonderwijs-certificaat
    Robin Braakman, Hellendoorn; Niels Dannenberg; Lisanne van Dartel, Nijverdal; Chaïm Dekker, Goor; Sven Freriksen, Markelo; Kris Hoving, Enter; Jesse Landman, Enter; Bodhi van Riel, Goor; Jordy Stinissen; Tim Vruwink, Markelo; Jorin Zandbergen, Nijverdal.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Rijssen.

     

    Vestiging Noetselerbergweg, Nijverdal - Tweede tijdvak

    Atheneum
    Bart van Alstede; Barnd Hammer, Rijssen; Marèll Koster, Rijssen; Judith Mak.

    Havo
    Daan Bos; Emma van Brink; Vivian Harmsen; Lorens ter Hedde; Esmee Hegeman; Lotte ten Hove, Rijssen; Lucas Hurenkamp, Hellendoorn; Sem Jannink; Amado Moghrabi, Rijssen; Kelvin Nakken; Jordy Nanninga, Rijssen; Jochem Paalman; Jop Stertefeld; Thomas Stobbelaar, Lemele; Montell Veldhuis; Laure Velten, Enter; Leslie van Wezel.


    Vestiging Willem de Clercqstraat, Nijverdal - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Theoretische leerweg

    Renan Dankelman, Lemele; Sanny Verkooijen.

    Gemengde leerweg
    Marylène Dankelman, Lemele; Pim Hoek; Loes Karkdijk; Tess Kelder; Romy Tijhof.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Sport, dienst & veiligheid

    Mike Jansen, Rijssen.

    Voertuigentechniek
    Martijn Bergman, Zuna.

    Zorg & welzijn breed
    Esmee Goossen; Amber Hammers.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Nijverdal.

     

    Elimschool, Hellendoorn - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Basisberoepsgerichte leerweg
    Handel & administratie

    Patrick Roelofs, Nijverdal.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Handel & administratie

    Renate Metske, Rijssen.

     

    Vestiging Rijssen - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Bouwtechniek-schilderen

    Merel Brandwacht, Nijverdal.

    Zorg & welzijn
    Nikée Buter, Rijssen; Salomé Dommerholt, Rijssen.