article
1.4991187
Hier staan de geslaagden van de Scholengroep Carmel Hengelo.
Scholengroep Carmel Hengelo (inclusief 2e tijdvak)
Hier staan de geslaagden van de Scholengroep Carmel Hengelo.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/scholengroep-carmel-hengelo-inclusief-2e-tijdvak-1.4991187
2016-06-20T13:37:41+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991194.1433964669!httpImage/image-4991194.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / Scholengroep Carmel Hengelo (inclusief 2e tijdvak)

Scholengroep Carmel Hengelo (inclusief 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier staan de geslaagden van de Scholengroep Carmel Hengelo.

    Avila College

    Vmbo
    Theoretische leerweg

    Baho Ablahad; Yasemin Acar; Julia Aink, Enschede; Alis Aloyan; Manon Andela; Julian Antar; Jasmin Ay; Ryanne Badart; Ezgi Bagislayici; Stan Baks; Juliette van Balen; Stijn Banierink, Weerselo; Lisette Bark, Borne; Bo Bathoorn, Enschede; Daan ter Beek; Iris Bekebrede; Thijs ter Bekke; Maire van den Berg, Enschede; Jeroen Berkhof; Reno Berlijn; Boris Bertelink; Cody Besselink; Daphne Biemans; Megan Billows; Dany Blanken, Markelo; Mart Blenke, Hertme; Juliëtte Boks; Tim van het Bolscher, Delden; Frances Borkent, Enschede; Mike Borst; Nelson van den Bos; Chloë Bouwhuis; Sander Bouwmeester; Merlijn Brassé; Rik Brinker; Kelvin Brinkkemper; Job Brinkman; Demi de Brouwer, Delden; Ruben Brüggink; Sarah Bruggink; Rutger de Bruijn; Mike Bunte; Tess ten Buuren, Delden; Benjamin Cakici; Diçle Çapar; Shannon Carty; Angela Charro; Mees Colenbrander; Marleen Craamer; Salomé Dekker; Halef Demir; Santo Di Prima, Borne; Giulia Dijk; Pauline van Dijk, Delden; Rémi Dijkstra; Lynn Doeschot, Delden; Eline Dorgelo; Corwin van Drogen, Diepenheim; Zoëy Dutrieux; Lisette Dwars; Merle Elferink; Nick Ellenbroek; Pien Evers, Delden; Sam Exterkate; Bob Feenstra; Lotte Feijer; Selin Firat; Stef Fisscher; Lisa Franke; Michelle Freriksen, Delden; Lynn Geerdink, Delden; Inez Geusendam; Julius Gigengack; Ilse Gosselink, Delden; Jord Gouders; Wendela Gourgis; Espen Goverts, Enschede; Luuk de Graaf; Jesse Grave; Romy Grefte; Cas Groeneweg; Pascal van Grondelle, Borne; Dyon Groot Rouwen; Jan Groothuis, Hengevelde; Joël Grootte Bromhaar; Manon Hagreis, Borne; Koen Hampsink; Melinn Haverkate, Ambt-Delden; Minke van den Hazel; Jim Hendriks, Borne; Rick Hilgerink; Bjorn ten Hoeve, Borne; Anouk Hof; Yannick Hofste; Boyd Hogeling; Iris Holsappel, Borne; Tom Homan, Hertme; Marnick Homma, Delden; Rosa Hoogsteder; Thijmen Huisman; Louelle Huizing; Bjarne Hulsink, Borne; Jetske Iedema, Delden; Guido Jager; Gerben de Jong, Borne; Marc Kamphuis; Ata Kansu; Melanie Kemna, Borne; Rick Kerssies, Borne; Bjarne ter Keurs, Delden; Sofie te Kiefte, Saasveld; Esmée Kiezebrink; Masha Klap, Borne; Koen Klein Breteler, Bentelo; Kelsey Koers; Nick Kole; Rick van der Kolk; Simon Kollen, Enschede; Dillon Koster; Wouter Kottink; Samantha Krikke, Borne; Iris Kropman; Jordi Krops; Stan Krouwel; Ilse Kuiper; Nikita Kuiper, Bentelo; Sem Kuipers, Hengevelde; Suzanne Kuipers; Stan van Laarhoven, Delden; Menno de Lange; Kyra Latour; Fleur Leerkotte; Bas Leferink; Bo Leferink; Lisa Leferink, Enschede; Esmée Letteboer; Roy Liefers, Borne; Teun te Lintelo; Lesley Lubberink, Bentelo; Daan Lucassen; Sven Lutke Willink, Ambt-Delden; Yvet Lutke Willink, Ambt-Delden; Michelle Maathuis; Maartje Maatman; Luc Mateboer; Fadi Matli; Marlin Mikkers; Manon Moes; Wilko Morsink; Eassa Moteir; Jennifer Munster; Bo Nederkoorn; Amelie Nietsch; Alissa Nieuwenhof; Justin Nijboer; Joey Nijhuis; Tom Nijhuis, Enschede; Tanusha Nisbeth; Denise Notkamp, Ambt-Delden; Marit Odink; Luuk Oolderink; Josef Ossef; Bram Ott; Thomas Otter; Stefan Ottink; Pim Oude Vrielink; Justin Oudijk; Kirsten Overbeek; Lune Peerik; Britt Pelupessij; Romy Penninkhof, Borne; Daan Peters; Thomas Pleijsier; Wouter van der Pluym; Damian Polman, Borne; Lawrence Pool; Stef Poolman; Bart Praster, Bentelo; Glenn van Putten; Giulia Radulescu; Lisanne Raue; Tom Rensen; Bart Riekert; William van Rinsum; Melanie Roelofs, Delden; Tim Roescher; Linda Roggema; Collin Rooroh; Maud Rosendahl; Floris de Ruiter, Enschede; Susanne Rutten, Borne; Audry Scholte van Mast, Goor; Merlijn Schuurhuis, Delden; Mehmet Sezer; Anique Siebenga; Arkadie Simonjan; Rianne Slaghekke, Bentelo; Anky Sluik, Borne; Eric-Jan Smalbil; Lotte Snel, Enschede; Teun Steggink, Enschede; Elysa Stokvis, Enschede; Marijn Stoop; Lisette Strijker; Julian Sueters; Nick Sueters, Bentelo; Mart Tijhuis, Enschede; Stef Tijsseling; Emma Tišanović; Marina Topal; Linda Unval; Ruben Vaalt; Nienke Vaanholt; Nienke van der Vegt, Delden; Puck in het Veld; Michel Velthof; Anne Venema; Matthijs Verlinden; Tom Voorveld; Marjolein Vos; Tom Vossebeld; Giel Vreeman, Borne; Laura Waanders; Guus Walhof, Hengevelde; Esmeralda Wannink, Enschede; Marije Wenneker; Jochem Wessel, Borne; Maud Wessels; Stan van de Wetering, Borne; Remen Weustink; Rick Wevers; Tom Wienk; Lisanne Wiggers; Sanne Wijgman;  Susanne de Wilde; Lauri Wissink; Kiara de Wit; Pien Witteveen, Borne; Kevin Wohlgemuth; Anique Wolbert, Borne; Jelmer Wolters; Stephanie Wolthuis; Britt Workel, Ambt-Delden; Angelo Yousef; Dionne Zinger; Patrick Zwaaneveld.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Hengelo.

    Lyceum de Grundel
    Gymnasium

    Rik Ankone, Delden; Simone Dam; Florian Dijkstra; Anne Douwes, Delden; Eveline Gerretsen; Eva Heijmans; Hugo Hof; Paula Jongsma; Claudia Keijzer, Borne; Melissa Koopman; Edo Labrujere, Borne; Jelle Loman; Hugo Markus; Nathalie Metin; Pauline Micola Von Fürstenrecht; Suzanne van Norden; Bram Oude Aarninkhof; Veronique Rientjes, Ambt-Delden; Dagmar Sanderink; Wander Schmitz; Daniek Veldhuis; Pim Vissers; Nina Weghorst; Manon van der Woning.
    Atheneum
    Cecille van den Akker; Tessa van Asten; Maurits Bakx, Borne; Juliëtte Balci; Gidon Bante; Suzanne van der Beek, Borne; Tom Behage, Borne; Tim van Benthem; Jeroen Berends; Jacob Beumers; Geertje Bijleveld, Goor; Jesse Bleij; Jeroen Buis; Marc Christenhusz; Lotte Cusveller; Nieck Dam; Laurien ten Dam; Lea Dokter; Maarten van Duijn; Rutger Fisscher; Bob Fleer; Bastiaan Flohr; Caya Freriksen; Marieke Haak; Isabelle Haverkort, Goor; Carlijn van den Heuvel; Lindy Horsman, Borne; Frederique Huisman; Bryn Hummel; Maartje Koch; Jan Koning ter Heege; Max Krake; Romy Kuiper; Sanne Laagland; Kjeld Land, Borne; Jordi Langelaar, Delden; Tom Leemreize; Anson Ling; Laura Looijenga; Moon Manik; Koen Masselink; Mirte Miltenburg; Maurits Misana, Borne; Marijn Moleman; Dennis Mulder; Jasper Mulders; Marscha Nijhuis; Tom Oldeman; Lawrence Osei, Goor; Marijke Oude Meijers, Borne; Luc Pol, Saasveld; Myrthe Polinder, Enschede; Koen Poortema; Robert Reijken; Kees Rietkerk; Michelle Roelofs, Delden; Emma Schoenmakers, Delden; Jelle Scholten; Lisa Seyger; Jeroen Smit; Daan Stoop; Tanja Tubben; Harry Vaassen, Borne; Ruben van de Ven, Borne; Simone Verdonschot, Borne; Louise Visscher; Heleen Vos; Geertjan Vrolijk, Delden; Tim Wegter, Delden; Ludivine Wes; Sybren Worm; Laure Yelkenciş.

    Havo
    Nadine Annink, Ambt-Delden; Matthijs Baake; Bram van Baal; Kitty Bakker; Thijmen Bliek; Mandy Bos; Lisanne Broshuis; Minke de Bruijne, Delden; Jerome Brunink; Ricardo Cantekin; Ronnie Cattier, Ambt-Delden; Isis ten Dam; Lisanne Deterd, Borne; Quinty Dikken; Frans van Drie; Jeroen Eenink; Kim Ensink; Mick Geerdink; Julia Gelink; Isabel Gerritsen; Lotte Gort; Kim de Graaf; Annemei Groenen, Borne; Andy Grond; Tom de Groot; Job Grote Beverborg; Esmé Hankel; Jimmy Hanna; Arthur Haverkort, Goor; Lune Havinga; Floris Hemmelder, Delden; Malou Hengstman; Dennis Hiemstra, Borne; Sophie Hintzbergen; Yannick Huisman; Lei Lei Jin; Sander van Kalsbeek; Azza Kano, Borne; Gamzè Karakuş; Talip Kaşmer; Emie Kattenpoel Oude Heerink, Deurningen; Stefan ter Keurs, Delden; Léon Klaczynski; Roland Klokgieters; Bente Knuif, Borne; Eva Konijn; Ruben Kwast; Karlien Laarhuis; Denny Layik; Tess van Leerdam; Chen Zhi Wu Liang; Eva Meesters; Carmen Mijnders, Borne; Jesse Mogaka, Borne; Ruan Moleman; Laura Morsink, Borne; Lindy van Mourik; Brent Nijland; Thomas Olsthoorn; Elise Oosterik, Deurningen; Emma Pol; Pim Raanhuis; Niels van Roest; Dorien Russchenkamp, Borne; Rogier Scheurink; Jasper Schiphorst; Jasper Scholten; Merlijn Schriemer; Fleur Snellink; Bo Soolsma; Max Sterckel; Oscar Timte; David Uygur; Sanne Vaalt; Sharissa Veltmeijer; Jelmer van de Ven, Borne; Joep de Vent; Michel Waanders, Oldenzaal; Tom Wensink; Kaylee Westerhof; Coen Wigbold; Bas Wortelboer; Selina Yilmaz; Sinem Yükseldi; Sjoerd Zillen, Delden; Lotte Zuidema.
    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Hengelo.

    VMBO de Spindel
    Locatie , Borne
    Theoretische / gemengde leerweg

    Storm Banis, Hengelo (O); Michelle Deunk, Hengelo (O); Dennis Dijkema, Hengelo (O); Thomas op den Dries, Zenderen; Anouk ten Duis, Hengelo (O); Demi Einhaüs; Lars Everink, Hengelo (O); Eline Everink, Hengelo (O); Lisanne van Faassen, Hengelo (O); Nina Franke, Hengelo (O); Amanda Geboers; Kayleigh Glaasker, Hengelo (O); Stacey Glaasker, Hengelo (O); Kevin Groothengel; Faroek Hakobian, Hengelo (O); Robert-Jan IJspeerd, Hengelo (O); Matthieu Kats, Hengelo (O); Liset Klooster; Stef Koldemeule, Hengelo (O); Natasja Kroeze, Hengelo (O); Koen Lammertink; Izla Malki; Joyce Meckelenkamp; Jelle Mulder; Brent Niemeijer; Raquel Nijenhuis; Laura olde Hendrikman; Marice Oude Groen, Hengelo (O); Benno Oude Meijers; Kay-Lee Peters, Hengelo (O); Dide Ponten; Femke Ponten; Merle van Roest, Hengelo (O); Eline Schabbink; Ruben van Scherpenzeel, Hengelo (O); Kevin Schols; Moniek Scholten, Saasveld; Juliët Schroer; Shukry Shukry; Fabiënne Smeets; Karlijn Smit, Hengelo (O); Vera Smits; Amber Timmer; Mandy Veenhoven, Hengelo (O); Maureen Verbeek; Duncan Vos, Delden; Tycho Wirtz; Pien Wissink.

    Kader beroepsgerichte leerweg
    Handel en administratie

    Alexander Adolfs, Hengelo (O); Marcel Attou; Tim Becker, Hengelo (O); Duncan van Betteraij, Hengelo (O); Youri Bolten, Delden; Elke Bonhof, Hengelo (O); Ümit Böyükdipi, Hengelo (O); Dilayla Brahim, Delden; Enjun Chiu, Hengelo (O); Yannick van Dalen; Wiktoria Dec; Jesse Driezes; Alex van Engelen; Nigel Groot Rouwen, Hengelo (O); Ramon Hofste, Hengelo (O); Nikki Janssen, Hengelo (O); Tijmen Keuler, Hengelo (O); Etienne Korf, Hengelo (O); Douwe Kuivenhoven, Saasveld; Jorrick Meen, Delden; Lynn Meijer, Lage, Duitsland; Elise Monsanto, Hengelo (O); Alex Nijhuis, Hengelo (O); Huub Nijland, Hengelo (O); Mitchell Onland, Hengelo (O); Nick Oude Heuvel, Hengelo (O); Bas Pelle, Hengelo (O); Stan Ros, Hengelo (O); Stef Sieljes, Hengelo (O); Kim Sligman, Almelo; Gerrit Tijdeman, Hengelo (O); Mika Tijink, Ambt-Delden; Laurent Vaanholt, Delden; Christian Vreriks, Delden; Cas Wesselink, Hengelo (O); Sadey Yildiz, Hengelo (O);

    Bouwtechniek
    Daphne Annink; Kim Hek; Ruben Heupink, Hengelo (O); Jelte Kevelham, Hengelo (O); Bo van Marle, Hengelo (O); Bas Mulder; Kevin Nagel; Robbin Wolfkamp, Saasveld.

    Metalektro
    Rens Annink, Ambt-Delden; Stef Bredenhoff; Max Brunink, Enschede; Risse Derkink; Ramon van Dijk; Emanuel Kebraiel, Hengelo (O); Sven Keujer, Saasveld; Jordy Kuipers; Wesley te Lintelo; Luuk ter Mors, Hengelo (O); David Oran; Roan Platenkamp; Teun Rikhof, Saasveld; Luke Scholten, Delden; Berre Tip; Bob Vriezema, Delden; Martijn Zegger, Hengelo (O).
    Metaaltechniek
    Luc Ebbers, Zenderen; Stan Heuvelman; Mart Maathuis, Hengelo (O).
    Verzorging
    Joyce Assink, Hengelo (O); Sarah Bakker, Hengelo (O); Pascal ter Beke, Hengelo (O); Lionne Beverdam, Hengelo (O); Kevin Brouwer, Hengelo (O); Amber Compagne, Saasveld; Fleur Derksen, Hengelo (O); Christina Elyo, Hengelo (O); Max Gemser, Hengelo (O); Leanne de Groot, Delden; Puck de Haan, Hengelo (O); Debby Hamer, Hengelo (O); Manon Hartgerink, Bornerbroek; Anouck de Hoop; Wesley ten Hove, Hengelo (O); Joyce Jansen, Hengelo (O); Lisa Janssen, Hengelo (O); Jolien Kalkhaar, Hengelo (O); Imke Kerkdijk; Amy Klein Wolterink, Hengelo (O); Myrke Koopman, Hengelo (O); Minke Kootstra, Hengelo (O); Sanne Kroeze; Rianne Leeuw, Hengelo (O); Jonne Leis, Hengelo (O); Christ Merdjan, Hengelo (O); Gijs Nijhuis; Rosanne van Otten, Hengelo (O); Tijmen Ouwens, Hengelo (O); Renee Planting, Hengelo (O); Sanne Reef, Hengelo (O); Maud Rouhof; Eline Snippe, Hengelo (O); Lauren Spikkert; Anil Tintaş, Hengelo (O); Sophie van der Velden; Daniek Visschedijk, Delden; Maud Weijkamp, Hengelo (O); Lieke Wernink, Ambt-Delden; Demi Wibbelink; Julia Wilms, Hengelo (O); Carmen Zanderink, Zenderen; Kim van Zelm, Hengelo (O).

    Basis beroepsgerichte leerweg
    Handel en Administratie

    Hebert Ablahad, Hengelo (O); Mathijs Cents, Saasveld; Mert Çetin, Hengelo (O); Joris Hoving, Hengelo (O); Lars Huiskes, Hengelo (O); Demy Jansen, Hengelo (O); Twan Leurink, Hengelo (O); Koos Rikken, Hengelo (O); Dion Spaanstra, Hengelo (O).

    Bouwtechniek
    Veerle Flake, Hengelo (O); Chris Haarman, Saasveld; Tom Hekkink; Jordie Nieuwenhuis, Hengelo (O); Bryan Valk.

    Metalektro
    Joost Baake, Hengelo (O); Jeffrey Elzinga, Zenderen; Lars Heuker of Hoek, Delden; Mitch Jöersen, Bentelo; Jurn Kranenburg, Delden; Tim Leusink, Delden; Kalle Reekers, Hengelo (O); Bob Schippers; Wessel Workel, Ambt-Delden.

    Metaaltechniek
    Daan Grobben; Floris Heck, Hengelo (O); Bas Scheenloop, Hengelo (O); Lars Schwering; Dennie Snijders, Goor; Robert Welgraven, Hengelo (O); Dennis de Wilde, Hengelo (O).

    Verzorging
    Berkan Çitak, Enschede; Priscilla van Engelen; David Fischer Schildkamp, Hengelo (O); Laetitia van Haastert, Enschede; Jody Hek; Anne Horstman, Ambt-Delden; Rixt Keetman, Hengelo (O); Marèl Kolk, Hengelo (O); Gwen Lubbers; Iris Morsink, Delden; Jorn te Nijenhuis, Oldenzaal; Alisya Onland; Demi Raad; Senay Ucar, Hengelo (O); Mike Wieffer, Hengelo (O).
    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Borne.

    Locatie Hengelo
    VMBO
    Kader beroepsgerichte leerweg
    Handel en administratie

    Yeliz Ağir; Dylan Althof; Nick Bijker; Aylin Boonstra; Sharbel Dere; Kerim Erşen; Toine Heimerink; Milat Issa; Dilara Karademir; Baran Karakuş; Lars Kist; Jonathan Malki; Chauncey Patawala; Enes Saraç; Ramon Sauer; Coen Siemerink; Batuhan Söğüt; Fevzi Türkyilmaz; Sönmez Uslu; Fabian Walinga; Britt Wilke, Borne; Milan Winkels, Deurningen; Verzorging; Shannen Akbay; Mirna Bahno; Darcy Bennink; Daphne Bevers, Deurningen; Amber Exterkate; Lotte Hasselerharm; Britt Havelaar; Lars Heijink; Rachel Heukers, Enschede; Fabiënne van Huizen; Liza Kaplan; Tess Kollenaar; Britt Kollenaar; Bas Kremers, Delden; Ninorta Kulhan; Denise Leferink; Evelyn Luimes; Rosanne Meijer; Iris Nijboer; Mart Oude Egberink, Bad Bentheim; Chefaine Piris; Elouise Pol; Fleur Post, Enschede; Eva Rijpma; Manon Ruisch; Marissa Sevenich; Marle Smit; Aniek Smit; José Smits, Enschede; Chelsea Soedira; Robin Spier; Aaron Teering; Mariana Tromp, Borne; Danté Warner; Puck Weidgraaf; Danitsja Wichems; Lauren Wilmink; Femke Wolthuis; Rita Yacoub;
    Basis beroepsgerichte leerweg
    Handel en administratie
    Firuzan Başböyük; Mitchell Geerdinck; Dominique Pongers; Mirjana Sako; Levy Schuurman; Marc Spoolder; Leroy Wessels; Verzorging; Gabriella Akfidan; Sofia de Bruijn; Daniëlla Çigri; Jeanet Elyo; Simon Hendriks; Aliëtte Hoving; Sima Ibrahim; Melike Karacaoğlu; Hüseyin Kaya; Hasan Kaya; Naomi Kwakman, Enschede; Ezgi Sahingöz; Jermaine Stoelers; Angel Uygur; Carmen Volbeda; Quincy Walinga; Nick Wanningen; Dennis Wientjes.

    Het Twickel College

    VWO
    Edgar Bloemendaal; Lara Compagner, Borne; Annelies Compagner, Borne; Anniek van Dijk, Delden; Emma Eeltink; Anne Elgersma; Thijs Exterkate, Delden; Sarah van Houwelingen; Annabel Isarin, Borne; Jonatan Kuhlmann, Borne; Daphne Lagraauw; Lotte Manenschijn; Tim te Morsche, Delden; Martijn Mos; Demi Oldeman; Samanta Rademaker, Borne; Kimberly Spijker, Saasveld; Nicol Vluttert, Borne; David Vrijenhoek, Borne; Rebecca Vrijenhoek, Borne; Niels Wissink, Borne.

    VWO en Business School
    Dion ten Berge, Borne; Dirk van Bree, Borne; Thymo ter Doest; Eva Ensink, Borne; Wouter Ensink, Borne; Menno ten Holder; Floor Holtkamp, Bentelo; Jelle Hubertse; Max Jonathans, Borne; Lizeth Oonk, Zenderen; Pien Peterman, Zenderen; Merel Peters, Borne; Willemijn Postel; Barend Potijk, Borne; Tjerk Reintsema; Anne-Lou Scholten, Zenderen.

    Havo
    Lars Aarnink, Hengevelde; Sara Borkent; Emma ten Boske, Bentelo; Seb Bouwhuis, Borne; Jasper Breukers; Benthe Bronkhorst, Borne; Jackie Burema, Goor; Lotte Buschman, Borne; Eva van der Cammen; Tessa Cozijnsen, Borne; Valentina Danho, Borne; Kayleigh Doll; Mara Doornink; Mike Eissink, Bentelo; Emma Fleer; Hidde Flokstra, Delden; Ewald Geerdink; Laura Geerdink; Basjan Gelink; Björn Grutterink; Rachel Hemel, Bentelo; Joost Hendrikse, Delden; Jasper Hofste, Saasveld; Cristel Hogenkamp; Babet Jansen; Lars Jonker, Hengevelde; Isa Kaijim, Goor; Jort Kortenbach; Nikita Krouwel, Goor; Anne Lammertink, Borne; Daniek Leusink, Bentelo; Hidde Lotgerink Bruinenberg, Saasveld; Mardi Molenkamp; Demi Morsink; Sophie Mulder, Borne; Julia Mulder, Bentelo; Martijn Munster, Saasveld; Romee Nijhof, Delden; Romek Nijland, Saasveld; Emma Nijland, Saasveld; Iliana Pereira Valentim, Borne; Loïs Peters; Stijn Reef; Valerie Rientjes, Ambt-Delden; Daniëlle Rikkerink; Bregje van Rooijen; Thom Ros; Ruben Schroer, Borne; Jiska Smies, Borne; Henk-Jan Sprokkereef, Ambt-Delden; Manon Spronk; Ashley Tettero, Bentelo; Emma Teunis, Diepenheim; Gerjo Thijsen, Ambt-Delden; Denise Top, Borne; Jordani Tshiamena, Borne; Ramon Tuintjer, Borne; Jasmijn Vaneker; Leanna van Veen, Bentelo; Alexander Vogt, Delden; Sophie ten Vregelaar; Tess de Vries; Mart Weghorst, Borne; Rens Wieffer, Borne; Michelle Wienk, Bentelo; Marijn Wissink; Pelin Zenginoglu.

    Havo & Business School
    Gabriël Acar, Borne; Timon Alberts; Kevin Andela; Jesse ter Avest, Bentelo; Tugay Baba; Rodi van den Barg, Delden; Nick van Beek; Lars Blaauwgeers, Borne; Nickey Boereboom; Sam Boone; Yvonne Börgeling, Delden; Jochem Boxem, Hertme; Joost ten Brücke; Hein Busger op Vollenbroek, Delden; Casper Deterd Oude Weme, Saasveld; Julian Ganzeboom, Borne; Anil Gezmen; Joe Hammond; Cherell Haverkate, Ambt-Delden; Stijn Jonker, Hengevelde; Benjamin Josso, Borne; Tom Kaal, Borne; Sedanur Kaya; Demi van Keulen; Lotte Knuif, Borne; Sofie Lentfert, Borne; Aron van der Linde; Selsela Lodin; Nino van Merksteijn; Roel Mettinkhof; Eline Mulder, Delden; Jorieke Nieland, Bentelo; Bas Onclin, Delden; Rens Oosterik, Saasveld; Jacco Ottink, Bentelo; Marieke Peters, Borne; Jochem Pol, Saasveld; Anna Roelofs, Markelo; Gijs Rotink, Hengevelde; Tom Strating; Rick Tap; Demi Tiemes; Nienke Tiems, Delden; Inza Vennegoor, Borne; Daphne de Vos; Michelle de Vos; Cindy van Zon, Borne.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Hengelo.

     

    Avila College - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Theoretische leerweg

    Gabriël Akfidan; Victor Bakker; Matthijs Fabels; Yilber Haverslag, Goor; Kaj Herft; Daphne Jonge Poerink; Marc Koster; Bas Mulders; Fabienne van der Worp; Stefan Vogt, Delden; Lisanne Westen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de gelaagde uit Hengelo.


    Lyceum de Grundel - Tweede tijdvak

    Gymnasium
    Florian Fikkert.

    Atheneum
    Sil Dekker;Ilse Cats; Bram Tanke; Karim El Ouahabi; Yannick Dillingh; Merel Plazier, Borne.

    Havo
    Maria Akcay; Max Beerkens; Joyce van den Berg; Rosanne de Groot; Juul Haenen; Stephan Hiddink; Romy Karselius; Robin Kuiper, Borne; Thijmen Mulders; Mike Nijhof; Aron Overbeek; Fatih Perçin; Ruben van Ringen, Enschede; Milou van der Schaaf; Tom Sprakel.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.


    VMBO de Spindel, locatie Borne - Tweede tijdvak

    Theoretische / gemengde leerweg
    Job Koehorst, Hengelo (Ov).

    Kader beroepsgerichte leerweg
    Handel en administratie

    Maarten Bolster, Hengelo (Ov); Amanda Cildavil, Hengelo (Ov); Sanne Hogenkamp, Hengelo (Ov); Leonie Kokkelkoren.

    Metalektro
    Stijn Baars; Rik Brager, Hengelo (Ov); Mart Floris; Ryan Oude Groote Beverborg, Hengelo (Ov); Hugo Stubbe, Delden.

    Metaaltechniek
    Rick Broekhuis, Hengelo (Ov); Quen van Essen, Hengelo (Ov); Sem Gelevert, Hengelo (Ov); Sven Mensink, Hengelo (Ov); David Wissink, Hengelo (Ov).

    Verzorging
    Jill Mijnheer, Saasveld; Kirsten Morshuis, Hengelo (Ov); Sanne Modders, Goor; Danny Slagers.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Borne.

    Locatie Hengelo - Tweede tijdvak

    Basis beroepsgerichte leerweg
    Verzorging
    Sharon Elken; Kitty Shaw.

    Kader beroepsgerichte leerweg
    Handel en administratie
    Björn van der Velde.

    Verzorging
    Kevin Aalderink; Lars Bekhuis; Emma van Onck, Borne; Kendall Rosbak; Gurbet Saka; Daphne Swabedissen; Lisra Tanrikulu; Büsra Türkmen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.

     

    Het Twickel College - Tweede tijdvak

    Atheneum & Business School
    Bern Glorie, Goor.

    Havo
    Sven Binnendijk; Wouter Fabels; Janice Rikkert, Delden; Bram van Ruth, Borne; Celine van der Sloot.

    Havo & Business School
    Bram Aalbers; Camille Klumperbeek.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.