article
1.4991207
Hier kunt u alle geslaagden van het Staring College vinden.
Staring College (inclusief 2e tijdvak)
Hier kunt u alle geslaagden van het Staring College vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/staring-college-inclusief-2e-tijdvak-1.4991207
2016-06-20T13:25:16+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991209.1433964975!httpImage/image-4991209.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / Staring College (inclusief 2e tijdvak)

Staring College (inclusief 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
     
    Hier kunt u alle geslaagden van het Staring College vinden.

    Borculo locatie Herenlaan

    Vmbo-basisberoepsgerichte leerweg

    Kyle Averdonk; Tamara Bikkel, Ruurlo; Jeanne Brokers; Luke Buitink, Ruurlo; Jeffrey Devreede, Lochem; Dennis Dinkelman; Samauel El Haddouchi, Lochem; Lisa Engelberts, Ruurlo; Anton Groot Obbink, Eibergen; Melle Groot Zevert, Ruurlo; Sam Hendriksen, Ruurlo; Stan Hiddink, Geesteren Gld; Stan Hulleman; Sanne Jansen; Maarten Klanderman, Rietmolen; Tijmen Kolkman, Barchem; Kylian Kuiper, Lochem; Jesse Kuiper, Lochem; Tim Liebrand; Jessica Nijland, Eibergen; Marijn Pleijte; Bouke Ratering, Beltrum; Remi Ruumpol, Lochem; Tim Scholten, Haaksbergen; Leon Stoltenberg; Kasthuri Thambiah; Roy Veneklaas; Marwan Vrielink, Lochem; Bas Weulen Kranenbarg; Niklas Willemsen, Lochem; Quinten van Zanten.

    Vmbo-kaderberoepsgerichte leerweg

    Luuk Aagten, Ruurlo; Carmen ter Bals; Jorrit Berenpas, Neede; Ilja Besselink, Geesteren Gld; Dominique Blanksma, Barchem; Ynte Bos, Gelselaar; Kayleigh ten Broeke, Eibergen; Josja Brookhuis, Lochem; Mercedes Declercq, Lochem; Pim Eggink, Lochem; Stijn ten Elshof; Cile Fledderus, Lochem; Romy Gunnewijk, Beltrum; Ninia ter Haar, Ruurlo; Kayra Hilferink, Ruurlo; Carlo van Hoorn, Lochem; Jodie Huirne, Laren Gld; Chelsea de Jonge, Borculo; Thijs van Kessel, Harfsen; Manoah Klaverstijn; Bob van Kleef, Ruurlo; Kaj Klein Gunnewiek, Beltrum; Mike Kup, Neede; Sharon Kurz, Lochem; Koos Lageveen, Lochem; Roy Lankveld, Beltrum; Pim Pasman, Beltrum; Joost Peters; Rick Peters; Sibel Polat; Tieme Pongers; Femke Rinders; Tim Runneboom; Job Schroer, Ruurlo; Kristy Sonderen; Roel Sprukkelhorst, Vorden; Femke Stegers, Beltrum; Niek Timmen; Jorrit Udo.

    Vmbo-gemengde leerweg

    Malou van den Berg; Vladut Gavrilescu, Ruurlo; Floor Krottje, Ruurlo; Sjoerd Nijenhuis, Beltrum; Nel Roelofsen; Dirk Schilderinck, Beltrum; Harm Stemerdink, Ruurlo; Thomas Tragter, Ruurlo; Laura Uenk, Ruurlo; Gijs Wentink, Ruurlo.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Borculo.

    Locatie Lochem

    Mavo

    Lisanne Albrecht; Mare van Alen; Piena Annink; Lamyae Anoja; Puck Arendshorst, Borculo; Maxim Arfman, Borculo; Lars Beekman; Esmay Bergema, Borculo; Lisa Bolder; Lauren Bosman, Ruurlo; Niek Bosvelt, Ruurlo; Merve Boya; Hugo Bruil, Ruurlo; Leonie Brummelhuis; Silke Claus; Klaas Derksen, Borculo; Bram van Dorp, Ruurlo; Oumaima El Haddouchi; Lisanne van Engbrink; Joep Ernst, Ruurlo; Nina Fett; Ko Gersen, Borculo; Eline Groot Wesseldijk; Mike Gunsing, Ruurlo; Tim Haarhuis, Ruurlo; Bilel Harb, Ruurlo; Joost Hento, Laren Gld; Thomas Hiddink, Geesteren Gld; Matthias Hilhorst,Gelselaar; Luca Hoogenboom, Borculo; Etienne de Jager; Laura Jager, Geesteren Gld; Annemart Janssen; Colin Kapoen, Laren Gld; Emma Kelder, Ruurlo; Thijs Kleine Schaars, Laren Gld; Elfi Klootwijk, Ruurlo; Milou Koertse, Ruurlo; Daan Kok, Barchem; Lion Kolkman; Luc Kosters, Ruurlo; Janine Krans; Quinty Krebbers, Gelselaar; Sam Kruisselbrink; Sander Kuiken, Borculo; Jan Lai, Borculo; Jolien Leusink, Haarlo; Bart Leussink, Borculo; Jikke Markink, Borculo; Lesley Meutstege, Gelselaar; Chantal Mogezomp, Borculo; Léon Mombarg, Ruurlo; Berend Morsink, Diepenheim; Jelle Nijhof, Borculo; Joris Nijkamp; Tim Nijland, Laren Gld; Jeffrey Oonk, Ruurlo; Bob den Ouden, Ruurlo; Marleen Pillen, Ruurlo; Roos Poelman; Mitch Proosten, Vorden; Mylene van Puffelen; Thimo Reinders, Borculo; Bente Ribbers, Ruurlo; Tim Runneboom, Borculo; Marloes Schenk, Barchem; Tom Schut; Nikita Seesink, Borculo; Rinke Smit; Koen Sterenborg, Borculo; Vincent Stokkink, Barchem; Brigit Teger, Ruurlo; Nina Tesselhof, Borculo; Carly Teunissen, Barchem; Stan Toorneman; Robin Uenk, Harfsen; Merith van der Veen; Dave de Vries; Hubert Wassink, Harfsen; Bram Wassink; Matthijs Wever, Ruurlo; Martijn van Wijck, Borculo; Jelle Wilgenhof; Michanou Witteveen, Ruurlo; Linda Woestenenk, Barchem; Casper Wolkotte; Amber Wopereis, Ruurlo; Jelle Wunderink; Wouter Zomer; Bob Zwetheul; Bram van Zwol, Ruurlo.

    Havo

    Dana Aalderink, Borculo; Celine Altena, Ruurlo; Joost Altena; Dion Augusteijn; Süleyman Aydin, Ruurlo; Esther van Balen Blanken, Borculo; Jeffrey Bartelds, Borculo; Merijn Beltman; Jorn Beltman; Lisanne van den Berg, Ruurlo; Wouter-Bas ten Berge; Hidde Beukema; Kelvin Bosch, Ruurlo; Valerie Broeshart, Ruurlo; Pjotr Carelse; Jesse van Dijk, Laren Gld; Bram Dijkman, Ruurlo; Robin Eelderink, Borculo; Floor Egberink, Ruurlo; Lisette Esselink, Geesteren Gld; Kevin van Essen; Ignat Fisser, Ruurlo; Tim Floris, Ruurlo; Marc Fokken; Anne Fröger, Borculo; Bas Gotink; Tim de Greef, Harfsen; Esmé Hannan; Bas Harbers, Ruurlo; Job ten Have, Borculo; Julia Heitmeijer; Julie Hendrickx; Chiel Hento, Laren Gld; Olaf Hobelman, Borculo; Max Hommes; Jarno Hoogebeen; Rodney Huijbrechtse; Bernice Jager; Dion de Jager; Jorien Kempers, Ruurlo; Lynn Klaverstijn, Borculo; Maureen Kneefel; Esmée Kraanen, Laren Gld; Moon Kuijper, Lochem; Bart van Laar, Ruurlo; Jeroen Langeler; Bram van Leeuwen; Max Luesink, Barchem; Wierd Maarse, Beltrum; Katja ter Maat, Borculo; David Mackaaij, Ruurlo; Brian Markerink; Youri Markink, Borculo; Sanne Masselink, Gelselaar; Sanne Meijer, Borculo; Marnix Mulder, Geesteren Gld; Justin Nijenhuis; Ilse Nijenhuis, Laren Gld; Luca Nijhof, Diepenheim; Tim Nijman; Sven Ordelman, Diepenheim; Lars Ordelman, Diepenheim; Jesse Pardijs; Timo Peters, Borculo; Ilse Pillen, Ruurlo; Friso Pladet; Rick Post, Geesteren Gld; Sorsha van Raan; Lieke Rensink, Geesteren Gld; Climie Rexwinkel, Borculo; Ashley Rhebergen, Geesteren Gld; Kim Roekevisch, Borculo; Rens Roosenboom, Haarlo; Ilvan Ruiter, Borculo; Niek Runneboom, Borculo; Amshana Satkunarajah, Borculo; Kevin Schelfer, Ruurlo; Natasja Schroeder, Laren Gld; Martijn Schutte, Borculo; Sangavi Sivananthan; Jochem Sletterink, Harfsen; Renier van Soest; Marijn Sprukkelhorst, Vorden; Sanne Steenhuisen; Carly Stegeman, Ruurlo; Laura Temmink, Ruurlo; Daan te Veldhuis, Ruurlo; Lianne te Velthuis, Haarlo; Tim te Velthuis, Geesteren Gld; Jill Veltmaat, Borculo; Joran van de Visger, Ruurlo; Ruud Wansink, Laren Gld; Danique Weernink; Jasper van ‘t Wel, Ruurlo; Stefan Welmer, Laren Gld; Lois Wendersteyt; Bernie Witteveen; Laura van Zijtveld, Ruurlo.

    Atheneum

    Don van den Berg, Ruurlo; Dorien Bogert, Gelselaar; Sylvie Bohnenn, Ruurlo; Eljosha Boll; Josse Bouwmeester, Diepenheim; Laura Brand; Koen Busink; Vera Buunk, Ruurlo; Yoran Corporaal; Tim Dibbelink, Geesteren Gld; Jasper Dielemans, Ruurlo; Luuk Egers, Borculo; Hajar El Mokadmi; Marèl Essink, Ruurlo; Dieke Gerritsen, Beltrum; Lisa Grooten; Julia Haarhuis, Ruurlo; Robert Heemels, Borculo; Sofie Hertsenberg; Ariëm Heuten, Borculo; Jip Hoogenboom, Borculo; Hanneke Hummelink, Ruurlo; Koen de Iongh, Laren Gld; Myron Jansen, Ruurlo; Vita Kaijen; Mijke Kerperien, Borculo; Nicole Kok, Geesteren Gld; Sem Kranen; Anne Mensinga, Diepenheim; Dagmar van Mourik, Borculo; Luuk Nijland; Anne Nummerdor, Gelselaar; Jane Olydam, Geesteren Gld; Jette Oudt; Jordy Pasman, Laren Gld; Eefje Philipsen; Salomé Prakke; Hanneke Reuvekamp, Borculo; Els Ribbers, Barchem; Tim Roekevisch, Ruurlo; Celine Schuurmans, Ruurlo; Mathilde Terleth, Borculo; Mart Terlouw, Laren Gld; Ilse ten Thije, Diepenheim; Huub Weener; Tessa Westerink; Naomi Wierenga; Femke Wonink.

    Gymnasium

    Sander Fentsahm, Barchem; Arnout Habraken; Mireille Kolkman, Barchem; Astrid Lensink; Maarten Straathof, Haarlo; Barbara de Vries, Diepenheim; Noa van Waveren Hogervorst; Robin Zoeteman, Ruurlo; Wies van Zwieten.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Lochem.

     

    Locatie Borculo – Tweede tijdvak

    Vmbo
    Basisberoepsgerichte leerweg

    Draijer Ylja Ruurlo; Grunert Jelle Haarlo.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Raangs Dennis Lochem; Stern Lesley Geesteren (Gld); Yousef Kausar Lochem; Hilhorst Sophie Beltrum.

    Gemengde leerweg
    Aaftink Floor Ruurlo; Klein Braskamp Elise Neede; Langeler Daphne Ruurlo.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Borculo.

    Locatie Lochem - Tweede tijdvak

    Mavo
    Dijkerman Thijs; Klein Geltink Harm Barchem; Özbek Figen; Stegeman Britt Laren (Gld); Warnshuis Marloes Barchem.

    Havo
    Arendsen Raedt Alvyra Barchem; Boonman Jesse; Brands Sietse; Fleming Rick Laren (Gld); Gosselink Sten; Hilhorst Rianne Geesteren (Gld); Jonge Floor de; Jongejan Thomas Diepenheim; Karis Daniëlle; Klein Gunnewiek Rubèn Ruurlo; Smit Dominique Borculo.

    Atheneum
    Ankersmit Desiree; Bosma Marius; Eerens Bastiaan; Londen Kira van; Velthuis Femke te Borculo.

    Gymnasium
    Tan Seneak Borculo.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Lochem.