article
1.4991198
Hier staan de geslaagden van het Stedelijk Lyceum.
Stedelijk Lyceum (incl 2e tijdvak)
Hier staan de geslaagden van het Stedelijk Lyceum.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/stedelijk-lyceum-incl-2e-tijdvak-1.4991198
2016-06-20T13:33:16+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991201.1433964862!httpImage/image-4991201.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / Stedelijk Lyceum (incl 2e tijdvak)

Stedelijk Lyceum (incl 2e tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier staan de geslaagden van het Stedelijk Lyceum.

    Het Stedelijk Lyceum

    VMBO theoretische leerweg
    Rakim Aaroussi; Eren Aydogdu; Josien van Balen; Melanie Beld; Alper Erdem; Janne Gerbenzon; Niels Gertner; Melanie Hermans; Jurre Kockmann; Max Krüger; Job Menting; Erwin Najmi; Rami Orfely; Jaron Potgieter; Julian Vriend; Jeroen de Vries; Lynn Wijers; Arif Yasar; Istevaan Al-Tourali; Hakan Baykal; Recep Dalkic; Ronaldo Deaconu, Hengelo; Dennis Guo; Teun van Hecke; Frank Hilderink, Haaksbergen; Charity Hinnen; Tarik Junuzagic; Conor Kent; Maxim Ket; Damian Kloppenburg; Rosalie Kok; Quinten de Kruyk; Rutger Langkamp; Angelique van der Meer; Quinty te Meerman; Stef Migchielsen; Annabel van der Neut; Wout Nieland; Tim van de Schepop, Haaksbergen; Anouk Schuitema; Leroy Verweij; Fleur Vrielink; Cheng Liang Wang; Filip Arsic, Apeldoorn; Christiaan Brands; Laura Frek; Almina Garip; Nino Gimenez Miras; James Gobind; Lennaerd Haak; Brigit van der Heide; Martin Hoekstra; Shadi Laghrich; Kiki Lamein; YanYan Lin; Tim Miltenburg; Batuhan Öztürk; Gwendolyn Rodiwongso; Jeremy Silié; Femke Stijckel; Mike Woudstra; Nuhayla Yahyati; Selin Yanik; Angelica Adam; Salima Ahjaouj; Ayoub El Amrani; Marleen Douwsma; Daniël Grob; Sophie Hermelink; Noah Hof; Willem Jonker; Ashley Kap; Metehan Korkmaz; Julian de Leeuw; Demi ter Maat, Terborg; Lotte Morsink, Enter; Majlen Put; Dayna Schra, Rouveen; Lenthe Stobbe; Danique de Vree, Apeldoorn; Aniek de Vries; Anouk Wagelaar; Nóah Waterham, Dalfsen; Romy Blom; Wouter van Eck; Mike Jansen, Harderwijk; Chinouk Kastermans; Romée Knobben; Kayleigh van Koot; Mike de Kraker; Britt Michels; Ilkay Sabsiz; Demi Schutter; Joris Tempelman; Jasper Tenhagen; Hakan Tunali; Koen Westendorp; Silke Winderlich; Julian Wolf, Eefde; Judith van Zijl; Gabriëlla Zinger; Berkay Arslan; Nick ter Beek; Kayleigh van den Belt; Laila Bounjoua; Hanife Kanat; Fleur te Kiefte; Niels Kroeze; Kars Kuitert; Dylan Oskay; Kim Roordink; Aaron Seliger; Yorick Temmer; Hakan Türk; Kim Veenhof, Vroomshoop; Melanie Wang; Lianne Wolsink; Enise Yildiz.

    VMBO-gemengde leerweg
    Fatos Koç; Danja Wen; Melissa D’Alessandro; Noa Morren.

    VMBO Scholingsboulevard
    VMBO-basisberoepsgerichte leerweg
    Grafimedia
    Daniël Koel; Ruben Kooij.

    Handel & Administratie
    Johan Akgun; Eddy Alves Tip; Marcus Cosut; Akin Delibalta; Nora El Bazi; Levi Gulunay; Robin Hoevers; Simge Iz; Derya Kabadayi; Chalied Kalaykhan; Giovanni Zeefat.

    Consumptief breed
    Kimberley Capelle; Izak Chamoun; Angel van der Graaf; Jesse ten Hoopen; Marina Jager; Leroy Jeninga; Dyon Jonker; Koen Kollen; Patrick Koopman; Tamara Kootstra; Danara van Manen; Ramon Matthijssen; Daan Postma; Willemijn Schierboom; Daniëlle Nuis.

    Sport, dienstverlening en veiligheid
    Koen Aarsen; Omar Agdi; Mike Caré; Dylan Franke; Rosanne Huve; Vince Menneken; Mitchel Meyer; Godfried Roemeratoe, Oost-Souburg; Jamie Veenman; Sander Versendaal, Oostkapelle; Darryl Bunk; Davy Janssen; Twan Nicolaas; Damian Nijboer; Ruben Ruitenberg; Ramon van Schayk; Corné Veenstra; Joey Vissia; Simon Yacoub; Saad Younouss.

    LWT Sport, dienstverlening en veiligheid
    Pim Stoter.

    Bouwtechniek breed
    Anthoney Achterhuis; Furkan Cakir; Johan Elias; Michel de Jong; Oktay Keskin; Martin Kiel; Davey Moes; Joery Nijkamp; Franklin Smeenk; Rik Titsing; Remko Vinke.

    LWT bouwtechniek breed
    Mitchel Bijkerk; Roy Denneboom; Stef Dijkstra; Niek Knipmeyer; Coen Verhaar; Dion Voogd.

    Zorg & Welzijn breed
    Burcu Altunkaya; Romée Borgers; Bo Engbers; Cheyenne de Graaf; Steven Hertong; Fleur Kreeft; Shaylana Landkroon; Naomi Moss; Jacqueline Safarian; Jesse Sbaâ; Pien Visser; Martina Bahadi; Berfin Bek; Jady Busschers; Charmaine da Costa; Yasmin Daali; Talia Dursun; Danique Faber; Chelsey Goosen; Valerie Jansen; Selina Karasoylu; Magaly Keizer; Daphne Lever; Joyce van Oosteren; Demi Oosting, Gronau (Dld); Maria Örüm; Ashley Rewinkel; Destina Samnarain; Danique Titsing; Shaiyenna Wever; Berula Akan, Gronau (Dld); Cheyenne Blokhuis; Jamila Bouhila; Romy ten Cate; Sevim Çöl; Nermin Elalan, Gronau (Dld); Mirel Hadji; Jolien Jansen; Joyce de Jong; Gülseren Kaplan; Lisa Meijer; Pamela Oonk; Nouhaila el Qoraychy; Maud Renshof; Ilayda Sariarslan; Caitlin Sauerwald; Priscilla Spinmuis; Anouschka Visscher; Xiomara Wever; Joanne Wijering.

    LWT Zorg & Welzijn breed
    Cheyenne Jager; Maaike Jonker; Emily Leferink; Demy Olthuizen; Kelly Slomp; Yvonne Tjoink; Mariska Veenstra; Sanae Zerrou;
    VMBO-kaderberoepsgericht leerweg

    Grafimedia
    Tom Benders; Romy Di Betta; Ryon Doornbos; Niels Erdmann; Delano Gopi; Kyllian Greve; David Kara; Stephan de Kleine; Leonardo Muzo; Amber Poell; Christopher Sanchez Lestayo; Madelon Sterk; Nick Veenstra; Thomas Van Vlierberghe; Dayleen van Waard; Sophie van derWerf.

    Handel & Administratie
    Domenico Adam; Jasmijn Beernink; Mike Breukers; Denise Bron; Rana Güney; Karina Isaeva; Youssra Skaness; Jochem Toes; Theo Veenhof; Lahdo Yacoub; Stefan Yousef; Nada Belouadha; Brian Budde; Yaren Coban; Emily Demeroutis; Innes Djelloulsmir; Joy Ekelhof; Benjamin Genç; Kevin Haarman; Cecile Hüsing; Jamal Kiranli; Batuhan Öcal; Ornina Salem, Gronau (Dld); Vince Warris; Onur Yildirim; Mohamed Zarrouki.

    Consumptief breed
    Jeremy Ambergen; Fabian Bonnet Naranjo; Rahel Mulders; Demi Rewinkel; Rick ten Asbroek; Luka Horning; Robin Kuster, Haaksbergen; Noah Peters; Steven Smelt; René Vriesema.

    ICT-route
    Marijn Bartelds; Quinten van der Beek; Ravi Biharie; Richard Bode; Dewi Bruggeman; Lahdo Dayan; Quinten Eleveld; Gillian Flamand; Arjan ter Heegde; Nick Hellwich; Stefan van der Hoek, Gronau (Dld); Jasper Hulsmeijer; Ömercan Koç; Kosmo Kriele; Robin Lubbers; Kaj Luiten; Timo Mahabier; Thijs Mansveld; Yasin Okur; Bram Admiraal; Rick Hackmann; Ian Lodewijk; Niek van Mierlo; Tom Nijboer; Jarick Nijenhuis; Martijn Olde Olthof, Boekelo; Tim Oosten; Berkan Ozdemir; Dennis Schipper; Morten Smale; Omar Talha; Ferhat Turgut; Dani Veliqi; Eray Yetkin.

    Meisjes in de techniek
    Jocelyn Waalderbos.

    Sport, dienstverlening en veiligheid
    Alpi Arslan; YassinelBadey; Joey Ballast-Nurgel; Sheryn Bebares; Pelle Boevink, Hengelo; Ramon van den Bosch; Damian Brilman; Rogier Brusse; Carlos Claverocalderón; Görkem Demirkol; Lucas Dijkmann; Patrick Eleveld; Romy Gojani, de Lutte; Arwin Groenen; Kevin Kobes; Elise Kogelman; Matthijs Fleer; Max Geerlings; Jacqueline Gouriye; Hamza Grbic; Remco van der Hulst; Mohammed Iannouchen; Loed Jordaan; Romain Kel; Kevin Klein; Jolien Kogelman; Fleur Kokhuis, Albergen; Jarni Koorman; Rick Kuipers; Tim Lansink; Tom de Maat, Losser; Gabriel Malki; Merel Mastenbroek; Bryan Meijer; Yannick Pareja Escalante; Farshad Tawakalsada; Ryan Trotman; Robert Wegman; Dion Blikman; Daan Horstman; Miron Krisman; Demy Meere; Bryan Mom; Job Nijlant; Justin Nova; Femke Puper; Etiènne Rehorst; Jeremy van der Sluis; Wesley Steels; Bennie ten Velde; Marlo Vermeulen; Scott Versteeg, Losser; Diederik Wieling.

    Techniek breed
    Issam Belhadi; Dewie Biharie; Dylan Borcheld; Seref Borucu; Jochem Bosma, Usselo; Jacob Bretsch; Kevin van Dijk; Joep Eggens; Neshro Hermiz; Jesse ter Horst; Timo Huberts, Usselo; Stef Hutchings; Axel Bergsma; Jordy Jongsma; Bas Kaalverink; Tarkan Kömur; Mathijs Krieger; Arnesh Manbodh; Daniël Meijer; Arjan Pauw; Rogier Prieshof; Marijn Ruiter; Dylan Rusch; Simon Abdo; Baris Aktekin; Brian van Dijk; Warren Heijnneman; Mustafa Memeti; Mees Schildkamp; Justin Slotboom; Jesper Smits; Serhan Soysal; Dennis Steinhof; Furkan Temel; Wesley Tonnema; Joël Vos; Nick de Vries; Tomas de Vries; Wessel Weijdijk; Riza Yilmaztürk; Ahmed Yousif.

    Zorg & Welzijn breed
    Candy Aarts; Tessa Bergsma; Fabiënne Claus; Jessie Jansen; Rachel Komo; Nina Leenen; Romy Nagtegaal; Merveille Nicolaas; Shog Qayrawan; Francis Smits; Romy Strijker; Aylin Tepeli; Mara Veneziano; Noah Weijel; Jemaima Weiss; Lena Yacoub; Sebnem Yazici; Ivana Blaauw; Esmee Corte, Overdinkel; Hanne Deters; Faith Fairy; Sarah Kovács; Chantalle ter Riet; Raveena Sardjoemissier; Caitlinn de Vries; Ezgi Bozkir; Romy Brinks; Lieke van Buren; Tessa van Ekeris; Beverly Franke; Lotte Hof; Charlotte Kruger; Jasmien Meijvogel; Franceska Murgia; Melanie de Ruiter; Demi Thijssen; Emine Uluc; Sanne Westervoorde; Mufida El Assas; Kim Bührmann; Sari Casimiri; Rojhena Elma; Neelke Engelbertink; Meike Ensink; Lotte Faasen; Fabiënne van Gelderen; Demi Kerver; Quinty Lagcher; Noëlla Lusia; Jaimy Matenaar; Ramon van der Molen; Ihsan Morabet; Patrycja Pawelec; Marleen Pot; Demi Sengers.

    VSO Het Maatman
    Handel & Administratie

    Peter Pfeiffer, Groenlo.
    Techniek breed
    Julian Gombert, Almelo; DuncanvanLoo, Deventer.

    Techniek breed
    Dani Voigt.

    Zorg & Welzijn breed
    Lisa Beuwer; Joey van Diest.

    OCR Het Roessingh
    Handel & Administratie

    Youri Bouman; Gerjan Fokkers, Eibergen; Thomas Pas, Rijssen; Milena Veldhuis, Almelo; Akshay Bhagoe; Jet Gerber, Markelo; Aniek Hessing; Arman Martirosjan, Nijverdal; Anouck de Wilde, Borne.

    Het Mozaiek
    Handel & Administratie

    Lars Blaauwijkel; Bastiaan Dirkse; Jeffrey Hollink, Haaksbergen; Mike Kleine, Overdinkel; Emiel Mandemaker; Remon Meddeler; Vera van Nieuwkuijk, Losser; Maarten Slotman, Haaksbergen; Pim Wiehink; Willem Hiemstra, Oldenzaal; Tijmen Hofstra; Hylke Westerhof.

    Locatie Zuid

    Havo
    Linda Akyar; Eline Geke Annink; Ayla Arisci; Sandey Ashaqa; Stefan Willem Beltman, Lettele; Else Hanne Bouwman, Haaksbergen; Britt Braun; Ahmed Hakan Çavusoglu; Cenk Çelik; Muhammed Celik; Imane Chihab; Elena Dorothée Colmer; Özlem Deniz; Chanelfa Marlique Dijks; Amir Fetibegovic; Michael Bryan Finkers; Cheyenne van den Goorbergh, Dedemsvaart; Talitha Yongjian Jiang ten Hagen; Robin van Harselaar; Sharon Haspers; Niek Marijn Herbig, Hengelo; Nicole van der Hoek; Romee Nina Patricia Hoeksma; Richard Sander Hoekstra; Liset Floor Jaczynski; Mira Jansen, Wehl; Pim Sophie Janssen; Fleur Frederikje Lucretia Kila; Marinka Rosemarijn Klein Wentink; Maureen Koevoets; Liam Kok; Ko Willem Kolvoort; Willem Samuel Jacobus Kroese; Frederieke Gerda Lefers; Melissa Levering; Chee Wai Liu; Enricco Xandro Loche; Antoine Alireza Moghaddar; Said Mousslih, Hilversum; Lisa Nijhuis; Joey Nijland; Kristie Nölting; Joos Wiebke van Os, Lievelde; Simon Thomas Roelofse; Nikolay Thomas Rooker; Martijn Ruiter; Michael Saba; Jari Sanders; Ramon Schurink; Jasper Johan Breukink; Muhammed Simsek; Oumaima Tagnaouti Moumnani; Elin Jorieke Tax; Liesanna Annette Adriana Uunk; Jordi Veenstra; Martijn Luuk Veldhuis, Haaksbergen; Soraya Talitha Veldkamp; Sanne Vormeer; Pascal de Vos; Isabelle Wiggers; Ian Wijers; Rosalie Danine Wind; Nona van Yperen.

    VWO
    Rick Mathijs ter Beek; Jorn-Jan van de Beld, Balkbrug; Marthe Willemijn Bokhove; Saskia Boswinkel; Mart Broen; Valerija Denaityte; Mabel Beau Dibbets; Lieke Hanna Eegdeman; Marinus Nils van der Ent, Neede; Emre Genç; Pim Gezel; Floor Sophie Gönning; Justin Hoogma, Oldenzaal; Nikita Arsenovich Khasuntsev; Henk Jan Koopmans; Ka-Man Lim; Ali Zoheer Mortazawy; Josh George O’Mahony Westerhof; Pieter Arnout Marinus van Persijn van Meerten; Presana Ponnudurai; Felix Sebastiaan Punte; Thijs Rouwmaat, Eibergen; Kim van Schoot; Luuk Slegt; Gijs Gerard Slosser; Pascal Snijders; Joanne Chelsea Uiterwijk; Lucas Vincent Ungerer; Sélena Hyacintha de Waard; Milan Luciën Weiss, Mariaparochie; Stijn Roelant de Wit; Stan Wolbers; Jiancheng Yang.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Enschede.

     

    Stedelijk Lyceum, Enschede - Tweede tijdvak

     

    Atheneum
    Carlijn Leonie Koehorst; Bo van der Ploeg; Yinzheng Qu.

    Havo
    Jasmin Alhashemi; Nadein Ashaqa; Ridvan Avci; Oguz Bastürk; Lisette Bossink; Yunus Emre Çörekçi; Victor Alexander Lemain; Ahmed Osman; Maarten Willem van Tongeren, Losser; Bryan van der Velde; Abdullah Emre Yigit.

    Vmbo
    Theoretische leerweg

    Fatos Koç; Robin Fels, Gronau (D); Kyra Laarman; Danja Wen; Filip Arsic, Apeldoorn; Nassim El Harrak; Özen Demirkol; Melanie Kok, Nijverdal; Ilias El Hnini; Alper Kayhan; Meldy van der Linden.

    Gemengde leerweg
    Ryan Ticheler; Bart Busschers; Aman Soedamah; Burak Dilek.

    Waar geen plaatsnaam staat vermeld, komt de geslaagde uit Enschede.

     

    Scholingsboulevard Enschede - Tweede tijdvak

    Vmbo
    Basisberoepsgerichte leerweg
    Grafimedia
    Mischa de Groot van Embden.

    Handel & Administratie
    Sheniel Baboelal; Salih Coskun.

    Consumptief breed
    Sherwin Henriquez.

    Sport, dienstverlening en veiligheid
    Mert Emir; Vincent Timmers; Fabio Yacoub.

    Bouwtechniek breed
    Jesse Hinrichs; Sander Oosterhof; Jeroen Schreinders; Danny Veenendaal; Damian van Zeben.

    Zorg & welzijn breed
    Danic Coffie; Dina Fahmi; Naomi Kurt; Priscilla Mensing.

    Leerwerktraject
    Bouwtechniek breed

    Veysel Parlak; Jeroen Rinket; Bjorn Vorderman; Anthony Wilting; Tim van der Woning.

    Consumptief breed
    Stan Stoter.

    Zorg en welzijn breed
    Cheyenne Bhikharie; Wallêska Boonstra.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Grafimedia
    Iris Vasterd; Jill Wiegmink, Overdinkel.

    Handel & Administratie
    Nadia Aho; Larissa Barisoglu; Kusem Salsar; Daisy Bosma; Engin Cobanoglu; Ibrahim Hana; Ömer Özteke; Maikel Reichart; Stefano Zwiggelaar.

    Consumptief breed
    Dario Verbeek.

    ICT-route
    Stefan van der Hoek, Gronau (D); Tommy Koster; Mehmet Yildiz; Halil Okanovic; Ahmed Taha; Jordy Vlake.

    Meisjes in de techniek
    Aurora van Dusschoten.

    Sport, dienstverlening en veiligheid
    Tess van den Broek; Sven Brouwer; Tugâlp Derinoglu; Pascal Yacoub; Harem Sadon; Nick Stijner; Daniël Vreriks; Techniek breed Jurgen Ansink; Issam Belhadi; Bram Feijer; Collin Otten; Dominique Janssen; Geoffrey Kartoidjojo; Hasan Kayhan; Demyan van der Kooi; Saber Nadirian; Arif Balik; Giorgio Beltau, Hardenberg; Mustafa Memeti; Nick Rademaker; Justin Slotboom; Zorg & welzijn breed Ceyda Döner; Maria Souza Campos; Gonca Acikgöz; Zehra Dalkiç; Rhosan Markink; Rachel Meis; Chaimae Morabet; Quinty Schepers; Ilse van der Velde; Charlotte Brouwer; Anna Doerglisvili; Shannon Gieskes; Selma Kiliç; Elisa Yacoub; Mona Akar; Rebecca Isik; Ellis Kapar.

    Waar geen plaatsnaam staat vermeld, komt de geslaagde uit Enschede.