article
1.4991196
Hier kunt u de geslaagden van het Twents Carmel College vinden.
Twents Carmel College
Hier kunt u de geslaagden van het Twents Carmel College vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/twents-carmel-college-1.4991196
2016-06-20T14:32:56+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991197.1433964758!httpImage/image-4991197.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / Twents Carmel College

Twents Carmel College

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u de geslaagden van het Twents Carmel College vinden.

    Lokatie Praktijkonderwijs, Oldenzaal

    Getuigschrift Praktijkonderwijs
    Sanne Burink; Dirk Deterink, Reutum; Luuk Loohuis, De Lutte; David Moes; Audrey Veenvliet; Jitske Westerhof, Rossum; Mirjam Yarbug; Koray Akgul; Bryan Bulter, Hengelo; Maaike Christenhusz; Yarruud Christenhusz; Jordi Franken Volmerink, Saasveld; Romée Germers, Hengelo; Luc Grote Beverborg, De Lutte; Joey de Jonge, Enschede; Mike Kemerink, Rossum; Aiden Kling, Losser; Lisanne van der Kolk; Job Kolmschot, Saasveld; Johnny Lidington, Rietmolen; Dominique van Niekerk; Stef Oude Egbrink, De Lutte; Cynthia van Slooten, Losser; Danique Snijders, Reutum; Loes Tijkotte, Denekamp; Anoek Trienen, Weerselo; Mark Verduijn, Rossum; Ryan Westenbroek, Overdinkel; Jordi Zwiep, Deurningen.

    Beheren van een schoolmagazijn
    Aron Linderhof, Denekamp; Baris Capar; Joëlle Otten, Saasveld;

    Winkelmedewerker
    Silke Jansen; Jitske Westerhof, Rossum; Lisanne van der Kolk; Cynthia van Slooten, Losser; Loes Tijkorte, Denekamp.

    Geldrekenen/Kassatraining
    Indy van den Burg; Silke Jansen; Jitske Westerhof, Rossum; Ryan Westenbroek, Overdinkel; Romée Germers, Hengelo.

    Assistent hovenier
    Yarruud Christenhusz; Luc Grote Beverborg, De Lutte; Aiden Kling, Losser; Job Kolmschot, Saasveld.

    Basisvaardigheden groen
    Arjan Beernink, De Lutte; Niek Nijhuis, De Lutte; Saskia Bernds, Weerselo; Lorenzo Brinkman, Deurningen.

    Plantenkennis
    Daniël Willemsen, Enschede; Lorenzo Brinkman, Deurningen; Jordi Oude Holtkamp, Rossum; Luuk Sanderink, Rossum; Maurice Welpelo, Overdinkel.

    Trekkerrijbewijs theorie
    Arjan Beernink, De Lutte; Niek Nijhuis, De Lutte; Britt Kuipers, De Lutte; Thomas Spoolder, Losser; Dirk Deterink, Reutum; Sven Huisman, Losser.

    Veilig werken met de motorkettingzaag
    Maurice Welpelo, Overdinkel; Yarruud Christenhusz; Jordi Franken Volmerink, Saasveld; Luc Grote Beverborg, De Lutte; Aiden Kling, Losser; Job Kolmschot, Saasveld; Stef Oude Egbrink, De Lutte.

    Stappenplan houtbewerking
    Ricardo van Zanten; Leroy Oude Holtkamp; Yarruud Christenhusz. Basisvaardigheden metaal
    Jordy Huitink; Dirk Lansink; Robbin Eidhof, Rossum; Stan de Groot, Losser; Daan Möller, Borne;

    Mig/Mag
    Richie Toeppner, Denekamp.

    Bouw
    Sven Huisman, Losser.

    Veilig werken B-VCA
    Arjan Beernink, De Lutte; Michel van Huizen, Losser; Robbin Eidhof, Rossum; Wesley van Harte, Losser; Lorenzo Brinkman, Deurningen; Jai Keur, Losser; Dries Kotte, Weerselo; Kay Meulenbroek, Deurningen; Daan Möller, Borne; Leroy Oude Holtkamp; Maurice Welpelo, Overdinkel; Alicia Pereboom, Overdinkel.

    Werken in de keuken
    Shania Brugman, Losser; Mirjam Kemerink, Beuningen; Celine Knol, Denekamp; Nikita Limburg, Overdinkel; Kyra van der Vechte, De Lutte; Nikki Eertman, Ootmarsum.

    Schoonmaak in de groothuishouding
    Joyce Haarman, Saasveld; Lieke van de Kolk; Natasja Wolters; Esmée Zwerink, Losser; Indy van den Burg; Esmee Kleine, Overdinkel; Britt Kuipers, De Lutte; Emily van Midden; Femke Spijk, Bad Bentheim; Tanja Tönis, Denekamp; Mike Nijhof; Rowena Pen, Losser; Shaira Bernsen.

    Werken in de zorg
    Joyce Haarman, Saasveld; Natasja Wolters; Esmée Zwerink, Losser; Esmee Kleine, Overdinkel; Femke Spijk, Bad Bentheim; Tanja Tönis, Denekamp; Shaira Bernsen; Kim van Huizen, Losser.

    Woonhulp
    Cachel Pen, Losser; Sanne Steffens; Kaylee Groener, Losser; Mike Nijhof.

    Werken in de kinderopvang Nimo Osman, Denekamp; Sanne Steffens; Kaylee Groener, Losser; Silke Jansen; Rowena Pen, Losser; Wendy Jansen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal.


     

    Locatie Potskampstraat, Oldenzaal

    VMBO BB Bouwen
    Wonen en interieur

    Kubilay Ca?lar; Roy Casteel, Enschede; Justin Knopers, Losser; Max Kooiker, Denekamp; Maik Meenhuis; Willem Oude Alink; Thijmen Rikkink, Beuningen; Luc Volker, De Lutte; Mick Westerhof, Denekamp; Economie en ondernemen Emil Ajkuni?, Losser; Jarno Bakker, Weerselo; Tom Blokhuis, Denekamp; Wouter Blokhuis, Ootmarsum; Okan Çekin; Luuk Damhuis, Rossum; Maurice van Halteren, Gildehaus; Evan Hanklla, Losser; Lászlo Hanterink; Gergis Isho; Muzaffer Kayar; Jurjen Kortink; Zohair L'Bouhdidi; Boyd Letteboer; Victor van der Maas; Amina Masi?; Almir Meki?; Wesley Mengerink; Fleur van Mook; Shaqion Quant; Boyd Roord; Iris Roord; Wes Roord, De Lutte; Pascal Senger, Rossum; Koen Snippert, Losser; Quinten van Straaten; Jesse Teggeler, Enschede; Daniël Thijssen, Losser; Erdem Türker; Ensar Uzun; Liza Uzunoglu; Kim van Walsem, Overdinkel; Mark Wolthuis.

    Horeca, Bakkerij en recreatie
    Jessy Aalbers, Denekamp; Sam Assink, Enschede; Stan Benneker; Matthijs de Blok, Losser; Thirza Blokhuis, Nordhorn; Ilse Boerhof, Deurningen; Luuk Boevink; Merel Boevink; Caine Damhuis; Sara Demir; Nardya Dibbets; Bo Dingeldein; Bent Everink; Anouk Hartgerink, Losser; Casper Hoefnagels, Denekamp; Rosa Kemerink, De Lutte; Daan Koudijs, Losser; Milou Leussink; Hugo van Lochem; Daniël Pierens, Overdinkel; Teun Pijnappel; Gerben Reiling, Overdinkel; Bram Roode, Losser; Julide ?en; Sam de Vries; Andy Zwijnenberg.

    Mobiliteit en transport
    Patrick Boers, Lattrop Breklenkamp; Bart Boswerger, Weerselo; Jamie Brunninkhuis, Lattrop Breklenkamp; Maarten Damhuis, Tilligte; Rense Damhuis, Tilligte; Koen Dijkhuis, Weerselo; Bas Eppink, Denekamp; Remco Franke, Weerselo; Daan Groeneveld, Tilligte; Niek Haarman, Weerselo; Thijs Heerdink, Ootmarsum; Ronald van der Kolk, Hengelo; Julian Oude Alink; Lars Oude Elferink; Frank Raassing, Borne; Luke Rolink, Denekamp; Aron Roode; Luuk Segerink; Robert Sonder, Denekamp; Tim Stevelink, Agelo; Stefan Welpelo, Overdinkel; Peter Westerveld, Borne; Niek Wolbers.

    Produceren, installeren en energie
    Mark Anbergen; Chiel Arkink, Rossum; Gijs Arkink, Rossum; Lars Banierink, Weerselo; Jamal Bernsen; Chris Blaauwbroek, Losser; Gerwin Bode, Enschede; Tom ter Braak; Rick Brookhuis, De Lutte; Haroon Canrinus, Rossum; Bas Ekkelenkamp, Losser; Jelle Ensink; Bram Homan, Weerselo; Joost Hoonberg, Beuningen; Ferjo Kamphuis, De Lutte; Job Kamphuis; Jeremy Kerkdijk; Rutger Koens; Quin Menger, Overdinkel; Sam van Midden; Denny Notkamp; Menno olde Bolhaar, Overdinkel; Sander Olde Monnikhof, De Lutte; Dylan Oonk; Guido Oude Egbrink, Weerselo; Jordy Peters, Denekamp; Mark Poorthuis, Overdinkel; Bart Reinalda, Losser; Bjorn Rikkink, Beuningen; Jeremy Russel; Freek Slijkhuis, Bad Bentheim; Rens Steggink, Denekamp; Mike Stevens, Glane; Mike Timmerije, Losser; Andy Vastert, Overdinkel; Job van Westenberg; Rick Wienk; Kaj Wiggers.

    Zorg en welzijn
    Jordy Bakker; Elke Bekkenkamp, Losser; Wies van Bentem, Denekamp; Fabiënne van Benthem; Lara Blokhuis, Nordhorn; Esmee Bulthuis, Enschede; Geniferth Cardenas Ventura; Floris van Dijk; Samantha van Dijk, Losser; Kiki Falkmann; Luisa Fiselier, Losser; Kim Franke, Weerselo; Gabriëlle Gort; Kay de Graaf, Losser; Merel Groeneveld, Lattrop Breklenkamp; Froukje Gröniger, Losser; Niene Groothus; Vera Haarman, De Lutte; Lisanne Hampsink, Rossum; Marleen Hampsink, Beuningen; Jojanne Hartman, Gronau; Anne Heerink, Denekamp; Naomi Hommels; Sandy Kamphuis, Denekamp; Yaren Karakaya, Enschede; Kevin Kemerink; Nina Kleefstra, Losser; Karishma Moleman; Lotte Morsink, Ootmarsum; Liz Olde Scholtenhuis; Jesse Otto, Losser; Lotte Peters, Denekamp; Kicha Prosz, Denekamp; Babette Reinink, De Lutte; Nikki van, Rossum; , Denekamp; Babet Schothuis, Denekamp; Jin Schultz, Denekamp; Danique Siemerink, Overdinkel; Anne Slebos, De Lutte; Babette Snijders; Marissa Spit; Amber Talsma; Chantal Vaanhold, Enschede; Hiske Veeneman, Losser; Romy Wilke, Overdinkel; Marjolein Wolbert; Demi van der Woning, Weerselo.

    Groen
    Linda-Sophie Beimel, Enschede; Gijs Bos, Denekamp; Shams Fawzy Hashim, Ootmarsum; Matthijs Frielinck, Beuningen; Sander Groote Punt, Rossum; Charon Hoeben, Weerselo; Nynke Kamphuis; Koen Koldemeule, Ootmarsum; Birgit Mollink, Bad Bentheim; Laura Spit, De Lutte; Bram Tenniglo, Agelo.

    VMBO KB

    Groen
    Daan Arends, Losser; Lucas Oude Lashof, Rossum; Charlotte Smink; Stijn Teders, Ootmarsum; Bram Volker, De Lutte.

    Lw T & C
    Mike Adak, Denekamp; Sjoerd Geerdink, Weerselo; Bart Hannink, Deurningen; Jesse Harmsen, Denekamp; Stef Hermelink, Denekamp; Tim Hermelink, Denekamp; Remco Keupink, Tubbergen; Willem Leferink, Denekamp; Stef Niehoff, Lattrop Breklenkamp; Jesper Nijhuis, Weerselo; Jonas Örum, Gronau; Stan Pijnen, Denekamp; Rens Plegt, Weerselo; Job Schothorst, De Lutte; Rens Waaijer, Tubbergen; Wessel van Wouw, Losser.

    Bouwen, wonen en interieur
    Fleur Beernink, Losser; Dylan Benschop, Losser; Stef Gelhever; Thijm Groener, Overdinkel; Bart Hogt, Enschede; Tim Klaver, Losser; Yarsten Kwintenberg; Marnick Ruel, Losser; Floris Schotveld; Tim Wever, Losser; Nathan Zeeman, Hengelo.

    Economie en ondernemen
    Job van Benthem, Ootmarsum; Luc Blockhuis; Bart Blokhuis, Losser; Almir Demire; Bas Gosemeijer, Denekamp; Wes Haafkes; Niek Kanter; Yannick Lansink; Giorgio Legerstee, Ootmarsum; Ricardo Legerstee, Ootmarsum; Nusret Maši?, Overdinkel; Sven Peters, Enschede; Duncan Pisano, Deurningen; Luuk Rutenfrans, Denekamp; Kelvin Segerink; Michelle Sluik; Thera Spit; Emma Vlutters; Sten Weierink.

    Horeca, Bakkerij en recreatie
    Jarno Broekhuis, Saasveld; Perre van Buren; Jibbe Gorzeman, Lattrop Breklenkamp; Renger Harperink, Denekamp; Marijn Hesselink, Losser; Huub Luijerink, Losser; Hidde Nijmeijer; Mart Oude Luttikhuis, Denekamp; Leonard van der Pluijm, Hengelo; Sam Reysoo; Jane Schäffer, Enschede; Luuk Sievers, Enschede; Steven uit het Broek, Denekamp; Jordy van der Vegte; Louk van Zutphen; Maartje Zwanenburg, Denekamp.

    Mobiliteit en transport
    Brent Belderink, Tilligte; Isa Bilgiç; Niek Kamphuis; Luc Scholte Lubberink, Lattrop Breklenkamp.

    Produceren, installeren en energie
    Maarten Bos; Jesse Brilhuis; Dave Doll, Hengelo; Tom Grashof, Overdinkel; Thomasz Guzi?sky, Nordhorn; Thijmen Haarman; Siem Hesselink, Beuningen; Niek Oude Engberink, Denekamp; Bjorn Scheffer, Losser; Brent Schröder, Ootmarsum; Emiel Snijders, Reutum; Marijn Spanjer; Niek Velthuis, Denekamp; Jesse Wennink, Ootmarsum; Guus Wolbers, Hengelo.

    Zorg en welzijn
    Debby Bijen, De Lutte; Ella Bouhuis, Rossum; Bo ten Broeke; Eliza Doorn; Kim Groener, Denekamp; Florus Groothuis; Renske Hampsink, Beuningen; Rosan Hellenkamp; Loes Herbers, Denekamp; Kathleen Hogeling, Denekamp; Lisa Kemna, Deurningen; Django Klos, Losser; Indy Koopman, Denekamp; Ruben Kortink; Pauline Kroeze, Overdinkel; Dionne Kuipers, Denekamp; Bente lage Venterink; Demi Lauwers; Maud Limburg; Julia Lokotte; Marlot Mulders, Rossum; Robin Nijhuis, Ootmarsum; Tara Pol, De Lutte; Sharon Schröck, Denekamp; Kimberly Sjeel, Overdinkel; Daimy Stekelenburg; Demi Wekking; Michelle Wissink; Renske Zwaferink, Rossum; Britt Zwiers, Rossum.

    Theoretisch-/Gemengde Leerweg
    Endrit Ajeti, Denekamp; Besim Akgün; Robyn Ankone; Jasper Arninkhof, Weerselo; Melda Ay, Enschede; Daphne Beimer, Denekamp; Lex van Benthem, Weerselo; Lot van den Berg; Rick Beuvink; Annelie Beverdam; Marijn Bijkerk, Denekamp; Zilan Bingöl; Guus Blokhuis, Deurningen; Mart Blokhuis, Denekamp; Antoin Boer; Fien Boerman; Margot Boerrigter; Narek Boghossian; Chiel Bonnes, Denekamp; Daphne Booyink, Denekamp; Janne Borggreve, Lattrop Breklenkamp; Daan Bosch, De Lutte; Isa Bosch; Siënna Bosman; Aniek Bouhuis, Rossum; Bram Bouwmeester, Denekamp; Ralph Brandehof, Hezingen; Len ten Broeke; Mats Brons, Ootmarsum; Joost Brookhuis; Hidde de Bruin; Aylin Bruins, Denekamp; Wes Bruins; Eline Buijvoets, Ootmarsum; Mika Buijvoets, De Lutte; Nick Bults, Ootmarsum; Mart Busscher, Ootmarsum; Mees Busscher; Charbel Daccache, Enschede; Chelsea Dam, Enschede; Lizz Damhuis, Rossum; Danieke Damink; Stan Damink, Enschede; Joeck Davina; Balay Demir; Muriël Dijk, Enschede; Marente Dijkstra, Denekamp; Sam Dingeldein, Denekamp; Lieke Dohrmann, Denekamp; Aron Dreierink, Deurningen; Evi Droste, Agelo; Elias El Harrak, Enschede; Sidney Engelbertink; Joyce Ensink, Enschede; Mick Everards; Timo Faber, Rossum; Lauren Fox, Denekamp; Marit Fox, Lattrop Breklenkamp; Marel Franke; Julia Frielinck, Denekamp; Leon Frielinck, Denekamp; Danique Geertsma; Sjeel Grimberg, Lattrop Breklenkamp; Merel Groeneveld, Lattrop Breklenkamp; Daphne Groenewold; Linda Grondman, Lattrop Breklenkamp; Ibo Groothuis; Carlo Groothuizen; Joren Groot Rouwen, Deurningen; Isa Grundel, Enschede; Maisam Hammood; Herman Hampsink; Niels Hannink, Deurningen; Maartje Harms; Eline Hartman, Rossum; Marre Hassink, Weerselo; Rick Haverkotte, Deurningen; Luc de Heer, Denekamp; Marleen Heerink, Beuningen; Kiek van der Heijde, Denekamp; Yara Heisterkamp, Halle; Anne Heskamp, Getelo; Emma Heskamp; Silke Hesselink, Rossum; Max Hofman; Mike Hogeling, Denekamp; Ruben d' Hollosy; Sjors Hoogendijk, Weerselo; Maartje ten Hoopen; Madelon ten Hoopen; Sep Horsthuis, Rossum; Fleur Huisken, Deurningen; Niels Huisman; Lynn Iepma; Pim IJland, Ootmarsum; Teun IJland, Beuningen; Lori Jansen; Sietse Kamp; Jasper Kamphuis; Guus Kaptein, Ootmarsum; Stefan Kara, Nordhorn; Aron Kattenpoel Oude Heerink, Denekamp; Sibel Kayardan; Emma Keereweer, Enschede; Twan Kemna; Thijs Ketelaar; Niek Kienhuis; Fleur Kleefman; Benjamin Kleijssen; Jette Kleine Wiecherink, Weerselo; Diedrik Klomp, Enschede; Kenny Koelen, Rossum; Naomi Koller; Dennis Kreuwel, Nutter; Niek Kronemeyer; Lennart Kuipers, Saasveld; Atakan Kutlar, Gronau; Gijs Lammerink, Agelo; Stijn Lammerink; Jander Lansink, Weerselo; Job Lansink, Saasveld; Ruben Leferink, De Lutte; Max van Lier, Enschede; Tessa Loff; Ruben Lohuis; Pam Loohuis; Dorsheila Malisama; Tom Masselink; Britt Melchert; Mees Mensink; Rhodé Meulenbroek, Deurningen; Kim Meulenkamp; Daan Meupelenberg; Brendan Millard, Bad Bentheim; Shannon Millard, Bad Bentheim; Anne Minderhoud; Babet Morsink, Ootmarsum; Femke Muller, Weerselo; Teun Naafs; Wout Nekkers; Anouk Niehoff; Victor Niekrake; Giacomo Nijhof, De Lutte; Amber Nijhuis; Britt Nijhuis; Emma Nijhuis, De Lutte; Guus Nijhuis; Jet Nijhuis, Enschede; Roel Nijhuis; Casper Nijland; Tomás Notenboom, De Lutte; Laura Oelderink; Ilse olde Hanter, Weerselo; Zilla olde Hanter, De Lutte; Daan Olde Heuvel; Tim Olde Juninck, Ootmarsum; Rogier Oldekamp, Hezingen; Rens Olde Keizer, Denekamp; Lars Olde Weghuis; Naim Ongunyurt; Gijs Oortman, Ootmarsum; Danique Oosterik, Weerselo; Rens Oremus; Anne Ottenhof; Ton Oude Booijink, Weerselo; Martijn Oude Tijdhof; Dua Özay; Juliet Peterman, Weerselo; Karlijn Peterman, Weerselo; Jort Pot; Shelly Rakers, Denekamp; Luuk Raspe; Sophie Reef, De Lutte; Karlijn Reith, Enschede; Bram Rekers, Ootmarsum; Guus Ribberink, Denekamp; Huib te Riet; Manon Roetenberg, Ootmarsum; Joren Ruiter; Xander Ruiter; Eloy Sanchez Calvo, Ootmarsum; Charlize dos Santos; Britt Scholte Lubberink, Ootmarsum; Diede Scholten, Rossum; Niek van Schoot, Weerselo; Annemijn Schotveld; Lisa Schuit, Ootmarsum; Sam Schukkink, Enschede; Maud Schulte; Samra Seferovi?; Diede Senger, Rossum; Marten Slot; Dirk Smellink, Denekamp; Fleur Smit; Evelien Spies; Imke Spitshuis, De Lutte; Joost van Steden, Enschede; Wout Steenbeeke; Bernice Steggink; Jurre Steinmeijer, Rossum; Ramon Stevelink, Denekamp; Marre Stolk; Bas Strengers; Floor Sueters; Linart Sultan; Lynn Teggeler; Luuk Tellman, Denekamp; Kaylee Ticheloven; Wouter Tijdhof, Weerselo; Kevin Tijink, Denekamp; Léandro Tijink, Rossum; Iris Tijscholte, Denekamp; Brian Veelders, Denekamp; Sam in het Veld; Niek Veldscholten, Rossum; Mart Vennegoor, Rossum; Elleke Visschedijk, De Lutte; Toon Vlutters; Davey Volker, Denekamp; Remco Volker, De Lutte; Freke Vollenbroek, Lattrop Breklenkamp; Ingmar Vorgers, Enschede; Wessel Vos; Rick Vreeswijk; Nicolien de Vries; Dyaro van Wakeren, Enschede; Lisa Wares; Juliët Welhuis, De Lutte; Teun Westerveld; Emiel Westland; Mart Weusthof, Ootmarsum; Sam Wolbers; Teun Wolters, Deurningen; David Yap, Ootmarsum; Sarah Yarbug; Kyra Zeimentz, De Lutte.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal.


    Locatie De Thij, Oldenzaal

    Havo
    Birgit Aalders; Lieke Analbers, Saasveld; Milou Arends, Tilligte; Maarten Aveskamp, Denekamp; Femke van Benthem, Denekamp; Gijs Beugelaar; Jim Bloemen, Denekamp; Job Boersma, Denekamp; Richelle Bonnes, Lattrop Breklenkamp; Bart Borgelink, Denekamp; Syb Borggreve, Denekamp; Myrthe Bos, Denekamp; Sophie Bos, Denekamp; Eefje Bossink, Ootmarsum; Marre Busscher, Lattrop Breklenkamp; Boike Damhuis, Ootmarsum; Michiel Damhuis, Ootmarsum; Tess Demirhan; Demi Deuten; Timon Dreierink; Lars Dubbelink; Sophie Duursma; Minke Elferink; Bas Engbers, Denekamp; Jamshid Fahim, Denekamp; Gijs Folkertsma, Ootmarsum; Thomas Franke, Weerselo; Joyce Frielinck, Denekamp; Kyra Frielink, Saasveld; Marc Garbe, Denekamp; Babette Gerard; Aniek Giesselink; Yorrick Grobben; Bente Groeneveld, Tilligte; Eline Groeneveld, Denekamp; Diede Hagedoorn, Ootmarsum; Nick Hagedoorn, Ootmarsum; Niels Hakkenes, Ootmarsum; Wessel Hampsink, Beuningen; Robin Harms, Denekamp; Rick Haverkotte; Sterre Heerink, Beuningen; Cas van der Heijde, Denekamp; Emma Hesselink, Ootmarsum; Geke Hofhuis, Denekamp; Daan Holsink, Ootmarsum; Beau Hoogvliet, Nordhorn; Roald Hoogvliet, Nordhorn; Bente van den Hoonaard; Luuk Hottenhuis; Noëlle Huisken, Lattrop Breklenkamp; Rick Huyts; Gido Huzen, Ootmarsum; Wies Jansink; Sander Jeunink; Rick Kamphuis, Nutter; Daisy Kappen; Anouk Klompmaker; Elle Koopmans, Ootmarsum; Tom Laarhuis, Denekamp; Quinten Lage Venterink; Yule Loohuis; Job Maathuis; Liedeke Mensink, Agelo; Jaro Menzing; David Metz, Weerselo; Merle Meulenkamp, Saasveld; Iris Mollink, Beuningen; Jenne Nieuwhuis, Beuningen; Danaé ten Oever, Ootmarsum; Ewout Olde Keizer, Denekamp; Maike Olde Keizer; Luuk Oortmann, Ootmarsum; Julia Oude Booyink, Weerselo; Sybren Oude Griep, Denekamp; Julie Oude Nijhuis; Justin Petersen; Liselotte Pil; Simón Platier; Bram Pothof; Jennifer Rekers, Ootmarsum; Joy Rijstenbil; Kees Rödel; Julia Roesthuis; Henrike Rorink, Ootmarsum; Sverre Rorink, Ootmarsum; Nadine Rouwers, Ootmarsum; Marèl Sanderink, Ootmarsum; Tim Schasfoort, Denekamp; Brend Scheurink, Weerselo; Yessie Sijtsma, Denekamp; Noortje Slebos; Kirsten Sluik; Jasper Snijders, Denekamp; Myrthe Teggeler, Weerselo; Koen Tel, Ootmarsum; Rick Teunissen; Silke Veld, Ootmarsum; Robbin Veldhuis, Ootmarsum; Teun Voost, Weerselo; Shir Waiswaser; Sybe Westerhof, Denekamp; Gijs Wilbers, Denekamp; Bram Wortelboer, Ootmarsum; Niesha Yilmaz; Bram Zanderink, Denekamp; Rick Zanderink, Denekamp.

    Atheneum
    Suzan Antvelink, Lattrop Breklenkamp; Sander Arninkhof, Weerselo; Bram Baalhuis, Denekamp; Jens Barendsen, Denekamp; Mickey Beckmann; Stephanie Beld, Denekamp; Sterre Bergman, Lattrop Breklenkamp; Rens de Boer; Daan Bossink, Lattrop Breklenkamp; Esmée Breukers; Nahrin Danho; Onno Derkman, Denekamp; Tessa Dijkkamp, Ootmarsum; Sophie Droste, Ootmarsum; Jelle Ensink, Weerselo; Mike Essink, Ootmarsum; Ron Frielinck; Jesse Golbach, Denekamp; Jaap Grondman; Luc Haafkes; Niels Hesselink, Weerselo; Tom Huyts; Jens IJland, Beuningen; Lars Ketelaar; Maaike Keurhorst, Weerselo; Willem Kienhuis; Carmen Knippers, Denekamp; Janne Knippers, Denekamp; Jaap Koopman; Anne Kruiper, Hezingen; Jan Leeuwinga, Hengelo; Joanne Maat, Rossum; Wytske Maat, Rossum; Jorieke Masselink, Beuningen; Puck Mulder; Hanne Nijhuis, Denekamp; Romee Olde Keizer; Peter Oortmann, Ootmarsum; Anoek van Raalte; Sanne Reukers, Agelo; Marieke Ribberink, Beuningen; Pascal Scheepmaker; Tessa Scholte Lubberink, Denekamp; Elles Tijink, Denekamp; Sanne Timmers, Ootmarsum; Sofie Velers, Ootmarsum; Niek Vreeswijk; Bram Vrielink, Denekamp; Stan van der Wel, Ootmarsum; Jill Wesselink; Luuk Westemeijer, Denekamp; Rick Willemsen, Denekamp; Kate Wissink, Denekamp; Joey Wolbers; Romy Wolbert.

    Gymnasium
    Merit Bulters, Weerselo; Ella Gutteling; Heleen IJland, Denekamp; Femke Kleijsen, Weerselo; Marloes Koldemeule, Ootmarsum; Mart Kortman, Denekamp; Jord Loohuis; Mirte Muntel, Denekamp; Imke Nijenbanning; Thorvald Rorink, Ootmarsum; Stefan Tijink; Bas van Tintelen; Marijn Wilmink, Ootmarsum.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal.


    Locatie Lyceumstraat, Oldenzaal

    Havo

    Mike Agterbos; Bo Akkermans, Enschede; Mats Arends, Enschede; Niels Asma; Kian Benjamins, Losser; Jip van Benthem, Rossum; Mees Berends; Angela Bergink; Dennis Beuvink, Enschede; Pieter Bodar; Melanie Bonte; Ruben Bonte, Losser; Hanneke Bos; Marien Bosch; Kyra Bossink; Femke Bouwman, Losser; Rik ten Buuren; Dumiana Chamaon; Anniek Christenhusz, Enschede; Justin Dijk, Enschede; Thom Dullaart, Hengelo; Lars Elsjan, Losser; Blanca Evering, Losser; Sam Gelink, De Lutte; Max van Goethem; Anke Gorter; Sabine Gosenshuis; Noël Groothus, Enschede; Maike Hagmolen of ten Have, Overdinkel; Daan Heesink; Max Heitkamp; Marrit Helthuis; Jasper Hemme; Dirk Hesselink, Rossum; Gideon van Iterson, Enschede; Mert Kaymakli; Jip Kemna, De Lutte; Joshua Kempers, Losser; Lasse Klaas, Deurningen; Sofie Koenders, Losser; Stijn Koertshuis, De Lutte; Daan Kollerie; Joost van Lange; Luc Lefers, Losser; Maud Lenselink; Lana Loohuis; Wouter Lotgerink, De Lutte; Yessie Lubbers, Losser; Lars Maseland, Losser; Jeroen Mathijssen; Luuk Meijer; Ellen Meijerink, Overdinkel; Merle Meijerink, Enschede; Minke Mobach, Losser; Martijn Moleman; Manon de Mönnink, Losser; Michael Moran; Julia Morselt; Anne Morssinkhof, Losser; Daan Mulderink; Evi Nijendijk; Lotje Nijendijk; Kevin Notkamp, Losser; Nick Olde Rikkert, Weerselo; Tim Olde Weghuis; Kirsten Oosterbroek, Rossum; Mart Oude Sanderink; Daan Oude Vrielink; Machelle Platenkamp, Gronau; Maudy Postel, Rossum; Kyra Pot; Edou Reekers, De Lutte; Rick Rekers; Joyce van Rijnberk; Chiara Rorink, De Lutte; Eline Scheffer, Losser; Sep Schmidt; Vincent Scholten, Losser; Wies Schuurman, Rossum; Mariska Segerink, Losser; Sophie Seiger; Jennifer Siemerink; Tim Simons, Gildehaus; Chiel Smellink; Saskia Smit; Laura Spekhorst, Deurningen; Ties Stevelink, Rossum; Stef Strijbosch, Enschede; Vera Strootman, Glane; Anne-Fleur Theussing, Losser; Ruben Tijdhof; Valerie Uit het Broek, Enschede; Carmen Veldscholten, Losser; Lindy Velthuis, Losser; Kim Vennegoor, Rossum; Anne Voortman, Enschede; Dick de Vries, Enschede; Thies Jan Weijmans, Losser; Bram Wensing, Enschede; Tiffani de Wildt, Losser; Luc Willemse, Losser; Matthijs Wolbers; Nino Zijlstra, Losser; Manon van Zutphen, Losser; Nienke van Zutphen.

    Atheneum
    Danny Bijkerk, Deurningen; Noes Bosch; Geertje Brandenburg, Overdinkel; Maureen Bruns; Michelle Dijk, Enschede; Aniek Elsjan, Losser; Vera Fijen, Losser; Julian Flapper; Guido Hamel, Losser; Guido Haverkort; Puck Heerink; Tim van der Heide, Losser; Nikki Heideman; Simon Hobbenschot; Romee Hovenier, Overdinkel; Andrea Idema; Lotte Jansen, De Lutte; Carsten van de Kamp, Losser; Laurien Klieverik; Chantal Koehorst, Losser; Anne Koop, Losser; Thijs Kroep, Losser; Malu Kwee; Duco Laane; Eva Lammerts; Jelmer Land, Losser; Tahnee van Leuven, Deurningen; Manon Lutke Schipholt, Gronau; Loes Meijerink, Overdinkel; Jesper Mensink; Veronique Morsink, De Lutte; Marèl Mulders, Rossum; Bente Muller, Losser; Wilco Nieuwenhuis, Deurningen; Dana Nijhuis, Rossum; Jet Nolten, Rossum; Koen Olde Heuvel, Losser; Leon Olde Scholtenhuis, Losser; Wes Oude Alink, Rossum; Jelle Ozinga; Anouk Poorthuis, Losser; Danique Pos, Losser; Nick Richter, Enschede; Timo Rikmanspoel; Jet Roesthuis, Rossum; Jorien Scholten, Deurningen; Ruben Siemerink, Rossum; Isabel Spies; Timo Stehr, Losser; Mariël Steinmeijer; Luka Timmers, Losser; Marck van der Vegt, Losser; Romee in 't Veld; Janneke Visschedijk, De Lutte; Jeffrey de Vries, Losser; Pien de Wals, Losser; Ruben Wienk, Rossum; Anke Wigger, De Lutte; Debby Withag, Losser; Jurre van Wouw, Losser; Dick Zinkweg;

    Gymnasium
    Myrthe von den Benken; Iris Blaauwbroek, Losser; Lotte Hesselink, Rossum; Nadia Kempers, Losser; Maud Kortman, Losser; Jade Lemmink, De Lutte; Merel Mulder; Pim Oude Voshaar; Esmée Smellink; Chris-lie Spier; Mart Welhuis; Marizjenne Westenbroek, Losser; Bram Zeelte.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal.

     

    Locatie Losser

    Theoretisch-/Gemengde Leerweg
    Thomas Aho, Enschede; Marloes Aveskamp; Lotti Beernink; Daan Berghorst; Kjeld Bergman, Enschede; Anne Beute; Mark Bevers; Annabel Bik, Enschede; Marnix Bik, Enschede; Dennis Blaauwbroek; Birte Bodewes; Romy Bonnes; Anouk Bosch; Stijn Bouwman; Merle Bruins; Timo Bulters; Aaron Buyum, Enschede; Roberto Cau, Enschede; Contessa Cipolletti, Enschede; Romy Diepeveen, Enschede; Isa Dijkstra; Ambra Ena, Enschede; Frederike Geerts, Enschede; Carin van Gemert, Enschede; Delano van de Genugten, Overdinkel; Jetske Gielians; Karlijn Goed; Mika Grijpma, Enschede; Dion de Groot, Enschede; Lieke Grun, Overdinkel; Daphne Grundel; Danique Hankel, Overdinkel; Aïsha Heerink; Gianni Heersche, Enschede; Manuela Heidkamp; Thimo Heinhuis, Enschede; Sarina Hofman, Enschede; Bram de Hollander, Enschede; Lisanne Holtrop, Enschede; Daimy Horck; Emma Huls, Enschede; Mayra Hulsegge, Enschede; David Ishak, Overdinkel; Jelmer de Jong, Enschede; Yesse de Jong, Overdinkel; Jitze Kemers, Enschede; Tim Kemperman, Enschede; Twan Koele, Enschede; Else Koop; Martijn Kortink, Overdinkel; Marjolein Kramer; Naomi Kreft; Jesse Kwekkeboom, Enschede; Niels Leeuw, Overdinkel; Timo Lem; Baer Lenssen; Merle Loos; Manuel Luijendijk, Enschede; Marleen Lurvink, Overdinkel; Olaf Luttikhuis; Rik Maathuis; Beau Metternich; Naomi Morshuis, Overdinkel; Jaric Morssinkhof; Daniëlle Nederlof, Overdinkel; Emma van Nederpelt; Jelle Notkamp; Robin Notkamp; Marente Oddo; Lisa Olde Meule, Bad Bentheim; Debbie Olde Scholtenhuis; Britt Oomkes, Enschede; Kjeld van Oort, Enschede; Maxim van Ossenbruggen; Robin Ottenhof, Overdinkel; Timon Ottenhof, Enschede; Milano Pintore, Enschede; Eline Poorthuis, Overdinkel; Kay Poorthuis, Glane; Dardan Rahmani, Overdinkel; Leon Reekers; Kirsten Roerink, Enschede; Daniek Scheffer; Sanne Scheffer; Steyn Schippers, Enschede; Jur Scholten, Enschede; Arthur Scholtz, Enschede; Tom Schulten; Martijn Schutrups, Enschede; Mathijn Smits, Enschede; Ilse Snijders; Jurgen Snippert; Daan Spenkelink, Enschede; Romée Spin; Jorrick Spoor, Enschede; Rutger van de Steeg; Susan Sterken, Enschede; Luc Stockmann; Margot van Straalen, Enschede; Roderick Tenbergen, Enschede; Femke Theussing; Brian Tiemes, Overdinkel; Boyd Tiethoff, Overdinkel; Ingmar Unland; Jacco Verheijen; Lesley Vinke, Enschede; Willem Vinke, Enschede; Thom Visschedijk, Overdinkel; Thijs Volker; Lynn Vos, Enschede; Tessa de Vries; Emmy de Wals; Rimke Weggen, Overdinkel; Britney Wegman; Diego van der Weide, Enschede; Sven Weldink, Enschede; Issy Wevers; Loes Wicknig, Enschede; Pati Wielgus; Max Wildemann, Enschede; Nigel Wunnink; Sanne Zuithof, Overdinkel; Maarten van der Zwaan, Enschede.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Losser.