article
1.4991185
Hier zijn de geslaagden van het Vechtdalcollege vinden.
Vechtdalcollege
Hier zijn de geslaagden van het Vechtdalcollege vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2015/vechtdalcollege-1.4991185
2016-06-20T13:40:39+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991186.1433964427!httpImage/image-4991186.jpg
Examens 2015
Home / Extra / Examens 2015 / Vechtdalcollege

Vechtdalcollege

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier zijn de geslaagden van het Vechtdalcollege vinden.

    Locatie Hardenberg

    Vmbo

    Myrthe Aalderink, Kloosterhaar; Bennie Altena, Hoogenweg; Sanne Altena; Larissa Arkes, Schuinesloot; Ella Beenen; Sam Bekman; Jos Benjamins, Bergentheim; Dylano Benning; Ingrid Bennink, Drogteropslagen; Daniek van den Berg, Bruchterveld; Bram Berghuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Wesley Biemans, Bergentheim; Karel van der Bijl, Hoogenweg; Michèle van der Blij; Hanna-Lotte Boer; Noor Bomhof; Davey Booij; Rick Booy, Radewijk; Michiel Bosch, Geerdijk; Erwin Bosman; Lianne Bosman, Dalen; Luuk Bosman, De Krim; Fiene Botha; Rik Bouwmeester; Daniëlle van Braak; Hendry Braakman, Beerzerveld; Maartje Breukelman, Rheezerveen; Ilse Bril, Wielen (D.); Mitchel de Bruin, Slagharen; Matthijs Bruins Slot; Melanie Bruins Slot; Charlotte Buitenhuis; Niek Bunskoek; Bouke Busser, Radewijk; Ilse Croezen, Holtheme; Jelle Croezen; Jelle Dekker, Brucht; Bianca Di Marzio, Sibculo; Wesley Diks; Roy van Duren, Linde (Dr.); Sanne Ekkel, Kloosterhaar; Ilse Elferink, Schuinesloot; Marinka Elferink; Omar Elsayed; Liset van der Feltz, Slagharen; Anouk Fiehler; Christien Finkers, Schuinesloot; Roxan Fogarin, Dedemsvaart; Tom Gasman, Slagharen; Stef Geertman; Marijn Gelderblom; David Gerrits;

    Ellemijn Godeke, Bruchterveld; Jari Godeke; Jascha Godeke; Rick de Gooijer, Lutten; Ilse de Graaf, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Lyanca Grefte; Rosanne Grendelman, Radewijk; Eagan Grygier; Kim van der Haar, Gramsbergen; Wilco Hagedoorn, Gramsbergen; Robbert-Jan Hamberg; Celine Hazelaar, Holtheme; Joëlle Heijink, Gramsbergen; Demi Heinz, Gramsbergen; Tessa Heldoorn; Mylou van Helmond, Coevorden; Anoek Heyman, Itterbeck (D.); Alex Hof, Slagharen; Kayleigh Hofman, Dedemsvaart; Bas Hofmeyer, Gramsbergen; Marinka Hofsink; Mariëlle Hofstede; Alwin Huisman, Bergentheim; Kelly Hulleman; Gerjan Hulter, Anerveen; Laure Hultink, Slagharen; Bo Hutten, Slagharen; Gerald Hutten, Rheeze; Mischa Huurman, Wielen (D.); Janiek Jaspers, Den Velde; Laurens de Jonge, Bergentheim; Robin Jürries, Coevorden; Sander Kerkdijk; Robien Khawari; Carlo Kiewiet; Luco Klein, De Krim; Sharon Klokkers, Bergentheim; Jim Knegt, Slagharen; Bento Koel, Slagharen; Siegfried Koopman, Ane; Gerben Kosse, Slagharen; Lobke Kosters, Ane; Melissa Kremer; Björn Kroezen; Bryan Lamberink, De Krim; José Lamberink, Bergentheim; Rick Lamberink; Tom Lamberink, Kloosterhaar; Remco de Lange; Rosalie Leemgraven, Ane; Vera Leijrik; Patrick Lennips, Ane; Romee Lennips; Tessa Lennips; Rowin Lenters; Sander Leusink; Dennis Ligtenberg; Thirza Ligtenberg; Regina Maathuis, Bergentheim; Iris Meier, Gramsbergen; Annabel Meijerink, Bruchterveld; Brenda Meijerink; Britt Menderink, Beerzerveld; Bram Mepschen, Radewijk; Marijke Moeken; Rutger Mol, Schuinesloot; Anne Mollen, Kloosterhaar; Maik Mollen, Gramsbergen; Esmee Mulder; Gerko Nijeboer, Lutten; Jarno Nijeboer, Radewijk; Jelmar Nijeboer; Encarni Nijhuis, Slagharen; Evert Jan Nijmeijer, Ane; Robert Nijmeijer, Ane; Christiaan Nijs, Coevorden; Bas Odink, Bergentheim; Dave Olde, Coevorden; Jelle Olthof, Bergentheim; Thim Olthof, Bergentheim; Erik Passies, Lutten; Ilva Plasman, Slagharen; Raymon Plekkenpol, Vroomshoop; Kevin , PolAne; , Slagharen; Marith Prenger, Bergentheim; Devin Prijs, Bergentheim; Wilbert Prinsen, De Krim; Sascha Pullen; Marcha Ravenshorst, Bruchterveld; Jelmar Reinders, Den Velde; Puck Reints, Bruchterveld; Myrthe Repko, Loozen; Julia Roeten, Slagharen; Sharon de Rooij; Rohwel de Rot, Beerzerveld; Mart de Ruiter, Geerdijk; Mandy Schalen, Coevorden; Han Schepers, Bergentheim; Ruben Schepers, Bruchterveld; Dennis Schoemaker, Hoogenweg; Anneke Scholten, Itterbeck (D.); Sander Scholten, Bergentheim; Gerben Schonewille;

    Nick Schutte, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Corina Schutterop; Matthijs Schuurman, Bergentheim; Lisa Schwirtz, Slagharen; Donglu Siekmans; Monique Slager; Johane Sloot, Hoogenweg; Jouri Sloots, De Krim; André Smid, Heemserveen; Dirk Smid, Heemserveen; Emile Smid, Bruchterveld; Daphne Smit, Sibculo; Denise Smit; Max Smit, Bruchterveld; Mel Soppe, Coevorden; Amar Spruijt; Jari Stevens; Emma Stoel, Venebrugge; Patrick Strijker, Slagharen; Renee Strijker, Gramsbergen; Thom Strijker, Lutten; Kim Temmink, Slagharen; Ron Teunis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Ilse Tromp; Mirjam Vahrmeijer; Christian Varweg; Rodger van de Velde, Dedemsvaart; Fons Veltink, Lutten; Jeffrey Veltink; Jurjen Vetker, Lutten; Rosalie Vingerhoets, Bergentheim; Marcha Vinke; Laurent van der Vinne, Brucht; Bjorn Vos, Kloosterhaar; Jordi Vos, Itterbeck (D.); Rowan de Vries, Kloosterhaar; Dirjohn Waterink, Kloosterhaar; Maaike Weekamp, Schuinesloot; Jeroen Weitkamp, Bergentheim; Willeke van de Werfhorst, Wilsum (D.); Arinde Wetering, Vroomshoop; Anna van der, Wielen, Coevorden; Elles ter Wijlen, Brucht; Remco ter Wijlen; Niels van de Wijngaart, Kloosterhaar; Elise Wilpshaar, Lutten; Jeremy Wink, Slagharen; Mandy Wolbink, Gramsbergen; Marith Wolbink; Peter van de Wolfshaar, Dedemsvaart; Nathalie Zagers; Nina Zandman, Beerze; Miranda Zweers, Radewijk.

    Havo

    Femke Albada, Vroomshoop; Kirsten Auf der Haar, Lutten; Carlijn Bakker, Dedemsvaart; Derk Bakker; Esmee Bakker; Lisa Bakker, Sibculo; Stephan Benjamins, Dedemsvaart; Kirsten Bies; Koen de Boer; Muriël Aniek de Boer, Slagharen; Wessel van den Bosch, Vroomshoop; Youri Bouwhuis; Kimberley Braker; Herman Brinkman, Dedemsvaart; Romy Broekroelofs, Brucht; Dion Brughuis, Beerzerveld; Annelot Brunink; Robert Bunskoeken, Bergentheim;

    Hidde Compagne; Eline Dekkers, Vroomshoop; Aileen van Dijk, Schuinesloot; Robin Dijk, Holtheme; Roos Edelijn; Robin Eggengoor; Lindsay Ekkel, Mariënberg; Chanine van Elburg, Hoogenweg; Marleen Euving, Lutten; Maria Fledderman; Bram Gerrits, Vroomshoop; Allard Grendelman; Jeffrey de Groot; Joep Hakkers; Demi Hakvoort; Ilse Hankamp, Hoogenweg; Lisanne Heijmink, Diffelen; Hillechiena Holthuis, Slagharen; Teun Hoogland; Jacqueline ter Horst, Ommen; Jim Hultink, Slagharen; Kirsten Jasper, Kloosterhaar; Stefan de Jong; Kristel Kamphuis; Wahe Karapetian; Sven ten Kate; Joyce Kerssies, Lutten; Esmée Kiela, Slagharen; Rick Kleinpenning; Marysha Koenderink, Radewijk; Didi Koers, Dalen; Matthijs Koole; Celine Kosse, Slagharen; Dorien Kosters, Bruchterveld; Maarten Krol; Marjon Kuiper, Lutten; Lieke van Laar, Dedemsvaart; Charlotte Lamberink; Annefloor Lammers; Laura Lubbers, Beerzerveld; Dominique ter Maat, Slagharen; Niels Meier; Myrthe Meijer; Gérian Mepschen; Marlien Moltman, Kloosterhaar; Zita de Muinck Keizer, Bergentheim; Jan Nijboer, Sibculo; Rico Nijeboer; Tessa Nijeboer, Bruchterveld; Vincent Nijman; Gijs Odink; Matthijs Olsman, Gramsbergen; Rick van Orden, Geerdijk; Kayleigh Reeringh, Vroomshoop; Aris Reiling, Dedemsvaart; Hidde Rieks, Dedemsvaart; Maikel Ros, Bergentheim; Misha Schlepers, Slagharen; Marit Schotkamp; Melissa Schuiling, Dedemsvaart; Robin Sloot, Kloosterhaar; Jarno Smit, Sibculo; Marlies Smit, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jenien Snoeijink, Anerveen; Nadine Snoeijink, Lutten; Nikki Spinhoven, Dedemsvaart; Aline Stam, Bergentheim; Thomas Stoevelaar; Jeroen Supheert, Gramsbergen; Dylan Tijs; Justin Timmermans; Rianne Timmers; Daniëlle Vasse; Lars Weekamp, Slagharen; Rutger Weekamp, Dedemsvaart; Linda Welleweerd, Lutten; Sharon Welleweerd; Thomas van Wessel; Kim ter Wijlen, Kloosterhaar; Damon Winter, Dedemsvaart.

    Vwo

    Reinier Alberts, Bergentheim; Nienke Arkes; Jurgen Bakker, Slagharen;

    Ayla Berg, Vriezenveen; Willem van den Berg, Dedemsvaart; Marco Blankenburgh; Esmee Bolks; Else Botter; Bram ten Brinke, Lutten; Wouter Brookhuis, Dedemsvaart; Dagmar Buist, Den Velde; Femke van Dalfsen; Amarens Deen, Schuinesloot; Jasmina Elsayed, Dedemsvaart; Lotte Ensing, Vroomshoop; Carmen van Gelder, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Desiree Gerritsen; Remco Groen; Dorothea Halbesma; Maarten Hamberg, Heemserveen; Hermke Hamhuis; Sonja Hamhuis; Leonie Helthuis, Gramsbergen; Thomas Hennink, Schuinesloot; Jarno Herbers, Bergentheim; Lisa Hofstede; Nynke Hoogsteen, Ane; Brit Immink; Arnoud Kamphuis; Emil Kleinheerenbrink, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Wilke Lammers, Beerzerveld; Laurents de Lange; Niels Lennips, Dedemsvaart; Mart van de Maat, Radewijk; Justus Maier, Slagharen; Joris Muusse; Margot Nijhof, Slagharen; Chiel Nijman, Schuinesloot; Bart Nonkes; Hielke Onnink;

    Amanda Pieper; Patrick Plattje, Lutten; Eline Prenger, Emlichheim (D.);

    Jeroen Schreiber; Wilco Sloetjes, Gramsbergen; Mariëlle Spijker, Emmen;

    Niels Telman; Dennis Tempelman, Brucht; Leon Tromp; Steven Veldman; Floor Visscher, Dedemsvaart; Harmke Vliek, Drogteropslagen; Judith Voortman, Lutten; Babet Waterink; Renée Wehkamp; Loyce Wuite, Dedemsvaart.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hardenberg.