article
1.4991176
Hier kunt u alle geslaagden van het AOC Oost vinden.
AOC Oost
Hier kunt u alle geslaagden van het AOC Oost vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/aoc-oost-1.4991176
2016-06-17T09:03:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991178.1433964205!httpImage/image-4991178.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / AOC Oost

AOC Oost

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het AOC Oost vinden.

    Locatie Enschede

    Vmbo

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Vincent Kay Bossink; Johannes Hendrikus Bouwknegt, Hengelo (O); Björn Brands, Hengelo (O); Bas de Brouwer, Gronau (D); Max ter Bruggen, Hengelo (O); Daniël Bruiss; Jordan Gillian Busschers; Megan Croes; Shania van Dam; Annemiek van Delden; Ümmügülsüm Demirel; Luuk van den Dolder; Jade Xiao-Ke Eggert; Rick Elferink; Jim Marinus Antonius Geels, Hengelo (O); Bryan Grol; Anne Haarman, Overdinkel; Ivo Fimme Hagman, Hengelo (O); Timo Holtkamp, Losser; Danny Jongsma; Shannon Klaver; Collin Johan Konter; Teun Koppelman, Haaksbergen; Aranka Koster, Haaksbergen; Stef Kruize; Danny Leppink; Sanne Isabelle Meijer; Hugo Harm Moed; Tom Albert Harrie Nobbe; Tes Oppers; Quinty Dominique Pareja Diaz; Jurgen Adrianus Hendrik Pauw, Hengelo (O); Kimberly Elvira Piest; Bo Post; Chévanna Julia Elvera Rolink, Losser; Veronique Rooseboom, Hengelo (O); Jaimy Quentin Sanchez; Esmée Scheffer, Gronau (D); Melanie Scholte; Bart Scholten, Hengelo (O); Kelly Scholten; Desteny Schraven; Shayenne Jane Schutten; Demi Sciortino, Hengelo (O); Rachel Naomi Smit; Glenn-Ray Snoeck; Danique Snoek; Bjorn Stegeman, Hellendoorn; Britney Stein; Merle Stuit, Haaksbergen; Vincent Devin Vaanholt; Tom Vos, Hengelo (O); Priscilla Vranken; Linsey Vreenegoor; Berdien Rilana Waaijer; Sophia Aileen Wessels; Jesse Arjen Willemsen; Tom Thijs Wilmink, Hengelo (O); Linda Witten.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Veerle Bartniczok, Hengelo (O); Babette Beckmann; Kayleigh ter Beek; David Eino Bennink; Larissa Johanna Cornelia de Boer; Hilbrand Bos; Liël Braitman; Leonie Broeksma; Jamie Fulton, Winterswijk; Wessel Wilhelmus Johannes Geerts; Naomi van der Heide; Anouk Hendriks; Bart Derk Bernardus Hensema; Cornelie Sofie Elena Hondebrink, Ambt Delden; Willem Benjamin Jagt; Carolien Jansen; Anouck Dayenne Klaucke; Nigel Klaver; Kaileigh Aimée Knol; Michelle Lorena Langkamp; Julia Jasmijn Lefers; Annemijn Fleur Marcus; Calijn ten Napel; Dawn Danielle van Nes; Jacco Willem Maarten Niesink; Romy Nijhof; Roxan Pascal Nijhuis, Hengelo (O); Natalia Beatriz Parodi Abril; Simon Herman Reitzema; Rik Roelof Scholten; Lilian Schuit, Hengelo (O); Claudia Slaa; Danique Daphne Sol, Hengelo (O); Amber Christina Henderika Tabbes; Lugh Trienen, Hengelo (O); Daphni Vasilakos; Robbert Jan Willem Voogsgeerd, Hengelo (O); Anouk Wagenaar; Esmée Lauryn Walraven; Chanel Warris; Gijs Herman Bart Westerveld.

    Gemengde leerweg
    Ronja ten Barge; Emiel Theo Bauer; Tom Bellers; Noortje Marieke Bevers; Manon Bultink, Hengelo (O); Fabio Corbet; Kelly Dekkers, Hengelo (O); Vera Pauline Dijkstra, Hengelo (O); Fabiënne Esmée Dost; Myrthe Elfring; Lisa Hannink; Lisa Jansje Hermina Hazelaar, Hengelo (O); Vera Hendrika Elisabeth ter Heegde; Floor van der Heide; Romy Hendriks; Nathalie Hogenberg; Marloes Holshof; Sander Kooiker; Timon Hendrik te Koppele; Elisa van der Laan; Emma Lisa Langkamp; Jessie Louwman; Estelle Marras; Tanisha Jonell Meenink, Hengelo (O); Nina Mittendorff; Quinty Mulder, Hengelo (O); Dorien Alissa Oosterom, Hengelo (O); Pascal Martijn Reinink; Ilse Rozeboom; Lars Petro Jean van der Sande, Nijverdal; Courtney Karen Alice van der Sleen; Sophia Temmink; Delany Caitlyn Thoma; Claudia Maria Tiehuis, Hengelo (O); Boudewijn Wisselo.

     

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Enschede.

    Locatie Almelo

    ABBL Basisberoepsgerichte leerweg 4
    Wouter Baan, Rijssen; Tim Bakker; Jorine Ballast; Patrick Boermans, Borne; Aron Boertien; Amber Bonthuis; Vincent Bosch; Bente Braakhuis, Albergen; Michelle Buist; Digo Christiaan; Nathan van Gelden; Collin Haan; Jolien Harbers, Wierden; Niek Holland, Vriezenveen; Lauren Hylkema; Renske Kemna, Albergen; Simone van der Klauw, Nijverdal; Tino Kuilboer; Stijn Leferink, Borne; Maurits Ligtenberg, Hellendoorn; Danique van Nuil; Bob Peeze, Bornerbroek; Martyna Piotrowska; Joep Polak, Borne; Daisy Quick, Aadorp; Kevin van Rechteren, Markelo; Bart-Jan van Rees, Vriezenveen; Chelsea Scholten; Naomi Schraa, Vriezenveen; Jop Schuttenbeld, Bornerbroek; Youri ten Thije, Ambt Delden; Wiljan Tijhuis, Rijssen; Jaël Toornstra; Patrick Vos; Gijs Webbink; Lindy Wessels; Timon Wilharms, Vriezenveen.


    AKBL Kaderberoepsgerichte leerweg 4
    Nadja Abbing; Dominique Berenst, Geerdijk; Anouk Binken; Mike Buist; Stijn Bokdam, Bornerbroek; Wout Boomars, Bornerbroek; Maureen Bouwhuis, Hellendoorn; Lisanne Braker, Vriezenveen; Bart Brinks, Vriezenveen; Melissa Broens; Joes Burgwal, Wierden; Gijs Dashorst, Saasveld; Zoë van Dijk; Marco van den Elst; Niels Evers, Daarlerveen; Iris Getkate, Enter; Ilse Harmsel; Linde Hegeman, Wierden; Mike Hospers, Borne; Ramon Hulleman, Borne; Sanne Huuskes, Enter; Marlon IJsinga; Mike Jansen; Romy Jansen, Zenderen; Ties Jansen; Gijs de Jong, Borne; Lotte Kemna; Lotte Kenkhuis, Bornerbroek; Niek Kerkdijk, Vriezenveen; Romy Kienhuis; Deborah Kootstra; Patrick Kreijkes, Wierden; Lisanne Lammertink, Ambt Delden; Dave Langkamp, Rijssen; Joep Lucas, Hertme; Rowan Meijlof; Robbin Obermeijer; Joëll Oonk; Noraly Oude Weernink; Robbin Oude Wesselink, Wierden; Wesley Riemersma, Delden; Joëlle van Rooyen, Nijverdal; Thomas Ruiterkamp, Rijssen; Bram Schumer; Mick Schurink, Markelo; Roan Smeenk, Vriezenveen; Jeroen van der Vegt, Daarle; Naomi Veurink; Collin Vos; Nick Vos; Ella Wanschers; Sven Wesselink; Mercedes Woudstra, Wierden; Maylin Zweers, Aadorp.

    AGL Gemengde leerweg 4
    Lakeesha Bakker; Hanneke Bartels; Withley Berwald; Jens Boesschen Hospers; Demi Bourgonje, Borne; Maricella van Boven; Stef Brandwacht, Enter; Bryan Buitenhuis; Lianne Dekker; Alexander van Dijk, Rijssen; Max Dijkxhoorn, Borne; Carein Draaisma, Borne; Eef Evers, Borne; Demi Geerdink; Anouk Goossen; Lynn Hannink; Daphne Hendriks; Rahelio Heynneman, Ambt Delden; Sophie Holtkamp, Bornerbroek; Nick Janmaat; Sjoerd Jannink, Hertme; Jamila Jansen; Laura Jansen; Robin Kamphuis, Daarle; Beau Kiewiet; Daniëlle Klein Nienhuis, Vriezenveen; Timo Kosters, Bornerbroek; Laura Makkinga; Amber ter Meer; Sander Muijlerman; Bart Rauwers, Haaksbergen; Daniël Scharphof; Wouter van Schoot, Hertme; Jamiro Smit; Nicole Sochirca; Jim Thijs, Hellendoorn; Marlou Veenstra, Rijssen; Reinoud Versteeg, Hengelo; Danaé Vleerbos.

    AGL Gemengde leerweg Het Groene Lyceum 4
    Jelmer Boonstra; Lars Bouwhuis, Rijssen; Marèl Disselhorst, Nijverdal; Gaby Eshuis, Wierden; Kelsy Eshuis, Wierden; Anouk Evertzen, Nijverdal; Teun Mensink; Anne Paalman, Rijssen; Xander Rohaan, Enter; Sarah Schippers, Rijssen; Tessa Sueters, Aadorp; Sanne Timmer, Borne; Tobi Verheij, Borne.

    ALBL leerwerktraject basisberoepsger. leerw. landb. 4
    Jurre Bels, Getelo; Frank Eertink, Enter; Rick Esman; Bart Kerkdijk, Vriezenveen; Fleur Nijkamp, Rijssen; Jelle Vrijhoeven, Ambt Delden; Bas Wanders.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.
     

    AOC Oost, Borculo

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Teije Alberts, Ruurlo; Floris Beekmann, Ruurlo; Pepijn Bekker, Haaksbergen; Joep Beuting, Zieuwent; Jordy Boswerger, Haaksbergen; Mathijs Elferink, Lievelde; Jeffrey Geerdink, Diepenheim; Brian Gerrist, Haarlo; Kelly Gerritsen, Borculo; Donna Goldewijk, Mariënvelde; Jiska Greven, Diepenheim; Illaniek ten Hagen, Winterswijk; Rick ten Have, Lievelde; Bram Hermanns, Lievelde; Mike Hooijmans, Neede; Rob Huitink, Beltrum; Casper Hulshof, Zieuwent; Renate Kappert, Geesteren; Daphne te Kiefte, Hertme; Lisa Klaverstijn, Borculo; Lynn Klein Bleumink, Groenlo; Kelly Koenderink, Haaksbergen; Bram Koenders, Groenlo; Lenny Konniger, Neede; Thobias Lans, Borculo; Bart Lensink, Haarlo; Jeffrey Looyen, Ruurlo; Esmee Los, Borculo; Bob van de Maat, Haarlo; Koen Meerdink, Winterswijk; Kotten Noah Nijbroek, Beltrum; Vincent Oudenampsen, Laren; Max Pillen, Lievelde; Bas te Plate, Beltrum; Derk Ribbers, Vragender; Mandy van Rijn, Diepenheim; Rick Rotink, Beltrum; Mia Sanders, Neede; Britt Scholten, Laren; Jari Schottink, Diepenheim; Kevin Stoverink, Ruurlo; Sanne Teselink, Eibergen; Jesse van Trigt, Ruurlo; Ewoud Verink, Winterswijk; Kotten Timo Vreman, Winterswijk; Brinkheurne Tessa Wichers, Harfsen; Siem Wolters, Mariënvelde; Patryk Zents, Vorden. 

    Kader Beroepsgerichte leerweg
    Aimee ter Avest, Rekken; Iris ter Beest, Haaksbergen; Twan Bennink, Groenlo; Melissa Blok, Borculo; Sanne Bodt, Neede; Theunis van Dijke, Borculo; Thom Dijkman, Borculo; Timo Dijkman, Ruurlo; Dena van de Esschert, Borculo; Robin Grashof, Boekelo; Max Groot Roessink, Markelo; Wieke Haanepen, Borculo; Bo Hendriks, Borculo; Sanne ter Huurne, Buurse; Niels Jansen, Neede; Bram Mateman, Vragender; Iwan Mensink, Lievelde; Rick Mombarg, Mariënvelde; Britt Mombarg, Groenlo; Ricardo Nieboer, Neede; Joeri Nijman, Haaksbergen; Roel Raven, Eibergen; Esmée Roeland, Eibergen; Rolien Runneboom, Borculo; Koen Scholten, Haaksbergen; Tim Slutter, Borculo; Jordy Storkhorst, Harreveld; Luc Veneberg, Borculo; Cas Verkijk, Hengelo; Anik Versteegen, Borculo; Demi Völke, Borculo; Mirel Wesselink, Hengevelde; Demi Wijgerink, Groenlo; Isa Woordes, Lochem. 

    Gemengde leerweg
    Derk-Jan Amtink, Markelo; Jesper ten Asbroek, Haaksbergen; Nicky Besselink, Lochem; Kim te Brake, Lievelde; Anouk Hemmink, Haaksbergen; Dylan Hiddink, Barchem; Rik Hilhorst, Geesteren; Arthur Jongste, Zieuwent; Jari Kortier, Haaksbergen; Laura Marsman, Ruurlo; Frank-Jan Ribbers, Borculo; Carmen Seesink, Borculo; Fabiënne Smit, Ruurlo; Miranda Tijman, Haaksbergen; Heleen te Vaanholt, Barchem; Eva Weijers, Lievelde.