article
1.4991273
Hier kunt u alle geslaagden van het Assink Lyceum vinden.
Assink Lyceum (inclusief tweede tijdvak)
Hier kunt u alle geslaagden van het Assink Lyceum vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/assink-lyceum-inclusief-tweede-tijdvak-1.4991273
2016-06-17T11:28:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5006050.1434455403!image/image-5006050.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Assink Lyceum (inclusief tweede tijdvak)

Assink Lyceum (inclusief tweede tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Assink Lyceum vinden.

    De Bouwmeester

    Havo

    Cultuur en Maatschappij
    Esmee Dolphijn, Neede; Youri Eijsink, Ambt Delden; Zümra Kusçu; Marjorie Schreurs. Economie en Maatschappij Martijn van Beek; Robbert ter Beeke; Kevin Bekenkamp, Goor; Thomas Bijvank; Beau Bos; Hilke Bos; Steven Brockötter, Eibergen; Twan Damhuis; Taco Eijkelenkamp; Annouar Fawzi; Duco van de Gevel, Neede; Barry Hoogeveen; Bas ter Huurne; Evelien ter Huurne; Hugo Jager, Neede; Roy de Jong; Stef Karnebeek, Neede; Buck Keizers; Luuk Keizers; Cas Klaver, Enschede; Idse Konings, Neede; Mikey Mentink, Neede; Gijs Natter; Daan Olde Engberink; Erdinç Ömür; Elmar Ordelman, Rekken; Marie-laure Pit, Eibergen; Siem de Ron, Eibergen; Myrthe Sak; Bas Schäperclaus, Eibergen; Dennis Schepers, Rekken; Martijn Schiphorst; Anne Scholten; Kim Siebum; Chiel Vossebeld; Jochem Wissink.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Sharon Greiner, Eibergen; Diandra Huizing; Pauline Koeman, Eibergen; Ilse Lankheet; Floortje Leusink; Amber Luttikhold, Neede; Lotte Nakken; Melissa Nnaekwe, Eibergen; Carlijn Ruijs; Charlotte Scholten; Meya Tshisanda, Eibergen; Anne ter Welle.

    Natuur en Gezondheid
    Rama Aldib; Edye d' Angremond; Laure Barts, Eibergen; Loes Bergers; Kirsten Boensma; Rosalie te Brinke, Neede; Dineke Brouwer; Jolijn Bussink; Naomi Camfferman, Neede; Nikée Driessen; Dyenna Forkink, Eibergen; Leon Gering; Twan Geverink, Rekken; Joris Gröniger; Maura Hartemink, Eibergen; Leon Heuzels; Luc Heuzels; Justin ter Huurne; Mel Jeanson, Neede; Bart Klein Gunnewiek, Eibergen; Bente Klein Gunnewiek, Eibergen; Kim Knoef; Denise Kranenburg; Lisanne van Krimpen, Eibergen; Lacqesh Letsoin, Rietmolen; Lyneth Maalderink, Eibergen; Joost Morsinkhof; Ellemijn Morssinkhof; Bianca ten Pierik, Rietmolen; Mirthe Raamsman, Rietmolen; Phichaya Riethorst, Neede; Jolisa Rodriguez Cobos; Kubra Satiroglu, Neede; Lotte Velthuis; Lisan Vennevertloo, Rekken; Hananja Verbaan, Eibergen; Renske Winkels, Neede; Linde Wolterink, Neede; Julia Wolters, Eibergen.

    Natuur en Techniek
    Jelte Bakker, Eibergen; Tim Bomer, Neede; Dani Bultman; Wouter Dumont, Eibergen; Floris Eijsink; Maarten ter Huurne, Rekken; Teun Koerts, Eibergen; Dick Vreman; Roy Wesseling, Neede; Kevin Wilders.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Mayra Asschert, Eibergen; Justin Boomers, Eibergen; Kelsey Bruins; Lisa van de Graaf, Eibergen; Esmee Haasdijk, Neede; Maaike ter Hofte, Rietmolen; Maaike Hoogland; Tim Horstink; Mike Kerkemeijer, Rekken; Daphne Laarveld, Rietmolen; Silke Lubbers; Jelle Mört, Neede; Sanne Nijland; Daisy Overdreef, Neede; Lisanne Poth; Claudia Remmelink, Eibergen; Jennifer Sasse, Neede; Teun Scholten, Eibergen; Fleur Semmekrot; Joppe Smit, Neede; Tim Snijders, Rekken; Famke Somsen, Eibergen; Ramon Stein, Eibergen; Simon Veldhuis; Steven Visch, Neede; Carmen Westendorp; Luuk Gelissen.

    Atheneum

    Cultuur en Maatschappij
    Emma Somsen

    Economie en Maatschappij
    Steven ter Beke, Eibergen; Mika Beukert; Herman Blöte; Iris Bouman; Tom Hartgers; Koen Henstra; Anouk Hilderink; Gerben Horstink; Anne de Rouw.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Max Tenhagen, Neede; Lotte Abbink, Neede; Susan Diepenmaat; Romée Lammers; Judith Leferink; Manon Slootman, Hengevelde; Rinke Witbreuk; Lynn Wossink.

    Natuur en Gezondheid
    Lisa Bielevelt; Britt Kraaijvanger; Berend van Mast; Muriël Odink; Irene van Os; Jelle Spoor; Indy Tuchter; Floris ten Voorde.

    Natuur en Techniek
    Melvin Zoetman, Rekken; Bart ten Broeke; Koen Eppink, Neede; Ruben Horck; Gijs Hummelink, Neede; Jordi van Swam; Lars Wartena.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Koen Belshof; Emma te Bogt, Neede; Thomas Bos; Carmen Brummelhuis; Moniek ten Elshof, Eibergen; Michelle Gersmann; Joey Groot Bramel, Neede; Joël Gül; Romy ten Heggeler, Hengevelde; Jolijn van den Hout, Eibergen; Femke Jansen, Eibergen; Tess Jansen; Kevin Klein Gunnewiek, Eibergen; Anouk Lankheet, Eibergen; Caya Lindner, Eibergen; Gijs te Lintelo, Hengelo; Esmee Looman, Eibergen; Casper Plentinger; Marloes Renzenbrink, Eibergen; Puck Slaats, Eibergen; Mart Sticker; Luuk Timmerman; Maarten ten Voorde; Joep Wielens; Huub ter Woorst, Rekken; Lars Woortman.

    Gymnasium

    Cultuur en Maatschappij
    Justin Mengerink; Patricia Rietman

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Hanneke Bolster, Neede; Naomi Welmerink, Neede.

    Natuur en Gezondheid
    Mathijs Scholten, Eibergen.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Maarten Gramsbergen; Floris Hofman, Neede; Sven Koens; Leon Masselink; Martijn Sibbel.


    Haaksbergen, Van Brakelstraat

    Vmbo gemengde leerweg

    Economie
    Tristen Altena; Onur Arslantas; Britt ten Asbroek; Kim ten Barge; Tess Beukers; Nadie Bomkamp; Rik Bossink; Aniek Bouwman; Stef ten Brinke; Nhung Dào; Melissa Even; Anouk Gerritsen, Enschede; Bram Groeneveld, Enschede; Ilayda Gündogdu; Jesse Heetebrij; Aniek Heuzels; Maike Hobbenschot; Kayleigh Hofstede; Jesper Kattenbelt, Enschede; Daniëlle Koppelman; Sander Leferink; Milan Oltwater; Rosan Ordelmans; Susanne van Os; Erdem Özyaprak; Sven Rolleman; Amber Velthof; Iris Vogt; Geraldine Weeink; Nina Wijlens; Tessa Winkelhuis; Kim Wolterink; Techniek; Lars Baltink; Stijn Bruggert; Ariën Brummelhuis; Bas Busschers; Jord Damhuis;

    Jur Diepenmaat; Brian Doolaard; Jet Hendriks; Bjorn ten Hoopen; Quinty Kamphuis; Julia Klein Rot; Niels Mensink; Joris Molendijk; Coen Roerink; Imelda Schutte; Marèl Smit; Tiemen Tenhagen; Niels Westendorp; Dave Wiggers.

    Zorg en Welzijn
    Anouar Aoulad Ben Arroun; Sanne van den Berg; Jesper ten Berge; Bente Boonk; Silke Bouwman; Merle Broekmaat, Hengevelde; Renée Dreierink; Anna van Etten; Merle Goering; Anouk Grobbink, Enschede; Keanu de Groot; Sanne ter Haar; Janke Hannink; Anne Jekel; Yannick Kellekule; Daphne Klaver;

    Ben Klein Buursink; Danique Kortier; Shay Lammers; Chris Lammersen; Leonie Leppink; Emma te Lintelo; Jorien Loman, Rekken; Inge Markink; Anniek Meijerink; David Mes; Kyra Nijenhuis; Merle Ottenschot; Joyce Paredes Veeneman; Mandy Reijnders; Kim Scharenborg; Manon Scharenborg; Suzanne Scheffers; Danny Sierhuis; Justin Sluik; Tessel Somhorst; Nienke ten Thije; Joep Verbeek; Jara Voogsgeerd, Enschede; Fleur de Vries; Merle van der Waarde; Manon van Westen; Roos Wiegerinck; Loes Wiering; Esmee Wijnen; Sanne Witbreuk; Luna Zendman, Enschede.

    Vmbo theoretische leerweg

    Zorg en Welzijn
    Nick Klok, Enschede.

     

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Haaksbergen.

    Eibergen, Prins Bernhardstraat

    Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

    Bouwtechniek
    Davy Blanken, Neede; Maurice Borgelink, Rietmolen; Ruben Nijhof, Borculo; Melvin Oonk; Sil Pierik; Clint Wijlens, Haaksbergen; elektrotechniek; Nick Denneboom, Haaksbergen; Timo Doornkamp, Haaksbergen; Mert Ebecek, Haaksbergen; Lars Noordink, Haaksbergen; Glenn de Wilde, Haaksbergen.

    Handel en administratie
    Nordin Boeijink; Mandy Floors, Neede; Kim Hakken, Haarlo; Majlinda Hoti, Neede; Sanne Hulshof; Tom Kramer, Haaksbergen; Damon Leferink, Hengevelde; Ruben Leferink, Haaksbergen; Thomas Lubbers; Anne Roelvink; Daan Schilling, Haaksbergen; Marija Serpic; Carlo Stokkink, Neede; Jesper ten Voorde, Haaksbergen; Robin Wegdam.

    Landbouw
    Cheyenne de Hoop; Leon Nijhof, Hengevelde; Jennifer Pieters, Enschede.

    Metaaltechniek
    Sam Geerdink, Neede; Nick Kormelink, Rietmolen; Maykel Lageschaar; Bram Lodder, Neede; Gijs Nijenhuis; Job Reinderink, Rekken; Juri Reinders, Beltrum; Amin Tanjaoui; Onur Tastan; Tjerk Wegdam, Neede;

    Verzorging
    Isabel te Boome, Diepenheim; Ilse Broshuis, Haaksbergen; Pien Klein Goldewijk, Neede; Emmy Nijhuis, Haaksbergen; Bram Plas, Haaksbergen; Gijs Ribbers, Neede; Dorien Rupert, Hengevelde; Shanaya ter Steege; Esmée van der Veen, Haaksbergen; Julian Vörös, Haaksbergen; Annelin de Witte, Rekken; Jeffrey Zijlstra, Haaksbergen.

    Basisberoepsgerichte leerweg leerwerktraject

    Verzorging
    Lotte Dwars, Neede; Jeroen Hogenberk, Rekken; Dion Landkroon.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Bouwtechniek
    Colin Kerkhof, Borculo; Ramon Klein Braskamp, Gelselaar; Lars Loman, Haaksbergen; Noah Menzing, Haaksbergen; Jurgen Tjoonk, Enschede; Glen Waning.

    Elektrotechniek
    Collin Bannink, Haaksbergen; Mart Gordijn, Neede; Ilir Morina; Mark Screever, Haaksbergen; Coen Weusink, Haaksbergen; Alessandro Woudstra, Enschede.

    Handel en administratie
    Abel Altena; Wesley Barink, Haaksbergen; Joep van Beek, Haaksbergen; Shennia Bloemendal, Neede; Seraja Bomers; Timon Eijsink, Borculo; Iris Groothedde, Rekken; Maurits Haverkate, Rekken; Sven Hilderink, Haaksbergen; Maaike Huitink, Rekken; Marleen Jacobs; Ruben Kerkdijk, Haarlo; Hamza Koç, Haaksbergen; Rick van der Mee; Selena Mintjes; Noèlle Ros; Fabienne Venerius, Haaksbergen; Pepijn Winkelman, Haaksbergen; Derya Yildiz.

    Landbouw
    Eva Bouwmeester; Esmiralda Duinkerken, Haaksbergen; Danique Grijsen, Neede; Jeroen Kuperus, Neede; Lianca Mast, Haaksbergen; Tom Nijhuis, Haaksbergen; Thomas Ottenschot, Haaksbergen.

    Metaaltechniek
    Richard Bats, Neede; Bram Exterkate, Haaksbergen; Jelle Klop, Haaksbergen; Bjorn te Raa; Rinse Radstaak, Neede; Ruben Steinkamp; Bjorn Veldhuis, Haaksbergen.

    Verzorging
    Kim Bakker, Haaksbergen; Bjarne Borgers, Neede; Kayra Bozlak, Haaksbergen; Daiël Dinter; Romée Essink, Haaksbergen; Nicole Franck, Neede; Aniek Goering, Haaksbergen; Jordy Horck, Haaksbergen; Laura Hulsman, Haaksbergen; Jurre Klein Nijenhuis, Neede; Lin Kleinsman, Haaksbergen; Mirthe Koenderink, Haaksbergen; Dana de Leeuw, Haaksbergen; Joanique Leferink, Haaksbergen; Bo Nijland, Haaksbergen; Merel Pelle; Jet te Raa; Laura te Raa; Sarah Sayed; Lotte Scharenborg, Haaksbergen; Margot Simmelink, Haaksbergen; Tess Somhorst, Haaksbergen; Noëlle Stuit, Haaksbergen; Maud Temmink, Neede; Kim Timmermans; Tanisha Versteeg, Haaksbergen; Robin Vliesz, Haaksbergen; Iris Voortman; Chantal Wolters, Haaksbergen.

    Vmbo gemengde leerweg

    Economie
    Tigo van Amerongen; Géke Bakker; Elsa Bauhuis, Neede; Batuhan Bayrak; Wessel Borgers, Neede; Lynn Bouwmeester, Neede; Ruben Bouwmeester; Luc ter Braak, Rietmolen; Lianne ten Dolle; Debbie Dwars; Henrieke Ebbekink, Neede; Richelle Gaalman, Haarlo; Rik Geessinck; Nick Grijsen; Gijs Hamersteen; Jan Holdijk, Haarlo; Kailei Hu, Neede; Ida Lansink; Elke te Lintelo, Neede; Lisan Lubbers; Kelly Niemeijer, Neede; Jasper van Noort, Neede; Carmen Roelink; Daan Scholte van Mast, Rekken; Jet Schurink; Romy Sileon; Yami Tshisanda; Siebren Tuinhout; Nienke van de Vegte; Karsten de Visser; Lars Waning; Stan Wilderink, Rietmolen; Kim Willemsen; Esmee Woertman.

    Techniek
    Niels Bouwman, Rietmolen; Mick Borgelink, Rietmolen; Ramon te Brake, Haarlo; Ömer Demir, Neede; Mart Dijkhuis, Neede; Dylan Essink, Rietmolen; Jeffrey Kappert; Dagmar Kooij, Rietmolen; Jorn Kosters, Neede; Mart Lammersen, Neede; Roy Lentink, Rekken; Guus Nijhuis, Rietmolen; Yorick Van de Paar; Joppe Tetteroo, Neede; Jop Waanders; Rinne van der Wijk, Neede; Jop Wolterink, Neede.

    Zorg en Welzijn
    Annemiek van den Berg; Liset Boeijink; Sorien Bomers; Sil Bronk; Job Duenk; Hilke Floors; Hammade Gafaf; Rylana Gelink; Hilde Goorhorst; Pien ter Haar, Neede; Damian ten Haken; Marlon Hamstra, Lichtenvoorde; Manon Hummelink; Nikki Jeanson, Neede; Pearl Jeremic, Neede; Femke Konniger, Rekken; Koen Konniger, Rekken; Joep Lankwarden, Neede; Britt Larink, Neede; Veerle Lindner; Isa Olminkhof, Neede; Lena Poorthuis, Neede; Demi Reinders; Gijs Reukers; Megan Ros; Kevin Schäperclaus; Lynn Smit; Robina Veen, Neede; Nikki de Visser; Sterre Wind; Esmée Wolters; Yoni Wolters; Jorik van Woudenberg, Neede.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Eibergen.

    ____________


    TWEEDE TIJDVAK
     

    Het Assink Lyceum de Bouwmeester Haaksbergen

    Havo

    Economie en maatschappij
    Melvin Kwast, Neede; Timon Lammers; Lars Ordelmans; Xu Dong Pan, Eibergen; Jesper Ros, Eibergen; Noortje Vrielink, Neede; Sjoerd Weernink, Eibergen.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Diede Penterman, Eibergen.

    Natuur en Gezondheid
    Mirthe Dwars, Neede; Romy Goudswaard, Eibergen; Loes Harleman; Renske Hulshof, Eibergen; Quirine Kammeijer, Eibergen; Lisanne Slijkhuis, Neede; Hanne Tetteroo, Neede.

    Natuur en Techniek
    Nick Nijhuis.

    Atheneum

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Floor van der Lof.

    Natuur en Gezondheid
    Shannon Hogenberk, Rekken.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Elke Brummelhuis; Jurre van Grafhorst; Delian Hofman.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Haaksbergen.
     

    Het Assink Lyceum Prins Bernhardstraat Eibergen

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Metaaltechniek
    Mikey Forkink.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Bouwtechniek
    Jur Bleumink, Beltrum; Tristan Verhoef, Haaksbergen.

    Elektrotechniek
    Aiman El Azzouzi, Haaksbergen; Thijs van der Laan, Haaksbergen.

    Handel en administratie
    Julian Bomers; Laure Marie Dilling; Serhat Topal, Haaksbergen; Gijs Wegdam, Haaksbergen.

    Verzorging
    Boyd Menkhorst; Lotte Schonenborg, Hengevelde.

    Gemengde leerweg

    Economie
    Batuhan Bayrak; Pim Boswinkel; Kas Dieperink, Neede; Esmée ten Have, Neede.

    Techniek
    Niels Bouwman, Haaksbergen.

    Zorg en welzijn
    Claudia Forkink, Neede; Sander Groot Landeweer, Neede; Britt Larink, Neede.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Eibergen.