article
1.5003838
Hieronder vindt u alle geslaagden van Attendiz.
Attendiz
Hieronder vindt u alle geslaagden van Attendiz.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/attendiz-1.5003838
2016-06-17T14:42:38+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5003889.1434379013!image/image-5003889.JPG
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Attendiz

Attendiz

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Screenshot website Attendiz
    Hieronder vindt u alle geslaagden van Attendiz.

    Het Corylus College, Hengelo

    VMBO-BBL
    Cheyenne den Hartog, Enschede; Jarmo Havenga, Enschede; Kimberley Nienhuis, Enschede; Martijn van den Bos, Rekken; Quincy Boskers, Enschede.

    VMBO-KBL

    Koen Jansen, Enschede; Robert van Wijk, Enschede; Emilio van Omme, Enschede; George Sarkis, Enschede.

     

    Onderwijscentrum Het Roessingh, Enschede;

    VMBO-BBL
    Adnan Gürkan, Enschede; Julia Laarhuis, Almelo; Lieva Rabeling, Haaksbergen; Bjorn Stegeman, Hellendoorn; Inez Stob, Enschede; Kirsten Withag, Langeveen.

    Het Mozaiek, Almelo

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Verzorging
    Lotte Nijzink, Zuna; Wouter Weerink, Albergen; Daniëlle Jansen; Marjolein Smit, Rijssen.

    Techniek - Elektro
    Roy Breijer ; Robin Camies ; Vincent Snippe, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Koen Steunenberg ; Merijn Rudzik.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

     

    Penta College, Hengelo

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Zorg & Welzijn
    Tim Jongmans, Goor; Jamylee Wiehink ; Daan ter Elst, Hengelo.

    Handel & administratie
    Dawid Eltingh; Ilhan Muric.

    Metaaltechniek
    Taner Kunucu, Goor; Ricardo Mengerink ; Léon Visscher ; Emil van der Assem, Goor.

     

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Zorg en Welzijn
    Rutger Hemmelder, Delden; Paul van der Minnen, Hengelo.

    Handel en administratie
    Koen Blaak ; Sven Kosters, Delden; Rob Mulder, Oldenzaal.

    Metaaltechniek
    Daan Schoenmaker, Oldenzaal; Maud Verbeeten, Oldenzaal.

    Theoretische leerweg
    Ruurd Franke, Borne; Jochem Groothuismink, Oldenzaal; Iris van der Struik, Delden; Sam Schefer ; Jari Bonthuis ; Jeroen Moddejonge, Borne; Niels van Velzen, Oldenzaal; Stijn Wigger ; Tom Diemel ; Sven van Marle, Denekamp; Liam Bonthuis ; Sera Kila, Oldenzaal; Joey Zwiggelaar, Enschede.


    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.