article
1.4991270
Hier kunt u alle geslaagden van het Bonhoeffer College vinden.
Bonhoeffer College
Hier kunt u alle geslaagden van het Bonhoeffer College vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/bonhoeffer-college-1.4991270
2016-06-17T15:08:04+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991272.1433965901!httpImage/image-4991272.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Bonhoeffer College

Bonhoeffer College

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Bonhoeffer College vinden.

    Locatie Van der Waalslaan

    Gymnasium
    Sara Chamoun; Saskia Damen; Claudia op den Dries; Aukje Grimm; Bram Hasper; Geert Heres; Babette ter Horst; Emma Jonge Poerink; Bjorn Jongebloed; James Keuben; Joost Keupers; Yoel Koster; Sarah Onrust; Ivy Rempkens; Stijn van het Reve; Pleun Santerse; Eline Somberg; Huub Stassen; Judith Tel; Hille Torenvlied; Isabelle de Waal.

    Atheneum
    Jelle Bouter; Michael Bui; Laura Campisi; Lucy van de Coevering; Linde van Dongen; Rosa Endeman; Peter van Gemert; Welmer Goudt; Pepijn van Haaften; Stijn Hagemeier; Esther Hamelink; Karlijn Hegeman; Maaike Heurman; Melanie Hu; Dorinde Hulshof; Maria ten Kate; Femke Kleisman; Laska van Knippenberg; Tessa Kokje; Bjorn Loenen; Famke Meester; Bram Neervoort; Marilyn Nijhuis, Gronau (D); Noes van der Plas; Anouk Rekers; Stan Rouhof; Nina Stoel; Jolien Valk; Verle Wijering; Vera Winkelman; Muriël de Wit; Carolien Wolsink; Kees van de Zandschulp; Jan-Gert Zevenbergen.

    Havo
    Maxime Abou Zeid; Amy Ainge; Matheus Akman; Aram Aygur; Jaline Bouman; Cander Breukers,, Overdinkel;; Ties Brouwer; Lyke van Bruggen; Stijn Buisman; Sefa Cengiz; Tristan Coenen; Ilse Cuperus; Jesper Damhuis; Omar Darman; Lotte Ditters; Lena Eding; Jelmer Eeftink; Emmy Elferink; Esmée Elschot; Laurens Esveldt; Igor Evers; Lucas Fhij; Lichelle Gorter; Rabina Gouriye; Joaquin Gringhuis; Britt Groen; Niels Haagsma; Bregtje Hamer; Laura Hannink; Jamaal Hashi, Gronau (D); Esmee van 't Hoog; Bas Hupjé,, Overdinkel;; Akaash Jhanjhan; Britt de Jong; Jelmer Kamphuis; Maria Karema; Ember Kauffman; Thijs Keur; Femke Klapwijk; Jesper Klijnstra; Arjan Koens; Anne te Koppele; Brian Krol; Nikki Kronenberg; Lianne Kuijper; Anouk Lentfert; Aniek Leusink; Yanaika Meijer; Luke van der Meulen; Marleen Meulink; Lisa Middelhoff; Anke Moed; Maaike van der Molen; Joep Muller; Dylan Nijdam; Bas Nijhuis; Daan Nijhuis; Maaike Nijhuis; Rik Oomkes; Eusebio Paol; Mila Pflaum; Brian Poel; Matthew Rasch; Thomas Rudkowski; Elisabeth Saliba; Miriam Samoel; Mandy Schepers; Nancy Schepers; Imre Soepenberg; Simon ter Steege; Saskia van Straalen; Hester Terhorst; Thom Theusink; Annemarie Thönissen; Alexander Timmermans; Rick Verwijs; River Vink; Lisa Vrieze; Dian Warger; Julan ter Weele; Luke Wenneker; Sophie Wentink; Chelsea Whittaker; Tosca de Widt; Steven de Wit; Rick Wolters.

    Locatie Bruggertstraat

    Gymnasium
    Johanneke ten Broeke, Neede; Marrit Deunk; Matthew Maat; Rick Schepers; Merijn de Valk.

    Atheneum
    Amber Bokkens; Betül Boz; Bonnie Busch; Meike ten Elzen; Michelle Hagting; Lonne Hintzbergen; Elianne Joling; Karel van Klink; Maxime Kooistra; Isabel Koopman; Andreas Koopmans, Neede; Lidewij Krakers; Dagmar ter Kulve; Lonneke Langeveld; Meike Lems; Ciska van de Meene; Loes ter Mors; Jonathan Schipper; Robert Schuurink; Kerim Soysal; Mark Steenwijk; Sander Veger; Jasper de Vos; Maarten van Vreeland; Dieuwert Wolters; Anneke van Zijp; Jesper Zoetman.

    Havo
    Aria Abrar; Manisha Anandbahadoer; Boudewijn Arkema; Tristan Bakker; Robin Baranyai; Tom Bevers; Brenda Bohlmeijer; Ivo Boksem; Laurens Bouwhuis; Demi Brinkman; Nick Buikema, Hengelo; Mathilde Busschers; Stan Benjamin Carlier; Daniëlle Dijkers; Amber Dijkmann; Sam Dikken; Mark Donderwinkel; Karst-jan Doornbosch, Hengelo; Marc Gort; Matthijs Hasselerharm; Huub Hassink; Daniël Hietland; Hilbert ter Horst; Ilse ter Horst; Siem Jellema; Hannah Keulen; Mitchell Knol; Loes Kokhuis; Angelle Kroon, Getelo (D); Erik Laan; Thijs Leenders; Yvet Maathuis, Losser; Maud van der Molen; Tiemen Molendijk; Lia Moraal; Mark Nijhof; Wybren Oppedijk; Emma Otto, Alstätte (D); Leonie Oude Veldhuis; Marye Ravensbergen; Bjorn Reimerink; Sjors Roescher; Sander Rooiman; Kristien de Ruiter; Jochem Schonewille; Sharlo Shahin; Lilian Sleman; Annelies te Sligte; Wouter Smit; Willem Spoelstra, Haaksbergen; Elien Stratingh; Niels Tiben; Mike Traas; Anouk Vaartjes; Gijs van der Velden; Jorne Verveld; Lieke Vossebelt; Mieke Vrij; Martijn Wiersma; Harm van Wijngaarden; Matthias de With.

    Locatie Geessinkweg

    Havo
    Rahma Alataby; Iris Balkenende; Bryan Barelds; Saphira Barské; Marc Benneker; Dani Beverdam; Rick Bijmold; Luc Bleijenberg; Henk Brinkers; Robin Eijkel; Jop Eijkelenkamp; Chantal Geerlings; Olaf Gort; Paolo Graziano; Loïs van der Griendt; Dion Haspers; Serena Herst; Mick Koenderink, Haaksbergen; Heleen Koetse; Jasmijn Krikhaar; Danique Küpers; Jim Lever; Serena Mahadewsing; Lucas Mirza; Amber Niemeyer; Julia Post; Marieke Rutgers; Martijn Scheepvaart; Oemar Tatajev; Daphne Teussink; Bo Veenstra; Stef Voerman; George Yacoub.

    Locatie Vlierstraat VMBO

    Vmbo

    Theoretische leerweg
    Luc Annink; Sharon Bakker; Thijs Cleine; Bryan Dijkmann; Willem Epping; David Grimme; Nick Harmsen; Jelle Huizenga; Daan de Jonge; Kelsey Kleinsmit; Amber van der Kloor; Jeremij ter Mors, Oldenzaal; Anouk Oude Munnink; Marten Ouwens; Anne Raijmakers, Overdinkel; Bram Spruit, Oldenzaal; Jasper ten Thije; Nick Westerveld; Babette Wever; Siep Wielens, Haaksbergen; Maurits Wijnen; Maarten Zandvoort.

    Locatie Wethouder Beversstraat

    Vmbo theoretische/gemengde leerweg
    Jülide Akgün; Bera Akkaya; Ervin Alcanzo; Tuana Atay; Merel Bakker; Thijs Benjamins; Brian Berlijn; Raúl Beunders; Anthony Binkhorst; Erik von Birgelen; Myrthe Blokhuis; Bart Boekhold; Kion van den Bos; Dion Bosman; Annika van Breederoode; Kaylee Brik; Bas Bruins; Maud Bruning; Roos Burkink; Jennifer Cohen; Jette Dam; Levi Doppenberg; Maayke van Ek; Lars Ekker; Mikèl Eleveld; David Esen; Susanna Franco Fernandez; Andy Fresen; Rola Ftouni; Hiba Ftouni; Mitchell Gering; Bram Geurts; Rilana Gormus; Thijs Haak; Tim Hampsink; Marlique Haveman; Dylan ter Heide; Quin Hermans; Lisa Hessel; Alisha Hoekstra; Thijmen Hogenkamp; Leonie Holdijk; Britley van der Horst; Robbin Hurenkamp; Steven Jaspers; Lucas de Jong; Carol Jorjis; Marin Jorritsma; Vergin Joussef; Lisa Kerver; Jamie Klaucke; Danique Konniger; Nikolay Kovalgin; Demy Kroondijk; Pepijn Kuiper; Zalien Lahdo; Stefan Lam; Fleur Lassche; Jarrin Leerkotte; Samar Mansur; Dominique Meerman, Usselo; Stef Meijer; Aaron Meijer; Kabro Mirza; Levi Moes; Ilse Morsink; Madelon Nagel; Quint van Nierop; Maik Nijland; Xsiara Okken; Lisanne Olde Agterhuis; Floris van Ommen; Yannick Onink; Mette Oord; Nick Oostenbrink; Justen Oosterbaan; Megan Oosterkamp; Mitchel Oosterkamp; Alexander van Osch; Savanne Paap; Richard Pan; Melissa Perez Fernandez; Tom Stephan Jan Pieksma; Levy Pierik; Pawe? Pietrzak; Bjorn Posthuma; Janine Reuver; Koen van Rijnsoever; Isabel Schildkamp; Romy Schippers; Daniëlle Schlatkamp; Daryn Scholte; Estelle Slomp; Esmée Snellenberg; Britt Snijders, Epe (D); Romée Snijders, Epe (D); Stefan Sönmezer; Dylan Stinenbosch; Yannick Stok; Jamie Tempelman; Carmen Tijhuis; Kelly Timmermans; Anne Vanhees; Selin Vardar; Noor Veltink; Vera Verbeek; Daan ten Vergert; Fiorenza Villafranca; Fabian Vogel; Dion de Vries; Jeroen de Vries; Eldin Wassen; Alain Wattebled; Kevin ter Weele; Danny van der Weide; Mees Weldink; Lisanne Wickering; Marloes Wientjes; Yannick Wijering; Isabel de Wijngaert; Marco Wind; Lynn Wolters; Cristien Yacoub; Tobias Yousef; Lotte van der Zee.

    Kaderberoepsgerichte leerweg 

    Sector Economie
    Sako Arsalan; Kendrah Atzori; Mitchel Baake; Nilay Berk; Joey Beuting; Timo Broer; Joey Brouwer; Gaye Çeliktas; Jerryl Adjay Chakawri; Benjamin Cimen; Canel Coskun; Anouk van Dijk; Rick van Dijk; Emre Doldur; Jean-Luc Eitink; Lea Elmas, Gronau (D); Thijs Filart; Noël Genegel; Yusuf Göko?lu; Dave Gouriye; Léon Grootveld; Stefan Kara; Izaac Korkis; Simon Kourie; Keshar Manbodh; Mark Masselink; Iman Mimouni; Rick ter Mors; Joran Moss; Isabella Noce; Maximiliaan Noeken, Gronau (D); Monique Oostindie; Santana Peterinck; Britney Roode; Gabriël Saado; Timo Scheer; Charmène Schouwink; Ruben Spijkerman; Bart Spoelstra, Haaksbergen; Altan Veliqi; Lajana Verboom; Yeliz Yetkin.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Sector Zorg en Welzijn
    Manuel Abdo; Emre Akay; Evlynn Askes; Michelle van Asselt; Isabel Barsoum; Maria Barsoum; Vikash Bhagoe; Huub Bijkerk; Danique Bos; Evelien van den Brink; Julia Bugla; Romy Edelenbosch; Britt Faken; Marciano Ganeshi; Gabriella Gaorie; Leya Göksu; Britt Gringhuis; Iris de Groot; Rick Haarman; Maaike van der Hoeven; Daniëlle Janssen; Davy de Jonge; Roxanne van Kammen, Hengelo; Gabriëlla Kara; Jodima Katuin; Amarens Keizer; Dion Kel; Yentl Klönne; Sharon Koelen; Daisy van der Kolk; Romy Leferink; Anaya van Manen; Mike Nijland; Chantal Papenborg; Vito Paunovic, Gronau (D); Merlijn van der Ploeg; Nina Reichwein; Marith Reinink; Angelique Riesthuis; Ghislaine Rosenberg; Ilayda Sariaslan; Luuk Schepers; Danique Scholten; Iwan Snijders; Nina Somi; Ornina Somi; Jordy Spel; Veerle Spijkerman; Amber Stokkentre; Meltem Tokdemir; Britney Veldhoen; Ernesto Veneziano; Jaimely Verdier; Georgina Vöcking; Celine de Vries; Merlin Westendorp; Jip Westerhof; Jo Wijering; Rachel van Winsen; Zara Yavuz.

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Sector Economie
    Quincy Collee; Jan Paulo Elferink; Mick Ensing; Janus van Est; Omar Gomes Belchior; Kayleigh Kerver; Tugce Kiran; Vincent Koster; Shania Nammensma; Jordy Oppers; Sharony Scholten; Laurie Sterken; Cliff Will.

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Sector Techniek
    Ertugrul Balik; Jeffrey Bergsma; Jorn Bokhorst; Ivar ten Brug; Manuel Ceven; Kubilay Dogan; Rico Eenkhoorn; Ryan van Eerde; Ansjelo Gerritsen; Johan Gouriye; Michelle Groenewoudt; Tarik Halimi; Ninib Ibrahim; Tolga Keskin; Cem Koç; Tom van der Laan; Michael Lok; Michael Olthuizen; Coen Oude Holtkamp; Kevin Pen; Onur Sahan; Kay Sauer; Beau Sleeuwenhoek; Noah van der Sloot; Dennis van Wakeren; Thomas Wind; Danho Yanguc.

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Sector Zorg en Welzijn
    Lydia Aslan; Chantal Bakker; Charissa Balgobind; Allischà ter Beek; Jeroen Benning; Cynthia Berent; Baris Beyaz, Gronau (D); Sharon Boltjes; Michelle Bruinekool; Nathalie Bruinekool; Kayley Bruinewoud, Overdinkel; Cem Caceres; Melike Cavlun; Sophie Denekamp; Djamilla Dzelaledin; Tessa Eliveld; Nick Elschot; Lex van Gelderen; Kübra Gök; Germaine Grevinga; Ornama Haddad; Kelly Heuzels; Cerèse Holkenbrink; Robin Huizinga; Tymara Ignacio; Robin Jager; Celine Kappers; Katrien Koreye; Joëlle Krukkert; Quinty Manig; Damian Mekkelholt; Ezra Moes; Jeffrey Moes; Nura Muli?; Paolo Nasca; Katherina Nieveld; Jarno Nijenhuis; Mitch van Oenen; Gerben Papenburg, Münster (D); Marina Rahmati; Jeamyson Salesia; Kabriëlla Shmilo; Jennifer Spin, Hengelo; Sam van der Steen; Amanie Turkovic; Luca Veneziano; Noah Visscher; Djoey Visser; Kaily van Vlierberghe; Joyce de Vries, Glane; Kimberley Weenink; Miranda Weerkamp.

    Locatie Vlierstraat PRO

    Praktijkonderwijs

    Getuigschrift PrO
    Mert Akyürek; Ömercan Aladag; Ranya Alkhatib; Chris Arsalan; Harut Artin; Raymond Baier; Ilayda Bastürk; Andy van Beek; Mike Bijsterbosch; Damian Boelsums; Danique Busschers; Nina Calomarde-Ranieri; Michael Cedda; Bedrana Cetinkaya; Tugce Cetinkaya; Osman Can Cinar; Laura Daleman; Veronique Drosten; Matthijs Griemink; Arben Hajrizai; Sabri Harbaoui; Yousif Kawria; Dani Kempers, Gronau (D); Luc Kerver; Hilal Kocak; Dylan Krommendijk; Theodora Malki; Büsra Metin; Justin Moes; Anne Nobbe; Orchina Ossef; Antonella Radovanovic; Sandra Ridderhof; Lamar Rijkland; Lyon Roering; Nina Scarpa; Mike Schipper; Justin Soer; Ece Tekin; Shamaine Timmerman; Rilana Wesselink; Robin Wever.

    Certificaat Werken in de keuken
    Ömercan Aladag; Rafaël Arsalan; Jacqueline Kolkhuis Tanke; Giovanni Kooiker; Melike Öztas; Maureen de Roode; Nina Scarpa; Rosita Snuiverink; Robin Wever; Rodney Wijering.

    Certificaat Schoonmaak in de groothuishouding
    Celine Aalderink; Wendy Baars; Kimberley Breur; Miriam Busschers; Zülal Demirci; Veronique Drosten; Kimberly Hengelman; Felicia Manbodh.

    Certificaat Basisveiligheid VCA
    Justin Soer; Djoi Duinkerk; Matthijs Griemink; Jeffrey ten Kate; Luc Kerver; Anthony van Londen; Lyon Roering; Kaan Sevim; Bryan Siemerink.

    Certificaat Beheren van het schoolmagazijn
    Luc Kerver; Dylan Krommendijk.

    Certificaat Heftruckchauffeur
    Merlijn Rörink; Andy van Beek; Matthijs Griemink; Bryan Siemerink; Lorenzo Muytstege.

    Certificaat Lassen NIL 1
    Andy van Beek; Michael Cedda; Justin Moes; Bryan Siemerink; Djoi Duinkerk.

    Certificaat Onderhoud plantsoen
    Rick Leferink; Anthony van Londen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Enschede.