article
1.6167690
Hier kunt u alle geslaagden van het Bonhoeffer College in Enschede uit het tweede tijdvak vinden.
Bonhoeffer College
Hier kunt u alle geslaagden van het Bonhoeffer College in Enschede uit het tweede tijdvak vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/bonhoeffer-college-1.6167690
2016-07-05T09:40:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991272.1433965901!httpImage/image-4991272.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Bonhoeffer College

Bonhoeffer College

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Bonhoeffer College in Enschede uit het tweede tijdvak vinden.

    Locatie Van der Waalslaan

    Atheneum
    Arbelina Gouriye; Marije Heerma; Daan Rexwinkel.

    Havo
    Manon Frankenhuizen; Sharon Goossens; Huub ten Hoeve; Marielena Inan; Dylan Kammann, Gronau (D); Naomi Kerkhof; Pim Kuiper; Karlijn Meijer; Koen Middelkamp; Aaron Murad; Lisa Peters; Isabel van Toor; Daan Wiggers.


    Locatie Bruggertstraat

    Atheneum

    Caroline Elkhoury; Femke Engbers; Joost Epping; Kaja Hovenkamp; Marijke Petersen; Merel Schärer.

    Havo
    Chantal Hagting; Yannick Joustra; Genet van der Moolen; Bahara Parwana; Dion Winkelhorst.


    Locatie Geessinkweg

    Havo

    Imane van den Dolder; Jesper Holtkamp.


    Locatie Vlierstraat

    Vmbo
    Theoretische leerweg

    Micka Bijsterbosch; Eddy de Lange; Pim Nijhuis; Daniël Smans.



    Locatie Wethouder Beversstraat

    Vmbo

    Theoretische leerweg
    Kevin Budding; Selin Güne?; Youp Kamphorst; Ruben Nijland; Larissa Slomp; Cristien Yacoub.

    Gemengde leerweg
    Kevin Corte; Reno Huiskes; Kardelen Tosun; Marieke de Vries.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Economie

    Thijs Broekhuizen; Dunia El Morabet; Danilo Jonkers; Quinten Nagels.

    Techniek
    Mustafa Ali; Mitch Bennink; Calvin van den Bosch; Kjell ten Brug; Milon Tuinstra.

    Zorg en Welzijn
    Jo-Elle van Aken; Thomas Akman; Irem Bahcivan; Ronald Balgobind; Bram van den Broek; Lydia Gülünay; Lukas Kiepman; Lee Koopman; Jeffrey Koopman, Alstätte (D); Demi Meijer; Ilona de Niet; Nikita Pen; Valerie de Reus; Amber Sibbald; Mike Tabak; Quinty Tempels; Lynn Warris.

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Economie

    David Moes; Melissa van Remeker.

    Techniek
    Colin Wisselo.

    Zorg en Welzijn
    Jordi Brouwer; Luke Holtkamp; Marloe Weites.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Enschede.