article
1.6165317
Hier kunt u alle geslaagden van CGS Het Noordik uit het tweede tijdvak vinden.
CGS Het Noordik
Hier kunt u alle geslaagden van CGS Het Noordik uit het tweede tijdvak vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/cgs-het-noordik-1.6165317
2016-07-04T12:28:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991238.1433965416!httpImage/image-4991238.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / CGS Het Noordik

CGS Het Noordik

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van CGS Het Noordik uit het tweede tijdvak vinden.

    Locatie C. van Renneslaan


    Basisberoepsgerichte leerweg
    Sport, Dienstv. en Veiligheid

    Santi van Braam.

    Techniek Breed
    Sherak Seferyan.

    Verzorging
    Quimberlyn Nijhof.

    Gemengde leerweg
    Handel & Administratie

    Marloes Nitert; Giano Risakotta.

    Verzorging
    Dalysio Jansen; Iris van der Palen.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Handel & Verkoop

    Vince Oosten.

    Sport, Dienstv. en Veiligheid
    Sylvana Gierveld, Wierden.

    Techniek breed
    Matthijs Löwik; Lars Maurits.

    Verzorging
    Kim de Bruin.

    Theororetische leerweg
    Economie

    Galliano Patawala; Luke de Winter.

    Techniek
    Dani de Preter.

    Zorg & Welzijn
    Tristan Kole.


    Locatie Noordikslaan

    Atheneum

    Cultuur en maatschappij
    Sude Zorluözpinar.

    Economie en maatschappij
    Qing He Lin, Wierden; Marjolein Meijer, Wierden.

    Natuur en gezondheid
    Olaf Smelt.

    Natuur en techniek
    Ruth Eppink, Tubbergen.

    Gymnasium
    Natuur en gezondheid

    Marit Smelt, Vriezenveen.

    Havo
    Cultuur en maatschappij

    Tessa Groothuis, Nijverdal.

    Economie en maatschappij
    Sharon Jurjens, Vroomshoop; Marcus Shenouda; Evelien Spiele.

    Natuur en gezondheid
    Sanne Brinkman, Vriezenveen; Lieke Dasselaar, Vriezenveen; Vera Kunst, Vriezenveen; Mariska van Pomeren; Melanie Prins, Wierden; Natik Setrakian, Vriezenveen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.


    Locatie Vriezenveen

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Sport, Dienstv. en Veiligheid

    Jedidja Berkhof.

    Technologie & Dienstverlening
    Delano Bosman, Daarlerveen.

    Verzorging
    Eva Siebelink, Wierden.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Technologie & Dienstverlening

    Tim Nijkamp.

    Verzorging
    Kayra Laarman, Daarlerveen; Marloes de Lange, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

    Theororetische leerweg
    Economie

    Panchali Brinks; Dylaine Heuver; Marijn Keijzer; Mike Kroese, Hoge Hexel; Allard Mulder; Romee Nijboer, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Chris Woudenberg, Wierden.

    Zorg & Welzijn
    Anne Bakhuis, Daarle.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Vriezenveen.


    Locatie Vroomshoop


    Basisberoepsgerichte leerweg
    Handel & Administratie

    Sabrina Dekker, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

    Verzorging
    Iris Smit.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Handel & Administratie

    Shirley Wesselink.

    Techniek - Bouw/metselen
    Rick Hansman.

    Techniek - Bouw/timmeren
    Thijmen Maneschijn, Vriezenveen.

    Theororetische leerweg
    Economie

    Joey de Jong, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

    Zorg & Welzijn
    Riëlle Fikkert; Wessel Hoenderdos.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Vroomshoop.