article
1.4991236
Hier kunt u alle geslaagden van CSG Het Noordik vinden.
CSG Het Noordik
Hier kunt u alle geslaagden van CSG Het Noordik vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/csg-het-noordik-1.4991236
2016-06-17T13:07:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991238.1433965416!httpImage/image-4991238.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / CSG Het Noordik

CSG Het Noordik

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van CSG Het Noordik vinden.

    Locatie Noordikslaan, Almelo

    Gymnasium

    Cultuur en maatschappij
    Manouk Horsting, Borne.

    Economie en maatschappij
    Luuk Boone, Wierden; Tim Brandenburg; Jonathan Engelgeer; Amber Meulenbeld, Vriezenveen; Furkan Mikiroglu; Dana Schrotenboer, Den Ham; Bernhard Toering, Aadorp; Manon Winter, Vriezenveen; natuur en gezondheid Yusuf Bahar; Noëlle ten Brinke, Nijverdal; Megan Bruins; Leonie KleinJan, Den Ham; Rianne de Lange, Vriezenveen; Martijn Veninga; Daphne Wijma, Wierden.

    Natuur en techniek
    Ellen Lucas, Vroomshoop; Lukas ter Maat; Jelle van Mil, Vriezenveen; Rick Wiltvank.


    Atheneum

    Cultuur en maatschappij
    Sophie Bootsma; Anna van Oosterom; Sophie Ramp; Femke van Rijn, Wierden; Marloes Westenberg, Enter; Chelsea van Zwieten.

    Economie en maatschappij
    Matthijs Alberts, Vriezenveen; Babette Aubri; Stijn Brand, Vriezenveen; Silke Breukelman, Wierden; Bryan Fokkert, Wierden; Bram Folbert, Vriezenveen; Elvera Groothalle, Den Ham; Herjan Immink, Daarle; Ruben Kerkhof; Bas Kippers, Wierden; Mart Kranen, Vriezenveen; Fabrice Kroeze; Elke Looms, Vriezenveen; Dennis Nijsink, Wierden; Kevin Oelen, Vroomshoop; Maarten Remmink, Wierden; Leon Scholten; Sona Simonian; Daan Spackler, Wierden; Kai Tijhuis, Wierden; Nina Velten, Enter; Bas van Wijk, Vriezenveen.

    Natuur en gezondheid
    Bram Aman, Vriezenveen; Emma Boers; Noah Bolte, Vriezenveen; Maureen Dannenberg, Wierden; Kirsten Haan, Vroomshoop; Ruth ten Hove, Wierden; Rimoon Hurmuz, Vriezenveen; Kaya Kroezen; Matthijs Landewe; Stijn Nieuwenhuis, Vriezenveen; Mieke Nijhof, Enter; Fei Nijhuis, Wierden; Myrel Oude Wesselink, Wierden; Eva Pots, Weerselo; Emma Sloot, Sibculo; Roos van ’t Spijker.

    Natuur en techniek Femke Binnenpoorte; Axel Blaauwbroek; Stef Bolks, Den Ham; Koen Buitenhuis; Berend Hopman, Wierden; Joris Kamphuis, Wierden; Ruben Lucas; Sanne Metsemakers; Jurre Nawijn; Joël Nijsink, Wierden; Matthijs van Rijswijk; Elvira Wessels, Vriezenveen; Mark Witteveen, Vriezenveen.

    Havo

    Cultuur en maatschappij
    Sanne Aalderink, Vriezenveen; Britt de Boer, Wierden; Tessa ter Braak; Nadya Brunsman, Aadorp; Alyssa Cox, Vroomshoop; Maureen van de Hel, Vriezenveen; Denise Kobes, Daarlerveen; Tessa Loovers, Vriezenveen; Miriam van Oudheusden; Rachel Remy; Bart Verhoef, Vriezenveen; Marjon Vrij; Iris Wemekamp; Dylan Westen.

    Economie en maatschappij
    Fabienne Benjamins, Vroomshoop; Guido Bernasco, Vriezenveen; Sven Boogerd, Aadorp; Remco Booij, Wierden; Linda Bulthuis, Wierden; Kim Companjen, Vriezenveen; Mikki Dahlhaus, Zenderen; Wouter van Dijk, Vriezenveen; Maaike Elfrink, Wierden; Dominique Eshuis; Nienke Eusterbrock; Lars Gerrits, Wierden; Wouter Grendelman, Wierden; Randall van Haarst, Den Ham; Afke-Huldrike Hiemstra; Remko Horstink, Daarle; Max Horstman, Vriezenveen; Bengt Jager, Tubbergen; Kirsten Jansen; Joël Janssen, Vriezenveen; Anke Jasper, Vriezenveen; Bart Jimmink; Lieke Kampinga; Thijs Kappert, Wierden; Iris Klaster; Gideon Kleisen; Guus van de Kolk; Nick Kosse, Vroomshoop; Benthe Kuipers, Wierden; Lennart Kuipers, Bornerbroek; Imke Lamsma, Vriezenveen; Linda Leeflang; Naomi Lensen, Vriezenveen; Carlijn Lodder, Vriezenveen; Thomas Mol, Wierden; Jorrit Mulder, Vriezenveen; Maarten Nijen Twilhaar, Vriezenveen; Tom Otten; Thom Pape, Vriezenveen; Dani Peeters, Wierden; Delano Remy; Gido Roelofsen; Jannes Rutterkamp; Thijmen Schepers, Vriezenveen; Majlen Schonewille; Daan Schooten; Lars van Schooten, Wierden; Maureen Smalbrugge, Wierden; Marc Soepenberg, Den Ham; Stef Sturing; Cheryl Uitslag, Vriezenveen; Raymond te Vaanholt; Jesse Valk, Wierden; Thijs Valk, Daarle; Niels Veldhoff, Vriezenveen; Jan Willem Wessels, Daarle; Marlin Wessels; Ralph de Witte, Mander; Sander Woudstra; Samer Zahweh.

    Natuur en gezondheid
    Manon Alferink, Vroomshoop; Daniëlle Averesch, Wierden; Demi Baan, Aadorp; Merle Baasdam, Ootmarsum; Rowi Bakhuis, Hoge Hexel; Meagan Beld; Ilse Berkel, Wierden; Marnick Boeve, Rijssen; Emiel Bökkerink; Lisa Borger, Wierden; Niels Borghuis, Wierden; Sven Braamhaar, Vriezenveen; Diede Bronkhorst, Nijverdal; Maurice Buursema, Wierden; Melvin Coolen; Bente Dam Wichers, Wierden; Sanne Derks, Westerhaar-Vr'wijk; Dionne Dijkslag; Daan Dijkstra; Richèl Dommerholt, Vriezenveen; Laura Friesacher, Vriezenveen; Eline Grol, Vriezenveen; Tijmen Harink; Jennifer Helder; Anne-Jet de Hoop, Wierden; Matthijs Jansen, Den Ham; Melanie Jansen, Vriezenveen; Marieke Karsten, Vriezenveen; Patrick Keizer; Matthijs Klumpers, Wierden; Karen-Elise Kobes, Vriezenveen; Carlijn Koebrugge; Amber Krikhaar; Loes Kuipers, Geesteren Ov; Demi van der Meer, Wierden; Thomas Mulder, Wierden; Britt Pellicaan, Vriezenveen; Maran Platenkamp; Lauri Poppe, Wierden; Marije Pot, Geesteren Ov; Emma Roetgerink, Enter; Tristan de Roode; Rusha Schelfhorst; Katleen Schipper, Vriezenveen; Josephine Smelt, Vriezenveen; Danique Smit, Aadorp; Marloe Teunis, Westerhaar-Vr'wijk; Stan Tiehuis; Bo Timmer, Vroomshoop; Yme van der Velde; Sophie Verschuur; Kim Vrielink, Wierden; Brunhilde Wessels; Sharon Wichers, Vriezenveen; Renske van den Wijngaard; Jim Zengerink , Hengelo.

    Natuur en techniek
    Tobias Boers, Wierden; Sanne Bredewoud, Wierden; Brenda Dijkink; Seline Flietstra; Alexander Heerkes, Borne; Yoran Hoff; Vibeke van Houttum; Niels Koerssen, Wierden; Niek van der Kolk; Bas L, Enter; s, Vriezenveen; Anne Meijer, Daarle; Barbara Roseboom, Wierden; Kevin Tjipjes, Wierden; Floris-Jan Wasser, Vriezenveen; Ryan Westendorp.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.


    Locatie C. van Renneslaan, Almelo

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Handel & Administratie

    Tamara Arshak; Kemalettin Çekiç; Tim Kleinheerenbrink; Lotje Smit.

    Sport, Dienstv. en Veiligheid
    Anouk Donkervoort; Anthony van Duiven; Colin Entjes; Berkay Görgülü; Sydney Grobben; Nick Smits, Vasse; Jim van der Wulp.

    Techniek Breed
    Gertjan Brendel, Vriezenveen; Nick de Jong; Dylan Kroezen; Djurn van Ommen; Sven Vos; Luuk Zendman; Aaron Zwaan; Verzorging Jezz-lynn Blaaupot; Danique Gervink; Linden Janssen; Wieke Mulder; Rachel Munneke; Annie Sarkis; Elsa de Swart.

    Gemengde leerweg

    Handel & Administratie

    Jordi Besselink, Bornerbroek; Efkan Ekici; Gaine Elwoear; Mike Langeveld; Pim Schoemaker; Twan Schuttenbeld, Bornerbroek; Maral Sipanian.

    Techniek breed
    Tim van Beugen; Wout Bokdam, Bornerbroek; Verzorging Kyara Bijleveld; Romy Landkroon; Rosalie Olthof; Birthe Oosterhuis, Tubbergen; Danique van der Veen.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Handel & Administratie

    Tanja Adomyan; Mehdi Chehab; Tycho Egberink, Bornerbroek; Marrick Grijzen; Sebahattin Kakci; Aram Navasardjan.

    Handel & Verkoop
    Berkan Karasoylu; Merihcan Manti; Joey Scholten.

    Sport, Dienstv. en Veiligheid
    Frederik ten Brink; Maike Bussing; Amber Dam Wichers, Wierden; Rick Droste; Chimaron Matitaputty; Martijn van der Veer.

    Techniek breed
    Patrick Beld; Roy Dekker, Vriezenveen; Reno Dood, Vriezenveen; Marnick Fokke, Vriezenveen; Rudolf Kobes, Vriezenveen; Dion Maathuis; Perry Nordt, Vroomshoop; Milan Slettenhaar, Nijverdal; Lennard Toersche, Vriezenveen; Rick Veldhuis, Wierden.

    Verzorging
    Samara Ekkel, Westerhaar-Vr'wijk; Caglanur Karakis; Esmée Kosters, Wierden; Kayleigh Pots, Wierden; Seza Simonian; Lisa van der Voort; Roeland Wanschers, Wierden; Demi van Weert; Alicia Wolfert.

    Theoretische leerweg

    Economie

    Alisia Bergman, Aadorp; Demi-Jan Bos; Shania van Dael; Fleur Ganzeboom; Sharona Janssen, Wierden; Emma Kamphuis; Marwa Mawed; Pamela Niehaus; Fleur Oude Grotebevelsborg, Ootmarsum; Aïsha Picauly; Joy Piksen; Sigourney Rensink; Namara Ciara Sahertian; Ramon Stieber; Timon Stuifzand, Borne; Vera Trienen, Bornerbroek; Stijn Veldhuis, Borne; Joey Veltink, Daarlerveen; Milton Vizzini; Romée de Vries; Des'ree Westen; Tessa Westendorp; Noëlle Wind, Wierden; Mert Yar.

    Techniek
    Rowdy Blaak; Gerben Burink; Casper Gasthuis; Kelvin Horstman; Léon Horstman; Hamdi Khanfour; Joël Lichtenberg, Wierden; Conner Loonstra; Leon Oude Vrielink, Borne; Benjamin Schuurhuis; Mark Seiger; Hèng Sun; Sander Tukker; Bram Voskamp; Deflin Weldink.

    Zorg & Welzijn
    Joy Benson; Joppe Bruinink; Ellemijn Hofman; Tooske Hofman; Hidde Korte; Tim Leferink; Loren Pas, Vriezenveen; Xandenine Philips; Taneshia Portier; Babette Provoost; Mirte te Riele.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

    Locatie Vriezenveen

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Sport, Dienstv. en Veiligheid
    Demi Dam Wichers, Wierden; Jeffrey Godeke, Westerhaar-Vr'wijk; Sarina Hoekman, Westerhaar-Vr'wijk; Max Mäkel, Geesteren; Djaira Maneschijn; Jouk Steenstra; Jacco Torny.

    Technologie & Dienstverlening Niek Bouwhuis; Luca Kruissel, Wierden; Eric Marsman, Daarle; Antraneik Ohanyan; Areet Ohanyan; Gerjan Roelofsen, Sibculo; Sven Vrielink; Corwin Wagt, Westerhaar-Vr'wijk.

    Verzorging
    Sarah Al-Diwan; Anke Assink; Jenina Broekhuis; Sterre Brunsman; Lianne Drenth, Sibculo; Lisanne Gerrits, Westerhaar-Vr'wijk; Rosalie Harbers, Wierden; Naomi Hoff, Wierden; Charlotte Neep; Isabel Nijkamp; Demi Reekers; Denise Veldman, Aadorp; Jetske Westra, Westerhaar-Vr'wijk; Inge Winter.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Sport, Dienstv. en Veiligheid
    Luuk Bos; Jordy Dijkhuis, Wierden; Geoffrey Dissel, Westerhaar-Vr'wijk; Davey Fokkert, Wierden; Sem van der Kolk, Wierden; Dennis Kroon; Tom van Leeuwen, Almelo; Stan Maneschijn Hengelo Saartje Minkjan; Thomas Morsink; Romy Mossink; Joris Mulder; Stephan Nieuwenhuis, Wierden; Daan Pierik, Vroomshoop; Tim van Putten, Wierden.

    Technologie & Dienstverlening
    Laurynn Bouwman, Aadorp; Thom Folbert; Lars Harbers; Tobias ten Hartog; Rianne Hemmink; Joran Jasper; Tycho Kemperman, Westerhaar-Vr'wijk; Jop Kruders, Wierden; Noa de Lange; Maura Oordt; Kayleigh Prinsen, Wierden; Olav Scheffer; Gido Scherphof; Jeffrey Schutte, Westerhaar-Vr'wijk; Jesse Span, Aadorp; Jelle Webbink.

    Verzorging
    Kimberley ter Bekke, Sibculo; Sterre Berends, Wierden; Nienke Borger; Sharon Bruggink, Westerhaar-Vr'wijk; Anouk Dasselaar; Nancy Eijkelenkamp, Aadorp; Marit Hoff; Marit Hopster, Wierden; Johanneke Jager; Famke de Jong, Wierden; Marèl Kerkdijk; Myrthe Kerkdijk; Naomi Kerkdijk; Fleur Meijer, Almelo; Ilse Nobel, Bruinehaar; Anouk Rohof; Ellen Smelt; Kelsey Spikker, Wierden; Lotte Stegeman; Anne Weustenenk, Wierden; Romy de Witte.

    Theoretische leerweg

    Economie
    Frank Alberts; Joanne Beverdam, Wierden; Femke Bokdam, Wierden; Esra Bos; Joost Catsburg, Wierden; Lyanne Eshuis, Wierden; Job Geerligs; Anouk Gijsbers; Antal Hartman, Geesteren OV; Florance Herlaar, Wierden; Koen Heuten, Wierden; Vera Kamp, Wierden; Anne Kleinjan; Naomi Koops; Bas Koppelman; Carmen Kraaiveld, Almelo; Stijn Kroon, Wierden; Stan Legtenberg; Gertjan Meijer, Geesteren OV; Ruben Niezink, Wierden; Igor Noltes, Daarlerveen; Stein van Nuil, Westerhaar-Vr'wijk; Jelle Postma, Wierden; Cas Rozema; Marieke van der Schaaf, Daarle; Ilse Schmal, Aadorp; Esther Schutte, Hoge Hexel; Mauro Slatius, Westerhaar-Vr'wijk; Chiel Slomp, Wierden; Emma Smelt; Reinout Smelt; Kim Twiest, Wierden; Lisanne Vrielink; Martijn Wessels; Nienke Wessels; Jelle de Wilde; Romee Winkel.

    Techniek
    Robin ten Bergen; Bente Bosch, Daarle; Daan Buitenhuis, Almelo; Ynanco des Celles, Westerhaar-Vr'wijk; Sander Egberts; Niek Folbert; Jasper Holsbrink, Geesteren OV; Ryan Kikkert; Bart Knol; Maurice Leijen; Ronald Reuvekamp; Mike Vliek; Bjorn de Witte.

    Zorg & Welzijn
    Britt Beldman; Elrieke Bennink, Wierden; Jasmijn Bosman; Maria Budagian; Anneloes Dekker, Aadorp; Vlada Dubovkina, Almelo; Emma Eshuis; Danique Goossen; Karlijn Hoff; Esmee Janssen, Wierden; Madelon Jaspers Faijer; Loes Kappert, Daarle; Femke Klein Bruinink; Dominique Koers, Wierden; Joanne Meinetten, Daarle; Dinja Middelkamp, Wierden; Jorieke Oude Luttikhuis; Melissa Pas; Britt Valk, Daarle; Irene Voortman, Wierden; Lotte Winkel.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Vriezenveen.

    Locatie Vroomshoop 

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Handel & Administratie
    Nick Gerrits; Julian Kikkert; Dustin van Leeuwen, Den Ham; Gevorg Sarojan; Mike Zandbergen.

    Techniek - Bouw/metselen
    Kelvin Brinkman; Danny Mulder.

    Techniek - Bouw/timmeren
    Jarno Dekker, Den Ham; Leroy van Goor; Jeroen Marsman.

    Techniek - Metaal
    Maureen Bergsma, Westerhaar-Vr'wijk; Jeffrey Jansen; Mart Reekers, Vriezenveen; Jelle Slot, Vriezenveen; Verzorging Cecilia Baarslag, Geerdijk; Sanne Botter; Hester Brink, Den Ham; Marissa Brink, Den Ham; Vivianda Drogt; Jennifer Meijer; Esther van Nuil, Westerhaar-Vr'wijk; Wendy Schonewille; Manouk Tiekink; Silke Welink.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Handel & Administratie
    Jesson ter Bekke; Mirna Bove; Tamara Coenraad; Luc Kaalverink; Jarno Klopstra; Sem Kosse; Nathalie Koster; Linsey Olsman; Stan Reuvers; Bram Timmer; Evelyn Veldkamp, Den Ham; Timo Weelink, Geerdijk.

    Techniek - Bouw/metselen
    Stefan Fokkert, Daarlerveen; Rick Webbink, Westerhaar-Vr'wijk; Jordy Wolters, Westerhaar-Vr'wijk.

    Techniek - Bouw/timmeren
    Sven Derks, Bergentheim; Robin de Jonge; Remco Kroeze; Nick Lensen, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Edwin Nijboer, Westerhaar-Vr'wijk.

    Techniek - Metaal
    Arvid Biglaar, Westerhaar-Vr'wijk; Thijs Dasselaar, Vriezenveen; Stef Schutte, Sibculo; Robin Veldhuis, Westerhaar-Vr'wijk.

    MAG-lassen Nil Diploma
    Stef Schutte, Sibculo; Mart Reekers, Vriezenveen; Jelle Slot, Vriezenveen; Timo Dasselaar, Almelo.

    Verzorging
    Cynthia Bergsma, Westerhaar-Vr'wijk; Noa Drogt, Den Ham; Esmee Ekkel; Kimberly Evers; Anne-Lynn Gerrits; Lesley Gerrits; Manon Hulst; Michelle Kamphuis, Hoge Hexel; Sabine Kamphuis, Marle; Manon Langeveld, Westerhaar-Vr'wijk; Anouk van Lenthe, Den Ham; Janique van der Vinne; Gerjan Wessels, Westerhaar-Vr'wijk.

    Leerwerktraject Techniek - Bouw/metselen
    Ruben Binnenmars, Den Ham; Julian Wessels, Westerhaar-Vr'wijk; Techniek - Metaal Rogier Bonte; Jan Kamphuis, Marle.

    Theoretische leerweg

    Economie
    Nathalie Bakhuis; Reece Benjamins; Tjalle van Dalen; Meral Dogger; Sil de Groot; Roberto Hesselink, Geerdijk; Demi Kamphuis, Den Ham; Marèll Kuiper, Den Ham; Rosa-Lynn Makkinga; John-Yarnick Marsman; Owen Peters; Sharon Sluijer, Daarlerveen; Stef Snippe; Maxime van Straten; Daan Timmerman, Den Ham; Niek Varwijk, Westerhaar-Vr'wijk; Max Zagers.

    Techniek
    Gerjen van Haarst; Bert Kamphuis, Marle; Nick Marsman; Bram Meijerink; Jeroen Nijkamp, Den Ham; Tim van der Vinne.

    Zorg & Welzijn
    Maurits Bakhuis; Tim ter Bekke, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Pam Beumer, Den Ham; Daniëlle Binnenmars, Beerzerveld; Emma Croezen, Westerhaar-Vr'wijk; Sander Davenschot; Denise Drenthen; Demi Ekkel; Danique Endeman, Den Ham; Lars Hooiveld; Anneke Kamphuis; Sien KleinJan, Den Ham; Jelmer Kok; Jesse Lamberink; Lotte Pekkeriet, Den Ham; Sanne Teunis, Den Ham; Greg van der Weide.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Vroomshoop.