article
1.6123640
Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden.
De Waerdenborch
Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/de-waerdenborch-1.6123640
2016-06-20T13:43:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991183.1433964333!httpImage/image-4991183.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / De Waerdenborch

De Waerdenborch

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van de Waerdenborch vinden.

    Vestiging Holten

    VMBO Basisgerichte leerweg


    Handel en Administratie
    Wout Boeijen, Goor; Laurie Jansen; Lisanne Kampman, Nieuw, Heeten;; Esmée Nijland, Markelo; Isabel Spikker; Jonne Stegeman; Andrei Turcitu.

    Technologie en commercie
    Justin Aichman, Rijssen; Sven van Ark, Bathmen; Niels Bannink; Harold Beuzel, Laren; Bas Bloemendaal; Luuk Bromander, Goor; Jurgen Foks; Guy Frankort; Siebe in 't Hof, Bathmen; Jeffrey Huisken, Goor; Lars Kimmels, Goor; Ramon Klein Bleumink, Goor; Maarten Kleine Koerkamp, Bathmen; Thijs Kuijpers, Markelo; Nick Lichtenberg, Rijssen; Bartek Mazur; Luuk Nomden, Deventer; Tim Schreurs, Markelo; Gerwin Wesseldijk, Rijssen; Timon Zoomer, Goor.

    Verzorging
    Puck Bierhof, Deventer; Lisa Evers, Deventer; Daphne Groteboer; Maayke Kappert, Bathmen; Jasmijn Kolkman, Deventer; Bente Leunk, Goor; Marga Maat, Goor; Demi Oosterwijk, Bathmen; Amy Pierik, Harfsen; Maartje Reukema, Bathmen; Nienke Rood, Kring van Dorth; Vera Schreijer, Ambt Delden; Frank Slagman, Rijssen; Rianne Smale, Okkenbroek; Chayén Veltman, Goor; Celil Yalcin, Rijssen.

    VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

    Handel en administratie

    Ilse Bussink, Markelo; Liang Dijkerman, Bathmen; Jelmer Dijks, Laren; David Dogterom, Laren; Jelmer Gelen, Goor; Kai Grievink, Goor; Bryan Hofstede, Goor; Glenn Mengerink, Goor; Lois Nijhof, Goor; Esmay Potman; Kevin Scherphof, Goor; Nick Schreurs, Markelo; Marcia Sjabbens, Rijssen; Jochem Smale, Bathmen; Moos te Velthuis, Goor; Jeroen Verdriet, Goor; Eelco Visser, Rijssen; Gerton Visser, Deventer; Tom van Vlooten, Deventer; Lucinde Wassen, Goor; Levi Wassink, Goor; Sander Westerink, Deventer.

    Technologie en commercie
    Michael Baars, Bathmen; Lorenzo Bannink, Nijverdal; Bas Bluemink, Bathmen; Matthijs Bouwmeester, Deventer; Edwin Dijkink; Koen Ecker, Goor; Dennis Groen, Markelo; Jelle Groen, Markelo; Wessel Jansen van der Sligte; Ronan Karnebeek, Diepenheim; Chris Kemper, Nieuw, Heeten;; Koen Koebrugge, Goor; Lars Landeweerd; Romano Leuverink, Deventer; Falcko Lubberts, Deventer; Ruben Mensink, Markelo; Gijs Nagel, Markelo; Marc Oostenenk; Jordie Pasman, Epse; Freek Pluim, Bathmen; Tomas Roelofsen, Lochem; Noah Slag, Goor; Rik Sloot, Deventer; Mart Spenkelink, Goor; Emiel Spijkerman, Markelo; Colin Stegeman, Laren; Mark Stoelhorst, Goor; Kevin Stukker, Goor; Rick Vruwink, Diepenheim; Dennis Woestenenk, Laren.

    Verzorging
    Sophie Bekkernens; Wendy Bekkernens; Chantal Beunk, Rijssen; Elina de Beus; Joy Bielderman, Laren; Sophia Cameselle, Bathmen; Danique Dellink, Deventer; Teun Drenth; Romee Dreteler, Diepenheim; Aykan Durmusoglu, Rijssen; Iris Gossink, Markelo; Marije Hammers, Laren; Lian Herder, Nieuw, Heeten;; Nikki Hinnen, Goor; Sanne Holterbroek, Okkenbroek; Kayleigh Jansen, Deventer; Gülcan Karakoc, Rijssen; Romy Lubberding, Deventer; Milou van der Meij, Bathmen; Jonne Meijer, Goor; Margo Meijerink; Jochem van der Meulen, Bathmen; Beau Mulder, Okkenbroek; Melissa Nijhof, Nijverdal; Amber Nijkamp, Goor; Mellany Nijland, Diepenheim; Ilse Oolbekkink; Indy Oolbekkink, Goor; Julie Overmeen, Laren; Nahdie ten Pas, Lochem; Demi Sc;, Markelo; Marlien Stevens; Lisette Wechstapel; Anne van der Zwaag.

    VMBO Gemende leerweg

    Economie

    Freek Elkink, Markelo; Robin Elkink, Markelo; Britt Haarman, Haarle; Celal Berk Hamamioglu, Rijssen; Lennard Hondeveld, Markelo; Amber Kistemaker, Goor; Roel van den Nobelen, Markelo; Tom Tempelman.

    Techniek
    Bas Daggenvoorde, Nieuw, Heeten;; Falko Kruiswijk, Nieuw, Heeten;; Jorrit Landman, Deventer; Sil Peters, Bathmen; Wouter van der Veen, Rijssen.

    Zorg en Welzijn
    Veronique Beumer, Markelo; Liz Bosman, Nieuw, Heeten;; Esmee Jansen, Markelo; Romy Rossing, Markelo; Meike Treurniet, Bathmen.

    VMBO Theoretische leerweg

    Economie
    Annemay Baas, Markelo; Jos Bakker, Bathmen; Thijmen Bekendam, Markelo; Ilona Bloemendal, Markelo; Jochem Bolink; Jason Borghuis; Aline Bosch, Laren; Jorn Broeze, Markelo; Luuk Cloosterman; Manolya Esmer, Rijssen; Anouk Harmelink, Bathmen; Ellen Harmelink, Bathmen; Lynn ten Have, Nieuw, Heeten;; Sarah Holtslag, Deventer; Lars Hummel, Deventer; Gerben Keppels, Laren; Pascal Koenis; Jasmijn Kooi, Deventer; Gerjan Krol, Deventer; Rachel Kruiswijk, Nieuw, Heeten;; Tirza Kruk; Sterre Kuipers, Deventer; Charlotte Leeuwenburgh; Faizal Lutfi, Deventer; Bo Maaskant, Bathmen; Tom Mantle, Bathmen; Stef Matser, Deventer; Mirthe Meijerink; Max Nijhuis, Markelo; Chiel Oudenampsen, Laren; Fleur Pleijsier, Markelo; Bas Pol, Deventer; Lina Springer, Bathmen; Vera Steunenberg; Jasmijn Tutert, Nieuw, Heeten;; Charlotte Ulfman, Markelo; Kim Veenstra, Bathmen; Hette van der Vegte; Tom Vermeulen, Bathmen; Rob Wassink, Deventer; Dorien Wibbelink, Bathmen; Britt de Winter, Kring van Dorth; Ellen van Zee, Bathmen.

    Landbouw
    Marlon Stegink, Bathmen; Lucie Veneklaas.

    Techniek
    Maarten Blom, Bathmen; William Faber; Bas Flierman, Bathmen; Maarten Lindt, Deventer; Mathijs Reterink, Rijssen; Lotte Sloots, Deventer; Jordi Willemsen, Deventer; Jamie Ziggers, Markelo.

    Zorg en welzijn
    Lotte Borghuis, Markelo; Vera Borghuis; Jojanne Dalemans; Sharon Dunhoft; Deirdre van Erve, Deventer; Elisa Harbers; Linsey Hazelhekke, Nieuw, Heeten;; Britt Hoentjen, Laren; Femke Jalving; Jasper Kampman; Veerle Kappert, Markelo; Rosanne Keizer; Manon Kemper; Marleen Lindeboom, Bathmen; Rachelle Maalderink; Merel Meuleman; Melanie Nijhof, Markelo; Dané Oortgiesen, Laren; Pepsi den Uijl; Lotte Warmelink, Markelo; Manuela Wijers, Deventer; Aniek Wissink.

    HAVO

    Cultuur en Maatschappij

    Marlin Dreijerink, Goor; Annabel Essink, Markelo; Stef Jongbloed, Bathmen; Rachel van der Linden; Lian Meijerink, Heeten; Bowi Tossijn, Markelo.

    Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij
    Lisa Hendriksen, Markelo.

    Economie en Maatschappij
    Stephan Bastiaans, Goor; Tom Bruggink, Rijssen; Kelsey Carolus, Deventer; Kaylee van Coeverden, Goor; Jort ten Donkelaar, Markelo; Jasper van Doorn, Goor; Jaap Eggink, Markelo; Sharon Haijkers, Goor; Luc Hakkert, Markelo; Heleen Heitink, Goor; Silke Heuvelman, Bathmen; Fabio Hoeben, Diepenheim; Leander Hofman; Stan Hulsegge, Bathmen; Jeffrey Hulsman; Kees Hummelink, Bathmen; Wessel Huuskes, Goor; Sanne Lamping; Anouk Leunk, Markelo; Vicktor Lubberts, Deventer; Gaya van Nifterik, Nijverdal; Koen Nijhuis, Markelo; Sander Oldemenger, Diepenheim; Roos Pieffers; Jelmer Plegt, Goor; Doreen te Riele; Alex Runneboom, Hellendoorn; Cas Salimans, Bathmen; Juliëtte Schinkel, Deventer; Nick Slaghuis, Goor; Joëlle Smit, Nijverdal; Lynn Spoelder, Goor; Remi Staijen, Goor; Jacob Stuiver, Rijssen; Renske Temmink, Bathmen; Rik Wesseldijk, Rijssen; Hannah van Wijngaarden.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Lynn Broekmaat; Nathalie Cornelissen; Casper van Geest; Iris Hilberink; Melissa Roelvink; Lizeth Scholten, Goor.

    Natuur en Gezondheid
    Elke Bakhuis, Markelo; Lotte Bakhuis, Markelo; Jelle Bolink, Okkenbroek; Silke Bouwhuis, Markelo; Siebe Deterd Oude Weme; Joyce Dietvorst, Markelo; Lindy Egbers, Goor; Pleun Exterkate, Goor; Stijn Fonhof, Markelo; Juulke Haafkes, Goor; Rimke Haijtink, Laren; Daniek Halfman, Bathmen; Melissa Hoentjen, Laren; Jesse Jochems, Haarle; Bjorn Klein Brinke, Laren; Manon Klein Teeselink; Nynke Kolkman; Milda Lotfi, Markelo; Nické Meijerink; Emma van Middendorp, Markelo; Caroline Moormann, Goor; Femma Nijhuis, Goor; Amber Paauwe, Rijssen; Femke Poesse, Bathmen; Thimo Rensen, Rijssen; Dian van Rossum, Nieuw, Heeten;; Robin Slaghuis, Goor; Daphne Stegink, Bathmen; Rachel Ummels, Markelo; Zara Veenhof; Meliha Verlasevic, Rijssen; Wouter Weenk, Goor; Marieke Zorge, Goor.

    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek
    Naomi Schuppert; Jorieke Vasters.

    Natuur en Techniek
    Remo van den Berg, Nijverdal; Wouter van den Berg; Roos Eggen, Goor;, Markelo; Niels Harmelink, Rijssen; Collin Hemeltjen, Markelo; Mark Hiddink, Laren; Damian Jansen, Nijverdal; Tom Kelder; Martijn Klein Kranenbarg, Markelo; Siewert Kram, Bathmen; Levy van der Linde; Boyd Lubbers, Markelo; Justin Markvoort, Bathmen; Pieter Zeilstra, Bathmen.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Thijs Aanstoot; Sam Ecker, Goor; Nienke Hellinga, Goor; Naomi Klein; Berend Loeff; Fabian Mijsters; Wilco Nijenhuis, Bathmen; Koen Onderwater; Stef Pape, Markelo; Hylke Rensen; Tom Ruiterkamp, Markelo; Elisa Sallander; Astrid Trooster, Markelo; Fleur Trooster, Markelo; Lauke Vollenbrock, Goor.

    VWO Atheneum

    Cultuur en Maatschappij

    Femke Bruggeman, Lettele; Daniela van Meggelen, Rijssen; Guusje Roessink, Diepenheim.

    Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij
    Elvira Slaghekke, Rijssen; Maaike Stalman, Rijssen; Lars van der Wal, Goor.

    Economie en Maatschappij
    Daan Busch, Goor; Rick Cramer, Bathmen; Daan Haafkes, Diepenheim; Helmer Hoenink, Goor; Merel Libregts; René ten Tije, Goor.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Carolijn Visscher, Nijverdal.

    Natuur en Gezondheid
    Fleur Achterkamp, Bathmen; Ömer Avci, Wierden; Anouk ter Balkt, Markelo; Bart Dreef; Marijn van Ellen; Lotte Heijmer, Goor; Rachèl van der Kolk, Goor; Erik Luijks, Deventer; Tom van Middendorp, Markelo; Rutger Pollemans, Goor; Iris Voskamp, Bathmen; Tom Waterlander, Deventer; Lone Zwiers, Bathmen.

    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek
    Kasper Arfman; Leanca Boksebeld, Bathmen; Denise Brandse, Markelo; Annemiek Braunius, Rijssen; Beyza Coban, Rijssen; Emre Hacarlioglugil, Rijssen; Jasper Kroeze, Deventer.

    Natuur en Techniek
    Jelle Horselenberg, Goor.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Sven van Beem, Markelo; Daan Borger; Peter van der Burgt, Twello; Rens Makkink, Bathmen; Maik van Rijn, Bathmen.

    VWO Gymnasium

    Cultuur en Maatschappij

    Tijmen Traanman.

    Economie en Maatschappij
    Renée van den Berge, Bathmen; Laurens Hof, Ambt Delden; Roma Kloosterman.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Jesse Borghuis, Markelo; Luke Cornelissen; Iris Pasop.

    Natuur en Gezondheid
    Juul de Jager, Enter; Lisa Rensen.

    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek
    Eva Herbers, Bathmen; Linda Krijgsman, Markelo.

    Natuur en Techniek
    Leander van der Bijl, Laren; Gerben Braakman, Laren; Hugo Postmus, Goor.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Halil Akdemir, Rijssen; Martijn de Heer Kloots; Serg Potman, Markelo; Willem Schooltink, Ambt Delden.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Holten.



    Vestiging Goor

     

    VMBO Theoretische leerweg

    Economie
    Bryan Bekkernens, Markelo; Jarno Derking; Jisse Gierveld, Ambt Delden; Maside Göksu; Robin Hartgerink, Markelo; Daan Hendriks; Dorien van den Hoff, Ambt Delden; Nadal Homan; Stijn Jeurlink; Linde Lamers; Jordy Leeftink, Markelo; Peter Lugtmeier; Anne Maassen, Diepenheim; Merel Meijer; Mark Nijland; Melle Rikkert; Annelin Roessink, Diepenheim; Ipek Sayin; Kevin Tillack; Lars Vedders; Sven Vedders; Jordi Witjes; Jelte Zwiers, Diepenheim.

    Techniek
    Bryan van Dyk; Mike van Engelen; Bob Hofmeijer; Niels Huchshorn; Thomas Klumpers, Ambt Delden; Harun Kütük; Marjolein Schreurs.

    Zorg en Welzijn
    Chiméne van den Berg; Shifra Hoitink; Xylia Ketting, Diepenheim; Rebecca van der Moolen; Danique Oplaat, Diepenheim; Esmee Regterschot, Diepenheim; Karlijn Rosing, Markelo; Jitske Seckel, Markelo; Linda Slagers; Joyce Slagman Enter Teuntje Smits, Markelo; Danique Theijink; Britt de Visser; Romée Weeink; Mika Witjes; Linde Zwiers, Diepenheim.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Goor.